koniec meczu - Legia przegrywa z Kubaniem 0:2
    Zamperini zagrał do Swernjuka i w sytuacji sam na sam pokonuje Antolovicia
    Varga strzela w górne rejony bramki,ale Antolović broni
  • 86'
    Gola dla Kubania - przegrywamy 0:2
  • 84'
    Krótkie rozegranie, piłka trafia do Armasa, ten huknął jak z armaty ale nad bramką Antolovicia
  • 83'
    dośrodkowanie Borysiuka, ale piłka ugrzęzła na czole rosyjskiego obrońcy
  • 83'
    Kelhar naprawił błąd Wawrzyniaka i rzut rożny dla Kubania
  • 82'
    znów na prawym skrzydle faulowany jest Łukasik, przez którego przechodzi niemal każda akcja
  • 80'
    Radović złatwością mija rywala, zagrał do Szałachowskiego, ale Sebastian przegrał pojedynek z obrońcą
  • 80'
    golkiper Kubania wyraźnie gra na czas, nie spieszy się z wznowieniem gry
  • 78'
    faulowany Astiz, piłkę zagrywał Borysiuk na bliższy słupek ale bronią się Rosjanie
  • 77'
    Borysiuk dośrodkowuje, ale Ne wybija piłkę
  • 76'
    kolejny faul na Łukasiku, wolny dla Legii
  • 74'
    szykują się dwie zmiany w ekipie Rosjan
  • 73'
    Dośrodkowanie Borysiuka, strzał Szałachowskiego ale nad poprzeczką
  • 72'
    Radović ogrywa trzech Rosjan, zagrywa na prawo do Szałachowskiego. Ten wywalcza rzut rożny
  • 71'
    Kelhar długie podanie w kierunku Radovicia ale niedokładne i aut dla Rosjan
  • 69'
    Borysiuk tym razem dobrze, ale głową Kozłow wybija piłkę głową z pola kanego
  • 68'
    Radović przedzierał się prawym skrzydłem, ale został powalony na murawę. Wolny dla Legii
  • 67'
    wolny z lewego sektora boiska dla Legii, ale Borysiuk za nisko
  • 65'
    Chinyama zagrywa na lewo do Efira, ten cofa do Wawrzyniaka. Kuba dośrodkowuje, bramkarz mija się z piłką ale obrońcy wybujają na rzut rożny
  • 65'
    Borysiuk dośrodkowuje, ale Rosjanie wybijają piłkę
  • 64'
    gra została wznowiona
  • 63'
    faul w ataku na Efirze na naszej połowie
  • 63'
    Cotayev leży na murawie, chwila przerwy w grze
  • 59'
    strzał Kulika mocny z 30 metrów, ale w środek bramki i broni Antolović
  • 59'
    Łukasik błąd przy przyjęciu piłki i strata
  • 58'
    trzech piłkarzy Kubania szykuję się do wejścia na murawę
  • 57'
    z lewej strony Varga zagrywał do Davidowa, ale wyjaśnił wszystko Inaki Astiz
  • 56'
    piłkarze Kubania w ataku, ale nie wyszła im zagrywka z pierwszej piłki
  • 55'
    rożny dla Legii, wykonywać go będzie Ariel Borysiuk
  • 55'
    zbyt niskie dośrodkowanie i piłka dla Rosjan
  • 55'
    butem w twarz oberwał Srdja, chwila przerwy w grze
  • 53'
    Łukasik do Chinyamy ale ten na pozycji spalonej
  • 50'
    rzut wolny i nic z tego legionistom nie wyszło tym razem
  • 49'
    faulowany Szałachowski przy linii bocznej boiska
  • 48'
    atak pozycyjny Legii
  • 48'
    Borysiuk przepchnął się w środku pola, ale nieporozumienie z Radoviciem kończy się stratą
  • 47'
    Podanie długie w pole karne Legii ale na spalonym jeden z napastników
  • 46'
    Aż dziewięć zmian w Legii nastąpiło w przerwie meczu
  • 45+16'
    Rozpoczęła się druga połowa meczu
  • 45+1'
    korner dla Legii, ale sędzia kończy pierwszą połowę meczu
  • 45'
    sędzia teraz zastanawia się jaką podjąć decyzję
  • 45'
    skończyło się na pogrożeniu palcem, a więc bez kartek. Od rzutu wolnego grę wznowi Legia
  • 44'
    Vrdoljak jest mocno zdenerwowany, cały czas zgłasza jakieś uwagi pod kątem Rosjan
  • 44'
    sytuacja się uspokoiła, pomogli w tym szkoleniowcy obu zespołów
  • 43'
    wszyscy piłkarze na środku boiska, nawet rezerwowi Kubania. Rozgrzewający legioniści wbiegają na pomoc
  • 42'
    Doszło do przepychanek na środku boiska
  • 41'
    wolny dla Legii z bocznego sektora boiska
  • 41'
    Dośrodkowane Manu, strzelał Jędrzejczyk ale nad bramką
  • 39'
    zbyt mocne zagranie do Żyro i od bramki zaczną Rosjanie
  • 38'
    Dawidow faulowany przez Kelhara i żółta kartka dla Słoweńca
  • 36'
    Dawidov sam na sam, strzela płasko obok Antolovcia i przegrywamy 0:1
  • 35'
    faul Kelhara na Dawidowie na środku boiska. Rosjanin nie podnosi się z murawy
  • 35'
    Już wszystko w porządku, gra została wznowiona
  • 34'
    korner dla Rosjan
  • 34'
    krótkie rozegranie, dośrodkowanie ale sytuację wyjaśnił Jęrdzejczyk
  • 34'
    Pressing Legii skutecznie utrudnia piłkarzom Kubania wyprowadzenie piłki z własnej połowy boiska
  • 33'
    ładne zagranie Vrdoljaka do Żyro, ale jeden z defensorów dobrze przeczytał zamiary naszego kapitana i w ostatniej chwili skasował akcję
  • 33'
    dobra interwencja Antolovicia, który sparował strzał Kalimullina
  • 32'
    wysokie podanie z głębi pola ale Cotayem na pozycji spalonej
  • 31'
    Kozłow zagrywał w pole karne, ale Komorowski wybija futbolówkę
  • 31'
    kolejne dośrodkowanie, z piłką minął się Antolović, ale obrońcy wyjaśniają sytuację
  • 30'
    tempo meczu nieco spadło w porównaniu z początkiem spotkania
  • 29'
    prostopadłe zagranie w pole karne Legii ale za mocne i Kalimullin nie miał szans dojść do futbolówki
  • 27'
    Żyro faulowany, brzydki wślizg Rosjan
  • 26'
    Wolski zagrywa w pole karne ale tam Mezenga nie wygrał z obrońca pojedynku o pikę
  • 25'
    dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne, ale Komorowski wysoko podniesiona nogą blokuje strzał rywali
  • 25'
    wolny dla Rosjan, kolejne dośrodkowanie ale Antolović łapie piłkę
  • 23'
    Vrdoljak zagrywał ręką na środku boiska, wolny dla Kubania
  • 22'
    Faulował Kelhar na 30 metrze
  • 22'
    dośrodkowanie ale zbyt płaskie i legioniści wybijają futbolówkę z pola karnego
  • 21'
    akcja Rosjan, ale tym razem pewnie Marijan Atolović
  • 19'
    Komorowski raj, przebiegł około 40 metrów, minął dwóch rywali ale ostatecznie od bramki rywale
  • 18'
    rzut rożny dla Kubania
  • 18'
    dośrodkowanie mija Antolovicia, jeden z rywali uderzał na bramkę, ale nie trafił w jej światło
  • 15'
    Portugalczyk dośrodkowuje ale za nisko podobnie jak w poprzednim sparingu i piłka dla Rosjan
  • 15'
    Drużyna Kubania w całości na własnej połowie, aut dla Legii
  • 15'
    chwila przerwy w grze, jeden z rywali ucierpiał i leży na murawie
  • 14'
    Manu zagrywa w pole karne, piłka odbija się od jednego z Rosjan i rzut rożny dla Legii
  • 13'
    Rzeźniczak nie opanował futbolówki i widząc zbliżającego się rywala wybił na aut
  • 12'
    Wolny dla Legii na własnej połowie, faulowany był Jędrzejczyk
  • 11'
    Legioniści osiągnęli optyczną przewagę, konstruują ataki pozycyjne
  • 9'
    Vrdoljak do Komorowskiego w pole karne, stzrał i ... broni golkiper Kubania. Komor aż złapał się za głowę po tej sytuacji
  • 8'
    Manu do Rzeźniczaka, ten mija obrońcę, dośrodkowuje, ale tam nie było żadnego z kolegów
  • 7'
    aut dla Rosjan z wysokości pola karnego
  • 7'
    Rzeźniczak do spółki z Manu powstrzymują rywala
  • 6'
    Faul Mezengi w ofensywie
  • 5'
    Kalimullin wpadł w pole karne, ale poradził sobie z nim bez problemu Dejan Kelhar
  • 4'
    stzrelał Kalimullin z siódmego metra ale nad poprzeczką. Dobra i groźna akcja rywali
  • 4'
    Żyro w polu karnym, ale piłka po jego strzale trafiła w nogo obrońców
  • 3'
    Rosjanie dośrodkowali w pole karne, ale Kalimullin fatalnie przyjął piłkę
  • 2'
    Jędrzejczyk fauluje na 35 metrze rywala, wolny dla Rosjan
  • 2'
    piłka szybko rozegrana, Kubań przeszedł do ataku pozycyjnego
  • 1'
    pierwszy aut dla Legii, po chwili Kelhar wybija piłkę w trybuny
  • 0
    Mecz rozpoczęli Rosjanie
  • 0
    Mecz z wysokości trybun obejrzą Tomasz Kiełbowicz i Michał Kucharczyk
  • 0
    Piłkarze Legii w białych koszulkach, czarnych spodenkach i białych getrach a Rosjanie żółte koszulki, zielone spodenki i żółte getry
  • 0
    Piłkarze obu drużyn stoją już w tunelu, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Jest piękna słoneczna pogoda, a z trybuny krytej roztacza się piękny widok na Giblartar
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w następującym składzie - Antolović - Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Kelhar, Komorowski - Vrdoljak, Cabral, Manu, Żyro - Mezenga, Wolski
  • 0
    Jesteśmy już na stadionie w Algeciras. Za 40 minut początek spotkania - o 16:30
  • 0
    W piątek legioniści rozegrają drugi na zgrupowaniu w Hiszpanii sparing. tym razem rywalem będzie rosyjski Kubań Krasnodar. Zapraszamy na naszą relację na żywo.
FK Kubań KrasnodarLegia Warszawa

37' Siergiej Davidow

37'

87' Aleksiej Swernjuk