Zamieszanie w polu karnym Legii, kilka prób strzału, lecz żadna nie była udana
    Ostra walka na boisku
  • 84'
    Komorowski pewnie wykonuje rzut karny, 1:1
  • 83'
    Szałachowski faulowany w polu karnym, piłka trafia do siatki, lecz sędzia gwiżdże... rzut karny
  • 82'
    Do siatki trafił Wolski, lecz sędzia zdecydował o spalonym
  • 82'
    Sędzia nie jest dziś w najlepszej formie
  • 81'
    Strzał głową napastnika Toboła niecelny
  • 80'
    Kontrę faulem zatrzymuje Wawrzyniak
  • 79'
    Gotowi do wejścia Zbozień, Efir i Żyro, schodzą Jędrzejczyk, Mezenga i Manu
  • 77'
    Jędrzejczyk minimalnie za długo do Mezengi
  • 74'
    Boisko opuszczają Kucharczyk i Borysiuk
  • 73'
    Na boisko wejdą Rafał Wolski i Damian Łukasik
  • 72'
    Zmiana w zespole Toboła
  • 71'
    Manu dośrodkowuje, lecz nad bramką
  • 70'
    Walkę w powietrzu wygrywa Kneżević
  • 68'
    Z boiska schodzą Rzeźniczak i Radović
  • 67'
    Do gry przygotowani Kneżević i Szałachowski
  • 66'
    Po rzucie rożnym groźnie strzelał Kucharczyk, ale po rykoszecie piłka minęła bramkę
  • 64'
    Mezenga faulował w środku
  • 63'
    Żółta kartka dla Manu
  • 62'
    Kolejny rzut rożny, ale znów lepsi defensorzy
  • 61'
    Ostro przy linii bocznej potraktowany Kucharczyk, rzut wolny
  • 61'
    Teraz będziemy mieli rzut rożny
  • 61'
    Radzą sobie obrońcy
  • 58'
    Świetnie do Cabrala dogrywał Wawrzyniak, lecz Argentyńczyk nie trafił w bramkę
  • 56'
    Jędrzejczyk do Manu, zbyt głęboko
  • 55'
    Borysiuk trafia w spojenie słupka z poprzeczką, dobitkę Kucharczyka broni bramkarz
  • 54'
    Rzut wolny dla Legii, okazja do strzału
  • 53'
    Piłkę z pola karnego Legii wybija... napastnik Toboła
  • 53'
    Faulowany Manu, szybko pomocnik sprawia sporo problemów defensorom
  • 52'
    Dośrodkowuje Wawrzyniak, lecz bezskutecznie
  • 51'
    Przecięte prostopadłe podanie Mezengi
  • 50'
    Kostia wprowadza piłkę do gry, lecz nie sięga jej Mezenga
  • 48'
    Kostia szybszy od napastnika Toboła, łapie piłkę
  • 47'
    Jest także Alejandro Ariel Cabral
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa. W Legii dwie zmiany - na boisku pojawili się Kostia Machnowskyj i Jakub Wawrzyniak
  • 45+2'
    Przerwa
  • 45+1'
    Przepraszamy za kłopoty techniczne. Sędzia podyktował rzut karny dla Toboła, czerwoną kartkę otrzymał obrońca. Zawodnicy z Kazachstanu opuścili w proteście boisko, po kilku minutach wrócili, a Ivica Vrdoljak oddał piłkę z 11 metrów bramkarzowi
  • 44'
    Czerwona kartka dla zawodnika Toboła
  • 34'
    Faulowany Manu
  • 33'
    Karny dla Legii
  • 31'
    Ataki legionistów rozbijają obrońcy
  • 30'
    Dobrze na skrzydle urwał się Vrdoljak, ale niedokładnie zgrał piłkę
  • 29'
    Piłkę za plecy obrońców dostał napastnik Toboła i z ostrego kąta skierował piłkę nad Antoloviciem
  • 28'
    1:0 dla Toboła
  • 26'
    Aut dla Legii, gra toczy się głównie w środku pola
  • 24'
    Na spalonym Rzeźniczak
  • 23'
    Kucharczyk strzela głową, lecz zbyt słabo
  • 21'
    Rzut rożny dla Legii
  • 21'
    Będzie powtórka
  • 20'
    Komorowski od rzutu wolnego
  • 19'
    Legioniści w ataku pozycyjnym
  • 18'
    Mezenga strzela w bramkarza
  • 17'
    Na trybunie zasiadł trener Marcin Sasal
  • 16'
    Kazachowie poruszają się po boisku żwawiej, mają przewagę optyczną
  • 15'
    Jeszcze jedna okazja, lecz napastnik nie trafia czysto w piłkę
  • 14'
    Kapitalna sytuacja napastnika Toboła, lecz ten po wyjściu sam na sam z Antoloviciem nie trafia w bramkę
  • 13'
    Legioniści rozgrywają piłkę w obronie
  • 11'
    Przy narożniku boiska fauluje Komorowski
  • 11'
    Zamieszanie w polu karnym, na spalonym zawodnik z Kostanaja
  • 10'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza wybija obrońca
  • 9'
    Rzut wolny dla Toboła
  • 8'
    Na spalonym jeden z Kazachów
  • 7'
    Ograny Kiełbowicz, zamieszanie w naszym polu karnym, ale radzą sobie obrońcy
  • 6'
    Niedokładnie odgrywa Mezenga
  • 6'
    Kucharczyk w defensywie na aut
  • 5'
    Ataki legionistów zatrzymują się na bloku defensywnym Toboła
  • 4'
    Legia gra w składzie: Antolović - Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Komorowski, Kiełbowicz - Manu, Borysiuk, Vrdoljak, Radović, Kucharczyk - Mezenga
  • 2'
    Rozpoczęło się spotkanie. Niestety, nie jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu składu Toboła. Wszystko przez to, iż drużyna jest zupełnie nowa i nawet członkowie sztabu szkoleniowego nie znają nazwisk wszystkich graczy :)
  • 2'
    W środku pola faulowany Mezenga
  • 0
    Z powodu problemów technicznych w czasie relacji mogą wystąpić problemy. Z góry za nie przepraszamy
  • 0
    Oba zespoły są już na murawie
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu miejskiego w Ayia Napie, gdzie za chwilę Legia rozegra ostatni mecz sparingowy podczas cypryjskiego zgrupowania