85'
  • 90+1'
    Koniec meczu. Legia remisuje 1:1.
  • 89'
    Legia mogła prowadzić w tym meczu. Do dobrego dośrodkowania Kiełbika nie doszedł jednak Radović.
  • 87'
    Goool dla Legii Stan meczu wyrównuje Michał Efir.
  • 83'
    Kilka ostatnich minut to lekka przewaga Mordovii, ale znów dobrze w bramce radzi sobie Skaba.
  • 83'
    Na boisku pojawia się Michał Efir, który zmienia zmęczonego Manu.
  • 72'
    Dwie dobre akcje legionistów jednak zmarnowane. Najpierw Radovicia, który miał problemy z panowaniem nad pilką a potem Mezenga nie zdołał pokonać bramkarza Mordovii w dogodnej sytuacji.
  • 72'
    Po chwili Kucharczyk groźnie uderza, ale znów bramkarz Mordovii łapie piłkę.
  • 66'
    Po stracie bramki do Ataku ruszyła Legia, Mordovia broni się zaciekle. Sytuacji nie wykorzystali Kiełbowicz z rzutu wolnego (wybili obrońcy) oraz Kucharczyk (jego strzał minął bramkę).
  • 66'
    Swoje sytuacje mieli także rywale (m.in Ryżow) ale dobrze broni Skaba.
  • 64'
    W drugiej części meczu Legia gra w składzie: Skaba - Rzeźniczak, Astiz, Kelhar, Kiełbowicz - Radović, Cabral, Vrdoljak, Manu - Kucharczyk, Mezenga.
  • 58'
    Trzy minuty po wznowieniu gry bamkę zdobył Panczenko.
  • 57'
    Przepraszamy... Mamy problemy techniczne. W tym czasie rozpoczęła się druga połowa. Rywale Legii Mordovia zdobyli bramkę.
  • 45'
    Przerwa
  • 44'
    W dobrej sytuacji Wolski, jednak nie trafia w bramkę
  • 43'
    Korner dla Mordovii Sarańsk
  • 43'
    Zagrożenie bez problemu oddalone
  • 42'
    Borysiuk wypuszcza Szałachowskiego, ale ten przegrywa pojedynek z golkiperem Mordovii
  • 41'
    Rzut wolny dla Mordovii
  • 41'
    Dobrze interweniuje Jędrzejczyk
  • 40'
    Na spalonym piłkarz Mordovii
  • 39'
    W polu karnym dryblował Wolski, jednak jego dośrodkowanie nie dotarło do adresata
  • 39'
    Na spalonym Szałachowski
  • 37'
    Aut dla Legii
  • 36'
    Lewą stroną szarżował Żyro
  • 35'
    Przerwa w grze
  • 35'
    Gra wznowiona
  • 34'
    Na boisku leży zawodnik Mordovii
  • 33'
    Na boisku pojawili się Efir i Zbozień, opuścili je Chinyama i Kneżević
  • 30'
    Zamieszanie pod bramką Legii, piłka mija słupek
  • 29'
    Dobrze w obronie Kelhar
  • 29'
    Żyro fauluje przy linii bocznej
  • 28'
    Strzał trafia w mur
  • 28'
    Za polem karnym interweniuje Antolović
  • 27'
    Faulował Jędrzejczyk, rzut wolny dla Mordovii
  • 26'
    Od bramki Antolović
  • 26'
    Kelhar fauluje w środku pola
  • 24'
    Dobra interwencja Żyro
  • 23'
    Strzał nad poprzeczką bramki Antolovicia
  • 22'
    W środku faulowany Chinyama
  • 22'
    Rzut wolny dla Mordovii z 19 metrów...
  • 21'
    Piłka w rękach bramkarza Mordovii
  • 21'
    Groźnie uderzał Żyro, lecz obok słupka
  • 20'
    Chinyama za głęboko do Szałachowskiego
  • 19'
    Borysiuk świetnie do Wolskiego, lecz ten nie opanował
  • 17'
    Po kornerze zgrywał Wolski, lecz lepsi obrońcy
  • 17'
    Rzut rożny dla Legii
  • 16'
    Rzut wolny dla Legii, bomba Borysiuka i z kłopotami bramkarz
  • 14'
    Od obrony Legia
  • 14'
    Próba prostopadłego podania zatrzymana przez defensorów z Sarańska
  • 12'
    Antolović w aut
  • 12'
    Świetna interwencja Kelhara
  • 11'
    Korner dla Mordovii
  • 11'
    Łapie Antolović
  • 10'
    Dośrodkowanie Żyro łapie bramkarz Mordovii
  • 9'
    Szałachowski nie opanował piłki
  • 9'
  • 8'
    Na spalonym zawodnik Mordovii
  • 6'
    W obronie pewnie Kneżević
  • 5'
    Chinyama fauluje z prawej strony
  • 5'
    Mordovia od linii obronnej
  • 4'
    Twarda walka Szałachowskiego, aut dla Legii
  • 3'
    Pewnie interweniuje Komorowski
  • 3'
    Łukasik szeroko, ale do nikogo
  • 2'
    Legia zagra w następującym składzie: Antolović - Kneżević, Kelhar, Zbozień, Komorowski - Szałachowski, Łukasik, Borysiuk, Żyro, Wolski - Chinyama
  • 0
    Sędzia gwizdnął po raz pierwszy
  • 0
    W bramce Legii w pierwszej połowie stanie Marijan Antolović
  • 0
    Trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia...
  • 0
    Piłkarze schodzą już z murawy
  • 0
    Borysiuk pokonuję Skabę, jednak to bramkarz jest dużo częściej górą, oby tak bronił w meczu :)
  • 0
    Oba zespoły od kilkunastu minut rozgrzewają się na murawie
  • 0
    Legioniści ćwiczą strzały na bramkę
  • 0
    Witamy Państwa ze słoneczej Ayia Napy, gdzie już za kilka minut Legia Warszawa rozpocznie pierwszy mecz kontrolny podczas cypryjskiego zgrupowania
  • 0
    Rywalem legionistow będzie 6. zespół ligi rosyjskiej, Mordovia Sarańsk
  • 0
    Już w sobotę o godzinie 13:45 czasu polskiego piłkarze Legii Warszawa rozegrają pierwszy w tym roku sparing z Mordowiją Sarańsk. Zapraszamy na relację na żywo z tego wydarzenia.