Dziękujemy wszystkim za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrała z Lechią po golu Niezgody!
  • 90+1'
    Kuciak wykonywał rzut wolny na połowie Legii. Bramkach Lechii zacentrował futbolówkę w pole karne gospodarzy, ale Malarz złapał ją
  • 90'
    Kucharczyk wypuścił sobie piłkę, minął dwóch rywali, został przewrócony, ale sędzie nie odgwizdał faulu
  • 90'
    Druga połowa zostanie przedłużona o trzy minuty
  • 87'
    W końcu akcja Legii. Kucharczyk pobiegł do prostopadłej piłki na lewą flankę. Pomocnik dorzucił futbolówkę w pole karne, uderzył ją głową Moulin, ale Kuciak dobrze interweniował
  • 86'
    Krasić zastępuje Łukasika
  • 83'
    Kopczyński wchodzi na boisko. Z placu gry schodzi Guilherme
  • 82'
    Wolski uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka
  • 79'
    Berto taktycznie faulował rywala. Pomocnik zobaczył żółtą kartkę
  • 75'
    Kolejny rzut rożny Lechii. Piłkę dośrodkowaną w pole karne legioniści wybili na aut
  • 71'
    Strzał Nunesa zza pola karnego broni Malarz
  • 69'
    Kolejny rzut wolny i kolejna centra w pole karne Legii. Malarz obronił strzał jednego z lechistów
  • 69'
    Moulin zastępuje Mączyńskiego
  • 66'
    Rzut wolny przy narożniku pola karnego Legii. Dobre miejsce do strzału z lewej nogi. Gdańszczanie jednak będą dośrodkowywać futbolówkę
  • 66'
    Centra z rzutu wolnego. Legioniści wybili piłkę ze swojej "szesnastki"
  • 64'
    Malarz ścigał ę z M. Paixao do piłki. Golkiper wypiąstkował futbolówkę. Portugalczyk niechcący kopnął bramkarza i obu panów za chwilę musiał godzić arbiter
  • 62'
    Oliveira zmienia Lewandowskiego
  • 60'
    Mato zdecydował się na strzał z daleka. Daleko też od bramki poleciała piłka po jego uderzeniu
  • 60'
    Hildeberto zmienia Hamalainena
  • 56'
    Niestety, druga połowa jak na razie dużo gorsza niż pierwsza
  • 54'
    Kuciak za dyskusje został ukarany żółtą kartką
  • 53'
    Kontra Lechii. M. Paixao uciekł rywalom, szczęśliwie minął ostatniego obrońcę Legii, oddał strzał, lecz piłka poleciała prosto w Malarza
  • 51'
    Lechia od kilku minut przebywa na połowie Legii, ale nie potrafi oddać strzału na bramkę Malarza
  • 48'
    Centra w pole karne Legii z rzutu wolnego. Piłka nie znalazła jednak adresata. Malarz rozpocznie od bramki
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa!
  • 46'
    W przerwie Nunes zmienił Wawrzyniaka
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Sztab medyczny opatruje Mączyńskiego
  • 44'
    Mato włączył się do akcji ofensywnej. Obrońca próbował oszukać przy linii bocznej Hlouska, ale Czech poczekał na ruch lechisty i wybił piłkę na aut
  • 42'
    Gra od kilku minut jest bardzo szarpana. Duża w tym zasługa arbitra
  • 40'
    Sędzia podjął kilka kontrowersyjnych decyzji przy starciach na środku boiska i kibice coraz częściej wygwizdują arbitra. Nerwy tracą też piłkarze
  • 38'
    Piłka w siatce Legii, ale sędzia uznał, iż lechiści przekroczyła przepisy przy kornerze i od rzutu wolnego rozpocznie Malarz
  • 37'
    Lewandowski wybiegł do prostopadłej piłki, ale jego podanie został zablokowane i Lechia wywalczyła tylko rzut rożny
  • 35'
    Sędzia nie przerwał gry, gdy Astiz faulował rywala. Jednak jak Lechia zakończyła swoją akcję, arbiter pokazał Hiszpanowi żółtą kartkę
  • 32'
    Mimo że stadion nie jest w pełni zapełniony, fani głośno zdzierają gardła przy dopingu dla mistrzów Polski
  • 29'
    Dobry przerzut do Mato. Obrońca Lechii próbował dośrodkować piłkę, ale został zablokowany przez Kucharczyka. Korner
  • 28'
    M. Paixao wyprowadził kontrę Lechii. Napastnik założył "siatkę" jednemu legioniście, ale za chwilę Portugalczyk został sfaulowany przez Jodłowca. Pomocnik Legii otrzymał żółtą kartkę
  • 26'
    Łukasik faulował Guilherme. Tym razem byłemu legioniście upiekło się i nie dostał drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki
  • 24'
    Kolejna okazja Niezgody! Niestety, napastnika Legii powstrzymał jednak Kuciak, który obronił jego strzał
  • 23'
    Goście wymienili trzy szybkie podania na prawej stronie boiska. Wolski próbował płasko zacentrować, jego zagranie zostało przecięte przez Pazdana, lecz futbolówka zmierzała na rzut rożny. W porę interweniował jednak Malarz
  • 20'
    Dobra akcja Legii. Kucharczyk poczekał na wbiegającego Niezgodę. Napastnik minął rywala i próbował pokonać z ostrego kąta Kuciaka. Słowak jednak wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 20'
    Kuciak złapał futbolówkę dośrodkowaną z rzutu rożnego
  • 19'
    Malarz przechwycił piłkę zacentrowaną przez Sławczewa
  • 18'
    Legioniści domagali się rzutu karnego po zamieszaniu z rzutu rożnego. Jeden z legionistów oddał strzał głową, trafił w przeciwnika i gospodarze pokazywali arbitrowi, iż rywal dotknął futbolówki ręką. Gra jednak toczy się dalej
  • 18'
    Prostopadłe podanie do F. Paixao. Portugalczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z Malarzem, ale bramkarz Legii szybciej dobiegł do piłki
  • 17'
    Goście próbowali przyblokować Malarza, by ten nie mógł swobodnie wyskoczyć do centry z rzutu rożnego. Golkiperowi udało się jednak wypiąstkować piłkę. Legia ruszyła do kontry, ale zagranie Guilherme zostało wybite
  • 14'
    Lechia zagubiła się w swoim ataku i Legia długim podaniem próbowała uruchomić Niezgodę. Pierwsza próba nie powiodła się, a przy drugiej napastnik był na ofsajdzie
  • 14'
    Malarz sparował strzał lechisty z dalszej odległości
  • 12'
    Lechia rzuciła się do ataku, ale wywalczyła jedynie rzut rożny
  • 12'
    Lechiści zdołali oddać strzał z główki po centrze z rzutu rożnego, ale piłka poleciała daleko od bramki
  • 9'
    Kucharczyk dobiegł do prostopadłego podania kolegi z głębi pola. Pomocnik chociaż był naciskany przez rywala, uderzył z lewej nogi. Kuciak sparował strzał, ale za chwilę do dobitki doskoczył Niezgoda i Legia w 8. minucie objęła prowadzenie
  • 8'
    Kucharczyk podał przed pole karne do Mączyńskiego. Francuz przymierzył się do strzału, ale piłka odbiła się od pleców Łukasika
  • 8'
    Gola dla Legii strzelił Niezgoda!!!
  • 7'
    Marco Paixao chciał rozpoczął kontrę, ale przy próbie opanowania piłki pomagał sobie ręką i sędzia odgwizdał rzut wolny na środku boiska dla Legii
  • 6'
    Guilherme zakręcił się wokół rywali z piłką. Zagrał na klepkę z kolegą z zespołu, ale Brazylijczyk przewrócił się przed polem karnym. Pomocnik domagał się rzutu wolnego, lecz sędzia nie użył gwizdka
  • 5'
    Astiz zagrał górną piłkę do Kucharczyka. Pomocnik zgrał futbolówkę głową, ale za chwilę dostał podanie zwrotne. Skrzydłowy szykował się do rajdu, lecz sędzia odgwizdał spalonego
  • 3'
    Łukasik dostał żółtą kartkę
  • 1'
    Pazdan posłał dalekie podanie do Niezgody. Napastnik uciekł obrońcom, lecz futbolówkę na aut wybił Kuciak
  • 1'
    Rzut wolny dla Legii. Do piłki najwyżej wyskoczył Astiz, ale futbolówka minęła bramkę Kuciaka
  • 0
    Rozpoczął się mecz!
  • 0
    Piłkarze zeszli już z rozgrzewki. Już za kwadrans zacznie się mecz
  • 0
  • 0
    Na ławce pozostają: Cierzniak - Dąbrowski, Moulin, Kopczyński, Hildeberto, Pasquato oraz Sadiku
  • 0
    Witamy! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się mecz dwunastej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią a Lechią! Skład mistrzów Polski prezentuje się następująco: Malarz - Broź, Astiz, Pazdan, Hlousek - Guilherme, Jodłowiec, Mączyński, Kucharczyk - Hamalainen - Niezgoda.