Ivanovski uderza z dystansu nad bramką Skaby
    Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej
  • 90'
    Noll fauluje Wolskiego
  • 89'
    Znów zamieszanie pod bramką Legii, piłka po strzale jednego z zawodników Arki przechodzi pod brzuchem Skaby, ale bramkarz Legii zdołał ją jeszcze złapać
  • 88'
    Rzut wolny dla Arki
  • 88'
    Strzał z dystansu odbija Skaba, rzut rożny
  • 87'
    Arka będzie grać do końca meczu w ósemkę, Zawistowski i Rozić opuszczają plac gry
  • 87'
    Rzeźniczak na spalonym po podaniu Cabrala
  • 86'
    Rafał Wolski przedłużył dośrodkowanie z prawej strony boiska, jeden z zawodników Legii zagrał do Borysiuka, a pomocnik Legii trafił bez problemów do siatki
  • 85'
    Czoska zatrzymuje Radovicia w polu karnym
  • 85'
    2:5! Ariel Borysiuk
  • 84'
    Przez chwilę musi więc grać w ósemkę, lekarze doprowadzają obrońców z Gdyni do porządku
  • 83'
    Arka wykorzystała limit zmian
  • 82'
    Roztrzaskana twarz Rozicia, który opuszcza chwilowo boisko
  • 82'
    Gracza Arki opatruje doktor Machowski
  • 81'
    Paweł Zawistowski będzie musiał opuścić boisko
  • 80'
    Bramkarz Arki po rzucie wolnym wrzucił pilkę w ręce Skaby
  • 80'
    Głowami zderzyli się Zawistowski z Roziciem, chwila przerwy
  • 79'
    Tym razem spalił Manu
  • 79'
    Żółta kartka dla Moretto
  • 77'
    Na spalonym Michał Kucharczyk
  • 76'
    Radović dostał podanie z głębi pola, wpadł w pole karne, wycofał do Wolskiego, ale ten uderzył zbyt wysoko
  • 74'
    Rożić wślizgiem wybija piłkę na aut
  • 73'
    Znów wrzutka w pole karne Legii, ale nikt nie zamykał akcji
  • 72'
    Wolski zagrał dobrą piłkę do Manu, jednak Portugalczyka ubiegł obrońca
  • 72'
    Labukas biegł z piłką kilkanaście metrów, aby... przewrócić się na piłce tuż przed polem karnym
  • 72'
    Na spalonym Radović
  • 71'
    Skaba nie porozumiał się z Kiełbowiczem, od autu Arka
  • 70'
    Kolejny rzut wolny dla Arki...
  • 70'
    Tym razem Bożok za mocno, aut dla Legii
  • 69'
    Po rzucie wolnym piłkę wybijali legioniści, piłka znów trafiła pod nogi Szmatiuka, a ten strzałem z 18 metrów pokonał Skabę
  • 68'
    2:4! Co się dzieje w Gdyni...
  • 67'
    1:4, bramka dla Arki!
  • 67'
    Po rzucie rożnym zrobiło się gęsto w polu karnym, a piłkę do siatki wpakował Maciej Szmatiuk
  • 66'
    Rafał Wolski zmienia Janusza Gola
  • 66'
    Faul Komorowskiego w środku boiska
  • 65'
    Piłka w siatce, ale nie będzie bramki, na spalonym Kucharczyk
  • 64'
  • 64'
    Noll tuż obok bramki na pustą bramkę!
  • 64'
    Budziński na boisku, zmienia Glavinę
  • 63'
    Kibice wyrażają swoją frustrację
  • 61'
    Rzeźniczak wypuścił na prawej stronie Manu, ten mocno dośrodkował, a Michał Kucharczyk pięknym strzałem nożycami nie dał szans Moretto
  • 60'
    GOOOL! 0:4!
  • 60'
    Przepiękna bramka!
  • 59'
    Rzeźniczak rzuca piłkę za plecy obrońców, tam dobrze przyjmuje ją Radović, jednak pomocnik Legii uderza bardzo niecelnie
  • 59'
    Moretto wyszedł do piłki i na środku boiska okiwał Cabrala :)
  • 58'
    Borysiuk do spółki z Rzeźniczakiem zatrzymują Czoskę
  • 57'
    Manu niedokładnie, wybija Szmatiuk
  • 56'
    Oba zespoły nie forsują tempa, Arka jakby pogodzona z losem
  • 54'
    W miejsce Vrdoljaka pojawia się Borysiuk
  • 53'
    Rzeźniczak fauluje Ivanovskiego
  • 52'
    Piłkarze Legii grają wręcz w dziada
  • 52'
    Zawistowski wchodzi w miejsce Wilczyńskiego
  • 51'
    Arka na kolanach, gubi się w prostych sytuacjach
  • 50'
    Kapitalna akcja Legii! Kolejne świetne podanie Cabrala do Radovicia, ten w sytuacji sam na sam podaje do nadbiegającego Kucharczyka, a młody napastnik Legii kieruje piłkę do pustej bramki
  • 50'
    To już druga asysta Radovicia w tym meczu
  • 49'
    0:3!
  • 48'
    Ivanovski bardzo dobrze zatrzymuje wślizgiem Manu, jednak dalszą akcję Arki przerywa Choto
  • 47'
    Radović zwalnia grę, Legia szykuje atak pozycyjny
  • 46'
    Gol dobrze podawąl do Radovicia, jednak wrzutkę Serba złapał Moretto
  • 45+21'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+21'
    W przerwie Siemaszko zmienił Czoska
  • 45+2'
    Przerwa! Legia Warszawa prowadzi 2:0 po bramkach Manu i Radovicia
  • 45'
    Po wrzutce w pole karne Arki piłkę źle wybił obrońca, ta spadła pod nogi Radovicia, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki
  • 44'
    Żółta kartka dla Sieberta!
  • 44'
    To koniec meczu dla Sieberta!
  • 44'
    Tym razem faulowany Kucharczyk
  • 44'
    0:2!
  • 43'
    Radović zagrał do Kiełbowicza, ten zagrał płaską piłkę w pole karne, tam dopadł do niej jeden z legionistów, ale nie zdołał wepchnąć piłki do bramki
  • 42'
    Ogromne zamieszanie pod bramką Arki! Tylko cud ratuje gdynian przed utratą bramki
  • 41'
    Żółta kartka dla Vrdoljaka za faul na Ivanovskim
  • 41'
    Rzut wolny dla Arki...
  • 41'
    Bez problemów obrońcy Legii
  • 40'
    Radović próbuje prostopadłej piłki do Cabrala, ale zbyt mocno
  • 39'
    Rzut rożny dla Arki po interwencji Vrdoljaka
  • 39'
    Świetna okazja dla Arki, ale napastnik z Gdyni trafia wprost w ręce Skaby
  • 38'
    Kiełbowicz dobrze przejmuje piłkę na połowie rywala, zagrywa ją do Manu, jednak Portugalczyk na spalonym
  • 37'
    Manu fauluje Nolla w polu karnym Arki
  • 36'
    Okazja dla Arki, Komorowski nie wybija piłki, ta spada pod nogi Labukasa, który oddaje ją do Bożoka. Strzał piłkarza Arki mija jednak bramkę Legii
  • 36'
    Wilczyński fauluje Radovicia
  • 35'
    Manu wrzuca mocno w pole karne, ale tam nie było żadnego z legionistów
  • 34'
    Aut dla Arki, do piłki nie zdążył Kiełbowicz
  • 34'
    Rożić uprzedza szarżującego Manu
  • 33'
    Niestety, po raz kolejny legioniści nie wykorzystują rzutu rożnego
  • 32'
    Będzie rzut wolny dla Legii, dobra okazja do wrzutki dla Tomasza Kiełbowicza
  • 32'
    Futbolówkę wybijają obrońcy, korner dla warszawian
  • 31'
    Skaba poślizgnął się przed przyjęciem podania od kolegi, ale na szczęście dla Legii nic się nie stało
  • 30'
    Po dośrodkowaniu piłka ląduje poza linią końcową, rzut rożny
  • 30'
    Piłkę po odbiciu od jednego z obrońców łapie Wojciech Skaba
  • 29'
    Rzut wolny dla Arki ok. 25 metrów od bramki
  • 28'
    0:1!
  • 28'
    Bramka dla Legii! Strzelcem Manu!
  • 28'
    Cabral zagrał kapitalną piłkę za plecy obrońców, tam złapał ją Radović, zbiegł do linii końcowej, zagrał piłkę wzdłuż bramki, a do siatki wpakował ją Manu
  • 27'
    Kucharczyk bardzo ładnie urwał się Szmatiukowi, wrzucił w pole karne, tam dopadł do niej Manu, jednak po dośrodkowaniu Portugalczyka lepsi obrońcy Arki
  • 26'
    Rzeźniczak wrzuca w pole karne, jednak piłka po rykoszecie trafia w rękawice Moretto
  • 24'
    Manu w bardzo głupi sposób traci piłkę, kontra w wykonaniu Arki, na szczęście niebezpieczeństwo zażegnał Komorowski do spółki z... Nollem
  • 24'
    Gol fauluje Miroslava Bożoka na środku boiska
  • 23'
    Legioniści niespiesznie rozgrywają piłkę
  • 22'
    Na spalonym jeden z zawodników Arki
  • 21'
    Rzut wolny dla Arki w środku boiska
  • 21'
    Noll uderza piłkę wysoko ponad bramką, może zauważył kolegę na trybunie? :)
  • 20'
    Moretto niezbyt porozumiał się z Wilczyńskim, łapiąc piłkę dopiero przy linii pola karnego, wcześniej goniąc ją kilkanaście metrów :)
  • 19'
    Groźnie pod bramką Arki, Rzeźniczak wrzucił piłkę w pole karne, tam kapitalnie zgrał ją Cabral, ale żaden z zawodników Legii nie ruszył za akcją
  • 18'
    Labukas nie opanował podania od Wilczyńskiego, aut dla Legii
  • 17'
    Wilczyński uruchomił na prawej stronie Glavinę, ale piłkę zdołał wybić Komorowski
  • 16'
    Fani Arki nie dają odpocząć uszom :)
  • 15'
    Bożok wrzuca w pole karne, tam piłkę głową podrzuca Vrdoljak, a Skaba bez problemów ją łapie
  • 15'
    Na spalonym znalazł się Denis Glavina
  • 14'
    Komorowski kopnął w głowę Labukasa, będzie okazja dla Arki z rzutu wolnego
  • 13'
    Szmatiuk naprawia błąd kolegi i wślizgiem wygarnia piłkę Manu
  • 13'
    Tempo spotkania na razie słabe, miejmy nadzieję, że z czasem będzie lepiej
  • 12'
    Choto wybija piłkę na rzut rożny, już idzie do niej Bożok
  • 12'
    W zamieszaniu w polu karnym faulowany Skaba, rzut wolny
  • 11'
    Wilczyński blokuje wrzutkę Manu, kolejny korner dla Legii
  • 11'
    Tym razem Kiełbowicz trochę mocniej, ale i tak lepsi obrońcy
  • 10'
    Komorowski naciskany przez dwóch rywali wybija piłkę w aut
  • 10'
    Glavina przy linii bocznej ograł Komora, lecz dośrodkowanie piłkarza Arki wybija Choto
  • 10'
    Żółta kartka dla Sieberta za faul na Cabralu
  • 9'
    Siebert blokuje dośrodkowanie Cabrala i będzie pierwszy rzut rożny w tym meczu
  • 9'
    Kiełbowicz zbyt krótko w pole karne, piłka nie przeszła pierwszego obrońcy
  • 8'
    Glavina wrzuca w pole karne, ale zbyt głęboko i od bramki rozpocznie Skaba
  • 7'
    Kiełbowicz świetnie przechwytuje prostopadłe podanie Ivanovskiego
  • 7'
    Bożok faulowany przez Gola, będzie rzut wolny dla Arki
  • 6'
    Ivanovski próbował strzelać z dystansu, ale trafił w plecy Komorowskiego
  • 6'
    Michał Kucharczyk uderza głową obok słupka, ale i tak był na spalonym
  • 5'
    Pierwsze wstrzelenie piłki w pole karne Arki, ale tam skutecznie wybija ją Szmatiuk
  • 4'
    Vrdoljak próbował przerzucić piłkę do Manu, ale tam czujnie Noll
  • 4'
    Radović faulowany przez Sieberta, ale sędzia dyktuje przywilej korzyści
  • 3'
    Radović zatrzymany przez Wilczyńskiego na prawej stronie
  • 3'
    Po raz kolejny młody defensor Arki zatrzymuje Rado
  • 2'
    Vrdoljak ciągnie za koszulkę IVanovskiego, rzut wolny dla Arki
  • 2'
    Cabral radzi sobie z Bożokiem, ale po chwili traci piłkę
  • 1'
    Legioniści rozgrywają piłkę w obronie
  • 1'