Już na nie powrócił, rozpoczyna się znów walka o uniknięcie straty bramki
    W polu karnym Legii zderzyli się dwaj piłkarze, potrzebna interwencja sztabów medycznych
    Znów pewnie w bramce Skaba, rehabilituje się za błąd w meczu z Górnikiem
    Druga połowa potrwa o cztery minuty dłużej
  • 89'
    Słaby strzał Arzumanyana bez problemów łapie Skaba
  • 88'
    Manu ładnie dryblował, ale przy próbie strzału poślizgnął się i uderzenie poszybowało wysoko nad poprzeczką
  • 88'
    Lewą stroną szarżował Kupisz, podał do Burkhardta, a ten strzelił obok bramki Legii
  • 87'
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Legii, Jaga o krok od zdobycia bramki
  • 87'
    Kucharczyk zmienia Hubnika
  • 86'
    Przy linii bocznej czeka już Michał Kucharczyk
  • 86'
    Korner dla Jagiellonii
  • 86'
    Po raz kolejny świetnie wybija Wawrzyniak
  • 85'
    Kiełbowicz wybija piłkę na rzut rożny
  • 85'
    Piłkarze Legii wybijają piłki z pola karnego gdzie się da
  • 84'
    Wawrzyniak przejmuje piłkę i wyprowadza kontrę
  • 84'
    Gol w beznadziejny sposób traci piłkę
  • 83'
    Robią to bardzo skutecznie, "czterech chłopa" czyści wszystko :)
  • 82'
    Legioniści ograniczają się do przeszkadzania
  • 81'
    Po raz kolejny dośrodkowanie nie zagraża bramce Skaby
  • 80'
    Makuszewski mocno wrzuca w pole karne, ale tam panuje Wawrzyniak
  • 80'
    Strzał z dystansu Arzumanyana mija w sporej odległości bramkę Legii
  • 79'
    Piłkarze Legii ograniczają się do wybijania piłki z własnego pola karnego
  • 79'
    Makuszewski uderza daleko od bramki Skaby
  • 78'
    W pole karne wbiegał Burkhardt, ale po rykoszecie piłka wpada w ręce Skaby
  • 77'
    Komorowski do spółki z Manu oddalają zagrożenie
  • 77'
    Za Rafała Grzyba wchodzi Bartłomiej Pawłowski
  • 77'
    Niepewnie we własnym polu karnym Hubnik, kończy się autem dla Jagi
  • 76'
    Z dośrodkowaniem Kiełbowicza radzą sobie obrońcy
  • 75'
    Wawrzyniak wybija dośrodkowanie Makuszewskiego
  • 75'
    Na spalonym Makuszewski
  • 75'
    Norrambuena fauluje Hubnika, rzut wolny dla Legii
  • 74'
    Strzału z dystansu próbował aktywny dziś Burkhardt, ale znów nie trafił w bramkę
  • 73'
    Składna akcja Jagiellonii, po wrzutce Burkhardta piłkę nad bramką Skaby posłał Lato
  • 72'
    Arzumanyan fauluje szarżującego Radovicia, żółta kartka dla defensora Jagiellonii
  • 71'
    Trwa oblężenie bramki Legii, ale póki co obrońcy dają sobie radę
  • 70'
    Gol stracił piłkę pod polem karnym Jagi, na szczęście kontra została zwolniona
  • 70'
    Na spalonym jeden z piłkarzy Jagiellonii
  • 69'
    Makuszewski wrzuca piłkę w pole karne, ale już spoza linii końcowej
  • 68'
    Kiełbowicz w pole karne, ale żaden z napastników nie jest w stanie oddać celnego strzału
  • 67'
    Hubnik faulowany pod polem karnym Jagiellonii, okazja do strzału
  • 66'
    Skaba w niegroźnej sytuacji wypuszcza piłkę z rąk i tylko nieporadności napastnika Legia jeszcze nie przegrywa
  • 65'
    Manu faulowany na połowie rywala
  • 65'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza odbijają obrońcy
  • 64'
    Frankowski trąca łapiącego piłkę Skabę, rzut wolny dla Legii
  • 63'
    Janusz Gol fauluje Burkhardta przed polem karnym
  • 63'
    Sam poszkodowany wykonawcą rzutu wolnego, ale uderza nieco ponad bramką
  • 62'
    Trener Skorża musi korygować taktykę, przewaga dwóch zawodników to już nie przelewki
  • 62'
    Legioniści cofają się do obrony
  • 60'
    Borysiuk opuszcza boisko
  • 60'
    Jarosław Lato trafia w plecy Gola
  • 60'
    W miejsce Ermina Seratlicia wchodzi Maciej Makuszewski
  • 59'
    Borysiuk fauluje Kupisza, druga żółta kartka, Legia będzie kończyć w dziewiątkę
  • 58'
    Radović po faulu uderza Norambuenę, musi poskromić emocje, bo ma już na koncie żółtą kartkę
  • 56'
    Gol przerzuca piłkę do Hubnika, jednak Czech w trudnej pozycji nie trafia czysto w piłkę, od bramki zacznie Słowik
  • 55'
    Piłkarze Jagiellonii próbują ataku pozycyjnego
  • 54'
    Frankowski uderza ponad bramką
  • 54'
    Za Michała Żyro wchodzi na boisko Artur Jędrzejczyk
  • 53'
    Piłkarze Jagi szykują się do wykonania rzutu wolnego tuż sprzed pola karnego
  • 52'
    Rzut wolny dla Jagi, Vrdoljak faulował wychodzącego na czystą pozycję napastnika Jagiellonii, czerwona kartka dla kapitana Legii
  • 51'
    Manu traci piłkę w środku pola, ale Jaga nie wyprowadza szybkiej kontry
  • 50'
    Żyro strzelał zbyt słabo po dograniu z prawej strony boiska
  • 49'
    Manu wpadł w pole karne, ale jego podanie trafiło w nogi obrońców
  • 48'
    Kupisz próbował wypuścić prostopadłym podaniem Jarka Lato, ale piłka wyszła poza obręb boiska
  • 48'
    Na szczęście dla Legii przy linii bocznej poślizgnął się pomocnik Jagiellonii
  • 47'
    Borysiuk niedokładnie zagrywa do Hubnika, piłka w rękach bramkarza Jagi
  • 46'
    Po dośrodkowaniu Manu głową obok bramki strzela Janusz Gol
  • 45+20'
    Legioniści rozpoczęli drugą połowę
  • 45+2'
    W zamieszaniu po rzucie wolnym piłkę wybijają obrońcy
  • 45+2'
    Przerwa
  • 45+1'
    Na murawie leży jeden z piłkarzy Jagiellonii, dziwna sytuacja
  • 45+1'
    Piłkarze Jagi sugerują, że został uderzony przez jednego z legionistów, żółta kartka dla Radovicia
  • 45'
    Frankowski fauluje Vrdoljaka
  • 45'
    Radpvić faulowany przez Arzumanyana, okazja dla Legii
  • 44'
    Po kornerze strzelał jeden z piłkarzy Jagi, ale bardzo niecelnie
  • 43'
    Masa szczęścia po stronie Legii... Po dośrodkowaniu Burkhardta piłki do pustej bramki nie zdołał skierować Arzumanyan
  • 43'
    Trwa dobra passa Jagi, dośrodkowanie z prawej strony głową na rzut rożny wybija Vrdoljak
  • 42'
    Dośrodkowanie piąstkuje bramkarz Legii
  • 42'
    Vrdoljak fauluje Pejovicia, żółta kartka dla kapitana Legii
  • 41'
    Świetna akcja Jagiellonii z prawej strony boiska, jednak strzał z najbliższej odległości broni Skaba, rzut rożny
  • 40'
    Tempo spotkanie troszeczkę spadło, piłkarze oczekują już chyba przerwy
  • 39'
    Borysiuk zagrywa zbyt mocną piłkę, od bramki Słowik
  • 38'
    Vrdoljak bez problemu zatrzymuje szarżującego Pejovicia
  • 37'
    Piłkę na rzut rożny wybija niezbyt pewnie Wojciech Skaba
  • 37'
    Wrzutkę Burkhardta wybijają obrońcy
  • 36'
    Strzał Hubnika zablokowany przez obrońcę Jagi
  • 36'
    Przy linii bocznej faulował Janusz Gol, okazja do dośrodkowania w pole karne Legii
  • 35'
    Hubnik zagrywa piłkę ręką pod polem karnym gospodarzy
  • 35'
    Kiełbowicz fauluje na własnej połowie, rzut wolny dla Jagi
  • 34'
    Znów na połowie Jagi fauluje Wawrzyniak
  • 33'
    Manu przejmuje podanie Pejovicia
  • 33'
    Arzumanyan zatrzymuje Michała Żyro, aut dla Legii
  • 32'
    Po starciu ze Skabą w polu karnym pada Frankowski, ale sędzia ani myśli podyktować jedenastki
  • 31'
    Piłka na długi słupek, a tam obrońca wybija piłkę znów poza linię końcową
  • 31'
    Kolejne dośrodkowanie Kiełbowicza łapie Słowik
  • 30'
    Manu wywalczył rzut rożny dla Legii, do narożnika kieruje się Kiełbowicz
  • 28'
    Kiełbowicz wygarnia piłkę już spoza linii bocznej
  • 28'
    Wawrzyniak fauluje Seratlicia na połowie Jagi
  • 27'
    Piłkarze Jagiellonii rozgrywali piłkę w obronie, a po chwili przerzucili ją do przodu, ale tam nie było nikogo i od bramki Skaba
  • 26'
    Mecz jest bardzo ostry, jeśli skończy się bez czerwonej kartki, będzie można uznać to za niespodziankę
  • 25'
    Po chwili Burkhardt wycina Radovicia, i dostaje żółtą kartkę
  • 24'
    Seratlić opuszcza na chwilę boisko o własnych siłach
  • 24'
    Radović ostro fauluje Pejovicia, ale kończy się bez kartki
  • 23'
    Dobra akcja Frankowskiego do spółki z Burkhardtem, ale piłka ostatecznie ląduje za bramką Legii
  • 23'
    Na boisku leży Ermin Seratlić
  • 23'
    Jak na razie dobre zawody rozgrywa Marcin Burkhardt
  • 22'
    Burkhardt zagrywa zbyt mocną piłkę do Pejovicia, od bramki Skaba
  • 21'
    Rzut wolny dla Jagi, Burkhardt zagrywa mocną piłkę w pole karne, tam trąca ją jeszcze zawodnik Jagi, ale ostatecznie ląduje ona w rękach dobrze interweniującego Skaby
  • 21'
    Nerwowo na boisku, Wawrzyniak ostro potraktował rywala, ale nie został napomniany przez sędziego
  • 20'
    Żółta kartka dla piłkarza Jagiellonii, przy linii bocznej wścieka się Luka Pejović
  • 20'
    Tym razem żółtym kartonikiem ukarany Ariel Borysiuk
  • 19'
    Na murawę padł Jakub Wawrzyniak, który starł się z Erminem Seratliciem
  • 18'
    Piłka spadła na głowę Vrdoljaka, ale ten uderzył ponad poprzeczką
  • 17'
    Radović fauluje Arzumanjana, okazja do dośrodkowania dla Tomka Kiełbowicza
  • 16'
    Błąd Pejovicia, aut dla Legii
  • 15'
    Dobry rajd Michała Żyro, lecz jego strzał z dystansu nie sprawił problemów Słowikowi
  • 14'
    Wawrzyniak naciskany przez Pejovicia wybija piłkę w aut
  • 13'
    Hubnik niedokładnie odgrywa z pierwszej piłki do Manu, a ten po chwili fauluje Seratlicia
  • 13'
    Radović strzela z dystansu, piłka po rykoszecie trafia do Hubnika, ale Czech na spalonym
  • 12'
    Wypuszczany Hubnik, ale zbyt mocne podanie pada łupem Słowika
  • 11'
    Vrdoljak zupełnie nieudanie wybija piłkę, okazja do kontry, lecz piłkarze Jagiellonii nie wykorzystują nadarzającej się okazji
  • 10'
    Gol faulował jednego z rywali, ale sędzia zastosował przywilej korzyści
  • 10'
    Manu zatrzymany przez Ermina Seratlicia
  • 9'
    Jarosław Lato zbyt mocno dośrodkował w pole karne, od bramki zacznie Skaba
  • 8'
    Piłkę z pola karnego Jagiellonii wybija wysoko Skerla
  • 8'
    Groźnie pod polem karnym Legii, ale każda próba strzału trafia w obrońców Legii
  • 7'
    Gol uderza wprost w Arzumanjana, i akcja znów cofa się o kilkadziesiąt metrów
  • 6'
    Legioniści rozgrywają piłkę w obronie
  • 6'
    Radović podaje do Manu, ale zbyt mocno, aut dla Jagi
  • 5'
    Rzut rożny dla Jagi
  • 5'
    W polu karnym Legii faulowany jeden z defensorów z Warszawy
  • 4'
    Piłkarze Jagiellonii niefrasobliwie rozgrywają piłkę w obronie, ale nie wykorzystują tego legioniści
  • 3'
    Od bramki rozpocznie debiutujący w Jagiellonii Jakub Słowik
  • 3'
    Interwencja wślizgiem Skerli, który ubiega Hubnika
  • 2'
    Luka Pejović groźnie strzela z 18 metrów, ale piłka mija lewy słupek bramki Skaby
  • 2'
    Żyro wrzucał w pole karne, ale zbyt lekko
  • 1'
  • 0
    Arbiter nie rozpocznie spotkania, jeżeli operator nie przesunie ramienia żurawia
  • 0
    Mecz rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem, ponieważ ramię jednego z dźwigów znajduje się ponad murawą
  • 0
    Stadion w Białymstoku przypomina jeden wielki plac budowy
  • 0
    Piłkarze opuścili już boisko i udali się do szatni
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu w BIałymstoku! Już za niespełna pół godziny rozpocznie się mecz Jagiellonii z Legią. Oba zespoły są już na rozgrzewce
  • 0
    Bez kibiców Legii i przy milczących fanach Jagiellonii odbędzie się mecz piłkarzy z Białegostoku z ekipą z Warszawy. Zapraszamy na nasze relacje z tego spotkania
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa
61'

61' Ariel Borysiuk- za dwie żółte