93'
  • 90+8'
    A tak podróż powrotna do Warszawy będzie bardzo długo...
  • 90+8'
    Dziękujemy za uwagę i cieszymy się, że Legia już ma zapewniony udział w europejskich pucharach
  • 90+6'
    Gdyby nie ta ostatnia minuta, Legia wygrałaby pierwszy mecz na wyjeździe na wiosnę i awansowała na drugie miejsce w tabeli.
  • 90+4'
    Legia praktycznie cały mecz kontrolowała sytuację na boisku. Powinna wygrać 3:0, ale uśpieni przez fatalną grę Górnika dali sobie wbić gola w ostatniej minucie.
  • 90+3'
    Fatalne zachowanie Legii. Uderzenie Jeża "wypluwa" Skaba, a piłkę do siatki pakuje Sikorski
  • 90+3'
    Koniec spotkania.
  • 90+2'
    Jeszcze minuta.
  • 90+2'
    1:1
  • 90+1'
    Końcówka meczu senna. Legia śpi uśpiona przez śpiącego Górnika.
  • 90+1'
    Uderzenie Manu zza pola karnego, ale mocno niecelne.
  • 90'
    Mecz przedłużony o 3 minuty.
  • 90'
    Długa piłka do Manu, ale Stachowiak uprzedził pomocnika Legii. Byłaby sytuacja "sam na sam"
  • 89'
    Żółta kartka dla Banasia
  • 88'
    Rybus wchodzi za Radovicia.
  • 87'
    Skaba wyłapuje dośrodkowanie Bembna
  • 86'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego, ale dośrodkowanie Jeża wychodzi poza boisko.
  • 85'
    Na szczęście wykonanie było słabe i piłkarze Legii wybijają piłkę.
  • 85'
    Końcówka spotkania, Legia cofneła się a Górnik próbuje zaatakować.
  • 83'
    Akcja Górnika, ale chyba nawet sami piłkarze Górnika nie bardzo wiedzieli co robią
  • 83'
    Zółta karta dla Rzeźniczaka, który traci piłkę na rzecz Sikorskiego a potem go fauluje.
  • 83'
    Gol zagrywa ręką i będzie okazja dla Górnika.
  • 80'
    Radović przebojem wszedłw pole karne po zagraniu piłki od Manu i odegrał do Kucharczyka, który tylko znanym sobie sposobem zamiast umieścić piłke w siatce uderzył ponad bramką.
  • 80'
    A teraz będzie rzut rożny dla Górnika. Jednobramkowa przewaga to bardzo mało.
  • 77'
    Kolejny faul na Radoviciu. Piłkarze Górnika nie widzą innej metody aby odebrać legionistom piłki.
  • 76'
    Niedobre odegranie Kucharczyka. A akcja zapowiadała się bardzo interesująco.
  • 76'
    Gabriel Nowak wchodzi za Kwieka
  • 74'
    Kucharczyk wchodzi za Hubnika.
  • 73'
    Świetne zagranie krosowe Borysiuka do Manu, który momentalnie dośrodkowuje, ale Stachowiak na posterunku.
  • 73'
    Dobry odbiór Vrdoljaka we własnym polu karnym.
  • 71'
    Do piłki doszedł Banaś, ale po jego uderzeniu piłka spadła pod nogi Komorowskiego.
  • 70'
    Rut rożny dla Górnika.
  • 69'
    Vrdoljak fauluje w środku boiska.
  • 68'
    Vrdoljak do Żyro na 16. metr. Młody legionista próbował wypracować sobie okazjędo strzału, ale został zablokowany.
  • 68'
    Cabral wchodzi za Żyro.
  • 66'
    Hubnik rewelacyjnie wwystawił piłkę Radoviciowi, ale pomocnik Legii źle uderzył futbolówkę. Piękna akcja Legii.
  • 65'
    Anemiczna akcja Górnika kończy się gdy futbolówka opuszcza boisko.
  • 63'
    Borysiuk silnie wstrzelił piłkę w pole karne, ale bez większych efektów.
  • 62'
    Po stracie bramki, piłkarze Górnika tylko chwilę próbowali przejąć kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi.
  • 62'
    Bemben otrzymuję żółtą kartę za faul na Radoviciu.
  • 59'
    Gooooool! Wawrzyniak rewelacyjnie wykańcza dośrodkowanie Radovicia z rzutu rożnego! Obrońca Legii wysokoczył tak wysoko, że interweniujący obok Magiera i Marciniak nie mieli szans dosięgnąć piłki.
  • 58'
    Znów Legia mocno atakuje, tym razem futbolówkę lecącą do bramki zatrzymują obronńcy Górnika.
  • 56'
    Vrdoljak uderzał z półwoleja po rzucie rożnym, ale niecelnie.
  • 55'
    Kolejna okazja Legii, po której piłka tańczyła w okolicy bramki Górnika. Tym razem Stachowiak odbił piłkę zmierząjacą w okienko po strzale Gola i zmiania kierunku lotu piłki przez Vrdoljaka. Dobijała Radović, ale bez skutku.
  • 55'
    Kolejna zmiana w Górniku. Wodecki za Pietrzaka.
  • 53'
    Uderzenie Gola po ziemie Gola, Hubinik próbował zmienić tor lotu piłki, ale zrobił to bardzo źle.
  • 53'
    Żyro wywalczył rzut rożny.
  • 52'
    Ładna "klepka" Manu z Żyro, Manu jest faulowany, ale Siejewicz zamknął oczy.
  • 52'
    Robert Jeż wchodzi za Piotra Gierczaka.
  • 49'
    Rzeźniczak wyjechał z piłką poza boiska. Widać u niego braki w umiejętnościach dryblingu ;-)
  • 48'
    Znów Legia miała za jednym razem trzy okazje na zdobycie bramki. Hubnik z 3 metrów trafił w słupek. Strzał z bliskiej odległości obronił Stachowiak, a dobitkę Rzeźniczaka sparował na róg ponownie bramkarz gospodarzy.
  • 46'
    Nie było faulu. Żyro z Banasiem zderzyli się głowami. Sędzia przerwą grę, aby piłkarzom udzielono pomocy.
  • 46'
    Rado z dystansu. Bez zagrożenia.
  • 45+16'
    Początek drugiej części gry. I od razu będzie rzut wolny dla Legii.
  • 45'
    Sikorski odebrał piłkę Vrdoljakowi i zdecydował się na uderzenie z 30 metrów. Strzał bardzo niecelny
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 44'
    Faul na Hubniku, do piłki znów podchodzi Borysiuk.
  • 44'
    Tym razem dośrodkowywał, zbyt głęboko i futbolówka ugrzęzła w rękawicach bramkarza Górnika.
  • 42'
    Żyro w idealnej sytuacji skiksował. Gdyby uderzył, Stachowiak nie miałby większych szans.
  • 41'
    NIesamowite uderzenie Borysiuka z rzutu wolnego. Stachowiak przerażony przeniósł piłkę ponad bramką. Szkoda, że uderzenie nie było bardzo w róg bramki.
  • 41'
    Po rzucie rożnym z przewrotki dwóch piłkarzy Legii składało się do przewrotki, Hubnik i Wawrzyniak. W końcu uderzył ten drugi. Futbolówkę wybił Stachowiak, tak samo jak dobitkę Radovicia.
  • 41'
    Po chwili uderzenie Przybylskiego broni Skaba.
  • 38'
    Bardzo dobre zagranie Gola do wychodzącego Manu. Obrońcy uprzedzają pomocnika Legii.
  • 38'
    Faul Marciniaka na Hubniku. Napastnik Legii został kopnięty w brzuch. Będzie dobra okazja.
  • 36'
    Uderzenie Manu z 30 metrów. Niestety bez żadnego rykoszetu i Stachowiak choć z problemami złapał piłkę.
  • 35'
    Radović fauluje Stachowiaka, ale samo dośrodkowanie Borysiuka dobre.
  • 34'
    Ładna akcja Rzeźniczaka z Żyro, ale Michał nie odegrał zbyt dokładnie i akcja została przerwana.
  • 34'
    Będzie rzut rożny dla Legii. Bemben uprzedził Manu.
  • 31'
    Siejewicz wcielił się w 12. zawodnika Górnika i pomógł gospodarzom odebrać piłkę.
  • 30'
    Dziwna sytuacja w polu karnym Legii. Wawrzyniak z Przybylskim mijają się z futbolówką.
  • 28'
    Kolejne zagranie w pole karne Stachowiaka, które nie zakończyło się celnym uderzeniem na bramkę gospodarzy.
  • 27'
    Faul Gola na środku boiska.
  • 25'
    Na pole karne zagrał Rzeźniczak, Na raty Kwiek z Banasiem wybili piłkę.
  • 25'
    Po rzucie z autu piłka po zgraniu przez Magierę trafiła do Manu, który na trzy razy przyjmował ją, a potem z 8 metrów uderzył ponad bramką.
  • 21'
    Szybka akcja Legii. Manu dośrodkował na pole karne, ale tym razem Żyro nie popisał się i nie przyjął piłki.
  • 17'
    Bardzo dobra interwencja Wawrzyniaka, tym razem na środku obrony.
  • 16'
    Kibice Górnika wracają.
  • 15'
    Kolejna dobra decyzja Żyro. Uderzył zza pola karnego, niewiele ponad bramką.
  • 13'
    Świetne zgranie Żyro i Hubnika. Pierwszy wyłożył piłkę drugiemu, ale strzał Czecha minął bramkę gospodarzy.
  • 12'
    "Miała być druga Irlandia, a mamy drugą Białoruś" - kolejne hasło z transparentu.
  • 11'
    Na trybunach pozostał tylko transparent "Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska"
  • 10'
    Spiker informuje, że zabronione jest wieszanie transparentów nie związanych z meczem.
  • 10'
    Piłka po uderzeniu Magiery przelatuje nad Skabą i trafia w poprzeczkę.
  • 10'
    I znów piłka na poprzeczce po uderzeniu Kwieka z ostrego kąta.
  • 9'
    Faul Komorowskiego na Kwieku.
  • 8'
    Kibice Górnika opuszczają swoje sektory. "Piłka nożna dla kibiców"
  • 7'
    Długa piłka między Komorowskiego i Vrdoljaka. Pierwszy nie trafia w futbolówkę, ale kapitan Legii na szczęście asekuruje kolegę.
  • 6'
    Błąd Vrdoljaka, ale rewelacyjnym wślizgiem piłkę odebrał Borysiuk
  • 5'
    Hubnik wywalczył piłkę w obrębie pola karnego zagrał do Manu, ale pomocnik Legii nie zmieścił się w boisku.
  • 4'
    Dośrodkowanie Kwieka z rzutu wolnego, ale uderzenie Pietrzaka mija bramkę Legii.
  • 2'
    Długie dośrodkowanie Manu, Żyro utrzymał się w boisku, ale akcja nadal bez strzału.
  • 1'
    Pierwszy aut dla Legii na wysokości pola karnego Górnika.
  • 0
    Zaczyna Górnik
  • 0
    Górnik na czerwono, Legia tradycyjnie biało-czarne stroje.
  • 0
    Piłkarze przy dźwięku dzwonka wychodzą na boisko.
  • 0
    Początek spotkania już za kilka minut. Legia zagra w składzie: Skaba - Rzeźniczak, Vrdoljak, Komorowski, Wawrzyniak - Manu, Borysiuk, Radović, Gol, Żyro - Hubnik