76'
80'
90'
  • 90+5'
    Korona miała rzut rożny, w polu karnym pojawił się Małkowski. Komorowski wygrał główkę, piłkę przejął Manu, zagrał do rozpędzonego Radovicia a ten skierował piłkę do pustej bramki
  • 90+5'
    Koniec meczu
  • 90+4'
    Miroslav Radović!!!!!
  • 90+3'
    Sędzia wymyślił rzut rożny dla Korony
  • 90+2'
    Kucharczyk zderzył z Markiewiczem i obaj leżą na murawie. Nie wygląda to dobrze
  • 90+2'
    Obaj doszli już do siebie, Kucharz opuścił boisko ale o własnych siłach
  • 90'
    Gol zagrywał do Rybusa prostopadłą piłkę i .... zabrakło naprawdę niewiele
  • 90'
    Za Cabrala pojawił się Kuba "Rumiany" Wawrzyniak
  • 90'
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Lisowski schodzi z boiska, za niego pojawił się Bąk
  • 88'
    Vuko do Ediego ale ten na spalonym
  • 85'
    Skaba do Rybusa i zabrakło kilku metrów aby lewoskrzydłowy Legii doszedł do zagranej przez bramkarza piłki
  • 82'
    Kibice zgromadzeni wzdłuż Łazienkowskiej skandują Miro Radović!
  • 80'
    Tomasz Kiełbowicz dośrodkował idealnie na głowę Miroslava Radovicia, ten nie trafił czysto w futbolówkę, ale ta ostatecznie wylądowała w siatce
  • 79'
    2::1 Kiełba do Rado i GOLLLLLL!!!!
  • 78'
    zmiana w koronie, za Lecha wchodzi Vlastimir Jovanović
  • 77'
    wolny dla Korony z 35 metra
  • 77'
    Dośrodkowanie wprost na głowę Markiewicz ale piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką
  • 75'
    Pierwsza akcja Rybki ale siła złego na jednego
  • 75'
    Żółta kartka dla Alejandro Cabrala
  • 73'
    zmiana w Legii za Borysiuka wchodzi Maciek Rybus
  • 71'
    rzut rożny dla Legii
  • 71'
    Kiełbowicz i... faul na bramkarzu
  • 70'
    dobra akcja Korony, ale świetnie Komorowski
  • 67'
    świetna akcja Legii, Kiełbowicz zagrał do Kucharczyka, ale Michałowi piłkę z głowy zdjął Małkowski, Do futbolówki dopadł jeszcze Gol ale nie zdołał wcelować w bramkę
  • 65'
    akcja Legii ale Radović nie doczekał się na podanie
  • 65'
    faulem taktycznym ratował się Ariel Borysiuk
  • 64'
    zmiany w obu zespołach. W Legii za Żyro wszedł Radović, zaś w Koronie za Ediego Janczyk
  • 63'
    Gol wychodził sam na sam, ale zwolnił, dogonili go obrońcy, a strzał oddał bardzo niecelny
  • 62'
    Ambitnie Żyro, był blisko zdobycia bramki
  • 60'
    Legia przeważa, ale brakuje ostatniego podania. Tym razem Rzeźniczak wprost do Hrenaniego
  • 58'
    Janusz Gol fatalnie przestrzelił - szkoda
  • 58'
    korner dla Legii - Kiełbowicz i wprost w ręce Małkowskiego
  • 56'
    żółtą kartką ukarany został Hernani
  • 54'
    strzał Kucharczyka, ale bez problemów piłkę łapie bramkarz Korony
  • 51'
    faulowany Cabral, rzut wolny z lewej strony pola karnego
  • 51'
    Kiełbowicz dośrodkował, ale wyłapał piłkę Małkowski
  • 50'
    akcja Kiełbowicza lewą stroną, ale zbyt głębokie dośrodkowanie
  • 49'
    Legia od początku w natarciu, ale Korona mądrze się broni
  • 45+18'
    Początek drugiej połowy meczu
  • 45+18'
    za trybuną południową słyszalni są kibice Korony
  • 45+1'
    Manu dorzucił w tempo i celnie do Cabrala, a ten tylko dołożył głowę i piłka zatrzepotała w siatce. 1:1
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    1:1 Alejandro Cabral
  • 44'
    po kilku wymianach piłek między Rzeźniczakiem i Żyro ta trafiła do Manu który dośrodkował do nikogo
  • 44'
    Gdyby Żyro miał prawą nogę to pewnie byłby remis, a tak po precyzyjnym zagraniu Rzeźniczaka Michał musiał przełożyć piłkę na lewą nogę i został zblokowany przez obrońców
  • 42'
    Ilość strat w środku pola Gola i Cabrala jest zatrważająca
  • 40'
    swoją szanse miał Żyro, uderzył z woleja z 10 metrów, ale broni Małkowski
  • 40'
    Kolejna akcja Legii, Żyro dorzucił do Manu, ale ten nie trafił w piłkę
  • 39'
    strzał Cabrala z 23 metra, piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki Korony
  • 38'
    wolny dla Legii - Tomasz Kiełbowicz i.... piłka w rękach Małkowski
  • 37'
    Kucharczyk zagrał na prawo do Manu, ale ten zgubił piłkę
  • 35'
    rzut rożny, Kiełbowicz i... piłka wyszła na aut bramkowy
  • 34'
    Lisowski otrzymał podanie na 16 metr, wyczekał obrońców i zagrał do niepilnowanego Lecha. Ten miał czas aby przymierzyć i piłka wylądowała w samym okienku bramki Skaby
  • 33'
    przegrywamy 0:1 Grzegorz Lech
  • 31'
    Manu wywalczył aut w pojedynku z Vukoviciem
  • 30'
    Cabral wywalczył najpierw piłkę niczym Messi, ale o podaniu już lepiej nic nie pisać...
  • 29'
    Hernani ryzykowanie, na pograniczu faulu ale jednak uratował Koronę - wygarnął piłkę Manu, Portugalczyk znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem
  • 28'
    akcja Legii, ale Żyro niedokładnie do Kiełbowicza i tylko rzut z autu dla Legii
  • 26'
    ofensywna akcja Korony, ale faulowany Ivica Vrdoljak
  • 24'
    Manu pobiegł lewym skrzydłem ale nic z tego nie wyszło
  • 22'
    Bardzo dobra akcja pary Żyro - Kiełbowicz zakończona strzałem tego pierwszego. Bramkarz zdołał jednak czubkami palców odbić futbolówkę
  • 20'
    Edi uderzał na bramkę tuż nad poprzeczką
  • 19'
    Manu dośrodkował idealnie do Gola, ten wygrał główkę i umieścił piłkę w siatce. Ładny strzał, ale sędzia dopatrzył się faulu legionisty
  • 19'
    Kontra Korony i wolny w okolicach narożnika pola karnego
  • 15'
    akcja Manu, dośrodkowanie, ale czujni byli obrońcy
  • 13'
    Kibiców przed stadionem zebrało się około 3 tysięcy, cały czas wspierają piłkarzy głośnym dopingiem
  • 10'
    Gol uderzał na bramkę z 18 metrów ale wysoko nad bramką
  • 8'
    rzut rożny krótko rozegrany, Manu i jeszcze jeden korner
  • 8'
    Dorzucał Kiełbik ale nic z tego nie wyszło
  • 7'
    Szarżował Manu i został powalony w okolicach pola karnego
  • 7'
    Dośrodkowywał Kiełbowicz ale za nisko, rzut rożny
  • 6'
    Gra już wznowiona, uderzenie Golańskiego pewnie wyłapał Skaba
  • 4'
    Chwila przerwy w grze, na murawie leży Marcin Komorowski
  • 2'
    Niedzielan zagrywał w pole karne, ale pewnie Marcin Komorowski
  • 2'
  • 0
    Na stadionie rozbrzmiewa "Sen o Warszawie"
  • 0
    W składzie Legii kilka niespodzianek - Kiełbowicz na lewej obronie, Vrdoljak na środku obrony, Żyro na lewej pomocy, Kuczarczyk w ataku
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Legii, pustego niestety. Ale na boisku słyszalne są śpiewy fanów Legii zgromadzonych pod stadionem
  • 0
    Decyzją wojewody mecz Legii z Koroną odbędzie się bez publiczności. My oczywiście zasiądziemy na pustych trybunach i zrelacjonujemy dla Was mecz. Zapraszamy na nasze relacje
Legia WarszawaKorona Kielce
33'

33' Grzegorz Lech

45' Alejandro Cabral

45'
57'

57' Hernani

76' Alejandro Cabral