Manu próbował lobować z 50 metrów Mielcarza, ale golkiper Widzewa złapał lecącą pod poprzeczkę piłkę
    Manu pognał z piłką, za zagrał tak bez głowy jak szybko biegł
    Sędzia doliczył aż 6 minut do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    na Żylecie pojawiły się białe koszulki (zastąpiły chusteczki). Fani pomachali nimi Leszkowi Miklasowi
  • 87'
    dobra akcja Legii, na bramkę uderzał Wawrzyniak z główki, ale Mielcarz świetnie obronił
  • 86'
    Budka faulował Jędrzejczyk i uderzył na bramkę już po gwizdku sędziego. Arbiter pogroził palcem piłkarzowi gości
  • 84'
    przewaga Widzewa, rzut rożny, Budka zagrywa w pole karne ale tam główkę wygrał Wawrzyniak
  • 83'
    Wolny dla Widzewa, ale Budka zagrał wprost na głowę Borysiuka
  • 82'
    z trzeciego rzutu rożnego gościom nic nie wyszło, obrońcy wyjaśnili sytuację
  • 81'
    Dośrodkowanie, strzelał Madera i... jeszcze jeden korner
  • 81'
    Dośrodkowanie i... Komorowski na kolejny korner
  • 80'
    rzut rożny dla Widzewa
  • 79'
    kolejna zmiana za Dżalamidze pojawił się Piotr Grzelczak
  • 77'
    za Oziębałę wchodzi Damian Radowicz
  • 77'
    żółta kartka dla Wojciecha Szymanka
  • 76'
    piłka w rękach Skaby, od bramki Legia
  • 75'
    Komorowski został zniesiony na noszach, a Widzew wykonuje korner
  • 74'
    chwila przerwy w grze, po strzale Sernasa w polu karnym mocno oberwał Komorowski
  • 72'
    wolny dla Widzewa z 23 metrów
  • 72'
    Do uderzenia szykuje się Daryvydas Sernas,
  • 72'
    ale trafił w mur i tylko rzut rożny
  • 71'
    Cabral rozegrał z Radoviciem piłkę, ale Serb fatalnie przyjął futbolówkę
  • 71'
    zamieszanie przed polem karnym Legii, żółtak kartka dla Jędrzejczyka
  • 65'
    Jakub Wawrzyniak zrobił świetną akcję i wyłożył jak na tacy piłkę Cabralowi, który dostawił tylko nogę i Legia objęła prowdzenie
  • 64'
    GOL 1:0!!!! Cabral
  • 62'
    do wejścia na boisku szykuje się Kucharczyk, jak on nie zmieni obrazu nędzy i rozpaczy to już chyba nikt tego nie zrobi
  • 62'
    za Maćka Rybusa na murawę wbiega Michał Kucharczyk
  • 58'
    Kolejne okrzyki na Żylecie - Marka Jóźwiaka wyślemy do pośredniaka, oraz Szukaj roboty, hej Miklas szukaj roboty
  • 58'
    za Nakoulmę wszedł Krzysztof Ostrowski
  • 58'
    Manu strzelał na bramkę ale nie trafił zbyt dobrze
  • 56'
    zmiany w Legii za Janusza Gola pojawił się Alejandro Cabral
  • 55'
    Na trybunach rozległo się Legia grać, k... mać i Co wy robicie, wy nasza Legię hańbicie
  • 55'
    Kapitalne dośrodkowanie Wawrzyniaka i beznadziejne wykończenie przez Hubnika...
  • 54'
    Sernas strzelał z 16 metrów, pomylił się o pół metra, trafił w boczną siatkę
  • 53'
    Radović zagrywał w pole karne do Hubnika, Czech walczył jak mógł ale faulował przy tym Mielcarza
  • 53'
    rzut wolny dla Widzewa, blisko narożnika boiska
  • 50'
    wolny dla Legii
  • 50'
    strzelał Rybus, ale Mielcarz pewnie broni
  • 49'
    żółtą kartą ukarany Panka
  • 47'
    jedna zmiana w drużynie Legii za Choto pojawił się Komorowski
  • 47'
    obraz gry w pierwszych minutach nie uległ zmianie
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+1'
    kolejny wolny dla Widzewa i po raz kolejny beznadziejnie rozegrany
  • 45+1'
    koniec pierwszej połowy meczu, rozległy się zasłużone gwizdy
  • 45'
    Powiedzieć, że z boiska wieje nudą to mało
  • 44'
    Dośrodkowanie Manu, ale za głębokie i od bramki zacznie Mielcarz
  • 41'
    Jędrzejczyk faulował Nakoulmę w okolicy środka boiska
  • 39'
    Manu kolejną nieudaną akcją irytuje kibiców na trybunach
  • 38'
    Manu zagrywa do Hubnika, ale napastnik Legii uprzedzony przez Mielcarza
  • 38'
    Tak słabo grającej Legii nie było przy Łazienkowskiej już dawno
  • 37'
    z 25 metrów na bramkę uderzał Gol, ale trafił w plecy Bieniuka
  • 36'
    wolny dla Widzewa z 45 metra
  • 36'
    dośrodkowanie w pole karne i... od bramki Skaba
  • 35'
    Broź w pojedynku z Manu, wolny dla Legii na środku boiska
  • 33'
    Gol zagrywał w pole karne do nikogo, żal patrzeć...
  • 32'
    Długa piłka do Hubnika i od bramki rozpocznie Mielcarz
  • 30'
    Błąd Choto naprawia w porę Astiz
  • 29'
    Radovic do Hubnika i dobrze piąstkuje Mielcarz
  • 28'
    Rybus wprost na głowę jednego z obrońców i piłka dla Widzewa
  • 28'
    Legia odzyskała piłkę, Rybus strzelał z dystansu ale fatalnie to wyszło
  • 27'
    Wawrzyniak dorzucał do Hubnika w pole karne i mamy rzut rożny
  • 26'
    słabiutki ten mecz na razie, Legia gra wolno i bez pomysłu, rywale tez nie lepiej
  • 25'
    Szarżował Manu, ale został zatrzymany przez Brozia
  • 23'
    Dośrodkowanie i na bramkę uderzał głową Bieniuk, ale piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 22'
    wolny dla Widzewa z prawej strony pola karnego
  • 21'
    Manu do Hubnika w pole karne, ale Czech uprzedzony przez obrońcę i kontra
  • 19'
    fatalnie Gol w środku pola i strata
  • 16'
    akcja Rado, zagrał do Rybusa, ale ten się pośliznął i stracił piłkę
  • 15'
    Hubnik kątem oka zauważył, że bramkarz gości wyszedł z bramki i próbował lobować, ale z kiepskim skutkiem
  • 14'
    fatalny błąd Choto, ale koniec końców od bramki rozpocznie Skaba
  • 13'
    Jędrzejczyk wbiegł w pole karne i padł jak ścięty. Sędzia jednak nakazał grać dalej
  • 12'
    Manu zdecydował się na strzał, ale piłka przeleciała kilka metrów obok bramki...
  • 11'
    Strata Rybusa, piłkę przejął jeszcze Borysiuk, ale także po chwili oddał futbolówkę rywalom
  • 9'
    Borysiuk długa piłka do... nikogo
  • 9'
    Radović rozgrywał akcję z Rybusem, ale połapali się w tym schemacie obrońcy Widzewa
  • 7'
    Dośrodkowanie Rybusa i piłkę chwyta Maciej Mielcarz
  • 6'
    Dobry przechwyt Gola, zagranie do Radovicia, ten odegrał do Rybusa, ale sędzia pokazał pozycję spaloną Rybki
  • 4'
    Początek dość nerwowy z obu stron
  • 3'
  • 0
    W składzie jedna niespodzianka - Janusz Gol w pierwszym składzie,Ivica Vrdoljak poza kadrą meczową
  • 0
    Skład Legii: 1. Wojciech Skaba 2. Artur Jędrzejczyk 15. Inaki Astiz 4. Dickson Choto 14. Jakub Wawrzyniak 9. Manu 5. Janusz Gol 16. Ariel Borysiuk 32. Miroslav Radović 31. Maciej Rybus 7. Michal Hubnik
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Legii
  • 0
    Klasyk Legia - Widzew, trochę wyblakły ale jednak. Początek w piątek o godzinie 20. Zapraszamy na stadion oraz na nasze relacje
Legia WarszawaWidzew Łódź

65' Alejandro Cabral