90'
  • 90+6'
    Uderzenie Moulina z dystansu nie trafia w bramkę
  • 90+6'
    Koniec. Lech wygrywa z Legią 3:0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+5'
    Dąbrowski do Moulin, Francuz miał sporo miejsca, ale źle się zachował
  • 90+4'
    Majewski w indywidualnej akcji, lecz Dąbrowski wyjaśnia sprawę
  • 90+3'
    Broź biegł na prawej stronie, ale Janicki przerwał dośrodkowanie
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Dąbrowskiego za faul na Gajosie
  • 90+2'
    Gytkjaer na spalonym
  • 90+1'
    Dośrodkowanie Brozia, ale piłka minęła walczącego Guilherme
  • 90+1'
    Hamalainen górą w pole karne do Nagy'a, ale wrzutce Węgra zablokowana przez Trałkę
  • 90'
    Sześc minut doliczonych do podstawowego czasu
  • 89'
    Majewski za Jevticia
  • 85'
    Znamy decyzję. Nie będzie "jedenastki" dla poznaniaków, żółty kartonik dla Nielsena też zostanie anulowany
  • 84'
    Dośrodkowanie Nagy'a. Guilherme skakał do futbolówki, potem Dąbrowski. Legia ma jednak rzut karny po faulu Nielsena
  • 84'
    Sędzia Marciniak jednak będzie używał systemu VAR, zobaczymy co ostatecznie zadecyduje arbiter
  • 83'
    Dalekie podanie Moulina zgarnięte jednak przz defensywę "Kolejorza". będzie jednak korner dla mistrzów Polski
  • 81'
    Grymas bólu na twarzy Gajosa, ale pomocnik kontynuuje grę
  • 80'
    Nagy, po otrzymaniu piłki, wpadł w pole karne i kropnął z lewej nogi, ale mocno chybił
  • 79'
    Jodłowiec wchodzi, Kopczyński schodzi
  • 76'
    Wznawiamy grę. Hlousek z autu wrzuca w pole karne, ale lechici wychodzą z opresji
  • 76'
    Legioniści zepchnęli poznaniaków do głębokiej defensywy, ale nie potrafią tego wykorzystać
  • 75'
    36 829 tysięcy widzów na trybunach
  • 72'
    Chwila przerwy spowodowanej dymem pozostawionym przez pirotechnikę
  • 71'
    Guilherme do Hamalainena, ale centra Brazylijczyka okazała się zbyt głęboka i niedokładna
  • 70'
    Makuszewski atakowany przez Hlouska w polu karnym. Pachniało rzutem karym, ale lechici otrzymali rzut rożny
  • 70'
    Centra Jevticia, ale Malarz instynktownie ratuje zespół przed stratą gola
  • 69'
    Dąbrowski przedzierał się na prawej flance, ale poturbował Delivera i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Lecha
  • 69'
    Gytkjaer zastępuje Bille Nielsena
  • 68'
    Hlousek do Hamalainena, a Fin wywalczył aut dla swojej drużyny
  • 67'
    Dąbrowski dostał podanie od Pazdana i wdał się w niepotrzebną zabawę. Stracił piłkę na rzecz dwóch rywali, ale finalnie ją wybił
  • 66'
    Bille Nielsen wypuścił Makuszewskiego, który będąc na pograniczu spalonego, uciekł obrońcom i na wślizgu pokonał Malarza
  • 66'
    Sektor fanów Lecha wzbogacony przez środki pirotechniczne
  • 65'
    Makuszewski podwyższa prowadzenie. 3:0 dla Lecha
  • 64'
    Zagranie ręką Gumnego i rzut wolny otrzymują mistrzowie Polski
  • 64'
    Niezłe dośrodkowanie Moulina, do główki dochodzi Dąbrowski, ale strzał głową nie przynosi rezultatów
  • 63'
    Strzał z dystansu Gumnego, ale boczny defensor myli się
  • 63'
    Niezgoda zmienia Sadiku
  • 62'
    Stały fragment gry dla gospodarzy. Centra Jevticia, lecz polu karnym piłka splątała figla Pazdanowi. Stoper uchronił się od gola samobójczego
  • 61'
    Ruszył skrzydle Jevtić, ale Dąbrowski wybija futbolówkę bez wahania w trybuny
  • 60'
    Centra Brozia, ale Trałka wyskakuje i wybija piłkę
  • 59'
    Moulin miękko wrzuca w pole karne, ale mimo zamieszana obronną ręką wychodzą gospodarze
  • 59'
    Radut uderzył w kierunku bramki, ale strzał na ciało przyjął Dąbrowski
  • 58'
    Bille Nielsen ograł Dąbrowskiego, ale po chwili stracił piłkę przez wracającego "Dąbka"
  • 56'
    Był moment, aby zaatakować, nieco przycisnąć, lecz "Wojskowi" za późno się zorientowali
  • 55'
    Nagy do Sadiku, ale ?Janicki szybko doskoczył do Albańczyka, który wręcz odbił się od obrońcy "Kolejorza"
  • 55'
    Na murawie leży Gajos, który ucierpiał po kontakcie z Nagy'em/ Lechita już jednak gotowy do gry
  • 54'
    Żółte kartki dla Guilherme za faul na Makuszewskim i dla samego poszkodowanego za dyskusję z arbitrem
  • 53'
    Legioniści w ataku pozycyjnym, Putnocky po wrzutce Hlouska piąstkuje futbolówkę
  • 52'
    Jevtić chciał włączyć kolegę na lewej flance, ale źle zagrał i nie stworzył zagrożenia
  • 51'
    Kopczyński fauluje Janickiego. Legionista nie zgadza się jednak z decyzją arbitra
  • 50'
    Makuszewski wypatrzył Bille Nielsena, lecz Duńczyk nie wygrał pojedynku z Pazdanem
  • 50'
    Dośrodkowanie "Hamy", ale zabrakło wykończenia
  • 49'
    Trałka nieprzepisowo powstrzymuje Hamalainena. Moulin już podchodzi do piłki, jego centrę próbował jeszcze sfinalizować Kopczyński, ale akcja spaliła na panewce
  • 48'
    Rzut wolny dla przyjezdnych po faulu na Guilherme w środku pola
  • 47'
    Nagy walczył o zatrzymanie futbolówki w boisku, lecz ta sztuka mu się nie udała
  • 46'
    Gajos sfaulował Hlouska w walce o piłkę
  • 45+19'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+18'
    Legia i Lech już na boisku. Co ciekawe, Guilherme pojawia się na placu w miejsce Kucharczyka
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Lech prowadzi 2:0. Legioniści mają kłopot przechodząc z obrony do ataku. Brakuje pomysłu, chłodnej głowy. Jeśli warszawiacy nie zaczną grać odważniej, to obraz gry w drugiej odsłonie raczej nie ulegnie zmianie. Zalążek było widać w końcowych pięciu minutach. Wracamy za kwadrans
  • 45+2'
    Gumny sfaulowany przez Kucharczyka
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone
  • 45+1'
    Centra Hlouska, Czech wrzucił na Sadiku, lecz snajper mistrzów Polski huknął głową ponad poprzeczką
  • 44'
    Centra Moulina z rzutu rożnego, lecz piłka minęła wszystkich zawodników. A akcją wyszli lechici, ale "Wojskowi" zastopowali poczynania miejscowych
  • 43'
    Wrzutka Francuza, a w polu karnym Trałka głową uprzedza Hamalainena
  • 42'
    Centra Moulina z rogu i mieliśmy spore zamieszanie. Dąbrowski wespół z Kucharczykiem próbowali zmieścić piłkę w siatce, lecz Janicki ofiarnie wybił futbolówkę z linii bramkowej
  • 42'
    Rzut wolny dla Legii po faulu na Moulinie
  • 41'
    Moulin rozrzuca grę do Kucharczyka, potem piłkę przejął Hlousek. Korner
  • 40'
    Gajos uruchamia Raduta, a wprowadzony zawodnik wywalczył rzut rożny po wybiciu piłki przez Nagy'a
  • 40'
    Legioniści są kolosalnie stłamszeni, mają ogromne problemy z wyjściem z własnej połowy
  • 40'
    Trałka ponownie szybuje w górze, ale tym razem kapitan "Kolejorza" nieco się pomylił
  • 38'
    0:2... Trałka głową pakuje piłkę do sieci
  • 37'
    Dośrodkowanie Jevticia z rzutu rożnego, Trałka przedłużył tor lotu, ale Broż wybił piłkę. Korner drugiej strony boiska
  • 36'
    Kontratak Lecha, Bille Nielsen wpadł w pole karne, zwiódł Pazdana i strzelał, lecz został zablokowany. Róg
  • 35'
    Dilaver chciał miękko wrzucić piłkę, ale na drodze centry stanął Kopczyński
  • 34'
    Krótko rozegrany rzut rożny, następnie piłka powędrowała do Raduta, który kąśliwie kropnął z dystansu. Uderzenie jednak poszybowało obok słupka
  • 33'
    Gumny przerzuca futbolówkę na Gajosa, a strzelec gola wywalczył korner po walce o piłkę z Moulinem
  • 32'
    Faul Bille Nielsena na Kucharczyku
  • 32'
    Broź zagrywał do Nagy'a, lecz Węgier został uprzedzony przez rywala
  • 31'
    Hlousek zacentrował głęboko w pole karne, lecz lechici oddalili zagrożenie. Po chwili Jevtić, będąc blisko "szesnastki" Legii, został zablokowany
  • 29'
    Żółta kartka dla Bille Nielsena po faulu na Kopczyńskim
  • 28'
    Kontra poznaniaków, Jevtić sam kończył akcję. Pomocnik Lecha przebojem minął paru legionistów, wpadł w "szesnastkę", ale Malarz wybił strzał
  • 28'
    Tuż przed kontrą, Dilaver spowodował w polu karnym upadek Nagy'a. Warszawiacy domagali się rzutu karnego, ale arbiter pozostał niewzruszony
  • 27'
    Hmamalainen wypuszcza Nagy;a na skraju pola karnego, Węgier uderzył z lewej nogi, ale został zablokowany
  • 26'
    Żółtym kartonikiem napomniany Dilaver po przewinieniu na Nagy'u
  • 25'
    Sadiku do Kopczyńskiego, ale próba przetransportowania futbolówki do przodu przez "Kopę" przecięta przez wracającego Dilavera
  • 24'
    Korner nie zagroził jednak warszawiakom
  • 24'
    Hamalainen przegrał pojedynek z rywalem, domagał się faulu, złapał piłkę w ręce, lecz sędzia Marciniak wskazał na rzut wolny dla miejscowych
  • 23'
    Niezły przerzut do Makuszewskiego. Skrzydłowy Lecha nie doszedłby do piłki, ale wywarł presję na Malarzu, który wybił piłkę na wślizgu poza linię końcową
  • 21'
    Następuje oczekiwana roszada. Kontuzjowanego Situma zastąpi Mihai Radut
  • 20'
    Problemy Situma. Jakiś kłopot mięśniowy dopadł Chorwata. Zaraz będzie zmiana
  • 20'
    Gajos zatrzymany skutecznie przez Pazdana. Legioniści jednak nie pociągnęli akcji dalej
  • 18'
    Trałka wygrał pojedynek z Kucharczykiem, podał do Situma, a Chorwat zasadził "siatkę" bocznemu defensorowi. Po chwili Trałka szybko wbiegł w pole karne, zagrał wzdłuż pola karnego, jednak żaden z partnerów nie sfinalizował akcji
  • 18'
    Moulin wypatrzył Kucharczyka, ale Dilaver głową czujnie wyekspediował futbolówkę
  • 16'
    Makuszewski fauluje Nagy'a, lecz nie ma kartki dla reprezentanta Polski
  • 16'
    Aut dla Lecha na wysokości pola karnego warszawiaków
  • 15'
    Broż rozpędził się na prawej flance i szukał gry do przodu, ale nadział się na szczelny mur poznaniaków. Brak pomysłu w poczynaniach mistrzów Polski
  • 13'
    0:1. Gajos
  • 13'
    Dośrodkowanie Gumnego z prawej strony, a Gajos wyskoczył wyżej do piłki od Pazdana i pokonał interweniującego Malarza
  • 12'
    Długie podanie do Jevticia od Dilavera, ale legioniści pokryli zawodnika
  • 11'
    Spokojny początkowy fragment meczu. Oba zespoły grają czujnie, chociaż optyczną przewagę ma gospodarz spotkania
  • 11'
    Niedokładne zagranie Gumnego do Makuszewskiego na prawej flance
  • 10'
    Kucharczyk stracił piłkę, będąc pod presją. Od autu wznowi grę Lech
  • 9'
    Rzut wolny dla "Kolejorza" z lewej strony boiska, daleko od pola karnego. Faulowany był Situm przez Brozia
  • 9'
    Chorągiewka podniesiona przez asystenta bocznego. Na wyraźnym spalonym był jeden z lechitów
  • 8'
    Starcie Jevticia z Kopczyńskim wygrane przez legionistę
  • 8'
    Makuszewski zauważa Gumnego. Młody obrońca chciał podać do Makuszewskiego ponownie, lecz na linii zagrania stanął Hlousek
  • 7'
    Dilaver dobrze znalazł Situma, ale Chorwat próbował zewnętrzną częścią buta dośrodkował płasko w "szesnastkę". Nie była to próba idealna
  • 5'
    Legia zastosowała wysoki pressing na poznaniakach, w efekcie czego Kopczyński chciał dynamicznie uruchomić Sadiku. Albańczyk jednak nie zdołał dopaść do futbolówki zagranej z głębi pola
  • 5'
    Miękka centra Gumnego, ale przyjezdni wybijają piłkę z prawej strony
  • 4'
    Jevtić podaje prostopadle do Gajosa, ale Malarz miał dużo bliżej do podania i oddalił zagrożenie
  • 3'
    Putnocky posyła podanie na Bille Nielsena, ale "wojskowi" przejęli piłkę w defensywie
  • 2'
    Żółta kartka dla Kopczyńskiego
  • 1'
    Gramy! Legia mierzy się przy Bułgarskiej z Lechem!
  • 1'
    Długa piłka do Makuszewskiego, ale Malarz, przy asekuracji Pazdana, chwyta futbolówkę
  • 0
    Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Ostatnie pięć potyczek między mistrzem Polski a "Kolejorzem" kończyło się zwycięstwami ekipy z Łazienkowskiej. Wierzymy, że dzisiaj passa zostanie podtrzymana!
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Lechem a Legią na stadionie w Poznaniu! Skład "Wojskowych" prezentuje się następująco: Malarz - Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Nagy, Hamalainen, Kucharczyk - Sadiku
Lech PoznańLegia Warszawa

12' Maciej Gajos

12'

26' Emir Dilaver

26'

27' Bille Nielsen

27'

38' Łukasz Trałka

38'

55' Maciej Makuszewski

55'

55' Guilherme

65' Maciej Makuszewski