Legia buduje atak, jednak odbija się od muru jaki stanowią obrońcy Kolejorza
    Piłkarze Lecha robią teatrzyk również na własnym boisku. Tym razem kilka fikołków zrobił Henriquez
    Wawrzyniak do Rybusa, jednak ten na spalonym
  • 86'
    Techniczny błąd Cabrala, szkoda, bo zapowiadała się groźna akcja
  • 86'
    Kolejna szansa na dośrodkowanie. Faulowany Wawrzyniak. Kopia sytuacji sprzed kilku minut
  • 85'
    Niedokładnie podanie Manu do Rybusa. W takim momencie...
  • 85'
    Maciej Skorża zagrzewa do walki
  • 84'
    Kiełb fauluje Wawrzyniaka. Będzie szansa na dośrodkowanie
  • 83'
    To była egzekucja. Artjoms Rudnevs znalazł się 10 metrów od bramki, pewnie pokonał Skabę
  • 83'
    Cabral w miejsce Radovicia
  • 82'
    Bramka dla Lecha! Rudnevs
  • 81'
    Kartka dla Astiza za przerwanie groźnie zapowiadającej się kontry Lecha
  • 80'
    Niezła zmiana Rybusa, tym razem skrzydłowy był faulowany
  • 80'
    Teraz to gospodarze zamknięci w hokejowym zamku
  • 80'
    Bramka wisi w powietrzu. Kto ją strzeli?
  • 79'
    Ajjj!!! Dośrodkowanie na głowę Vrdoljaka, który trafia w poprzeczkę! Pech Legii!
  • 78'
    Pierwsza akcja Rybusa. "Rybka" ograł Injaca i zagrał do niepilnowanego Manu. Strzał Portugalczyka zablokowany. Rzut rożny
  • 77'
    Kiełb naciskał na Wawrzyniaka, który nie popełnił błędu
  • 76'
    W Lechu: Injac za Wojtkowiaka
  • 76'
    Od bramki Wojtek Skaba
  • 75'
    Kiks Wawrzyniaka pozwala na zmiany
  • 75'
    W Legii: Hubnik za Chinyamę, Rybus za Kucharczyka
  • 74'
    Czysty odbiór Borysiuka, który zagrał do Wawrzyniaka. Lewy obrońca Legii popędził z piłką kilkanaście metrów i podał do Chinyamy. Napastnik Legii faulował jednak rywala
  • 73'
    Oglądamy dziś typowy mecz walki. Rzut wolny dla Lecha z około 35 metrów
  • 73'
    Zablokowane uderzenie Kiełba
  • 72'
    Tym razem próbował Manu. Portugalczyk schodził do środka i zdecydował się na strzał. Podkręcona piłka minęła jednak bramkę
  • 71'
    Ambitnie piłkę wyłuskał Chinyama i zagrał do Radovicia. "Radko" chciał odegrać piłkę do jedynego napastnika, niecelnie
  • 70'
    Zaskakujące uderzenie Kucharczyka z 20 metrów, znowu nad poprzeczką
  • 69'
    Dwójkowa akcja Chinyama - Radović! Serb wpadł w pole karne i uderzył z wielą siłą, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 69'
    Piąstkowanie Skaby
  • 69'
    Do wejścia przygotowany Hubnik. Z pewnością zastąpi Chinyamę
  • 67'
    Kolejny strzał gospodarzy. Uderzał Krivets, lecz był to strzał bardzo niecelny
  • 66'
    Nieporadnie w obronie Wawrzyniak, w rezultacie w znakomitej styuacji znalazł się Murawski. Defensywny pomocnik strzelił jednak nad poprzeczką. Legia miała dużo szczęścia!
  • 66'
    Kiełb za Ślusarskiego
  • 65'
    Radović w mur, dobijał jeszcze Borysiuk. Piłka w rękach Kotorowskiego
  • 64'
    Upomniany Kotorowski
  • 64'
    Vrdoljak, Chinyama, Radović - kto będzie strzelał?
  • 63'
    Na boisku leży Manu. Portugalczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i próbował go minąć. Kotorowski nieprzepisowo powstrzymał Legionistę, lecz otrzymał tylko żółtą kartkę
  • 62'
    Piłkarze obu zespołów nie mają pomysłu na gre, wybijają piłkę z jednej strony na drugą
  • 61'
    Minimalnie za mocno Radović do Wawrzyniaka. Szkoda, bo była szansa na dośrodkowanie
  • 60'
    Nic nie wychodzi dziś Manu
  • 60'
    Choto od rzutu wolnego
  • 59'
    Rajd lewą stroną Radovicia, jego dośrodkowanie nie znalazło adresata
  • 58'
    Legia nie gra dziś źle, jednak brakuje większej siły w ofensywie
  • 58'
    W groźnej sytuacji Chinyama, lecz tym razem to on był na spalonym
  • 58'
    Strzał naszego napastnika był beznadziejny, więc nawet gdyby sędzia pozwolił grać dalej, to i tak nic by z tego nie było
  • 57'
    Bramka dla Lecha, jednak na spalonym był Rudnevs. Dalej 0:0
  • 56'
    Ślusarski fauluje Wawrzyniaka
  • 55'
    Tym razem Legia o włos od prowadzenia. Kucharczyk mocno dośrodkował w kierunku Chinyamy - minimalnie za późno
  • 55'
    Gdyby Chinyama w tempo nabiegł na piłkę, mielibyśmy bramkę
  • 54'
    Rzut wolny dla Legii. Jest szansa na dośrodkowanie. Przy piłce Radović
  • 54'
    Prosto w mur...
  • 53'
    Faulowany Chinyama, jest szansa na uspokojenie gry
  • 53'
    Wcześniej wspomniany Rudnevs zastąpił Mikołajczaka
  • 53'
    Ślusarski zagra teraz na skrzydle, zaś Rudnevs na szpicy
  • 52'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, Skaba wybija piłkę pod nogi Djurdjevicia. Na szczęście uderzenie Serba było słabe
  • 52'
    Do wejścia przygotowany Rudnevs
  • 51'
    Solidnie sponiewierany Vrdoljak i znowu atakuje Kolejorz. Faul Borysiuka, który ma już żółtą kartkę
  • 50'
    Fatalnie rozegrany kontratak przez Wojskowych o mało nie skończył się golem dla Lecha. Ślusarski znalazł się w wymarzonej sytuacji, ale uderzył za lekko. Piłka w rękach Skaby!
  • 49'
    Piłkarze Legii zamknięci na własnej połowie
  • 48'
    Niebezpieczne dośrodkowanie Kolejorza, ale bezbłędni dziś stoperzy Legii kasują sytuację
  • 47'
    Rzut wolny dla Lecha, dośrodkowanie Wilka bardzo słabe
  • 46'
    Dobry początek Legii! Przedzierał się Radović i podał do Manu. Portugalczyk dośrodkował w kierunku Chinyamy, ten próbował przewrotką, ale faulował obrońcę
  • 45+18'
    Początek drugiej połowy
  • 45+3'
    Na Bułgarskiej zasiada dziś 36 tysięcy kibiców
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Emocjonujące spotkanie na Bułgarskiej. Najlepszą sytuację dla Legii zmarnował Manu
  • 45+1'
    Faulowany Rzeźniczak. Brawo dla Kuby, bardzo ładnie zastawił piłkę
  • 45'
    Chinyama w kierunku Radovicia, który był bezradny w pojedynku siłowym z Arboledą
  • 44'
    Nerwowo na boisku. Vrdoljak uderzony przez jednego z gospodarzy. Na wymianę uprzejmości zdobyli się również Rado i Djurdjevic
  • 43'
    Uderzenie Ślusarskiego niecelne i zupełnie niegroźne
  • 43'
    Lech przejął inicjatywę
  • 42'
    Trudno przestawić Chinyamę, jednak tym razem ta sztuka udała się Arboledzie
  • 42'
    Niebezpieczne dośrodkowanie Lecha, dobrze ustawiony Astiz wybija piłkę
  • 41'
    Kontra Legii, Kucharczyk do Radovicia, którego uderzenie zostało zablokowane. Kolejny korner, tym razem dla Wojskowych
  • 40'
    I właśnie! Zamieszanie pod bramką Skaby, piłka trafia do Krivetsa, który tylko minimalnie pudłuje
  • 40'
    W dalszym ciągu bez bramek
  • 39'
    Było groźnie pod bramką Legii! Dobre podanie do Wilka, który dośrodkował, całą akcje przerywa Astiz.
  • 39'
    Rzut rożny dla Lecha. Gospodarze są dziś bardzo groźni w tym fragmencie gry
  • 37'
    Vrdoljak fauluje Arboledę, jednak to Chorwat ucierpiał w tym starciu
  • 35'
    Groźnie! Po dośrodkowaniu Kucharczyka w dobrej sytuacji znalazł się Radović. Serb uderzał jednak obok bramki Kotorowskiego!
  • 35'
    Medycy Lecha udzielają pomocy Kotorowskiemu
  • 35'
    Jest czas na uzpełnienie płynów
  • 33'
    Piłka w rękach Kotorowskiego
  • 33'
    Mikołajczak podawał do Wilka, jednak zagranie było niecelne. Od bramki Skaba
  • 32'
    Inaki Astiz niefortunnie wykłada piłkę Mikołajczakowi, na szczęście Borysiuk w ostatniej chwili wygarnia mu piłkę
  • 32'
    Wolny dla Legii, dośrodkowuje Borysiuk
  • 30'
    Dużo niedokładności w grze Chinyamy
  • 30'
    Strzelał z dystansu Rafał Murawski, Skaba odprowadził piłkę wzrokiem poza linie końcową
  • 29'
    Strata Manu. Portugalczyk sygnalizował faul, bez skutku
  • 28'
    Niebezpiecznie pod bramką Legii. Powtórka rzutu rożnego
  • 28'
    Pewnie łapie Skaba, rozpoczyna kontrę
  • 27'
    Trener Maciej Skorża żywo gestykuluje, uspokaja Wojskowych
  • 27'
    Rzut wolny dla Lecha. Krivets dwukrotnie wrzucał, piłka odbiła się od któregoś z piłkarzy Legii. Rzut rożny
  • 26'
    Dwie próby Lecha, najpierw Henriquez, potem Ślusarski. Niecelnie
  • 26'
    Spokojna interwencja Choto
  • 25'
    Kriviets ładnie wypuścił jednego z piłkarzy Lecha, znakomicie jednak grę przerwał Inaki Astiz. B
  • 24'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 23'
    Wszystko już w porządku. Gra wznowiona
  • 22'
    Męska walka Vrdoljaka i Krivetsa. Kapitan Legii wyszedł bez szwanku, czego nie można powiedzieć o piłkarzu gospodarzy
  • 22'
    Sporo niedokładności z obu stron
  • 22'
    Z murawy nie podnosi się za to Inaki Astiz
  • 21'
    Błąd Djurdjevicia, w ataku Legia
  • 20'
    Krótko wykonany korner, od bramki jednak Wojciech Skaba
  • 20'
    Chinyama podcięty przez Bosackiego w polu karnym, sędzia nakazuje grać dalej
  • 19'
    Zablokowane dośrodkowanie Wilka. Rzut rożny dla Lecha
  • 18'
    Kolejna sytuacja dla Legii! Kucharczyk do Chinyamy, ten miał trochę miejsca na skraju pola karnego. Napastnik Legii nad poprzeczką
  • 17'
    Manu odebrał piłkę Henriquezowi i zagrał do Kucharczyka. Młody skrzydłowy uderzył nad poprzeczką
  • 16'
    Prostopadłe podanie Wilka w kierunku Ślusarskiego, Wojtek Skaba na posterunku!
  • 16'
    Legia na połowie Lecha
  • 15'
    Długo przy piłce Legia, przedzierał się Radović, zagrał do "Rzeźnika" a ten do Manu. Dośrodkowanie Portugalczyka niecelne
  • 15'
    Znakomite uderzenie Chinyamy, odbija piłkę Kotorowski!
  • 13'
    Piłka w rękach "Fikoła"
  • 12'
    Fantastyczna okazja dla Legii! Manu znalazł się sam na sam z Kotorowskim i zamiast strzelać szukał Chinyamy. Tylko rzut rożny...
  • 11'
    Bliski przęjęcia piłki w polu karnym gospodarzy był Radovic. Sędzia i tak odgwizdał spalonego
  • 11'
    Vrdoljak do Chinyamy, ponownie za mocno. Dobra próba!
  • 10'
    Ambitnie powalczył Vrdoljak, aut dla Lecha
  • 10'
    Kucharczyk do Chinyamy, akcje przerwał Bosacki. Legia buduje atak na połowie Lecha
  • 8'
    Kartka dla Borysiuka oraz Vrdoljaka
  • 8'
    Niebezpieczne dośrodkowanie, na szczęście piłka wychodzi poza boisko. Od bramki Skaba
  • 7'
    Vrdoljak na aut
  • 7'
    Rzeźniczak fauluje Wilka. Piłkarze Legii protestują.
  • 6'
    Ładna akcja Legii. Radović odzyskał piłkę, zagrał do Kucharczyka, który przerzucił na prawą stronę do Manu. Portugalczyk uderzył prosto w Kotorowskiego
  • 6'
    Faul Rzeźniczaka, od rzutu wolnego Kriviets
  • 4'
    Dośrodkowanie Wilka w rękach Skaby
  • 4'
    Wawrzyniak z pominięciem drugiej linii w kierunku Chinyamy, niedokładnie
  • 3'
    Akcja lewą stroną Wilka przerwana przez Rzezniczaka. Rzut rozny dla Lecha
  • 3'
    Faul Radovicia, będzie rzut wolny dla gospodarzy z wysokości pola karnego
  • 2'
    Dobry odbiór Legii, piłkarze z Warszawy przy piłce
  • 2'
    Na ziemię powalony Kucharczyk, sędzia nakazuje grać dalej. Od bramki Kotorowski
  • 1'