45'
87'
92'
  • 90+6'
    Legia była zespołem przeważającym, ale szalenie nieskutecznym. Mimo to udało się uratować chociażby punkt, jednak mistrzostwa Polski z pewnością nie zdobędziemy. Dziękujemy za uwagę
  • 90+5'
    Legia próbuje rzutem na tasmę zdobyć zwycięskiego gola
  • 90+5'
    Koniec! Dziś przy Łazienkowskiej mamy remis 2:2.
  • 90+4'
    Martins Ekwueme zmienia Traore
  • 90+3'
    Piękne wykończenie dośrodkowania z rzutu rożnego przez Michala Hubnika, który pozostał bez opieki i dał Legii wyrównanie
  • 90+2'
    Niestety legioniści grają już na aferę - będzie kolejny corner
  • 90+2'
    2:2 !!! Hubnik!!!
  • 90+1'
    Kucharczyk tańczy z piłką pod polem karnym ale niewiele zyskał.
  • 90+1'
    Sędzia dolicza 4 minuty do gry
  • 90+1'
    Będzie rzut rożny dla Legii
  • 90'
    Na Żylecie zabrzmiało nieśmiałe Maciek Skorża
  • 89'
    Za strzelca bramki Wilczka wszedł Arkadiusz Woźniak
  • 88'
    Po błędzie Rzeźniczaka i sporym zamieszaniu i szaleńczej blokadzie gola zdobył Wilczek, Skaba był bez szans
  • 87'
    GOL!!! 1:2
  • 86'
    Hubnik wygrał walkę o piłkę, ale zdaniem sędziego faulował
  • 86'
    Złe dogranie Cabrala i kontra zmarnowana
  • 85'
    Czysty wślizg Vrdoljaka, ale sędzia odgwizdał faul i jeszcze pogroził kartką za to zagranie
  • 84'
    Komiczny wyskok do piłki Ogbuke, ale... będzie rzut wolny dla Legii
  • 83'
    Ani strzał Choto, ani wcześniej Radovicia nie znalazł drogi do bramki
  • 82'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny. Niektórzy wielbiciele polskiej piłki po ilości rzutów rożnych dla Legii piali by z zachwytu
  • 81'
    Choto minął się w powietrzu z piłką, a było blisko...
  • 80'
    Cabral faulowany blisko pola karnego. Będzie okazja?
  • 79'
    Alejandro Cabral zmienia Borysiuka
  • 79'
    Z rogu nic nie wyszło i lubinianie atakują
  • 78'
    Skaba udanie interweniuje poza polem karnym przy asyście Astiza
  • 78'
    Ogbuke tym razem dobrze się pokazał pod polem karnym rywali i wywalczył róg
  • 77'
    Ogbuke postanowił zrobić przy linii autu szpagat
  • 77'
    Legia gol alez alez...
  • 76'
    Zawodnicy obu drużyn już w komplecie na murawie
  • 75'
    Rumiany opuszcza boisko własnych siłach i zapewne niedługo wróci do gry
  • 74'
    Wilczek już się podniósł, ale Wawrzyniak nadal leży
  • 73'
    Przerwa w grze, mamy dwie kontuzje
  • 72'
    Kucharczyk tym razem pokazał się w obronie
  • 72'
    Mocny i nieprzyjemny strzał z dystansu Hanzla, ale Skaba znów pewnie złapał piłkę
  • 71'
    Dla odmiany prawym skrzydłem pomknął Rymaniak, ale na szczęście wybiegł z piłką poza linię końcowa boiska
  • 70'
    Ładny strzał z dystansu Kucharczyka bramkarz wybił przed siebie i do piłki dopadli obrońcy gości
  • 69'
    Po centrze Hubnik minimalnie minął piłkę w powietrzu...
  • 68'
    Osmanagić schodzi z boiska, a na jego miejsce wejdzie Patryk Bryła
  • 67'
    Hanzel odebrał piłkę Ogbuke, ale ta znów jest w posiadaniu Legii
  • 66'
    Rzut rożny, ale dla odmiany dla gości. Skaba wyjaśnił sytuację piąstkując
  • 65'
    Za Rybusa na boisko wchodzi Felix Ogbuke
  • 64'
    Świetna okazja Hubnika, który znalazł się w sytuacji sam an sam, niestety przestrzelił. Okazało się że i tak był na spalonym
  • 63'
    Będzie kolejny corner dla Legii, który to już kolejny?
  • 62'
    Zaznaczyła się wyraźna przewaga Legii
  • 61'
    Legioniści poczynają sobie bardzo nie poradnie w polu karnym rywali
  • 61'
    Kolejna koronkowa akcja bez strzału na bramkę
  • 60'
    Hanzel znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego uderzenie bez problemu wyłapał Skaba
  • 59'
    Na trybunach nieustający doping, a na murawie niewiele się dzieje
  • 57'
    Za Chinyamę wchodzi na boisko Michal Hubnik
  • 56'
    Vrdoljak wybiegł z płlką poza boisko
  • 54'
    Wawrzyniak wyłuskał piłkę, ale zdaniem sędziego faulował
  • 54'
    Akcja lubinian nie była groźna i od bramki zacznie Skaba
  • 53'
    Fenomenalna akcja Kucharczyka, który zatańczył z kilkoma lubinianami i uderzył, ale piłkę odbił bramkarz. Dobitka Chinyamy też nie znalazła drogi do siatki
  • 52'
    Nieudane zagranie Radovicia kończy obiecującą kontrę
  • 51'
    Strzał Osmanagicia w ostatniej chwili zablokował Rzeźniczak
  • 50'
    Choto skutecznie interweniuje
  • 50'
    Znów ciekawie Chinyama, ale obrońcy nie śpią
  • 49'
    Lubinianie skutecznie bronili dostępu do własnej bramki i gra przeniosła się w środkową strefę boiska
  • 48'
    Dynamiczne wejście Rado w pole karne i mamy kolejny rzut rożny
  • 47'
    I teraz czeka nas cierpliwe budowanie akcji przez legionistów
  • 47'
    Obie ekipy póki co bez zmian
  • 46'
    Legia ropoczęła od mocnego uderzenia. Będzie corner
  • 46'
    Będzie drugi corner
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+2'
    I koniec pierwszej połowy. Póki co mamy remis, ale Legia nie była zdecydowanie lepsza. Po stracie bramki zareagowała jednak lepiej, niż w ostatnich kolejkach. Wynik póki co jest sprawą otwartą.
  • 45+1'
    Ivica Vrdoljak zmylił bramkarza i mamy remis!
  • 45'
    Rzut karny dla Legii! Sfaulowany został po ładnej indywidualnej akcji Kucharczyk... Rzut karny trzeba jednak jeszcze wykorzystać
  • 44'
    Efektowna i efektywna akcja Radovicia, jednak dośrodkowanie Kucharczyka było mocno niecelne
  • 43'
    Okres , gdy na murawie nie dzieje się zbyt wiele, za to na trybunach jest cały czas ciekawie. Kibice nie milkną
  • 41'
    Wawrzyniak bardzo pewnie odbiera piłkę pod polem karnym Legii
  • 41'
    Rymaniak ukarany za faul na Rybusie żółtą kartką
  • 40'
    Znów akcja Legii zakończona strzałem. Jednak główka Chinyamy mija słupek, a uderzenie do silnych nie należało
  • 39'
    Legioniści zyskali lekką przewagę
  • 37'
    Super akcja Radovicia, ale tylko rzut rożny
  • 37'
    Piłka zatańczyła na linii bramkowej, niestety Kucharczyk z metra trafił główką w słupek...
  • 36'
    ładna kontra Legii, wspaniałe zagranie Chiniego do Rybusa, ale wrzutkę Rzeźniczaka wyłapał bramkarz
  • 35'
    Będzie rzut wolny dla gości z około 40 metrów
  • 34'
    Na spalonym Abwo. Legii gra się niezbyt klei
  • 33'
    Strata Vrdoljaka i przechwyt Borysiuka
  • 32'
    Już wszystko w porządku i gra toczy się dalej
  • 32'
    Vrdoljak nonszalancko zagrywa do Astiza, co mogło się źle skończyć
  • 31'
    Kocot leży na murawie na plecach i przypadkowo w okolicę podbrzusza spadła opadająca piłka... auć
  • 30'
    Dłuższy czas na murawie leżał Traore, ale już wszystko w porządku
  • 29'
    A Żyleta dopinguje i bawi się
  • 28'
    Przypadkowy rykoszet i z ciekawej akcji od bramki rozpocznie Zagłębie
  • 27'
    Legia przycisnęła, ale ani Chinyama, ani Rzeźniczak nie zdołali się przedrzeć. Tylko rzut rożny
  • 27'
    I już piłkę mają goście
  • 26'
    Astiz ładnie zatrzymał akcję Abwo
  • 24'
    Rybus wywalczył rzut rożny
  • 24'
    Beznadziejna wrzutka w pole karne i tylko aut z okolicy środka boiska
  • 23'
    Goście dają pokaz gry w dziada, rozgrywają piłkę i bez większych problemów konstruują akcje
  • 22'
    Przed szansą był Radović, ale z kontrą wyszli goście
  • 22'
    Traore pada w polu karnym po pojedynku z Choto, ale nic nie było
  • 21'
    Strzał Vrdoljaka ładnie przeniósł nad poprzeczką Isailović
  • 20'
    Rzut wolny dla lubinian, piłkę wypiąstkował Skaba
  • 19'
    Akcja Wilczka, który przewracał się dobrych kilkanaście metrów, aż wreszcie upadł i sędzia odgwizdał faul
  • 16'
    Świetna interwencja Rzeźniczaka, który dodatkowo wywalczył aut
  • 15'
    Goście prowadzą - zobaczymy reakcję Legii
  • 14'
    ładna akcja lubinian zakończona płaskim strzałem tuż przy słupku Abwo
  • 13'
    Choto dobrze ocenił sytuację i wyprzedził rywala początkując kontrę
  • 11'
    Teraz Legia ma problem, by przedrzeć sie pod pole karne gości
  • 11'
    Ivica Vrdoljak bardzo ładnie zatrzymał akcję rywali i dodatkowo został sfaulowany
  • 10'
    Rymaniak przedarł się i zdołał dośrodkować, a Traore uderzył głową, jednak niegreoźnie
  • 8'
    Niepewne wybicie Choto, ale lubinianie mają problem, by się przedrzeć głębiej
  • 7'
    Groźna akcja gości i strzał Traore mija słupek bramki strzeżonej przez Skabę
  • 6'
    Legia póki co dominuje na boisku, ale do tego jesteśmy akurat przyzwyczajeni
  • 5'
    Ivica ładnie znalazł Chinyamę, a ten dośrodkował w pole karne, piłka padła jednak łupem bramkarza
  • 4'
    Rzeźniczak przedarł się między dwoma lubinianami, i został sfaulowany
  • 4'
    Wrzutkę Rybusa wyłapał Isailović
  • 3'
    Aktywny jest Chinyama, który robi sobie sporo miejsca, ale brak trochę zrozumienia
  • 2'
    Drybling Chinyamy, który zauważył wchodzącego Kucharczyka, a ten dograł do Rzeźniczaka, jednak sędzia nie zauważył, że Legii należy się corner
  • 1'
    Żółta kartka dla dziennikarzy GW za nagonkę na Legię i kibiców w ostatnich dniach
  • 1'
  • 0
    Podczas pieśni kibice machali balonikami, a po jej zakończeniu wszyscy zaczęli je przebijać, co spowodowało spory huk
  • 0
    Piłkarze obu drużyn meldują się na murawie. Towarzyszy im śpiew kibiców "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Także i kibice Zagłębia dają o sobie znać
  • 0
    "Sen o Warszawie" został właśnie odśpiewany przez kibiców Legii. Chwilę później rozległo się "do boju"
  • 0
    Zawodnicy są już po rozgrzewce, która bardzo się im przydała, bo mimo wyglądającego od czasu do czasu słoneczka, mamy dziś chłodne popołudnie
  • 0
    Ciepło za to dzisiaj został przyjęty były szkoleniowiec Wojskowych Jan Urban.
  • 0
    Dziś kibice przygotowali specjalną oprawę na mecz. Dziennikarze Gazety Wyborczej mogą spodziewać się mnóstwa żółtych kartek ze strony dzisiejszych widzów.
  • 0
    Legia zagra w następującym składzie: 84. Wojciech Skaba 25. Jakub Rzeźniczak 4. Dickson Choto 15 Inaki Astiz Ventura 14. Jakub Wawrzyniak 32. Miroslav Radović 16. Ariel Borysiuk 21. Ivica Vrdoljak (kpt.) 18. Michał Kucharczyk 31. Maciej Rybus 82. Takesure
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Wojska Polskiego, za kwadrans początek spotkania
  • 0
    W sobotę na Łazienkowską przyjeżdża Jan Urban ze swoim Zagłębiem Lubin. Maciej Skorża szanuje swego poprzednika, ale zamierza wraz z Legią wygrać. Zapraszamy na stadion, a pozostałych do śledzenia naszych relacji.
Legia WarszawaZagłębie Lubin
14'

14' David Abwo

41'

41' Bartosz Rymaniak

45' Ivica Vrdoljak (k.)

45'
87'

87' Arkadiusz Wilczek