87'
  • 90+3'
    Od bramki zacznie Skaba
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia Warszawa zwycięża Polonię Bytom 1:0. Ze stadionu przy ul. Olimpijskiej w Bytomiu - Emil Kopański, Legia.Net
  • 90+1'
    W ostatniej chwili wybija Komorowski
  • 90+1'
    Na spalonym Mezenga
  • 90'
    Radović sprytnie przytrzymuje piłkę
  • 90'
    Na trybunach gwizdy...
  • 90'
    Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej
  • 88'
    Korner dla gospodarzy
  • 88'
    Po zamieszaniu Barcik daleko od bramki
  • 88'
    Cabral zmienia Rybusa
  • 87'
    Polonia dalej próbuje atakować
  • 87'
    Rywale rzucają wszystkie siły, szykuje się nerwowa końcówka
  • 86'
    Żółtą kartką ukarany Komorowski
  • 86'
    Blisko celu poloniści - obok słupka jeden z zawodników z Bytomia
  • 85'
    Akcję buduje Polonia, desperacko szukając remisu
  • 84'
    Piłka w rękach Gąsińskiego
  • 82'
    Strzał Radzewicza zablokowany
  • 82'
    Zmiana w Polonii, za Ujka wchodzi Podstawek
  • 81'
    Legia buduje atak pozycyjny
  • 80'
    Dobrze pressingiem Rzeźniczak
  • 79'
    Sawala minął trzech legionistów, wpadł w pole karne, jednak jego dośrodkowanie wybili obrońcy
  • 78'
    Kolejną asystę zaliczył Tomasz Kiełbowicz
  • 76'
    GOOOL DLA LEGII!
  • 76'
    Po dośrodkowaniu w pole karne strzałem głową piłkę do siatki Gąsińskiego pakuje Radović
  • 75'
    Mądrze ustawiona defensywa bytomian nie pozwala legionistom na zbyt wiele...
  • 74'
    Od bramki rozpocznie Gąsiński
  • 72'
    Astiz niedokładnie do Rzeźniczaka
  • 71'
    Dośrodkowanie Iwańskiego z problemami wybija Gąsiński
  • 70'
    Poloniści cofnęli się i oczekują na szansę kontry
  • 69'
    Legia bije głową w mur...
  • 68'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza daleko od bramki
  • 66'
    Radović świetnie ogrywa obrońcę, lecz jego dośrodkowanie jest bez skutku
  • 65'
    Rzut wolny dla Polonii
  • 64'
    Vrdoljak strzela w aut
  • 63'
    Zła decyzja Tymińskiego, fatalny strzał
  • 62'
    Poloniści umiejętnie wypierają legionistów
  • 61'
    W Polonii Tymiński za Mikołajczaka
  • 61'
    Uderzał groźnie Sawala, obok bramki
  • 60'
    Peter Hricko wybija piłkę na aut
  • 59'
    Radović wywalczył rzut rożny
  • 59'
    Na boisku pojawia się Mezenga, zmieniając Kucharczyka
  • 58'
    Zamieszanie w polu karnym Polonii, ale chyba nic z tego nie będzie...
  • 58'
    Radović z 18 metrów tuż obok bramki
  • 57'
    Kiełbowicz w pole karne, skutecznie obrońcy
  • 56'
    Astiz fauluje Gąsińskiego, żółta kartka
  • 55'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza mija wszystkich zawodników
  • 54'
    Groźnie Rybus, ale bez skutku
  • 53'
    Okres nudniejszej gry
  • 52'
    Szybka kontra Polonii zakończona błędem Ujka
  • 52'
    Dośrodkowanie Barcika pada łupem Skaby
  • 50'
    Strzał Barcika wysoko nad poprzeczką
  • 49'
    Fura szczęścia po stronie Legii, strzał Radzewicza odbija się od Rzeźniczaka, od słupka i wraca w ręce Skaby
  • 48'
    W przerwie Szałachowskiego zmienił Iwański
  • 46'
    Strzał napastnika Polonii po rykoszecie wychodzi na rzut rożny
  • 46'
    Dośrodkowanie Kobylika wybija Vrdoljak
  • 45+17'
    Rozpoczęliśmy drugą część meczu
  • 45+1'
    Przerwa - na razie bez bramek, bez kartek, bez spalonych :)
  • 45'
    Dośrodkowanie do Barcika, lecz Słowak nie trafia czysto w piłkę i od bramki rozpocznie Skaba
  • 45'
    Arbiter doliczył do pierwszej połowy 60 sekund
  • 44'
    Strzał głową zawodnika Polonii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mija bramkę Legii
  • 43'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, źle lot piłki obliczył Skaba i minął się z nią, lecz ta szczęśliwie minęła bramkę
  • 42'
    Faulowany Mikołajczak, rzut wolny dla bytomian
  • 41'
    Dośrodkowanie wybijają obrońcy Legii, do piłki dopada Radzewicz i z dystansu strzela tuż obok bramki Skaby
  • 40'
  • 39'
    Kielbowicz prostopadle do Kucharczyka, ale szybszy Gąsiński
  • 38'
    I znów piłkę źle odgrywa Kucharczyk... to nie najlepszy mecz młodego legionisty
  • 37'
    Piłka co i rusz wraca pod nogi Skaby
  • 36'
    Kolejna strata Kucharczyka...
  • 35'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza po rykoszecie wyłapuje Gąsiński
  • 34'
    Bez konsekwencji, kontra Kucharczyka zatrzymana
  • 34'
    Rzeźniczak faulowany przez Radzewicza
  • 33'
    Dośrodkowanie Hanka wybija na korner Rzeźniczak
  • 32'
    Radović wypuścił Szalachowskiego, ten wpadł w pole karne, lecz jego zgranie nie dotarło do adresata
  • 31'
    Rzeźniczak fauluje na połowie rywala
  • 31'
    Kucharczyk traci piłkę
  • 30'
    Tempo spotkania lekko spadło
  • 29'
    Piłkę wybijają defensorzy Legii
  • 29'
    Aut dla Legii na wysokości pola karnego, piłki nie opanował Kucharczyk i od bramki rozpocznie Gąsiński
  • 28'
    Borysiuk zatrzymany przez Ujka, szybka kontra Polonii i rzut rożny dla gospodarzy
  • 27'
    Wrzutkę Kiełbowicza wybijają defensorzy z Bytomia
  • 27'
    Piłka pod nogami Skaby
  • 26'
    Komorowski fauluje Mikołajczaka
  • 26'
    Kucharczyk faulowany na wysokości linii bocznej pola karnego, okazja do dośrodkowania
  • 25'
  • 24'
    Faulował Vrdoljak, na trybunach gwizdy
  • 23'
    Próba zbudowania akcji przez Legię zakończona przerzutem w aut
  • 23'
    Kucharczyk zatrzymany przez Sawalę
  • 22'
    Szałachowski zatrzymuje Hrickę
  • 21'
    Skutecznie w defensywie Astiz
  • 20'
    Aut dla Legii
  • 20'
    Urywał się Kucharczyk, lecz podanie przecinają obrońcy
  • 19'
    Tym razem poloniści od linii defensywnej, bezskutecznie przerzucają piłkę do przodu
  • 18'
    Legioniści rozgrywają piłkę w środku pola
  • 17'
    Strzał Szałachowskiego odbija Gąsiński, a dobitka Kucharczyka mija bramkę Polonii
  • 16'
    Gąsiński szybszy od Szałachowskiego, aut dla Legii
  • 16'
    Rzut wolny dla Legii, dośrodkowywał będzie Kiełbowicz
  • 15'
    Legioniści budują atak pozycyjny
  • 14'
    Z pressingiem Kucharczyka radzą sobie gospodarze
  • 13'
    Legia od linii obronnej
  • 13'
    Radović traci piłkę w środku pola
  • 13'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza mija całe pole karne Polonii
  • 12'
    Świetne uderzenie Radovicia z 25 metrów broni Gąsiński. Niestety Kucharczyk był na spalonym i jego dobitka nie miała znaczenia.
  • 10'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza z rzutu wolnego ale wychodzi poza boisko.
  • 10'
    Dobra akcja gospodarzy, W ostatniej chwili głową poza boisko piłkę wybija Komorowski.
  • 8'
    Początek meczu to agresywna gra obydwu zespołów, akcje przenoszą się spod jednej do drugiej bramki w ekspresowym tempie. Kto pierwszy opanuje nerwy ten będzie mieć większe szanse na zwycięstwo.
  • 6'
    Już trzeci rzut rożny.
  • 6'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza, piłka spada pod nogi Szałachowskiego, który bardzo silnie uderzył, ale prosto w Gąsińskiego, który odbija piłkę przed siebie, ale żaden z legionistów nie zdołał dobić.
  • 4'
    Do piłki podszedł Kobylik.
  • 4'
    Skaba broni rzut karny!!!! Świetnie wyczuł intencje strzelca i sparował piłkę poza pole karne.
  • 3'
    I będzie drugi rzut rożny, który wywalczył Kucharczyk.
  • 3'
    Znów wygrywają gospodarze
  • 3'
    Kontra Bytomian... Trzech graczy gospodarzy na jednego Rzeźniczaka. Faul Skaby i będzie rzut karny. Żółtą kartką ukarany bramkarz Legii.
  • 1'
    Pierwsza akcja Legii. Rybus na skrzydło do Kiełbowicza. Kiełbik dośrodkował i będzie pierwszy rzut rożny.
  • 1'
    Rozegranie na krótki słupek, ale gospodarze wyprzedzają legionistów.
  • 0
    Zaczynają Bytomianie.
  • 0
    Gospodarze w koszulkach granatowo-czerwonych, Legia na biało-czarno.
  • 0
    Na trybunie imponująca sektorówka z napisem "Bytom"
  • 0
    Obie jedenastki wychodzą już na boisko.
  • 0
    Cracovia pokonała GKS Bełchatów 3:2 choć w 88 minucie meczu przegrywała 0:2.
  • 0
    Już za niespełna pięć minut początek spotkania. Piłkarze przygotowują się w szatni do meczu.
  • 0
    Znamy już składy. W Legii w wyjściowej jedenastce Skaba i Vrdoljak.
  • 0
    Oba zespoły już rozgrzewają się.
  • 0
    Już dziś o godzinie 20. legioniści spotkają się z Janem Urbanem i jego Polonią Bytom. Jaki będzie wynik tej konfrontacji? Przekonamy się już wieczorem. Zapraszamy na naszą relację na żywo z meczu.