40'
  • 90+3'
    jeszcze jeden wolny, Iwański i chyba już dziś nie nie wpadnie
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia zasłużenie przegrywa 0:2. Jedyne pozytywy były dziś na trybunach!
  • 90+1'
    zmiana Małkowskiego zastępuje Bartłomiej Bartosiak
  • 90'
    sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 88'
    zmiana w GKS-ie za Późniaka wszedł Łukasz Bocian
  • 87'
    Kuświk przegrał pojedynek z Choto
  • 86'
    słabe dośrodkowanie, ale jeszcze bardzo ładnie uderzył z dystansu Kucharczyk i pomylił się minimalnie
  • 86'
    Manu wślizgiem w ostatniej chwili wybił piłkę Małkowskiemu
  • 85'
    korner dla Legii
  • 85'
    Maciej Iwański...
  • 82'
    ładna akcja Iwańskiego, strzelał Kucharczyk z lewej nogi ale trafił wprost w Sapelę
  • 80'
    Kneżevic źle zagrał do Komorowskiego i strata
  • 79'
    Komorowski próbował wślizgiem dojść w polu karnym gości do niedokładnie zagranej przez Cabrala piłki. Bez powodzenia
  • 78'
    strzelał Wróbel ale obok bramki
  • 76'
    Gol uderzył z 30 metrów, Antolović wypluł piłkę ale na szczęście bez konsekwencji
  • 75'
    Gol uderzał z 20 metrów, ale pomylił się o trzy metry
  • 75'
    brzydki faul Vrdoljaka w środku pola i żółta kartka
  • 74'
    było groźnie, ale nikt nie przeciął lotu piłki zagranej w pole karne Legii
  • 73'
    ładne dośrodkowanie Kucharczyka i nie wiele brakowało
  • 73'
    Cabral zagrywał do Mezengi i.... było naprawdę blisko
  • 72'
    akcja Legii, ale prosta strata Vrdoljaka
  • 71'
    Manu odstawił padolino, tym razem jeszcze bez kartki
  • 69'
    akcja Legii ale niecelnie Kucharczyk i strata
  • 69'
    zmiana w GKS-ie za Żewłakowa wszedł Grzegorz Kuświk
  • 67'
    nie słabnie doping dla Legii, czy uskrzydli legionistów?
  • 65'
    w końcu ładna akcja Legii, Cabral rozegrał piłkę z Mezengą ten odegrał do Iwańskiego, ale Maciej w ostatniej chwili zablokowany
  • 64'
    za mocno... nad poprzeczką
  • 63'
    Vrdoljak faulowany przez Gola, wolny dla Legii na 40 metrze.
  • 63'
    Piłkę już ustawił Iwański
  • 62'
    Komorowski dorzucił w pole karne, tam główkował nadbiegający Kneżević ale nad bramką
  • 61'
    zmiana w Legii za Chinyamę wchodzi Michał Kucharczyk
  • 60'
    Małkowski w pole karne i łapie Antolović
  • 59'
    Mezenga zagrał do Chinyamy, ale ten się poślizgnął
  • 59'
    Chinyama złożył się do przewrotki, ale trafił w plecy jednego z obrońców
  • 57'
    Komorowski wywalczył aut na wysokości pola karnego
  • 57'
    a autu nic nie wyszło, od bramki Sapela
  • 56'
    Iwański dośrodkowuje, Chinyama z ostrego kąta wzdłuż bramki, piłka stanęła tuż przed linią, zamieszanie i.... nie ma gola
  • 55'
    Iwański zagrał idealnie do Cabrala w pole karne, ale ten niepotrzebnie odegrał piłkę tylko korner
  • 54'
    do wejścia na murawę szykuje się Michał Kucharczyk
  • 53'
    kolejny wolny dla Legii na środku boiska
  • 53'
    Iwański zagrał w pole karne do Mezengi, Bruno główkował ale przestrzelił
  • 52'
    ładny strzał Ajwena ale nad poprzeczką
  • 51'
    wolny dla Legii na 35 metrze
  • 50'
    Komorowski traci piłkę na rzecz Gola i kontra zakończona niecelnym dośrodkowaniem
  • 48'
    Iwański faulowany, sędzia nakazuje grać dalej
  • 47'
    dośrodkowanie w pole karne Legii i łapie piłkę Marijan
  • 46'
    Chinyama wolniejszy od Popka i strata piłki
  • 45+18'
    druga połowa rozpoczęta
  • 45+17'
    oba zespoły już na murawie za chwilę początek drugiej połowy
  • 45+17'
    zmiana w Legii za Rybusa wszedł Alejandro Cabral
  • 45+2'
    Legia zasłużenie przegrywa 0:2, fatalnie gra linia obrony, a wręcz katastrofalnie Marijan Antolović
  • 45+1'
    faulował Chinyama
  • 45+1'
    koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry
  • 45'
    strzelał Vrdoljak, ale Sapela pewnie chwycił
  • 44'
    za mocne dośrodkowanie i piłka dla Legii, ale prosta strata po chwili
  • 43'
    Późniak oddał niegroźny strzał ale Antolović tak interweniował, że o mało co nie padła bramka...
  • 43'
    i... jeszcze jeden korner
  • 41'
    strzelał Kneżević, ale trafił w nogi Popka
  • 40'
    dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, błąd Antolovicia i piłkę do bramki pakuje Marcin Żewłakow
  • 39'
    0:2 Marcin Żewłakow
  • 38'
    Mezenga długa piłka do Manu, ten dośrodkował do Chinyamy, ale Tejskiu minął się z futbolówką
  • 38'
    korner dla GKS-u
  • 38'
    piłka do Lacicia, ale ten w ostatniej chwili uprzedzony przez Wawrzyniaka
  • 36'
    Rybus na głowę Choto, ale ten w ostatniej chwili uprzedzony przez rywali
  • 36'
    na spalonym Marcin Żewłakow
  • 35'
    akcja Chinyamy z Mezengą i rzut rożny dla Legii
  • 34'
    akcji próbował Małkowski, ale zatrzymany przez Choto
  • 33'
    strzelał Rybus ale ten fatalnie spudłował
  • 32'
    Lacić ukarany żółtą kartką za faul na Chinyamie tuż przed polem karnym
  • 32'
    wolny dla Legii z prawej strony pola karnego
  • 31'
    dośrodkowywał Komorowski ale wprost na głowę Popka, po chwili Vrdoljaka zagrywał w pole karne do Manu, ale połapali sie w tym wszystkim obrońcy
  • 29'
    Gol uderzał na bramkę, piłki nie sięgnął Żewłakow, ale futbolówka minęła Antolovicia i o centymetry bramkę Legii
  • 29'
    Borysiuka zastąpił Bruno Mezenga
  • 26'
    ależ akcja gości. Żewłakow z łatwością minął Antolovicia, uderzył na bramkę i... piłka minimalnie minęła cel. Ufff...
  • 25'
    Rybus nieudanie do Chinyamy i piłka w posiadaniu GKS-u
  • 24'
    Manu strzelał na bramkę ale baaardzo się pomylił
  • 23'
    Żewłakow wpadł w pole karne ale na szczęście się pośliznął. Było groźnie
  • 22'
    Iwański wrzuca na głowę Choto, ten mija się z piłką, a sędzia gwiżdże faul w ataku
  • 22'
    kąśliwe uderzenie gości broni Antolović, ale i tak był spalony
  • 21'
    Vrdoljak powalony przez Barana i żółta kartka dla piłkarza gości
  • 20'
    Manu wywalcza aut na wysokości pola karnego
  • 20'
    ale strata i piłka w posiadaniu gości
  • 19'
    Borysiuk dobrze i do końca asekurował futbolówkę, od bramki zacznie Antolović
  • 18'
    na murawie leży Małkowski, chwila przerwy w grze
  • 17'
    na spalonym Takesure Chinyama
  • 16'
    Borysiuk faulował Późniaka, wolny z lewej strony boiska z 35 metrów
  • 16'
    dośrodkowanie w pole karne i... piłka minimalnie minęła bramkę Marijana
  • 15'
    Ajwen trafił w boczną siatkę, od bramki rozpocznie Sapela
  • 14'
    Iwański w pole karne, ale Chinyama nie dochodzi do piłki
  • 14'
    rzut rożny dla Legii
  • 14'
    dośrodkowywał będzie Maciej Iwański
  • 13'
    Faulowany Maciej Rybus, doping dla Legii coraz głosniejszy
  • 11'
    0:1 Marcin Żewłakow
  • 11'
    Borysiuk stracił piłkę, poszło dośrodkowanie w pole karne i Marcin Żewłakow zdobywa bramkę dla GKS-u
  • 10'
    Iwański wychodził na czystą pozycję i został wycięty - sędzia nie zareagował
  • 9'
    na trybunach kibice tańczą Labada
  • 7'
    I Legia już w jedenastu na murawie, Komor już w pełni sił
  • 6'
    na murawie leży Komorowski, który ucierpiał w ostatniej akcji. Konieczna jest pomoc medyków
  • 6'
    Komorowski chwilowo poza boiskiem
  • 5'
    Uderzał Małkowski, ale trafił w nogi Wawrzyniaka
  • 4'
    błąd przy wyprowadzaniu piłki, faulem ratuje się Dickson Choto
  • 4'
    rzut wolny dla gości z 40 metrów
  • 3'
    Vrdoljak do Chinyamy, ale ten traci piłkę tuż przed polem karnym
  • 1'
    Pierwsza akcja Legii, Manu szarżował i strzelił z 18 metrów na bramkę. Pomylił się minimalnie
  • 1'
    Akcja Popka zatrzymana przez Wawrzyniaka
  • 0
    Legia rozpoczęła od środka
  • 0
    Minuta ciszy - 21 lat temu zginął Kazimierz Deyna!!!!