57'
70'
82'
  • 90+1'
    Koniec spotkania. Legia nie zachwyciła dzisiaj swoją grą. Warszawianie mieli kilka okazji do zdobycia bramek, ale widzewiacy skutecznie się bronili. Spotkanie rozczarowało.
  • 90'
    Sprytne, sytuacyjne zagranie Furmana do Radovicia. Serb nie zdołał jednak skutecznie odegrać piłki do znajdujących się w polu karnym kolegów
  • 89'
    Piłkę wrzucał Dudu, a z linii pola karnego silnie uderzył Bieniuk. Piłka poszybowała jednak nad bramką
  • 88'
    Bardzo groźna akcja Widzewa. Piłkę na wolnym polu otrzymał Budka, odegrał do wbiegającego w pole karne partnera, ale defensorzy Legii zdołali wrócić na czas
  • 88'
    Strzał na bramkę Legii. Antolović wybija - rzut rożny
  • 83'
    Silna wrzutka w pole karne Antolovicia, ale nowy golkiper Legii łapie futbolówkę
  • 83'
    Lisiecki fauluje Arriero. Rzut wolny dla Widzewa w środkowej strefie boiska
  • 81'
    Kolejne zmiany w drużynie Legii. Za Vrdoljaka wchodzi Furman, za Astiza Lisiecki, za Wawrzyniaka Komorowski, a za Kneżevicia Wasikowski
  • 80'
    Uderzenie Grzeszczyka z około 22 metra. Antolović pewnym chwytem wychodzi z opresji
  • 79'
    Dośrodkowanie Grzelczaka, ale Mihailović pewnie wybija piłkę
  • 78'
    Prostopadła piłka Górskiego do Mezengi. Brazylijczyk fauluje jednak Jarosława Bieniuka i grę wznowi Bartosz Kaniecki
  • 74'
    Tym razem sytuacja dla Widzewa. Grzelczak uderzał z linii pola karnego, ale Antolović wyłapał piłkę bez większych problemów
  • 73'
    Rzut rożny dla Legii. Pod nieobecność Iwańskiego, piłkę dośrodkowywał Borysiuk. Nieźle bita piłka pada jednak łupem obrońców Widzewa
  • 73'
    Górski faulowany na połowie Legii. Arriero zachował się niezbyt elegancko
  • 72'
    Dobra sytuacja Legii. Vrdoljak zagrał bardzo dobrą piłkę do Radovicia, który wpadł w pole karne, ale w asyście obrońców Widzewa uderzył po ziemi obok bramki Mielcarza
  • 70'
    Zmiany w Legii - za Manu wchodzi Żyro, za Jędrzejczyka Mihailović, a za Iwańskiego Górski
  • 69'
    Bardzo dobre, zdecydowane wejście Jędrzejczyka. Sędzia doszukał się jednak faulu
  • 68'
    Tempo w drugiej połowie nie może powalać na kolana. Widać, że warszawianie mają problemy ze sforsowaniem szyków obronnych łodzian
  • 66'
    Akcja Mezengi z Manu i Jędrzejczykiem. Pierwszy przyjął piłkę przed polem karnym, odegrał na lewo do Portugalczyka, a Polak stanął oko w oko z Mielcarzem. Niestety "Jędza" uderzył silnie, ale lekko ponad bramką
  • 64'
    Zmiana w Widzewie. Za Duricia wchodzi wychowanek szkółki FC Barcelony, Fernando Arriero
  • 63'
    Radović podaje w pole karne do Iwańskiego, ale odegranie "Ajwena" zostaje zablokowane przez łódzkich stoperów
  • 62'
    Legioniści budują atak od linii obrony. Trener Skorża dopinguje swoich piłkarzy do szybszego i dokładniejszego rozgrywania futbolówki
  • 60'
    Sprytne uderzenie Iwańskiego. Rozgrywający Legii skierował piłkę w stronę bliższego słupka bramki Kanieckiego, który nie bez kłopotów zdołał jednak wybić futbolówkę
  • 58'
    Grzelczak fauluje Radovicia. Rzut wolny dla Legii z okolic narożnika pola karnego Kanieckiego
  • 56'
    Silny strzał Vrdoljaka z około 20 metrów. Piłka mija jednak słupek bramki Mielcarza
  • 56'
    Zmiana w zespole z alei Piłsudskiego - za Kuklisa wchodzi Grzeszczyk
  • 54'
    Dośrodkowanie Iwańskiego w pole karne, po chwili Ivica Vrdoljak stara się uderzyć piłkę przewrotką, ale futbolówkę wcześniej wybijają obrońcy Widzewa
  • 53'
    Gra jest już wznowiona
  • 53'
    Rzut wolny dla Legii - jeden z piłkarzy Widzewa uniósł zbyt wysoko nogę
  • 51'
    Niestety napastnik Legii ucierpiał w tej sytuacji i w polu karnym korzysta z pomocy Zbigniewa Sęktasa i doktora Machowskiego
  • 50'
    Groźna akcja Legii. Warszawscy piłkarze wymienili kilkanaście podań, po czym Iwański zagrał w pole karne do Mezengi. Brazylijczyka w ostatnim momencie powstrzymali jednak łódzcy obrońcy
  • 48'
    Ładne rozciągnięcie gry przez Iwańskiego, ale Jakub Wawrzyniak nie zdołał opanować piłki
  • 47'
    Nieudany atak drużyny łódzkiej. Ukah nie zrozumiał się z kolegą z drużyny i piłka padła łupem "Wojskowych"
  • 46'
    Grę wznowili już legioniści. W zespole Warszawskim mamy 3 zmiany. Radović wszedł za Szałachowskiego, Mezenga za Donga, a Borysiuk za Gizę
  • 45+14'
    Piłkarze obu druży powrócili już na boisko
  • 45+3'
    I połowa pełna była walki ze strony obydwu zespołów, lecz żadna z drużyn nie była w stanie strzelić gola. W końcówce dwie poprzeczki w wykonaniu legionistów, nastrajają optymistycznie na drugą część spotkania
  • 45+1'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jędrzejczyk zgrał do Wawrzyniaka, który przewrotką uderzył w poprzeczkę
  • 45+1'
    Rozbrzmiał gwizdek arbitra, koniec I połowy
  • 45'
    Szybkie rozegranie piłki w wykonaniu legionistów, futbolówka trafia do Manu, ten oddaje potężny strzał... w poprzeczkę
  • 45'
    Piłki dotknął bramkarz, rzut rożny
  • 44'
    W pole karne wjeżdża Iwański, zagrywa do Manu, lecz dośrodkowanie Portugalczyka wybija obrońca
  • 43'
    Kuklis w pole karne, interweniuje Wawrzyniak, który głową zgrywa piłkę do Antolovica
  • 43'
    Legioniści szukają sposobu na rozmontowanie solidnej obrony Widzewa
  • 42'
    Przy linii bocznej trener Widzewa Andrzej Kretek co i rusz krzyczy na swoich zawodników
  • 42'
    Szałachowski wrzuca piłkę w pole karne, lecz nikt nie zamykał akcji
  • 41'
    Ostrowski wygarnia piłkę już zza linii bocznej, aut dla Legii
  • 40'
    Ponownie Szałachowskiego zatrzymuje Ben Radhia
  • 39'
    Próba dryblingu Szałachowskiego, piłka opuszcza jednak boisko i od bramki rozpocznie Mielcarz
  • 39'
    Szałachpwski próbował strzelać, lecz strzał pomocnika Legii blokuje Madera
  • 38'
    Tunezyjczyk Souheil Ben Radhia, uczestnik PNA jest bardzo solidnym elementem w grze obronnej Widzewa
  • 37'
    Kuklis do Carlosa, ten próbował wstrzelić piłkę w pole karne, ale wybijają obrońcy Legii
  • 37'
    Próba kontrataku, jednak Maciej Iwański trafia w obrońcę
  • 37'
    Manu dośrodkowywał w pole karne, lecz na miejscu był Ben Radhia
  • 36'
    Próba strzału z rzutu wolnego, niewiele brakowało, a jeden z zawodników Legii skierowałby ją do siatki, jednak futbolówkę łapie Mielcarz
  • 35'
    Iwański krótko rozgrywa piłkę z Manu, po chwili Ajwen faulowany w okolicach narożnika pola karnego
  • 34'
    Przerzucanie piłki z jednej strony pola karnego na drugą kończy Ben Radhia, wybijając futbolówkę na rzut rożny
  • 33'
    Walka toczy się głównie w środku pola
  • 32'
    Optyczną przewagę ma Legia, lecz nie potrafi udowodnić jej bramką
  • 32'
    W indywidualnym dryblingu Dong, lecz jego strzał mija nieznacznie bramkę Widzewa
  • 31'
    Carlos Luis zderza się z Gizą i pada na murawę, sędzia stosuje przywilej korzyści
  • 30'
    Faulowany Tomasz Lisowski, który próbował szybko wykonać rzut wolny, jak się okazało, zbyt szybko - kopnął piłkę na wolne pole, gdzie nie było jednak żadnego z partnerów
  • 29'
    Próba szybkiego ataku Widzewa zażegnana przez obrońców Legii, łodzianie muszą budować atak od początku
  • 29'
    Łodzianie budują kolejny atak pozycyjny
  • 28'
    Zawodnicy obydwu zespołów grają bardzo agresywnie, nikt nie odpuszcza
  • 27'
    Strzał Donga w długi róg mija słupek bramki Mielcarza
  • 26'
    W pole karne wdzierał się Smith, ale sytuację odważnym wejściem wyjaśnia Astiz
  • 26'
    Szybki kontratak Legii, Manu za szybko dośrodkowuje piłkę w pole karne i żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę
  • 25'
    Mimo upalnej pogody zawodnicy obydwu zespołów poruszają się po boisku bardzo żwawo
  • 24'
    Manu zamienił się stronami boiska z Szałachowskim
  • 24'
    Zagranie ręką Manu, rzut wolny dla WIdzewa
  • 23'
    Ponownie faulowany Vrdoljak, rzut wolny dla Legii z bocznego sektora boiska
  • 23'
    Mocne dośrodkowanie Iwańskiego bez problemów wybijają obrońcy
  • 22'
    Jakub Wawrzyniak do Donga, ten do Iwańskiego, lecz Ajwen traci piłkę
  • 22'
    Manu dośrodkował piłkę w pole karne, Ben Radhia wybija ją w aut
  • 21'
    Vrdoljak przejmuje podanie, prostopadle próbuje podawać Dong, lecz żaden z partnerów nie zorientował się w jego zamiarach
  • 20'
    Kolejny faul Jędrzejczyka, który ostro potraktował jednego z zawodników WIdzewa, rzut wolny dla łodzian
  • 20'
    Na spalonym Krzysztof Ostrowski
  • 20'
    W środku pola faulowany Vrdoljak
  • 19'
    Maciej Skorża przy linii bocznej udziela wskazówek zawodnikom
  • 18'
    Widzewiacy umiejętnie zagęszczają środek pola, legioniści mają mało miejsca na rozgrywanie piłki
  • 17'
    Podanie Kuklisa na lewą stronę do Lisowskiego, groźne dośrodkowanie, lecz piłka mija pole karne Legii
  • 16'
    Dośrodkowanie na długi słupek, Astiz w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Mielcarzem
  • 16'
    Faul Wawrzyniaka na połowie Legii
  • 15'
    Rzut rożny dla Legii, ponownie Iwański
  • 14'
    Próba crossowego podania Knezevica, nie doszedł Szałachowski
  • 14'
    Giza do tyłu, wysoko ustawiony Antolovic wybija piłkę
  • 13'
    Legioniści budują kolejny atak od linii obronnej
  • 13'
    Wysoki pressing Widzewa, Legia zamknięta w strefie obronnej
  • 12'
    Próba prostopadłego podania ze strony zawodnika Widzewa, nieudana
  • 12'
    Vrdoljak faulowany w środku boiska
  • 11'
    Roy Smith nie trafia w piłkę przy próbie strzału
  • 10'
    Manu zatrzymany na prawej stronie boiska, od bramki Mielcarz
  • 9'
    Dong faulowany przez Szymanka, okazja dla Legii
  • 9'
    Z rzutu wolnego strzela Iwański, Mielcarz piąstkuje piłkę
  • 8'
    Rzut rożny dla Legii
  • 8'
    Dobra wrzutka Iwańskiego, obrońcy Widzewa radzą sobie w tej sytuacji
  • 7'
    Faul na Jędrzejczyku, rzut wolny dla Legii
  • 7'
    Legia rozpoczyna kolejny atak pozycyjny
  • 7'
    Bardzo dobra sytuacja dla Legii, po odegraniu Iwańskiego w sytuacji sam na sam Szałachowski, broni Mielcarz
  • 6'
    Potężne wybicie Astiza na drugą stronę boiska
  • 5'
    Iwański podaje za plecy Wawrzyniaka, aut dla Widzewa
  • 5'
    Rzut wolny dla Widzewa w środku pola
  • 4'
    Podanie Astiza przecina obrońca Widzewa
  • 4'
    Dobry przechwyt Wawrzyniaka
  • 3'
    Po wymianie kilku podań piłkę traci Iwański
  • 3'
    Widzew z wykorzystaniem Mielcarza
  • 3'
    Ben Radhia podaje w aut
  • 2'
    Widzewiacy budują akcję od linii obronnej
  • 2'
    Legioniści rozpoczynają atak pozycyjny
  • 1'
    Arbiter rozpoczął spotkanie
  • 0
    Legioniści zagrają w białych koszulkach i czarnych spodenkach, Widzew na czerwono
  • 0
    Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego
  • 0
    Spotkanie z loży honorowej obserwują m.in. prezydent grupy ITI Mariusz Walter oraz członek zarządu klubu, Jarosław Ostrowski
  • 0
    Witamy wszystkich ze stadionu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Już za nieco ponad 20 minut rozpocznie się tu mecz sparingowy Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się już na murawie.
  • 0
    Dziś w meczu z Widzewem przez pierwszą godzinę wystąpi skład zbliżony do optymalnego. Jak zaprezentuje się Legia w swoim drugim sparingu pod wodzą Macieja Skorży? Przekonamy się wieczorem. Zapraszamy na relację minuta po minucie.
Legia WarszawaWidzew Łódź
46'

46' Przemysław Oziębała za Darvydas Sernas

46' Piotr Grzelczak za Krzysztof Ostrowski

46' Dudu za Tomasz Lisowski

57'

57' Łukasz Grzeszczyk za Piotr Kuklis