68'
  • 90+6'
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejny mecz za tydzień.
  • 90+5'
    Legia przegrywa 1:2 we Wrocławiu i niestety przegrywa zasłużenie, pomimo iż jeden gol dla Śląska padł z rzutu karnego, którego być nie powinno. Wrocławianie byli zdecydowanie lepszą dziś drużyną od legionistów.
  • 90+3'
    Akcja rozpaczy legionistów, kolejne dośrodkowania wybijają obrońcy Śląska
  • 90+3'
    Koniec meczu.
  • 90+2'
    Legia zaatakowała większą ilością piłkarzy, ale Nagy przegrywa drybling po lewej stronie
  • 90'
    Łuczak zmienia Robaka
  • 89'
    Sadiku wzięty w kleszcze przez obrońców nie zdołał oddać strzału z 16. metra
  • 88'
    Malarz pewnie wyłapuje nieudaną wrzutkę
  • 88'
    Długie podanie Astiza do Niezgody. Niecelne.
  • 87'
    Rzut wolny dla Śląska, będzie kolejne dośrodkowanie w pole karne Legii
  • 86'
    Mączyński za Hlouska
  • 85'
    Kontra Legii, Szymański gra niecelnie do Nagya
  • 83'
    Długa piłka do Robaka, świetna interwencja Astiza wślizgiem
  • 82'
    Dobry strzał Niezgody, ale w środek bramki, Wrąbel piąstkuje
  • 80'
    Nieudane dośrodkowanie Szymańskiego
  • 79'
    Srnić za Piecha
  • 79'
    Pich na spalonym
  • 77'
    Cotra przebiegł pół boiska, nikt go nie powstrzymał, na szczęście lewy obrońca Śląska nie trafił w bramkę
  • 77'
    Nagy za Kopczyńskiego
  • 76'
    Śląsk przeważa, Legia bezradna. Jedyny celny strzał legionistów na bramkę, to był ten po którym padła bramka
  • 75'
    Kolejna dobra akcja wrocławian lewą stroną, Astiz wybija na róg
  • 74'
    Szymański łatwo zatrzymany przez Pawelca w polu karnym
  • 73'
    Znów Śląsk atakuje, strzał Robaku z dystansu zablokowany przez Pazdana
  • 73'
    Legia odpowiada niecelną wrzutką Sadiku
  • 71'
    Legioniści próbują atakować, ale niewiele na razie z tego wychodzi
  • 69'
    Wrzutka Madeja, gol Robaka, Śląsk prowadzi
  • 69'
    Vacek za Madeja
  • 66'
    Pierwsza zmiana, Szymański za Pasquato
  • 65'
    Cotra domaga się kolejnej ręki w polu karnym.
  • 64'
    Niezgoda łatwo zatrzymany w kontrataku przy próbie dryblingu
  • 64'
    Znów strata Jodłowca, tym razem w ofensywie
  • 63'
    Kolejna nieudana wrzutka Madeja
  • 62'
    Koszmarna strata Jodłowca, ale Robak nie opanował piłki
  • 61'
    Robak pewnie wykonuje karnego i mamy remis
  • 60'
    Rzut karny dla Śląska za zagranie ręką Hlouska. Błędna decyzja sędziego, ręki nie było
  • 58'
    Chrapek świetnie uderza z dystansu, z trudem broni Malarz. Za chwilę Pazdan ofiarnie wybija piłkę spod nóg Robaka w polu karnym
  • 57'
    Żółta kartka dla Hlouska za użycie niecenzuralnych słów wobec arbitra. Dobra polszczyzna Czecha, tylko treść przekazu niewłaściwa
  • 56'
    Legia po raz pierwszy po przerwie zaatakowała, dośrodkowanie Hlouska wybijają wrocławianie
  • 54'
    Jodłowiec zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne do Pasquato, ten na spalonym
  • 53'
    Okres niedokładnej gry z obu stron, dużo podań niecelnych, ale gra toczy się głównie na połowie Legii
  • 52'
    Wrocławianie nadal przy piłce, legioniści nie wychodzą z własnej połowy
  • 51'
    Faul Kopczyńskiego na Pichu 40. metrów od bramki Malarza
  • 50'
    Atak pozycyjny Śląska, dośrodkowanie Madeja wybija Pazdan
  • 48'
    Wrocławianie nadal dominują, legioniści mają problem z wyjściem z własnej połowy.
  • 47'
    Strata Jędrzejczyka, na szczęście Cotra dośrodkowuje fatalnie i zaczynają legioniści
  • 46'
    Świetna wrzutka Madeja z lewej strony, na szczęście Pich mija się z piłką
  • 45+16'
    Początek drugiej połowy, oba zespoły bez zmian, zaczynają legioniści
  • 45+15'
    Piłkarze wracają na murawę
  • 45+2'
    Dobre widowisko we Wrocławiu, dużo sytuacji z obu stron. Przeważał zdecydowanie Śląsk, ale to legioniści strzelili gola po dobrze rozegranym rzucie wolnym.
  • 45'
    Kolejna nieudana wrzutka Robaka z lewej strony, kontra Legii, kończy ją niecelne podanie Niezgody pod bramką Wrąbla
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy
  • 43'
    Znów atakuje Śląsk, kolejne dośrodkowania łatwo wybijają legioniści
  • 42'
    Robak lewą stroną, dośrodkowuje, ale bardzo niecelnie
  • 41'
    Astiz pewnie blokuje długą piłkę wrocławian, Malarz od bramki
  • 40'
    Akcja legionistów lewą stroną i rzut rożny
  • 40'
    Moulin uderza z dystansu mocno i niecelnie
  • 38'
    Robak uderza z półobrotu w poprzeczkę!! Było bardzo groźnie!!!
  • 37'
    Wrzutka Pasquato, asysta Sadiku i Niezgoda do pustej bramki - świetnie rozegrany stały fragment gry!
  • 36'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony 30 metrów od bramki Wrąbla po nakładce Riery
  • 36'
    GOOOOOOOL!!!! NIEZGODA!!!
  • 35'
    Długa piłka do Sadiku, ten z ostrego kąta uderza mocno.... równolegle do bramki
  • 34'
    Piech po starciu w polu karnym Legii z Hlouskiem się przewraca, faulu nie było, gramy dalej
  • 33'
    Kolejny atak pozycyjny Śląska, wrzutka Cotry, wybija Astiz. Podobnie jak poprawkę Riery
  • 31'
    Rzut wolny z prawej strony pola karnego. Dośrodkowuje Cotra, Tarasovs uderza niecelnie głową
  • 31'
    Akcja Piecha lewą stroną, powstrzymuje go Jedrzejczyk. Wrocławianie dominują na boisku.
  • 30'
    Legioniści po kilku dobrych akcjach znów nie mogą wyjść z własnej połowy
  • 28'
    Pich zszedł z lewej strony do środka, uderzył z 18. metra, legioniści blokują uderzenie
  • 28'
    Kolejny strzał Picha blokuje Niezgoda, rzut rożny dla Śląska
  • 27'
    Przechwyt legionistów w środku pola, akcja prawą stroną i nieudane dośrodkowanie Jodłowca
  • 26'
    Znów dobra szansa Pasquato, po raz kolejny próbował uderzać sprzed pola karnego, efekt niestety taki jak poprzednio
  • 25'
    Oglądamy dobry, otwarty mecz, przeważa Śląsk, Legia kontratakuje
  • 25'
    Dośrodkowanie Niezgody z lewej strony za mocne, mija wszystkich legionistów w polu karnym
  • 23'
    Hlousek dogrywa świetnie na 16. metr do Pasquato, Włoch z dobrej pozycji uderza anemicznie i niecelnie
  • 21'
    Kontra Legii, świetna akcja Pasquato, kapitalne podanie do Niezgody, temu piłkę tuż przed bramkarzem wybija spod nóg Pich
  • 20'
    Kolejna dobra akcja Śląska, Piech lewą stroną wszedł w pole karne, Malarz wybija jego strzał na róg
  • 19'
    Moulin fauluje Robaka 30 metrów od bramki Legii
  • 19'
    Robak próbował uderzać, ale trafił w mur
  • 18'
    Ruszył w rajd Niezgoda, podał do Pasquato, Włoch nie poradził sobie z obrońcą
  • 16'
    Robak w polu karnym doszedł do podania Cotry, ale na szczęście uderzył niecelnie z trudnej pozycji. Było groźnie
  • 16'
    Strata Jędrzejczyka na własnej połowie, z dystansu potężnie uderza Piech, na szczęście niecelnie. Ufff...
  • 15'
    Odbiór Niezgody w środku pola, ale niecelnie podaje Jodłowiec. Kolejna strata
  • 14'
    Naciskany Malarz wywala piłkę w aut
  • 13'
    Niezła wrzutka, ale Jędrzejczyk fauluje Rierę w polu karnym rywala
  • 12'
    Niezgoda próbował dojść do długiej piłki, Wrąbel wybija piłkę na aut
  • 12'
    Sadiku faulowany blisko pola karnego po prawej stronie boiska. Dośrodkowuje Pasquato
  • 11'
    Dobrze zapowiadającą się akcję psuje Pasquato niecelnym podaniem.
  • 10'
    Próba podania Hlouska do przodu, ale podanie było za mocne i trafiło do Wrąbla
  • 9'
    Na razie przy piłce niemal wyłącznie piłkarze Śląska. Kolejną ich akcję przerywa Astiz.
  • 8'
    Legioniści poradzili sobie z dośrodkowaniem, przy ponowieniu akcji przez Śląsk Robak na spalonym
  • 8'
    Sadiku znów traci piłkę na połowie Śląska
  • 7'
    Faul Astiza na Robaku przy bocznej linii boiska. Będzie dośrodkowanie
  • 6'
    Wreszcie po raz pierwszy legioniści pograli trochę piłką, ale stracił ją Sadiku
  • 5'
    Cotra gra długą piłkę, ale ta wychodzi poza boisko. Na razie legioniści w ogóle nie potrafią utrzymać się przy piłce
  • 5'
    Po raz kolejny Cotra atakuje lewą stroną, blokuje go Jędrzejczyk
  • 3'
    Jodłowiec powstrzymuje Cotrę na lewej stronie pod polem karnym
  • 2'
    Pierwsza interwencja Malarza po strzale Picha
  • 1'
    Przed meczem była minuta ciszy poświęcona Adamowi Wójcikowi
  • 1'
    Dośrodkowanie Śląska w pole karne interweniuje Pazdan
  • 0
    Początek meczu, zaczyna Śląsk
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę, ponad 20000 kibiców na stadionie.
  • 0
    Piłkarze się rozgrzewają, stadion powoli się zapełnia, we Wrocławiu ciepło, 24 stopnie, doskonałe warunki do gry.
  • 0
    Po raz pierwszy od czasu duetu Nikolić-Prijović Legia zagra dwoma napastnikami. Równie ofensywnie ustawiony jest dziś Śląsk. Zapowiada się otwarty, ofensywny mecz.
  • 0
    Już za niecałą godzinę rozpocznie się we Wrocławiu mecz Legii ze Śląskiem. Legioniści wyjdą na murawę w składzie: Malarz-Jędrzejczyk, Astiz, Pazdan, Hlousek-Kopczyński, Jodłowiec, Moulin, Pasquato-Sadiku, Niezgoda.
Śląsk WrocławLegia Warszawa
58'

61' Marcin Robak (k.)