piłka w bramce Legii, ale gol nie został uznany
    zmiana w Legii za Rybusa wchodzi Michał Żyro
  • 84'
    3:0 dla Legii
  • 84'
    Szałachowski przyjął piłkę w polu karnym, wyczekał bramkarza i strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce
  • 83'
    ochrona ściągnęła transparent, który próbowali wywiesić kibice Legii z hasłem koniec ITI
  • 80'
    dobra akcja Górskiego, ale w ostatniej chwili przed polem karnym zatrzymana przez obrońców
  • 80'
    zmiana w Legii za Kiełbowicza wszedł Adama Banasiak
  • 76'
    dobra akcja Legii, mogło być 3:0 ale piłka po strzele Iwańskiego minęła nieznacznie bramkę rywali
  • 76'
    akcja Rzeźniczaka i piłkę łapie Dykstra
  • 75'
    znakomicie broni Kostia sytuację sam na sam
  • 75'
    zmiana w Legii za Gizę wszedł Marcin Komorowski
  • 74'
    zmiana w Fire za Lowry wszedł McBride
  • 69'
    Maciej Górski znakomicie wyszedł za środka pola zagrał do Szałachowskiego, a ten strzelił bramkę na 2:0 w sytuacji sam na sa z Dykstrą
  • 67'
    fantastycznie Machnowskyj wybił strzał z pola karnego na rzut rożny
  • 67'
    2:0 dla Legii
  • 66'
    pierwsza akcja Collinsa i ... piłkę chwyta Kostia
  • 65'
    dobra akcja rywali, ale Kostia radzi sobie z dośrodkowaniem
  • 64'
    zmiana w ekipie Fire Collins za Dymitrova
  • 62'
    znakomita szansa Rybusa po zagraniu Iwańskiego, Maciej strzelił n bramkę, ale lot piłki w ostatniej chwili zmienili defensorzy. Korner dla Legii
  • 60'
    na trybunach niesie się okrzyk jeszcze jeden
  • 59'
    akcję całego zespołu zakończył sprytnym strzałem Maciej Iwański i nie dał szans na skuteczną interwencję Dykstrze
  • 58'
    1:0 dla Legii Maciej Iwański
  • 57'
    Górski w polu karnym, ale uprzedzony przez defensorów
  • 56'
    Grzelak doznał jakiegoś pechowego urazu i na murawie zastąpił go Maciej Górski
  • 56'
    akcja lewą stroną, dośrodkowanie Rybusa i piłkę łapie Dykstra
  • 55'
    strata Gizy w środku pola
  • 54'
    dobra akcja Kiełbowicza zakończona zagraniem do Grzelak, który miał idealną sytuację i nie zdoła trafił do pustej już bramki
  • 49'
    korner dla Fire, zakończony strzałem Pause głową, ale piłka nie zaskczyła świetnego dziś Kostii
  • 48'
    Wawrzyniak niedokładnie do Rybusa i od bramki zaczną gospodarze
  • 48'
    Coraz liczniejsza grupa fanów Legii śpiewa "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra."
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii za Donga wszedł Grzelak, zaś za Koseckiego Szałachowski
  • 45+19'
    Legia oddała w pierwszej połowie 6 strzałów na bramkę, Fire 11
  • 45+2'
    koniec pierwszej połowy meczu. Fire - Legia 0:0
  • 45'
    Rybus do Koseckiego w pole karne, ale Kubę ubiegł bramkarz Fire
  • 44'
    Akcja Donga prawą stroną zakończona stratą piłki
  • 43'
    niezła akcja Rybusa, ale nikt nie przeciął lotu dośrodkowanej w pole karne przez niego piłki
  • 42'
    dobra akcja Koseckiego w obronie, dzięki ambitnej postawie od autu zaczną legioniści
  • 40'
    i... jeszcze jeden korner dla Fire z drugiej strony boiska
  • 40'
    dośrodkowanie zakończone strzałem, piłka jeszcze odbiła się od murawy i nieznacznie minęła bramkę Kostii
  • 39'
    Dobra akcja Husidicia ale na róg zdołał wybić Rzeźniczak
  • 38'
    Dymitrov minął dwóch legionistów, ale zatrzymał się na Szali
  • 38'
    Rzeźniczak zagrywał w pole karne do Donga, ale ten nawet nie powalczył z obrońcami
  • 37'
    dwójkowa akcja Rybusa z Dongiem zakończona soczystym uderzeniem na bramkę, ale Dykstra był na posterunku
  • 36'
    korner dla Fire, dośrodkowanie i... piłkę łapie Kostia
  • 35'
    Rzeźniczak prostopadle do Iwańskiego, ale nasz rozgrywający nie dał rady dojść do futbolówki
  • 34'
    Pause uderzył z dystansu ale bardzo niecelnie
  • 33'
    dobra akcja Legii zakończona strzałem,, piłka odbiła się jeszcze od pleców jednego z obrońców i przeszła tuż nad poprzeczką. Rzut rożny
  • 32'
    mogło być 1:0 dla Chicago ale w ostatniej chwili już w polu karnym udanie i szczęśliwie interweniował Rzeźniczak
  • 31'
    na trybunach coraz więcej kibiców, na następny mecz schodzą się fani Crvenej
  • 30'
    jeszcze jedna akcja Legii zakończona wrzutką Kiełbowicza, ale poradzili sobie z nią dwaj rośli stoperzy Fire
  • 30'
    zbyt mocne dośrodkowanie Rybusa minęło całe pole karne i wyszło na aut
  • 29'
    Legioniści nie za bardzo mają pomysł na to jak przedostać się pod bramkę Chicago
  • 28'
    dośrodkowanie do Dymitrova, ale napastnik Fire uprzedzony przez Kostię i Legia buduje kolejną akcję
  • 28'
    Rybus pomknął lewą stroną z dośrodkowania wyszedł mu strzał, ale bez problemu wyłapany przez Dykstrę
  • 25'
    Bone wywalczył kolejny rzut rożny dla Fire
  • 24'
    korner już wykonany, ale Fire nie odniosło z niego żadnej korzyści
  • 23'
    w polu karnym był Dymitrov, ale Rzeżniczak wybił piłkę na róg
  • 22'
    na brakę Legii uderzał Lowry ale piłka minęła o kilka metrów lewy słupek i grę wznowi za chwilę Kostia
  • 21'
    wolny dla Chicago, szybko rozegrany ale Mapp zatrzymany przez Szalę
  • 20'
    dośrodkowanie Rybusa, ale znakomicie na przedpolu bramkarz rywali
  • 19'
    Kosecki przyjmuje piłkę, mija rywala i przerzuca ciężar gry do Rybusa, ale wszystko w środkowej strefie boiska
  • 19'
    na strzał z dystansu zdecydował się Iwański, ale pomylił się o kilka metrów
  • 18'
    Szybko rozegrany stały fragment gry, ale nieporozumienie Iwańskiego z Kiełbowiczem i od bramki zacznie Dykstra
  • 17'
    Kiełbowicz dośrodkowuje, jednak wprost pod nogi defensorów Fire
  • 17'
    Rzut wolny dla Legii po faulu na Rybusie z odległości 23 metrów
  • 16'
    służby porządkowe wyprowadzają dwóch będących pod wpływem fanów Legii, pozostali coraz głośniej dopingują i są coraz liczniejsi
  • 13'
    próba akcji w wykonaniu Rybusa, ale Maciek zatrzymał się na obrońcy
  • 12'
    akcja Fire, ale wyjaśniona przez dobrze się na razie spisującego Wawrzyniaka
  • 12'
    próbkę umiejętności pokazał Dong, minął dwóch rywali ale zatrzymał się na trzecim
  • 11'
    zbyt głębokie dośrodkowanie i przy piłce Fire
  • 10'
    Kosecki w dobrej sytuacji, uderza na bramkę i... bramkarz zdołał wybić na rzut rożny
  • 10'
    w polu karnym Chicago ciuchcia Białasa
  • 9'
    Gra już wznowiona, kolejna akcja rywali, ale wrzutka ląduje w rękach Kostii
  • 8'
    Kosecki w jednej z akcji w defensywie ucierpiał i zwija się z bólu na murawie. Konieczna jest pomoc medyków
  • 8'
    Grupa kibiców Legii się powiększa i wywiesza biało-czerwone flagi
  • 7'
    akcja gospodarzy lewą stroną boiska zakończona dośrodkowaniem, ale główkę wygrał Wawrzyniak i wyjaśnił sytuację
  • 5'
    na trybunach jest około 100-osobowa grupa fanów Legii, ale dzis trudno im się przebić przez żywiołowy sektor ósmy czyli sektor najgłośniejszych fanów Chicago
  • 4'
    podopieczni Stefana Białasa wymieniają kolejne podania na własnej połowie rozpoznając przeciwnika
  • 3'
    Niecelny strzał Bannera, od bramki zacznie Machnowskyj
  • 3'
    głośny doping dla Fire niesie się po stadionie
  • 2'