35'
45'
59'
  • 81'
    Legia poniosła zasłużoną porażkę 0:2, ale w eksperymentalnym składzie, przepleciony testowanymi zawodnikami. Legioniści lepiej zagrali w pierwszej połowie, w drugiej nie byli już tak groźni
  • 79'
    O ile w pierwszej połowie gra wyglądała conajmniej przyzwoicie to w drugiej legioniści się pogubili. Pierwszy gol podciął im skrzydła, a drugi sprawił, że akcje "Wojskowych" w ogóle przestały zagrażać FK Rad
  • 77'
    Kolejna groźna akcja Rad, ale nie przedali się przez obronę. Sędzia kończy mecz.
  • 75'
    Strata piłki i kontra FK Rad, po której wywalczyli rzut rożny
  • 74'
    Mięciel podał do Donga, ale tylko aut dla Legii
  • 73'
    Andrić dostaje żółtą kartkę za faul na atakującym Moyo
  • 71'
    Akcje Legii są bardzo czytelne dla rywali i bez problemów je przerywają. W Rad Lee wszedł za Delicia
  • 69'
    Kolejna zmiana u rywali - za Todorovskiego wchodzi Cotra
  • 68'
    Moyo sciął równo z trawą strzelca bramki Andricia, czego nie zauważył sędzia. Smoliński jednak zgodnie z duchem fair play wybił piłkę na aut
  • 67'
    Sporo niedokładności z obu stron, niewiele się dzieje
  • 65'
    Schodzi Kaluderović a za niego wchodzi Jovanović
  • 64'
    Przez kilkadziesiąt sekund rywale kontrolowali piłkę, ale aut dla Legii
  • 62'
    Legioniści nacierają, jednak bez pomysłu i dość nieporadnie
  • 61'
    Zmiana u rywali Milivojević wchodzi za Stanojevicia
  • 59'
    0:2 Andrić dostał podanie w lewym rogu pola karnego i uderzył piłkę nad "Gostkiem"
  • 58'
    Smoła brutalnie sfaulowany, rzut wolny dla Legii. Mieciel wpada w pole karne jednak zostaje powstrzymany
  • 57'
    Strzał Donga, niestety niecelny
  • 56'
    Boisko opuszcza strzelec bramki Prso,a zastępuje go Dimitriev. Wcześniej nastąpiła też zmiana bramkarzy w ekipie Radu
  • 55'
    Dośrodkowanie Smolińskiego, jednak Dong źle obliczył tor lotu piłki i okazało się że wyskoczył nie w tempo
  • 54'
    O mały włos nie padła druga bramka, dla Rad, ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 54'
    Mecz obserwują przedstawiciele Śląska Wrocław
  • 52'
    Legioniści koniecznie chcą wyrównać, grają dziś naprawdę ambitnie
  • 51'
    Groźna akcja Mięciela, ale źle opanował piłkę i ta mu uciekła
  • 49'
    Dośrodkowanie Smolińskiego, jednak bez rezultatów.
  • 49'
    Gol dla FK Rad!!! 0:1 po strzale Prso, który przeprowadził dość zaskakującą akcję i oddał strzał w długi róg
  • 48'
    Legia szarpie narażając się na kontry. Jednak rzut rożny dla Legii
  • 46'
    W Legii póki co nie ma zmian, akcję konstruują rywale
  • 40'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 35'
    Jednak to goście mieli groźniejsze okazje do zdobycia gola. Dwukrotnie Gostomskiego rartował słupek. Po pierwszej połowie w sumie zasłużony remis 0:0.
  • 34'
    Eksperymentalne zestawienie legionistów nie ma wielkiego wpływu na wydarzenia na boisku. Legia ma więcej z gry, stwarzała zagrożenie pod bramką rywali, a blok obrony spisywał się całkiem nieźle.
  • 32'
    Groźna akcja Radu, po strzale piłka trafiła w słupek.
  • 32'
    I koniec pierwszej połowy! Trwała ona zaledwie nieco ponad pół godziny.
  • 30'
    Po szybkim tempie na początku meczu gra nieco się uspokoiła
  • 28'
    Mięciel stojąc tyłem do bramki sprytnie uwolnił się spod opieki obrońcy i wyszedł do sytuacji sma na sam, jednak przegrał pojedynek z odważnie interweniującym bramkarzem
  • 26'
    Strzał Smolińskiego z około 25 metrów mija bramkę Radu
  • 24'
    W ostatnich minutach dość wyraźną przewagę ma Legia
  • 23'
    Kiełbowicz dośrodkował do Donga, ten odegrał do Mujanovicia. Uprzedził go jednak obrońca,, ale na tyle nieszczęśliwie, że o mały włos nie pokonał własnego bramkarza.
  • 23'
    Rzut rożny dla Legii. Uderzał Szala, ale nadal 0:0
  • 22'
    Rzut rożny dla Legii. Strzał głową Komorowskiego, jednak nie trafia w bramkę. Piłkę jeszcze przyjął Dong, ale z tej akcji już nic nie wyszło
  • 21'
    Ciekawa akcja Donga, w stylu Premiership. Najpierw dobiegł do niemożliwej wydawałoby się piłki, potem ciałem przepchnął najpierw jednego, a potem drugiego obrońcę. Niestety przy drugim sędzia odgwizdał faul
  • 16'
    Dośrodkowanie w pole karne po rzucie wolnym. Komorowski wygrywa walkę w powietrzu z bramkarzem, jednak piłka przelatuje nad bramką. Komor leży na ziemii, ale po chwili wstaje i wraca na pozycję
  • 15'
    Prso strzela z 25 metrów i trafił w słupek!
  • 15'
    Kiełbowicz stara się pomagać Żyro. Wciąż mu podpowiada i go ustawia
  • 14'
    Chwilowo nie dzieje się zbyt wiele, obie drużyny próbują stworzyć akcję
  • 13'
    Ładna akcja kombinacyjna Legii, jednak dośrodkowanie Mujanovicia wylądowało w rękach bramkarza
  • 12'
    W natarciu rywale, ale blok obronny trzyma się dobrze
  • 10'
    Brzydki faul na Kiełbowiczu. Rzut wolny z narożnika pola karnego
  • 10'
    Bardzo ładne uderzenie Tomka Kiełbowicza, piłka jeszcze otarła się o Szalę i niestety minęła bramkę rywali
  • 9'
    Dong wziął na plecy dwóch rywali i dograł do Mujanovicia, ale ten źle dośrodkował.
  • 8'
    Niezła kontra Legii, jednak podanie Smolińskiego nie znalazło drogi do Mięciela
  • 6'
    Ładne dośrodkowanie Żyro, jednak bramkarz złapał piłkę.
  • 6'
    Dwa kolejne rzuty rożne dla FK Rad, w których dwukrotnie dobrą interwencją popisywał się Moyo.
  • 4'
    Mięciel zagrał na lewo do Kiełbowicza, a ten w pełnym biegu wrzucił w pole karne, jednak nieco zbyt mocno i piłkę przejęli rywale
  • 3'
    Dong wywalczył aut dla Legii
  • 2'
    Pierwsza groźna akcja Rad, ale podanie w uliczkę przeciął dobrym wyjściem Gostomski
  • 0
    Mecz rozpoczęła przed momentem Legia.
  • 0
    Pierwsza ofensywna akcja Legii, ale Mujanović nie doszedł do piłki
  • 0
    Ciekawostką jest, że całe boisko jest opanowane przez ślimaki. Kapitanowie wymieniają się proporcami klubowymi.
  • 0
    Nasi zawodnicy zagrają w czerwonych koszulkach, czarnych spodenkach, a rywale w jednolitych granatowych strojach i białych getrach. Obie drużyny sa już na boisku
  • 0
    Mecz z powodu uszkodzenia płyty głównej na stadionie miejskim rozegrany zostanie na płycie treningowej. Póki co trwa jeszcze rozgrzewka
  • 0
    Zgodnie z planem dziś wystąpi rezerwowy skład, który już podaliśmy. Wszyscy jesteśmy ciekawi jak spiszą się testowani zawodnicy.
  • 0
    Serdecznie witamy przed kolejnym sparingiem Legii. Dziś przeciwnikiem jest drużyna FK Rad
  • 0
    Jest słonecznie i ciepło, bo już mamy na termometrach 18 stopni Celcjusza
  • 0
    Dziś rano o 9:30 czasu polskiego piłkarze Legii rozegrają sparing z RAD-em Belgrad. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy