58'
80'
83'
  • 90+4'
    Trudno powiedzieć, czy wygrana była zasłużona, jednak podopieczni Jana Urbana byli pod bramką skuteczniejsi. Dzięki doskonałej postawie Muchy, sprytowi Grzelaka i skuteczności Iwańskiego po wyrównanym spotkaniu udało się pokonać Lewskiego.
  • 90+2'
    Szala faulował Aleksandrowa. Rzut wolny jednak nie przynosi Bułgarom korzyści
  • 90+2'
    Koniec meczu! Legia pokonała Lewskiego Sofia 2:0 !!!
  • 90+1'
    Zmiana w Lewskim. Za Darko Tasevski'ego wchodzi Enyo Krastovchev
  • 89'
    Jeden z Bułgarów opuszcza boisko z pomocą kolegów. Mecz się zaostrza
  • 87'
    Druga żółta kartka dla Borysiuka za faul, co w efekcie oznacza czerwoną. Legia skończy mecz w osłabieniu
  • 86'
    Zamieszanie w polu karnym Legii. Jeden z Bułgarów zdołał wpakowac piłkę do bramki, jednak sędzia nie uznał gola dopatrując sie faulu na jednym z legionistów
  • 84'
    ŻÓłta kartka dla Choto
  • 83'
    I GOOOOOL!!!! Maciej Iwański ponownie strzelił w lewy róg bramki, a bramkarz znów został zmylony! 2:0!!!
  • 82'
    Bułgarzy próbują wyrównać
  • 82'
    Grzelak podaje do Sząłachowskiego, a ten sfaulowany w polu karnym. Drugi rzut karny!!
  • 80'
    i GOOOOL!!! 1:0 dla Legii!!! Iwański strzelił w przeciwną stronę, niż rzucił się bramkarz!
  • 78'
    Dwie zmiany w Lewskim Za Sarmova pojawia się Elin Topuzakov, a za Benzuakane wchodzi Lachedar Baltanov
  • 78'
    Karny dla Legii. Strzelac będzie Iwański....
  • 77'
    Znów próbuje Grzelak, ale znów bez rezultatu
  • 75'
    Piekielnie mocny strzał na bramkę Muchy Hristova. Na szczęście minimalnie niecelny. Czy to ostatnie ostrzeżenie dla Legii?
  • 72'
    Szałachowski minął dwóch rywali i zamiast podać do dobrze ustawionego Iwańskiego wybrał dośrodkowanie do Rybusa. "Ryba" dryblując popełnił faul i piłka dla rywali
  • 70'
    Gra znów toczy się głównie w środku pola, obie drużyny mają problem ze skonstruowaniem ataku pozycyjnego
  • 68'
    Parę chwil wcześniej nastąpiły dwie zmiany. W Lewskim za Bardona wszedł Marijan Ognanov, a w Legii Wojciech Szala zastąpił Rzeźniczaka
  • 67'
    Świetna okazja dla Legii. Grzelak wbiegł w pole karne, podał do Iwańskiego, a ten wypatrzył Szałachowskiego. Szałach w sytuacji sam na sam przegrał z Petkowem
  • 65'
    Grzelak próbował przedrzeć się w polu karnym, ale bezskutecznie
  • 62'
    Groźną okazję po stracie Iwańskiego mieli rywale, ale my mamy w bramce Muchę...
  • 60'
    Ładne ofensywne wejście Rzeźniczaka prawym skrzydłem, ale dośrodkowywał na długi słupek, a tymczasem koledzy zbiegali na krótki słupek...
  • 58'
    Żółta kartka dla Borysiuka za faul
  • 58'
    Niecelny strzał Dimitrova
  • 57'
    Giza zagrywa do Rybusa, a ten znów do środka pola, połapali się w tym rywale i tak z grubsza wyglądają akcje Legii
  • 55'
    Teraz lekką przewagę mają legioniści, ale nie przekładają tego na stworzone sobie sytuacje strzeleckie
  • 55'
    Zmiana w Lewskim Za Antonowa wchodzi Georgij Hristov
  • 53'
    Choto po raz kolejny twardo i zdecydowanie wyjaśnia sytuację
  • 52'
    Faul na Borysiuku w środku pola
  • 52'
    Gra nieco się wyrównała, sporo strat z obu stron
  • 51'
    Gra toczy się na połowie Legii, ale Mucha gra jakby był w transie i rywale nie są w stanie zagrozić jego bramce
  • 49'
    Rzut wolny dla Lewskiego. Strzał Aleksandrowa, ale piłką przelatuje obok bramki
  • 48'
    Akcje Legii oboma skrzydłami, ale legioniści gubią piłkę. Na szczęście nieco lepiej dysponowani sa obrońcy
  • 46'
    Ropooczęła się druga połowa. Dwie zmiany w naszym zespole. Za Radovicia Wszedł Szałach, a za Miętowego Grzelak
  • 46'
    Próbują atakowac Bułgarzy, ale Choto i Rzeźniczak be zproblemów sobie radzą
  • 45+5'
    Wynik jest bezbramkowy, ale gdyby nie nieoceniony Mucha Legia zapewne przegrywałaby co najmniej dwoma bramkami.
  • 45+4'
    W pierwszej połowie mecz był wyrównany, chociaż przewagę w sytuacjach bramkowych miał Levski. Bułgarzy grają agresywniej i sędzia często przymyka oko na ich zbyt kontaktową grę.
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45+2'
    Trzy kapitalne akcje Levskiego. Najpierw szarżę Antonova przerwał na 30 metrze wśliizgiem... Mucha. Chwilę później Mucha sparowal piłke po strzale z prawego skrzydła. Następnie Muszkin nie zdołał już zatrzymać piłki, ale po uderzeniu jednego z Bułgarów pi
  • 43'
    Rzut wolny dla Levskiego, ale ostry strzał obronił Muszkin
  • 43'
    Korner dla Bułgarów, ale i tym razem legioniści poradzili sobie
  • 42'
    Rybus zderzył się z Minevem przerwa w grze
  • 41'
    Mecz toczy się w dość szybkiem tempie, jednak akcje ostatnie obu drużynnie zazębiają się
  • 39'
    Ładny strzał Borysiuka z około 25 metrów, ale Petkov obronił to uderzenie
  • 38'
    Ładna akcja Legii po dośrodkowaniu Radovicia zakończona strzałem głową Mięciela, ale wynik nie zmienia się
  • 37'
    Po słabszej grze Legia opanowała środek pola i kontroluje grę
  • 35'
    Wawrzyniak wywalczył rzut rożny, który wykonał Iwański, ale bramkarz zdołał wypiąstkowac piłkę
  • 34'
    Kontra Bułgarów, ale Mucha znów górą
  • 32'
    Faul po niezłej akcji Rybusa. Rzut wolny dla Legii z narożnika pola karnego
  • 32'
    Rzut wolny wykonał Iwański, ale obrońcy wyjaśnili sytuację
  • 30'
    Akcja Gizy, jednak nie przedarł się przez dwóch rywali i stracił piłkę
  • 30'
    Strzał Mięciela, ale piłka przeleciała nad bramką
  • 29'
    Zmiana w Levskim. Nikolai Dimitrov zmienia wyciętego przez Choto Telkijski'ego
  • 25'
    Przewagę mają rywale, Legia rzadko gości na połowie Lewskiego
  • 24'
    Wreszcie akcja Legii Rybusa, który wywalcza aut na wysokości pola karnego
  • 23'
    Ostry wślizg Choto i przerwa w grze. Dixi udaje niewiniątko, a rywal głosno krzyczy z bólu
  • 22'
    Żółtą kartką ukarany Jan Mucha za dyskutowanie z sędzią
  • 21'
    Strzał z 18 metrów Telkijski'ego, ale Mucha na posterunku
  • 20'
    Akcja prawą stroną Levskiego i dośrodkowanie, Mucha minął się z piłkę, ale Antonov nie zamknął akcji
  • 19'
    Dobra gra w asekuracji "Wojskowych". Po stracie ejdnych partnerzy z zespołu natychmiast ją odzyskują
  • 18'
    Pierwszy strzał z dystansu Legii autorstwa Wawrzyniaka, ale mocno niecelny
  • 17'
    Przy piłce utrzymuje się Legia i rozgrywa ja na własnej połowie
  • 16'
    Bułgarzy grają ostro. Wcześniej bez piłki uderzony był Iwański, potem Mucha zaatakowany został wyprostowaną nogą
  • 14'
    Rzut wolny dla piłkarzy z Sofii już wykonany, ale lekki strzał nie mógł zagrozić Musze
  • 13'
    Nadal aktywny jest Joaozinho. Kolejną jego akcję przerywa faulem Borysiuk
  • 11'
    Na murawie leży Iwański i chwila przerwy w grze
  • 10'
    Groźna akcja Bułgarów. Strzał Joainho trafił w poprzeczkę! Jednak nadal 0:0
  • 9'
    Na razie nic wielkiego się nie dzieje, gra jest dosyć wyrównana, choć lekką przewagę w posiadaniu piłki ma Legia
  • 7'
    Legia próbuje się zrewanżowac garjąc skrzydłami, ale obrońcy powstrzymują ich zapędy
  • 5'
    Akcja Levskiego kończy się na Choto. Chwilę później Alexanrov oddaje strzał, ale na szczęście w boczną siatkę
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii, dośrodkowanie Ajwena w pole karne jednak zbyt głębokie
  • 2'
    Mecz rozpoczęty, przy piłce póki co legioniści, ale na razie bez większego zagrożenia
  • 1'
    Legioniści grają w biało-czarnych strojach, a Bułgarzy w jednolitych niebieskich strojach, mecz obejrzy około 20 widzów
  • 0
    Jest ładna pogoda, niebo ma piękny niebieski kolor. Temperatura ok 14 stopni Celcjusza, warunki do gry są bardzo dobre.
  • 0
    Nasze przypuszczenia nie potwierdziły się, skład w ostatniej chwili został zmieniony
  • 0
    Prawdopodobny skład Legii - Mucha - Rzeźniczak, Astiz, Choto, Wawrzyniak - Szałachowski, Iwański, Borysiuk, Giza, Rybus - Grzelak
  • 0
    Już dziś o godzinie 14. piłkarze Legii rozegrają pierwszy sparing na cypryjskiej ziemi. Rywalem legionistów będzie ekipa mistrza Bułgarii Levskiego Sofia. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.
Legia WarszawaLevski Sofia
22'

80' Maciej Iwański (k.)

80'

83' Maciej Iwański (k.)