Koniec meczu Legia - Zestafoni 1:3
  • 90+4'
    1:3 Nikoloz Gelaszvili
  • 90+4'
    płaskie zagranie w pole karne i piłkę mocnym uderzeniem do bramki skierował Glaszwili
  • 90+2'
    strzelcem gola jest Karen Makaryan
  • 90+1'
    Legia w końcówce traci bramkę 1:2, nie bez winy był przy tym golu bramkarz Legii Maciej Gostomski
  • 88'
    jeszcze rzut rożny dla Gruzinów, ale poradził sobie z dośrodkowaną piłką Gostomski
  • 87'
    dobry strzał napastnika Zestafoni i świetna interwencja Gostomskiego
  • 84'
    Zmiany w Legii za Kumbeva wszedł Dickson Choto, z za Michała Żyro pojawił się Maciej Rybus
  • 83'
    Gruzini w ataku pozycyjnym, ale radzą sobie z nim bez problemów nasi piłkarze
  • 82'
    Na spalonym piłkarz przeciwników - Jaba Dvali
  • 81'
    stały fragment gry szybko rozegrany, ale napastnika Zestafoni uprzedza Gostomski
  • 80'
    z kornera nic jednak nie wyszło, Gruzini ruszyli z kontrą, Smoliński ratował się faulem, Wolny dla rywali
  • 79'
    Legioniści ruszyli do ataku, wywalczyli rzut rożny
  • 78'
    Niezbyt dobrze ustawiony blok defensywny wystraczył do tego by rywale wyrównali.
  • 78'
    Na strzał z około 20 metrów zdecydował się Gorgiaszwili i piłka tuż przy słupku Gostomskiego wpadła do siatki
  • 74'
    1:1
  • 73'
    Kumbev pewną interwencją przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Zestafoni
  • 72'
    dobra i szybka akcja Koseckiego z Radoviciem, Serb upadł na trawę po starciu z obrońcą, ale gwizdek arbitra milczał
  • 71'
    na murawie z bólu zwija się Michał Żyro, rywale grają coraz ostrzej
  • 69'
    akcję rywali przerywają do spółki Kiełbowicz z Kumbevem
  • 66'
    Gruzini już ropoczęli od środka
  • 65'
    Po dośrodkowaniu Smolińskiego piłkę jeszcze przedłużył Żyro, a piłkę do pustej już bramki wpakował testowany Chińczyk Dong Fangzhuo
  • 64'
    Dong Fangzhuo! 1:0 dla Legii
  • 62'
    żółtą kartką został ukarany Ghandi Kassenu
  • 61'
    znakomita akcja rywali, którzy wyszli sam na sam z Gostomskim, ale zawodnik Zestafoni pomylił się o kilka centymetrów
  • 58'
    kolejny raz dobrze zapowiadającą się akcję rywali przerwał Tomasz Kiełbowicz
  • 57'
    Żyro faulował i piłkarzowi rywali potrzebna będzie pomoc medyków
  • 57'
    dwukrotnie dobrze w defensywie spisał się Ghandi Kassenu
  • 54'
    dośrodkowanie Smolińskiego, zamieszanie i... sędzia odgwizduje faul w ataku jednego z podopiecznych Jana Urbana
  • 53'
    Kiełbowicz przerywa groźnie zapowiadającą się akcję Zestafoni, po chwili Smoliński strzelał z dystansu i wywalczył kolejny rzut rożny
  • 51'
    Dośrodkowanie strzał na bramkę w wykonaniu legionistów i ... od bramki rozpoczną Gruzini
  • 49'
    I jeszcze jeden rzut rożny, tym razem piłkę wybił bramkarz rywali
  • 48'
    Kumbev wywalczył rzut rożny
  • 48'
    Dośrodkowanie i po chwili jeszcze jeden korner dla Legii
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta. W bramce Legii Kostię zastąpił między słupkami Maciej Gostomski
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Legia remisuje z Zestafoni 0:0
  • 45+1'
    Piękny i soczysty strzał Michała Żyro. Piłka po uderzeniu legionisty przeszła jednak metr nad bramką Zestafoni
  • 43'
    Na bramkę rywali uderzał Dong Fangzhou, ale fotbolówkę bez problemu złapał bramkarz Zestafoni
  • 41'
    dobra akcja Kiełbowicza, zakończona dośrodkowaniem. Strzał Radovicia i... piłka o centymetry mija bramkę rywali
  • 35'
    Szybkie wyjście Rado z własnej połowy, zagranie do Kosy, ale ten niecelnie i za nerwowo
  • 34'
    Rzut rożny, zamieszanie w polu karnym, ale Gruzini wybijają w końcu piłkę kilkanaście metrów do przodu
  • 33'
    Legia stara się grać pressingiem już na połowie rywali. Kosa odebrał piłkę obrońcom, wpadł w pole karne ale otoczony przez kolejnych defensorów nie dał rady oddać strzału na bramkę
  • 31'
    Zagranie ręką przez Gruzina pod naszym polem karnym. Rzut wolny. Szybkie wybicie i kontra. Strzał Jarzy był minimalnie niecelny
  • 30'
    Legia przycisnęła Zestafoni i przeniosła ciężar gry na połowę przeciwnika
  • 29'
    Kolejna ładna akcja Legii, Żyro podał w pole karne do Donga ten odgrał do tyłu do Kosy, który strzelił celnie, ale wprost w bramakrza rywali
  • 28'
    Ładna akcja kombinacyjna Donga z Radoviciem ale minimalnie szybsi obrońcy przeciwnika wyjaśnili sytuację
  • 27'
    akcje obu drużyn rozgrywane sa w szybkim tempie ale głównie w środku pola
  • 24'
    Najgroźniejsza akcja Zestafoni, zakończona mocnym celnym strzałem na bramkę. Jednak piękną obroną popisał się nasz golkiper. Rzut rożny i... od bramki zacznie Kostia
  • 22'
    Ładna i szybka akcja Gruzinów ale Jarzębowski przerwał groźnie zapowiadający się atak
  • 21'
    Próba szybkiego wyjścia z kontratakiem, ale piłkę stracił w środku pola Smoliński
  • 21'
    Na spalonym dwaj piłkarze Zestafoni
  • 20'
    Tsinamdzgurszwili w ekipie gruzińskiej domagał się faulu, ale sędzia nie zareagował
  • 19'
    Korner rozegrany na krótko ale nic z tego nie wyszło. Szybka kontra Zestafoni, ale Gruzini stracili piłkę na naszej połowie
  • 18'
    Rzut rożny dla legionistów po zablokowanym dośrodkowaniu Jakuba Koseckiego
  • 16'
    Faulowany Żyro na naszej połowie
  • 15'
    Od bramki rozpoczął Kostia, kolejna szybka akcja Legii, zakończona mocnym płaskim strzałem Rado. Broni golkiper Gruzinów
  • 14'
    Gruzini coraz śmielej atakują zapędzając się pod nasze pole karne sporą ilością zawodników
  • 11'
    Rzut wolny dla Gruzinow na naszej połowie boiska, ale po dośrodkowaniu obrońcy wybijają piłkę na bezpieczną odległość od bramki Kostii
  • 10'
    Kolejne szybkie wyjście Legii z własnej połowy ale ładnie zapowiadającą się akcję marnuje złym podanie Rado
  • 9'
    Trener Urban na bieżąco instruuje zawodników
  • 9'
    Groźna akcja Gruzinów ale powstrzymana przez naszych obrońców na linii pola karnego
  • 8'
    Na boisku rysuje się minimalna przewaga naszej drużyny
  • 7'
    Po kornerze poszła szybka kontra Legii zakończona minimalnie niecelnym strzałem po ziemi Koseckiego
  • 6'
    Pierwsza akcja Gruzinow. Prawą stona popędził Benaszwili, dośrodkował w pole karne i... wywalczył rzut rożny
  • 5'
    Faulował Smoliński w środku pola. Rzut wolny dla przeciwników
  • 4'
    Akcja prawą stroną zakończona dośrodkowaniem Rado. Do piłki dobiegł Żyro i z półwoleja pięknie uderzył na bramkę. Pomylił się naprawdę niewiele
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii po zagraniu ręką w środku pola przez jednego z rywali
  • 2'
    gra toczy się na połowie rywali. Legia próbowała pierwszą akcję przeprowadzić ale piłke stracił Radović
  • 1'
    Legia wystąpi w następującym składzie - Machnowskyj – Jarzębowski, Kumbev, Komorowski, Kiełbowicz – Radović, Kassenu, Smoliński, Żyro – Kosecki, Dong
  • 0
    Witamy z boiska w Esteponie. Piłkarze obu drużyn przeprowadzają obecnie rozgrzewkę przed spotkaniem, które rozpocznie się już za 10 minut
  • 0
    Już dziś o 13. piłkarze Legii zagrają kolejny sparing podczas obozu w hiszpańskim Mijas. Przeciwnikiem legionistów będzie ekipa Zestafoni. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!
Legia WarszawaFC Zestafoni
73'

73' Tornike Gorgiaszwili

90'

90' Karen Makarjan

90' Nikoloz Gelaszwili