33'
54'
78'
  • 90+10'
    Legia grała słabo w obronie, ale dobrze w ataku. Tempo meczu w drugiej połowie musiało spaść, bo polscy piłkarze nie są w stanie grać na maksa przez pełne 90 minut. Te trzy punkty mają ogromne znaczenie psychologiczne przed spotkaniem w Poznaniu z Lechem!
  • 90+8'
    Wreszcie jest pierwsze zwycięstwo ligowe trenera Białasa. 3:2 dla Legii było zasłużone. I chociaż po pierwszym kwadransie obserwatorzy spodziewali się raczej pogromu Legii, ale warszawianie zdołali strzelić 3 gole i wygrać.
  • 90+4'
    KONIEC !!! Lechia 2:3 Legia
  • 90+3'
    Ostatnia szansa dla gospodarzy - mają rzut rożny
  • 90+3'
    Bomba Kaczmarka z dystansu mija bramkę strzeżoną przez Muchę.
  • 90+2'
    Aut dla Legii. Pozostała jeszcze minuta!
  • 90+2'
    Rybus naciska Kapsę, a ten niepewnie piąstkuje
  • 90+1'
    Iwański ładnie dośrodkował z rzutu rożnego, ale koledzy nie wykorzystali niepewnej interwencji Kapsy
  • 90'
    Ostatnia zmiana w Legii. Za zmęczonego Grzelaka wchodzi Miroslav Radović
  • 90'
    Sędzia doliczył 180 sekund do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Groźnie pod bramką Legii, na szczęście sędziowie odgwizdali spalonego
  • 88'
    Legia teraz kontroluje grę
  • 87'
    Uderzył Kiełbik, ale strzał osłabił mur, a Grzelak nie zorientował się gdzie jest piłka
  • 86'
    Świetnie szybkościowo pokazał się Rybus wygrywając pojedynek z Surmą, dograł do Iwańskiego, a ten próbował podać Gizie, ale ręka i szansa z rzutu wolnego z około 20 metrów dla Legii
  • 84'
    Rzeźniczak interweniuje bardzo twardo w obronie i wywalczył aut
  • 84'
    Grzelak przeszkadzał sobie z Rzeźniczakiem. Piłka dla gdańszczan
  • 83'
    Giza ładnie odnalazł się w polu karnym, ale faulował
  • 82'
    Legia teraz umiejętnie się broni
  • 82'
    Zmiana w Lechii Za Mysonę wejdzie Jakub Zabłocki
  • 80'
    Mucha zyskał trochę sekund i chyba po raz setny dziś słyszy gwizdy pod swoim adresem
  • 79'
    Teraz do ataku rzucili się gospodarze
  • 78'
    GOOOOOOOOOOOOL!!!! Astiz główkuje i Legia już prowadzi 3:2!!!!!!!
  • 77'
    Znów ładna wrzutka Rzeźniczaka, ale obrona Lechii czuwa
  • 77'
    Wrzutka Iwańskiego i... Kapsa wybił na róg
  • 75'
    Legia znów przycisnęła - gospodarze się bronią
  • 74'
    Kozans leży na murawie - znów przerwa w grze
  • 73'
    Grzelak pada w polu karnym, ale sędzia jest na to nieczuły
  • 72'
    Kaczmarek zwiódł zwodem Rzeźniczaka, ale jego podanie w pole karne padło łupem Muchy
  • 70'
    Kumbev z Astizem coraz lepiej radzą sobie w defensywie
  • 69'
    Rzeźniczak ukarany żółtą kartką za faul na Kaczmarku
  • 68'
    Cross Borysiuka do Rzeźniczaka, ten dobrze podaje w pole karne do Grzelaka. Napastnik Legii huknął jak z armaty, ale niecelnie
  • 67'
    Strzela Iwański! Jednak niecelnie
  • 67'
    Legia gra o zwycięstwo! Marcin Mięciel zmienił Szałachowskiego
  • 66'
    Zmiana także w Lechii. Marcin Pietrowski zmienia Wiśniewskiego.
  • 66'
    Iwański wspaniale dograł Grzelakowi, a ten nieudanie lobuje i wyszedł dość pokraczny i niecelny strzał
  • 64'
    Trener Białas dokonuje wcześniej awizowanej zmianę. Piotr Giza wchodzi za "Jarzę"
  • 63'
    Znakomitą okazję zmarnował Grzelak. Gra toczy się dalej
  • 61'
    Rybus podaje wzdłuż linii bramkowej, ale legioniści wbiegli zbyt głęboko
  • 60'
    Strzał Grzelaka, ale tym razem Kapsa bez zarzutu obronił
  • 60'
    Laizans strzela z dystansu, ale obrona Legii blokuje strzał
  • 59'
    Iwański ostro w pole karne, ale będzie tylko róg
  • 59'
    Szałachowski wprost w ręce Kapsy
  • 58'
    Ładna akcja Rybusa, który został sfaulowany. Żółta kartka dla Bąka.
  • 57'
    Tempo gry trochę siadło. Dobra interwencja Astiza
  • 56'
    Astiz powalił Ljukwanowsa, ale kartki za to na pewno nie będzie
  • 54'
    Fatalna interwencja Kapsy i po strzale Kiełbowicza jest już 2:2!!!
  • 53'
    Piotr Giza zastąpi Jarzebowskiego? Jeszcze nie teraz
  • 53'
    GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiełbik strzelcem gola!!!
  • 52'
    Kaczmarek ściął Rzeźniczaka równo z trawą. Będzie okazja dla Legii z prawej strony pola karnego.
  • 51'
    Iwański mocno kryty przed polem karnym gospodarzy. Ale Legia napiera
  • 51'
    Giza szykuje się do zmiany!!!
  • 50'
    iwański ładnie mija rywala i dogrywa do Grzelaka, ale ten nie był szybszy od obrońcy
  • 50'
    Dośrodkowanie Rzeźniczaka zablokowane
  • 49'
    Strzał Ljukwanowsa spoza pola karnego, ale Muszkin obronił
  • 48'
    Chwila przerwy w grze. Rzeźniczak poza boiskiem, ale niebawem na nie powróci
  • 47'
    Było groźnie, ale Bąk nie zdołał krzyżaczkiem pokonać Muchy
  • 46'
    kiełbik zagrał chyba ręką w polu karnym, ale tylko rzut rożny dla gospodarzy
  • 45+18'
    Zmiana w Lechii. za Dawidowskiego wszedł Marcin Kaczmarek
  • 45+3'
    Mecz toczy się w bardzo szybkim tempie i może się podobać. Początek w wykonaniu Legii był fatalny. Zanim piłkarze weszli w mecz przegrywali 0:2. W obronie "Wojskowi" grają bardzo słabo, ale w ataku obiecująco. Nie ma wyjścia - Legia jest skazana na atak
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa 1:2
  • 45+1'
    Iwański ładnie wyłożył piłkę Rybusowi, ale ten uderzył fatalnie i piłka mija bramkę w dużej odległosci
  • 45'
    Surma wypatrzył Wiśniewskiego a ten huknął, jednak "Muszkin" górą
  • 45'
    Sędzia doliczy jedną minutę do gry
  • 44'
    po rykoszecie rzut rożny dla gdańszczan. Po chwili piłkę ma... Kapsa
  • 44'
    Lukjanows zablokowany przez Rzeźniczaka, który gra dziś póki co bardzo dobrze
  • 43'
    Agresywnie i nieustępliwie Grzelak, ale nic z tego
  • 42'
    Tym razem na spalonym Grzelak. jeśli był to milimetrowy
  • 40'
    Defensywni pomocnicy przejęli sporo piłek. Brakuje ostatniego podania, lub wykończenia
  • 40'
    Strzał Szałachowskiego. Legia zdecydowanie odzyskała rezon!
  • 39'
    Borysiuk przejmuje piłkę w środku pola
  • 38'
    Dawidowski bardzo nieudanie, ale jest dziś niesamowicie groźny
  • 37'
    Mucha chyba faulowany przez Dawidowskiego. Przerwa w grze
  • 36'
    Ładnie Kiełbowicz do Iwańskiego ale strzał nieskuteczny - piłka trafiła w spojenie słupka i poprzeczki!
  • 35'
    Gospodarze ładnie wymieniają piłkę, ale Kiełbowicz ją ostatecznie wybija
  • 34'
    Wrzutka Kiełbowicza trafiła w mur obrońców
  • 32'
    GOOOOOL Rzeźniczak wspaniale dośrodkował a Rybus wbił piłkę do niemal pustej bramki!!!
  • 31'
    Akcja Szałachowskiego powstrzymana. Chwilę później Dawidowski sfaulowany przez.. Astiza. Czerwona kartka wisi w powietrzu.
  • 30'
    Grzelak ładnie się zastawia i utrzymuje przy piłce, ale dogranie do Kiełbowicza już nieudane
  • 30'
    Mysona ofiarnie, ale nie zdążył utrzymać piłki w boisku
  • 29'
    Dawidowski za protesty ukarany żółtą kartką
  • 28'
    Nowak o krok przed podwyższeniem wyniku, ale jest nasz Mucha...
  • 28'
    Dawidowski znów na spalonym
  • 27'
    Dobre ofensywne wejście i strzał Rzeźniczaka. Jego wejścia są dla rywali groźne, nie radzą sobie z nim
  • 26'
    Strzał Jarzębowskiego z dystansu jest łagodnie mówiąc nieudany
  • 25'
    Chaos w defensywie Legii. Nawet gospodarze nie umieją przewidzieć co zrobią warszawianie
  • 24'
    Gol Rybusa nieuznany!!! Przy podaniu Szałachowskiego był na minimalnym spalonym
  • 22'
    Fatalnie przyjął piłkę Astiz i po tej stracie było znów groźnie, ale Mucha sobie poradził
  • 21'
    Kolejna wrzutka Kumbeva w pole karne, ale dla niskich skrzydłowych Legii to oczywista strata
  • 20'
    Kumbev w prostej sytuacji wybił piłkę na aut
  • 19'
    Astiz znów szarpie się z Dawidowskim. Jak tak dalej pójdzie to może nie dograć do końca meczu, a nawet do jego połowy
  • 18'
    Rybus faulowany w odległości około 30 metrów od bramki Kapsy
  • 17'
    Iwański dobrze znalazł Grzelaka, ten zakręcił dwoma obrońcami, ale ostatecznie jego strzał został zablokowany
  • 16'
    Piłeczka ładnie krąży między zawodnikami Legii. Tylko co z tego, skoro w szerz boiska w okolicy środka?
  • 15'
    Kolejna kontra w wykonaniu Dawidowskiego, ale tym razem ratuje Legię spalony
  • 15'
    Surma dośrodkowuje w pole karne, ale piłka już w posiadaniu piłki
  • 14'
    Lukjanows ukarany żółtą kartką za faul na Szałachowskim
  • 13'
    Mucha łapiąc piłkę powala szarżującego Dawidowskiego
  • 12'
    Rzut rożny dla Legii ale piłkę łapie Kapsa
  • 10'
    2:0 Wołąkiewicz strzałem w środek bramki pokonał Muchę, który rzucił się w lewo
  • 9'
    Długa piłka Kumbewa do Grzelaka, ten ładnie przyjmuje piłkę na klatę, ale sędzia odgwizdał jego faul
  • 9'
    Karny dla Lechii i żółta kartka dla Astiza za faul na Dawidowskim
  • 8'
    Dobra akcja dwójkowa Borysiuka i Iwańskiego. Ten pierwszy uderza, ale z ostrego kąta i prosto w bramkarza
  • 7'
    Astiz fauluje Dawidowskiego, mogło być groźnie
  • 6'
    Legia bezradna, rozgrywa piłkę na własnej połowie, kibice świętują
  • 4'
    Bąk uprzedził Muchę i o mały włos nie zdobył gola głową. Kiepski początek warszawian
  • 3'
    Faul Borysiuka przy linii autowej w środkowej strefie boiska
  • 2'
    Dośrodkowanie Lukjanowsa i Nowakowi pozostało jedynie dostawić nogę, by piłka minęła bezradnego Muchę
  • 1'
    GOOOOL 1:0 dla Lechii już po pierwszej akcji meczu!!!
  • 0
    Legioniści rozpoczęli mecz od środka.
  • 0
    Gospodarze zagrają w zielono - białych strojach, Legia w czerwono - czarno
  • 0
    Stadion jest już wypełniony miejscowymi kibicami. Sektor gości pozostaje pusty.
  • 0
    Warunki do gry są idealne. Jest ciepło, ok 19 stopni. Murawa dobrze przygotowana, lekko zroszona. Jest też troszkę dusznawo, jakby zbierało się na burzę...
  • 0
    Witamy ze stadionu Lechii. Niedługo rozpocznie się spotkanie Lechii Gdańsk z Legią
  • 0
    W piątek o godzinie 20. w Gdańsku piłkarze Legii rozegrają swój bardzo ważny mecz z Lechią. Jeśli chcą się dalej liczyć w walce o mistrzostwo muszą wygrać. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego wydarzenia. Zapraszamy!
Lechia GdańskLegia Warszawa

0' Ivans Lukjanows

0' Tomasz Dawidowski

0' Krzysztof Bąk

0'

1' Paweł Nowak

1'

10' Hubert Wołąkiewicz