0'
53'
67'
  • 90+6'
    Ciężko się dziś oglądało grę Legii, która na dobrą sprawę poza bramką i akcją w ostatniej minucie nie stworzyła sobie ani jednej klarownej sytuacji.
  • 90+4'
    ale akcja Legii, Paluchowski odebrał piłkę, zagrał do Borysiuka, ten huknął na bramkę i pomylił się o pół metra
  • 90+4'
    koniec meczu Legia - Polonia 1:1
  • 90+1'
    Żyro wywalczył rzut rożny
  • 90+1'
    aaaaj, było blisko Iwański wrzucił do Astiza, ten główkował tuż przy słupku. Szkoda
  • 90+1'
    sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Żyro dorzucił w pole karne, uderzał Iwański ale fatalnie przestrzelił
  • 89'
    zmiana w Legii za Smolińskiego wszedł Michał Żyro
  • 88'
    z 30 metrów rzut wolny wykonywał Smoliński, ale trafił wprost w mur
  • 87'
    w końcu akcja Legii, Radović dośrodkował z linii koncowej, ale Paluchowskiego uprzedził Przyrowski
  • 87'
    wolny dla Legii w okolicach narożnika pola karnego
  • 85'
    zamiast ataków Legii mamy nudną grę bez żadnych emocji
  • 84'
    Komorowski po jednym ze starć potrzebował pomocy medyków
  • 83'
    Legia gra bezradnie, nie ma pomysłu na grę i tym samym na zwycięstwo
  • 82'
    Marcina Mięciela zastąpił Adrian Paluchowski
  • 81'
    Radović pada w polu karnym, sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia
  • 80'
    trzecia zmiana w Polonii, za Kulcsara wszedł Daniel Gołębiewski
  • 78'
    Iwański faulowany z lewej strony pola karnego. Rzut wolny
  • 78'
    dośrodkowanie w pole karne i Astiz zagrywa ręką. Otrzymuje za to żółta kartkę
  • 76'
    bliski przejęcia piłki w polu karnym Radović, zabrakło centymetrów
  • 75'
    Komorowski zagrywa w pole karne, ale nie podniósł przy tym głowy i efekt był taki, ze futbolówka trafiła wprost w ręce Przyrowskiego
  • 75'
    Choto powalił Mierzejewskiego, Polonia protestuje ale sędzia nakazał grać dalej
  • 72'
    rzut rożny dla Polonii, ale Choto do spólki z Iwańskim wybijają piłkę z pola karnego
  • 72'
    za Bartka Grzelaka na boisku pojawił się Ariel Borysiuk
  • 71'
    do wejścia na boisko szykuje się... Ariel Borysiuk
  • 69'
    zagranie do Piątka w pole karne na róg wybija Choto
  • 69'
    za Sarvasa wchodzi Krtystian Feciuch
  • 68'
    szansę na bramkę miał Iwański ale po rzucie wolnym trafił w mur
  • 66'
    Gol dla Polonii. Łukasz Piątek
  • 66'
    do odbitej przez Jędrzejczyka piłki dopadł na 18 metrze Piątek, uderzył z powietrza z pierwszej piłki i trafił w prawy górny róg Jana Muchy. Remis
  • 65'
    Mierzejewski chciał wrzucać, wyszedł mu groźny strzał, który o metr minął słupek bramki Jana Muchy
  • 64'
    urwał się Szałachowski ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z kolegów
  • 63'
    Komorowski wybił na aut pilkę zmierzającą do Kulcsara
  • 62'
    Choto przerywa akcję Trałki, po chwili faulowany jest Radović i rzutem wolnym wznowi Legia
  • 62'
    na spalonym Marcin Mięciel
  • 60'
    Szałachowski zagrał na wolne pole do Mięciela, ale za mocno i od autu rozpoczną "Czarne koszule"
  • 59'
    próba akcji gości, ale piłkę chwyta Mucha
  • 59'
    prośbę o zmianę zgłosił Dickson Choto
  • 58'
    Kulcsar uderzał na bramkę ale pomylił się o dwa metry
  • 56'
    korner dla Legii
  • 56'
    Iwański dośrodkowuje w pole karne, ale piłkę chwyta Przyrowski
  • 54'
    Smoła dośrodkował w pole karne, tam powstało zamieszanie, Astiz leżąc odegrał piłkę do Grzelaka, który huknął na bramkę. Futbolówka odbiła się do słupka i zatrzepotała w siatce
  • 52'
    Mięciel faulowany przez Skrzyńskiego z prawej strony pola karnego
  • 52'
    Smoliński dośrodkowuje i Grzelak strzela bramkę!!!!!
  • 51'
    Iwański do Mięciela, Marcin strzelił piętką ale trafił w boczną siatkę
  • 50'
    Trałka w pojedynku z Choto, górą legionista
  • 50'
    Iwański w tempo dorzucił w pole karne do Mięciela, uprzedził go Dziewicki i wybił piłkę na róg
  • 49'
    Jaroń ruszył z kontrą, ale Astiz przerwał ta akcję
  • 47'
    grożna akcja Polonii, niepewnie inrweniował Mucha, szczęśliwie wszystko się skończyło dla legionistów
  • 45+20'
    zmiana w Polonii, za Chałbińskiego wszedł na plac gry Tomas Kulcsar
  • 45+20'
    początek drugiej części gry
  • 45+5'
    słabiutki mecz w wykonaniu Legii. Bakero dobrze poukładał zespół taktycznie i to jak na razie wystarcza. Legia nie stworzyła sobie żadnej klarownej sytuacji
  • 45+3'
    Choto fauluje Chałbińskiego z lewej strony pola karnego. Kolejny stały fragment gry
  • 45+3'
    fatalnie wykonany wolny i koniec pierwszej połowy meczu
  • 45+2'
    wolny dla rywali za 35 metrów
  • 45+1'
    wolny dla Legii, do wrzucenia piłki szykuje się Iwański
  • 45+1'
    dośrodkowanie, ale wprost na głowę Dziewickiego
  • 45+1'
    żółta kartka dla Radovicia za faul na Jaroniu
  • 45'
    bardzo dobra akcja Legii - w koncu. Jędrzejczyk dorzucił piłke w pole karne wprost na głowę Smolińskiego. Warszawiak strzelił jednak wprost w Przyrowskiego
  • 42'
    wolny dla gości na wysokości pola karnego. Sarvas i... Mucha zdołał wybić piłkę
  • 42'
    bramkarz Legii ucierpiał po starciu z Dziewickim
  • 41'
    próba strzału Jędrzejczyka z 40 metrów, bardzo nieudana
  • 40'
    Smoliński dośrodkowuje, ale za nisko i piłka w posiadaniu rywali
  • 39'
    na 35 metrze faulowany był Mięciel. Wolny dla Legii
  • 38'
    dorzucał piłkę Radović, strzalał Iwański ale trafił w jednego z defensorów
  • 35'
    strata Polonii, Smoliński zagrał do Mięciela, ale ten nie miał już komu odegrać...
  • 35'
    Legia wobec dobrze ułożonej taktycznie Polonii jest trochę bezradna, nie ma pomysłu na grę, choć ma przewagę choćby w posiadaniu piłki
  • 33'
    Sarvas stracił piłkę, Legia ruszyła z kontrą
  • 33'
    Rado zagrał w pole karne do Mięciela, ten zdołał strzelić na bramkę, ale Przyrowski chwyta piłkę
  • 31'
    Legia długo rozgrywa piłke w defensywie, nie ma pomysłu na rozegranie akcji
  • 29'
    głowkował Choto, ale futbolówkę przejął Mierzejewski
  • 28'
    wolny dla Legii na prawej stronie, faulowany Radović
  • 28'
    dośrodkowywać będzie Smolinski
  • 27'
    Iwański dośrodkował do Mięciela, ten klatka piersiową odegrał do Szałachowskiego, który nie nadążył za tempem akcji
  • 26'
    Iwański zagrywa w pole karne, ale nikogo tam nie było
  • 25'
    Smoliński osaczony przez dwóch rywali traci piłkę i w ostatniej chwili wybija na aut
  • 24'
    Jędza stracił piłkę, Polonia ruszyła z kontrą, ale świetnie zachował się Dickson Choto
  • 23'
    niestety ofensywna gra Legii nie wygląda zbyt dobrze, stoperzy radzą sobie z Mięcielem i Grzelakiem
  • 21'
    Sarvas dośrodkowuje na głowę Trałki, ten główkuje ale piłkę łapie Mucha
  • 21'
    za trącenie Muchy żółtą kartką został ukarany Michał Chałbiński
  • 20'
    akcja Legii lewą stroną, ale fatalne dośrodkowanie Komorowskiego i od bramki rozpocznie Przyrowski
  • 19'
    Jędrzejczyk włączył się do akcji ofensywnej i wywalczył róg,,, ale sędzia jest innego zdania. Od bramki rozpocznie golkiper Polonii
  • 18'
    Dziewicki nakładką wybija na aut
  • 17'
    do strzału szykują sie Smoliński i Iwański
  • 17'
    Smoliński i... aaa poprzeczka, jaka szkoda
  • 16'
    Sokołowski strzelił z za pola karnego, ale Mucha na posterunku
  • 16'
    wolny dla Legii na 19 metrze, faulowany Grzelak przez Dziewickiego
  • 15'
    Piątek przewraca się po starciu z Astizem, sędzia nakazuje grać dalej
  • 14'
    Astiz wywalcza aut na własnej połowie boiska
  • 12'
    Radović ruszył z kontrą ale przekroczył przy tym przepisy i rzut wolny dla Polonii
  • 11'
    Astiz przegrał pojedynek z Chałbińskim, po chwili Jędrzejczyk wybija na róg
  • 11'
    Trałka zagrał w pole karne, tam głowkował jeden z piłkarzy Polonii i... Choto wybija futbolówkę
  • 9'
    Legia nie forsuje tempa, nie rzuciła się do frontalnych ataków, sprawia wrażenie przyczajonego tygrysa
  • 8'
    wolnydla Legii na własnej połowie, po chwila Grzelak fauluje w ataku
  • 7'
    Choto dość niefrasobliwie wyprowadzał piłkę z pola karnego i mało co nie zanotował straty
  • 6'
    Radović dośrodkowuje, uderza z 16 metra Iwański ale wysoko nad poprzeczką
  • 5'
    Iwański wymienia piłkę z Grzelakiem i strata
  • 5'
    Na spalonym Chałbiński
  • 4'
    na trybunach cisza, słychać pokrzykiwania piłkarzy
  • 3'
    Astiz wybija piłkę za boisko, aut dla Polonii
  • 2'
    Choto powstrzymuje atak rywali, piłka dla Legii
  • 1'
    piłkarze rozpoczęli mecz
  • 0
    Piłkarze sa już w tunelu i wychodzą na murawę przy dzwiękach
  • 0
    Murawa nie wygląda dziś źle. Miejscami widać większe skupiska piasku, które występują jedynie od strony trybuny krytej.
  • 0
    Widać dalsze postępy w pracach na nowych trybunach. Już wkrótce zmiany będą coraz mniej widoczne, gdyż prace będą prowadzone głównie od wewnątrz
  • 0
    W loży honorowej zasiadł dziś między innymi Jacek Zieliński, wieloletni gracz i nie tak dawno trener warszawskiego zespołu
  • 0
    Odśpiewany został właśnie "Sen o Warszawie" Frenwencja na trybunie póki co nie jest rewelacyjna ale jest minimum 3500 widzów
  • 0
    Piłkarze zakończyli własnie rozgrzewkę i udają się do szatni. Ostatnie strzały oddają jeszcze zawodnicy rezerwowi
  • 0
    Witam ze stadionu Legii. Kibice czekają na rozpoczęcie meczu pomiędzy Legią a Polonią Warszawa
  • 0
    Znamy już skład Legii. 82. Jan Mucha 2. Artur Jędrzejczyk 4. Dickson Choto 15. Inaki Astiz 17. Marcin Komorowski 32. Miroslav Radović 8. Maciej Iwański 28. Marcin Smoliński 20. Sebastian Szałachowski 21. Marcin Mięciel 9. Bartłomiej Grzelak
  • 0
    Już dziś o godzinie 20. rozpoczną się derby Warszawy czyli pojedynek Legii z Polonią. Serdecznie zapraszamy!
Legia WarszawaPolonia Warszawa
0'

0' Michał Chałbiński