21'
72'
95'
  • 90+6'
    Sędzia kończy mecz. Legia wygrywa 2:0 z Sandecją Nowy Sącz po bramkach Hamalainena i Kucharczyka w drugiej połowie spotkania. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami pomeczowymi
  • 90+5'
    Indywidualna akcja "Kuchego", który wbiegł w pole karne, minął rywala i pokonał bezradnego Gliwę
  • 90+4'
    2:0! KUCHARCZYK!
  • 90+3'
    Niecelny strzał Sadiku zza pola karnego, po chwili z tego samego miejsca uderzał Nagy - również bez zagrożenia dla Sandecji
  • 90'
    Ciekawy obrazek na boisku - Nagy przez kilka chwil grał... z butem w ręku. Dopiero, kiedy sam wybił futbolówkę, poprosił o chwilę przerwy, aby mógł go założyć z powrotem na stopę :)
  • 89'
    Dwa rzuty rożne Legii, nic jednak z nich nie wyszło. Mistrzowie Polski cały czas utrzymują się przy piłce z dala od własnego pola karnego
  • 88'
    Piter-Bucko ostro faulował Jędrzejczyka, prawy obrońca przez chwilę nie podnosił się z murawy, ale pomoc lekarska nie była na szczęście potrzebna
  • 86'
    Ponownie z kontratakiem wyszli legioniści, ale znowu zabrakło dokładnego ostatniego podania. Tym razem niecelnie dośrodkowywał "Kuchy"
  • 84'
    Piłka po dośrodkowaniu Brzyskiego z rzutu wolnego została wybita przez Malarza, Legia wyszła z kontrą, a świetne podanie w kierunku Nagya posłał Sadiku. Węgier nie opanował jednak futbolówki, którą spokojnie złapał Gliwa
  • 81'
    Guilherme prostopadle do wbiegającego w pole karne rywali Moulina. Nie dość, że zagranie za mocne, to jeszcze Francuz na pozycji spalonej
  • 78'
    Legioniści próbują podwyższyć prowadzenie, jednak strzały Sadiku i Gui blokowane
  • 74'
    Chwilę temu w miejsce Mączyńskiego pojawił się Moulin
  • 73'
    Czwórką wyszła Legia z atakiem na bramkę Gliwy, Fin nie zdecydował się jednak na rozgrywanie, a od razu oddał mierzony, mocny strzał po ziemi zza pola karnego
  • 71'
    GOOOOOOOOOOOOOOOL HAMALAINEN!
  • 69'
    Zmiana w Legii - za Hlouska wchodzi Hamalainen. Guilherme przechodzi na lewą obronę w miejsce Czecha
  • 64'
    Blisko zdobycia gola legioniści - ponownie przed szansą Nagy, któremu jednak odskoczyła piłka, przez co zmniejszył swoje szansę na pokonanie Gliwy z ostrego kąta
  • 63'
    Kolejne próby Legii - najpierw zablokowany przez defensywę gości strzał Sadiku, a potem Nagy wprost w rękawice Gliwy
  • 61'
    Nieudane prostopadłe zagranie Pazdana i piłka w rękach Gliwy
  • 56'
    Zmiana w Legii i Sandecji. W zespole mistrzów Polski w miejsce Pasquato na boisku melduje się Guilherme. W zespole beniaminka nie zobaczymy już Mraza, którego zastąpił Kolev
  • 54'
    Najlepsza akcja Legii w tym meczu. Bliski zdobycia gola był Jędrzejczyk, który próbował wykorzystać dośrodkowanie Pasquato z rzutu rożnego
  • 53'
    Tym razem przed szansą Sandencja. Prostopadłe podanie otrzymał Piszczek, który oddał mocny strzał. Malarz broni z problemami
  • 52'
    Kolejna próba Nagya, który otrzymał podanie od Jędrzejczyka. Węgier pomimo że był na skraju pola karnego i miał trudną sytuację, aby oddać strzał, zdecydował się na uderzenie. Było jednak niecelne
  • 51'
    Rzut wolny po faulu na Albańczyku mógł przynieść gola - Nagy przełożył futbolówkę na prawą nogę, mijając przy tym blokującego go rywala, jednak strzał Węgra z 14-15 metrów obok bramki Gliwy
  • 49'
    Bez większego zrywu rozpoczęły obydwie drużyny. Po Sandecji można spodziewać się raczej obrony... twardej obrony, bo właśnie ostro faulowany Sadiku
  • 47'
    Na rozgrzewkę oddelegowani Guilherme, Moulin i Hamalainen
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę. Od środka Legia
  • 45+11'
    Ładna inicjatywa Legii - na murawie przemawia 91-letni kombatant Powstania Warszawskiego. Cała akcja związana jest z nadchodzącą 73. rocznicą tego ważnego dla Warszawy wydarzenia oraz inicjatywą poparcia petycji obrony pamięci Powstańców
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy, do przerwy 0:0. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Potężny strzał Pasquato z dwudziestu metrów - ponad bramką Gliwy
  • 41'
    Bezpośredni strzał Nagya z rzutu wolnego po faulu właśnie na nim - Gliwa piąstkuje futbolówkę
  • 40'
    Po raz trzeci już dzisiaj któryś z legionistów łapie się za twarz - faulowany Dominik Nagy
  • 39'
    Chwila spokojniejszej gry - piłkarze Sandecji zamknięci w defensywie na swojej połowie
  • 35'
    Świetny strzał Sadiku sprzed pola karnego gości, Albańczyk trafia jednak w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Gliwę - niektórzy kibice zgromadzeni na stadionie zdążyli nawet krzyknąć z radości
  • 31'
    Długo utrzymują się legioniści przed polem karnym Sandecji, próbując przedrzeć się przez obronę rywala
  • 27'
    Długo rozgrywali piłkę legioniści przed polem karnym gości, po chwili podanie otrzymał Kucharczyk, który był na pozycji spalonej
  • 26'
    Słaby, choć celny strzał Sadiku na bramkę rywala
  • 25'
    Zmiana w Sandecji - boisko opuszcza Trochim, a w jego miejsce Kraczunow
  • 23'
    Tym razem Mączyński szukał prostopadłym podaniem Nagya, Węgier nie zdołał jednak przepchnąć się w polu karnym
  • 22'
    Ależ ładne rozegranie Legii - Sadiku podał piłkę do Nagya, ale Węgier zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę i jego strzał został zablokowany przez Gliwę
  • 20'
    Brutalny faul Barana na Kopczyńskim! Czerwona kartka dla zawodnika Sandecji!
  • 19'
    W odpowiedzi dośrodkowanie Legii i przed szansą na pierwszą bramką Sadiku wespół z Kucharczykiem - strzał obu legionistów jedna zablokowany
  • 18'
    Ponownie Włoch przed szansą - tym razem nowy zawodnik Legii próbował lobować wysuniętego z bramki Gliwę. Jego zagranie było jednak dalekie od powodzenia
  • 18'
    Kolejna już akcja Sandecji z prawej strony boiska, dośrodkowanie Dudzica tym razem wyłapuje bez problemu Malarz
  • 17'
    Niefrasobliwe wybicie defensorów gości, do piłki dopadł Pasquato, który od razu oddał strzał na bramkę Gliwy - minimalnie obok bramki
  • 14'
    Starcie Czerwińskiego z Piszczkiem w środku pola, a po chwili łokciem w twarz zarobił Nagy od Kubana - ostro grają dziś goście
  • 11'
    Druga groźna akcja Sandecji prawą stroną boiska, gdzie dośrodkowywał Dudzic. Zagranie pomocnika nie znalazło adresata, choć poszybowało nad głowami obrońców w okolicach piątego metra
  • 7'
    Goście przeprowadzili pierwszą groźną akcję w tym meczu, jednak ostatnie podanie było niedokładne. Z kontrą ruszyli legioniści, jednak Nagy zbyt długo zwlekał z podaniem w pole karne i z tej akcji nic nie wyszło
  • 5'
    Pasquato uderzony w twarz przy próbie ogrania Szufryna, jednak gwizdek sędziego milczy
  • 2'
    Próbowali legioniści rozegrać akcję lewą stroną boiska, ale Hlousek dośrodkowywał niecelnie Szkoda, bo dobrze ustawiony był Pasquato
  • 0
    Zaczęli goście
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę losowanie i pierwszy gwizdek sędziego Kwiatkowskiego
  • 0
    Nasi dzisiejsi rywale wystąpią w następującym składzie: Gliwa - Kuban, Szufryn, Piter-Bucko, Brzyski - Dudzic, Baran, Trochim, Mraz - Kasprzak - Piszczek
  • 0
    Znamy skład Legii: Malarz - Jędrzejczyk, Czerwiński, Pazdan, Hlousek - Mączyński, Kopczyński - Kucharczyk, Pasquato, Nagy - Sadiku
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej, już za 20 minut rozpocznie się mecz mistrzów Polski z beniaminkiem - Sandecją Nowy Sącz. Trwa rozgrzewka obu drużyn