Sztab szkoleniowy Legii oraz piłkarze odbierają właśnie medale!
    Vuković zaśpiewał przed chwilą do mikrofonu "Mistrzem Polski jest Legia!"
  • 90+28'
    Kibice śpiewają: Mistrzem Polski jest Legia!
  • 90+17'
    Za chwilę piłkarze zostaną uhonorowani medalami i podniosą mistrzowskie trofeum!
  • 90+12'
    Jagiellonia zremisowała z Lechem Poznań 2:2. Dlatego mistrzem Polski jest Legia Warszawa!
  • 90+10'
    MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA WARSZAWA!
  • 90+4'
    Jagiellonia gra w przewadze, ponieważ czerwoną kartkę dostał Jevtić. Jak na razie Białostoczanie remisują 2:2. Jeśli wygrają, mistrzostwo zdobędzie drużyna Michała Probierza
  • 90+3'
    Koniec meczu. Legia zremisowała z Lechią Gdańsk 0:0, ale nie skończył się jeszcze mecz Jagiellonii z Lechem
  • 90+1'
    Mamy małe problemy techniczne. Legia oddała da groźne strzały. Hamalainen i Guilherme jednak nie trafili. Zmienił się natomiast wynik meczu w Białymstoku - 2:2. To nie jest dobra wiadomość dla legionistów
  • 86'
    Legia cały czas atakuje, ale Lechia broni się jak tylko może
  • 83'
    Nagy świetnie zbiegł do środka, znalazł w polu karnym Guilherme. Brazylijczyk obrócił się z piłką, ale zatrzymał go wychodzący z bramki Kuciak
  • 83'
    Hamalainen zmienia Nagyego
  • 81'
    Legioniści stracili piłkę, ale nie dali rozpocząć akcji Lechii. Szybko sfaulowali rywali
  • 80'
    Lechia broni się całą drużyną na swojej połowie. Legia szuka sposobu, by strzelić gola
  • 78'
    Lechia wcale nie spieszy się z konstruowaniem akcji. Gdańszczanom remis odpowiada, ponieważ przy porażce Jagiellonii z Lechem (1:2) to biało-zieloni zagrają w przyszłym sezonie w europejskich pucharach
  • 78'
    Wawrzyniak potrzebował pomocy lekarskiej
  • 77'
  • 74'
    Nunes zmienił Wolskiego
  • 73'
    Kopczyński za mocno podał do Radovicia i Serb faulował rywala walcząc o piłkę
  • 72'
    Indywidualna akcja M. Paixao. Portugalczyk uderzył czubkiem buta, a Malarz bronił na raty. Zrobiło się gorąco...
  • 68'
    Peszko sfaulował Odjidję-Ofoe i dostał zerwoną kartkę od sędziego
  • 66'
    Kontra Legii. Nagy pobiegł lewą flanką, ale niecelnie zagrał do Radovicia w polu karnym. Aut dla gospodarzy
  • 65'
    Radović długim podaniem uruchomił Jędrzejczyka. Obrońca walczył jednak z rywalem i nie zdołał w polu karnym przyjąć piłki
  • 64'
    Wawrzyniak próbował uruchomić M. Paixao, ale za mocno zagrał i piłka wyleciała poza boisko
  • 62'
    Kolejna akcja Nagyego. Tym razem nikt nie zamykał jego akcji
  • 61'
    Ładna akcja Legii. Odjidja-Ofoe zagrał do Hlouska, Czech znalazł w polu karnym Guilherme, Brazylijczyk uderzył, ale piłka poleciała na 17. piętro
  • 60'
    Nagy wbiegł w pole karne. Na obieg poszedł Hlousek, ale Węgier szukał miejsca do strzału, ale trafił w obrońców
  • 59'
    Od kilku minut żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji bramkowej
  • 57'
    Dąbrowski niecelnie przerzucił do Hlouska
  • 54'
    M. Paixao pobiegł do długiego podania, ale nie zdołał oddać strzału. Futbolówka pod opieką Malarza
  • 52'
    Odjidja-Ofoe uderzył piłkę z rzutu wolnego, ale nieznacznie się pomylił
  • 51'
    Przed wykonaniem rzutu wolnego sędzia rozdzielał Nagyego i Kuciaka
  • 50'
    Odjidja-Ofoe podał piłkę do Guilherme, Brazylijczyk próbował zagrać do kolegi, ale został sfaulowany przez Haraslina pod polem karnym. Żółta kartka dla lechisty
  • 49'
    Ładna, kombinacyjna akcja Legii. Niestety, w finalnej części Moulin znalazł się na spalonym po podaniu Radovicia
  • 48'
    Odjidja-Ofoe zabawił się z Borysiukiem. Belg podał piłkę między obrońców Lechii, ale Hlousek został przyblokowany
  • 46'
    Gwizdek sędziego rozpoczął drugą połowę meczu, ale również ulewę nad murawą
  • 46'
    Odjidja-Ofoe przyjął piłkę w polu karnym, kropnął, ale niestety nie trafił
  • 45+21'
    Ruszyła druga połowa!
  • 45+14'
    Co prawda to prawda!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Legia remisuje 0:0 z Lechią. W Białymstoku natomiast Lech wygrywa 2:0
  • 45'
    Moulin skasował akcję Lechii, ale sędzia odgwizdał faul przy tej akcji Francuza
  • 44'
    Krasić przejął piłkę, pobiegł prawą flanką i został sfaulowany przez Hlouska. Żółta kartka dla Czecha
  • 44'
    Wolski wykonywał rzut wolny na wysokości pola karnego Legii, ale piłka po jego centrze wyleciała na aut po drugiej stronie boiska
  • 41'
    Lechiści zabrali piłkę Odjidji-Ofoe. Wolski rozpoczął kontrę, jednakże Hlousek nieprzepisowo go zatrzymywał
  • 41'
    Moulin otrzymał żółtą kartkę
  • 39'
    Kopczyński zagrał prostopadłą piłkę do Radovicia, lecz Serb znów był na spalonym
  • 38'
    Jędrzejczyk wykorzystał fakt, że Peszko źle przyjął piłkę i podał ją do Malarza
  • 37'
    Haraslin minął Guilherme, ale Brazylijczyk za chwilę sfaulował rywala na połowie Lechii
  • 36'
    Nagy doszedł do centry Moulina, lecz nieczysto uderzył piłkę głową
  • 35'
    Wawrzyniak faulował Nagyego na wysokości pola karnego lechistów. Rzut wolny z prawej strony
  • 34'
    Moulin świetnie wrzucił piłkę w pole karne. Biegnący Jędrzejczyk zagrał głową, ale nie znalazł tym podaniem kolegi z zespołu
  • 33'
    Wolski minął Dąbrowskiego i próbował minąć kolejnego legionistę. Stoper warszawiaków wrócił i odebrał futbolówkę "Wolakowi". Legia wyszła z kontrą, ale nieprzepisowo zatrzymał akcję gospodarzy Sławczew. Faul taktyczny
  • 33'
    Guilherme zagrał na klepkę z Odjidją-Ofoe, wbiegł w pole karne, uderzył z prawej nogi, lecz nieprecyzyjnie
  • 32'
    Odjidja-Ofoe podał piłkę do Guilherme. Brazylijczyk strzelił prosto w bramkarza, ale i tak sędzia wcześniej odgwizdał spalonego
  • 30'
    Nagy próbował wymanewrować rywali na skrzydle, ale Węgier przewrócił się i piłka wyleciała poza boisko. Legioniści domagali się przy tej sytuacji rzutu wolnego
  • 30'
    Pazdan próbował wprowadzić piłkę do gry, ale niecelnie podał futbolówkę do Hlouska lewą nogą. Aut dla Lechii
  • 28'
    Wolski faulował Odjidję-Ofoe na połowie Legii. "Wojskowi" szybko wznowili grę, ale nie zdołali zaskoczyć przeciwników
  • 28'
    Nagy pobiegł prawą flanką, zacentrował piłkę ze swojej gorszej nogi, Guilherme uderzył futbolówkę głową, ale nie trafił w bramkę
  • 27'
    Odjidja-Ofoe minął jednego rywala, ale został zatrzymany przez Borysiuka. "Wizir" podał futbolówkę do M. Paixao, ale legioniści przerwali ich akcję
  • 25'
    Guilherme zrobił miejsce na skrzydle Hlouskowi i Moulin podał piłkę do Czecha. Centra obrońcy została jednak wybita
  • 24'
    Legionistom nie udało się strzelić gola po rozegraniu piłki z rzutu wolnego
  • 23'
    Piłkarze ostro walczyli o piłkę w środku pola i Maloca sfaulował legionistę i otrzymał żółtą kartkę
  • 22'
    Krasić uderzył z woleja z ostrego kąta. Malarz nie musiał jednak interweniować, bo piłka poleciała nad jego bramką
  • 21'
    Radović nie dotarł do podania kolegi z drużyny
  • 20'
    Kibice Legii odpalili race i wywiesili transparent: KRÓLU ZYGMUNCIE POWIEDZ NAM, CZYŚ WIDZIAŁ WARSZAWĘ TAK PIĘKNĄ, JAK DZIŚ?
  • 19'
    Odjidja-Ofoe próbował zagrać piłkę do Nagyego, ale podanie przeciął... Radović, który nie widział Węgra za sobą
  • 18'
    Pazdan zagrał piłkę do Odjidji-Ofoe. Belg kropnął z daleka, ale futbolówka poszybowała nad bramką
  • 17'
    Peszko sfaulował Jędrzejczyka na własnej połowie
  • 17'
    Pazdan zagrał piłkę do Nagyego, Węgra sfaulował jednak Borysiuk
  • 16'
    Kontra Legii. Odjidja-Ofoe na raty zagrał piłkę do Moulina. Francuz po chwili uruchomił Radovicia, lecz Serb był na spalonym
  • 16'
    Malarz przejął piłkę rywali
  • 15'
    Kopczyński przejął podanie Maloci, ale futbolówka wróciła pod nogi stoperów Lechii
  • 12'
    Nagy otrzymał piłkę w polu karnym. Węgier opanował ją, próbował podać do Guilherme, ale Brazylijczyk nie oddał celnego strzału. Kuciak zaczyna od bramki
  • 11'
    Guilherme został sfaulowany na wysokości pola karnego Lechii. Rzut wolny z prawej strony
  • 10'
    Legioniści zakładają wysoki pressing na rywalach. Mimo to lechiści potrafią spod niego wyjść. M. Paixao zgubił przed chwilą Pazdana i oddał niecelny strzał zza pola karnego
  • 9'
    Wolski posłał piłkę z kornera, ale Odjidja-Ofoe wybił ją na aut
  • 9'
    Kuciak przejął zagranie Moulina
  • 8'
    Dąbrowski szybko zaatakował Wolskiego i przejął piłkę. Legia próbowała wyjść z kontrą, ale pospieszyła się
  • 8'
    Hlousek powstrzymał Haraslina na skrzydle. Korner dla gości
  • 7'
    Odjidja-Ofoe nie dobiegł do podania Moulina z głębi pola
  • 6'
    Kibice Lechii najpierw rozwinęli sektorówkę, a potem odpalili środki pirotechniczne
  • 5'
    Jędrzejczyk dostał trudną piłkę od Moulina na skrzydle. Obrońca poradził sobie jednak z Peszką i wywalczył aut
  • 4'
    Lechiści wywalczyli rzut rożny
  • 4'
    Wolski zacentrował piłkę z rzutu rożnego. Jeden z lechistów uderzył głową futbolówkę, ale nie trafił w bramkę