MOulin wykonał stały fragment gry, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 83'
    Vassiljeva zastępuje Świderski
  • 82'
    Odjidja-Ofoe został otoczony przez czterech rywali i sędzia odgwizdał finalnie faul na legioniście. Rzut wolne dla gości
  • 82'
    Po tym przewinieniu doszło do małej przepychanki między zawodnikami
  • 81'
    Jodłowiec za mocno zagrał do Guilherme. Brazylijczyk nie zdołał opanować futbolówki
  • 79'
    Góralski powstrzymał na skrzydle Hamalainena
  • 79'
    Necid zmienia Hamalainena
  • 78'
    Guilherme sfaulował Tomasika na własnej połowie. Rzut wolny dla Jagiellonii
  • 78'
    Chomczenowsky zastępuje Cernycha
  • 77'
    Pazdan włączył się do gry, posłał długie podanie, ale piłkę złapał Kelemen
  • 76'
    Sheridan próbował dośrodkować piłkę w pole karne Legii, ale futbolówka wyleciała na aut
  • 75'
    Nagy faulował Frankowskiego w polu karnym Jagiellonii
  • 74'
    Sheridan skierował piłkę do siatki, ale Irlandczyk był na spalonym
  • 73'
    Vassiljev uderzył piłkę z rzutu wolnego. Futbolówka poleciała jednak daleko od bramki
  • 72'
    Jędrzejczyk faulował rywala i dostał żółtą kartkę. "Jędza" nie zagra z Koroną
  • 68'
    Moulin posłał centrę w pole karne Jagiellonii. Guilherme i Odjidja-Ofoe przeszkadzali sobie jednak nawzajem i żaden z nich nie oddał strzału
  • 65'
    Moulin posłał centrę z rzutu wolnego, ale żaden z legionistów nie oddał strzału
  • 65'
    Cernych oddał strzał na bramkę Legii. Piłka poszybowała nad poprzeczką Malarza
  • 64'
    Jodłowiec podał piłkę do Guilherme. Tomasik sfaulował Brazylijczyka
  • 63'
    Piłkarze cały czas walczą o każdy centymetr boiska. Futbolówka często lata w powietrzu, a zawodnicy nie unikają ostrej gry
  • 61'
    Trener Magiera wpuszcza Nagy. Węgier zmienia Radovicia
  • 58'
    Novikovas zmienił Burligę
  • 57'
    Odjidja-Ofoe sfaulował Góralskiego. Żółta kartka dla Belga
  • 56'
    Piłka wędruje od jednych do drugich. Od kilku minut nic się nie dzieje
  • 56'
    Kelemen obronił strzał Odjidji-Ofoe
  • 54'
    Runje faulował Odjidję-Ofoe w pojedynku powietrznym
  • 53'
    Guilherme powstrzymał Vassiljeva. Piłkę przejął Odjidja-Ofoe, ale dogonił go Estończyk i Belg sfaulował go, gdy zasłaniał futbolowkę
  • 50'
    Sędzia Frankowski drugi raz upomina Aleksandara Vukovicia
  • 49'
    Dąbrowski powstrzymał Sheridana. Stoper Legii podał piłkę do Guilherme. Brazylijczyk zagrał do Hamalainena, ale Fin został uprzedzony przez Gutiego
  • 49'
    Jodłowiec zgarnął piłkę pod polem karnym Jagiellonii. Pomocnik był odwrócony plecami do bramkarza, więc wycofał futbolówkę do Odjidji-Ofoe. Belg kropnął, ale niecelnie
  • 47'
    Burliga faulował Pazdana w polu karnym Legii
  • 46'
    Legia cały czas ma mało miejsca na boisku. Mistrzowie Polski szukają jednak non stop wolnej przestrzeni
  • 45+19'
    Zaczęli gospodarze!
  • 45+19'
    Jagiellonia szybko ruszyła z atakiem. Cernych próbował mijać Dąbrowskiego, ale stoper Legii zatrzymał Litwina
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Legia bezbramkowo remisuje z Jagiellonią
  • 45+2'
    Hamalainen długim podaniem uruchomił Jędrzejczyka, ale Tomasik zablokował prawego obrońcę Legii i Kelemen zacznie od bramki
  • 45+1'
    Radović podał piłkę do Guilherme. Brazylijczyk jednym dotknięciem futbolówki oszukał dwóch obrońców "Jagi", uderzył, ale nieprecyzyjnie
  • 44'
    Vassiljev zagrał górną piłkę za linii obrony Legii. Cernych biegł do podania, ale Malarz ubiegł go i złapał futbolówkę
  • 43'
    Radović świetnie podał piłkę do Hamalainena. Fin mocno zagrał do Odjidji-Ofoe. Belg nie opanował futbolówki, stracił ją, ale wsparł go Hlousek, który wywalczył korner dla legionistów
  • 41'
    Piłka od kilku chwil krąży wokół pola karnego Legii. Goście w końcu wyszli z kontrą. Jednakże Romanczuk faulował Odjidję-Ofoe i dostał żółtą kartkę od sędziego
  • 37'
    Radović wbiegł w pole karne, minął rywali, ale finalnie nie zdołał zacentrować piłki, bo wyszedł poza boisko
  • 36'
    Piłkarze Jagiellonii uprzykrzają jak mogą życie legionistom. Często faulują, stosują brudną grę. Szczególnie często kopany jest Odjidja-Ofoe
  • 34'
    Swoją grę przy linii bocznej prowadzi trener Probierz. Szkoleniowiec żywiołowo reaguje na wydarzenia na boisku. Krzyczy, biega, blokuje legionistów przed szybkim wznowieniem gry z autu
  • 34'
    Burliga i Moulin otrzymali żółte kartki od sędziego
  • 33'
    Jagiellonia wymieniała podania pod polem karnym Malarza. Finalnie Vassiljev zamarkował strzał i podał piłkę do Cernych. Litwin złożył się do uderzania, ale chybił
  • 31'
    Odjidja-Ofoe zrewanżował się Góralskiemu. Faul dla Jagiellonii
  • 30'
    Odjidja-Ofoe minął Góralskiego. Polak próbował faulować legionistę, wsparł go Romanczuk i Belg stracił futbolówkę, ale sędzia przerwał grę
  • 30'
    Kelemen złapał piłkę dośrodkowaną przez Moulina
  • 28'
    Moulin wrócił do gry i uruchomił Hlouska. Czech został dogoniony przez Frankowskiego. Obrońca wywalczył rzut rożny
  • 25'
    Odjidja-Ofoe wybił piłkę na aut, ponieważ Moulin potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 23'
    Jędrzejczyk zablokował Cernycha przed nadlatującą piłką. Obrońca Legii poślizgnął się jednak i Litwin przejął futbolówkę. 26-latek oddał strzał z ostrego kąta, ale Malarz obronił jego uderzenie
  • 23'
    Runje otrzymał futbolówkę zagraną z kornera. Stoper uderzył, ale piłka poleciała wysoko nad poprzeczką
  • 22'
    Jagiellonia przerwała akcję Legii na prawym skrzydle
  • 21'
    Sheridan faulował Hlouska na własnej połowie
  • 20'
    Hlousek włączył się do ataku. Czech płasko zagrał w pole karne gospodarzy. Do strzału z lewej nogi złożył się Hamalainen, lecz Fin przestrzelił. Szkoda tej akcji!
  • 19'
    Góralski czysto odebrał piłkę Odjidji-Ofoe. Piłka szybko powędrowała do Sheridana, który próbował przelobować Malarza z połowy boiska. Golkiper Legii zacznie od bramki
  • 18'
    Moulin przeciął podanie obrońców "Jagi". Francuz zagrał szybko do Odjidji-Ofoe. Belg poradził sobie z rywalem na plecach, ale niecelnie podał do Radovicia
  • 17'
    Piłkarz "Jagi" zagrał górną piłkę do Sheridana. Pazdan, mimo że ma słabsze warunki fizyczne, stoczył ciekawy bój o futbolówkę z Irlandczykiem. Reprezentant Polski nie dał się przepchnąć
  • 15'
    Moulin posłał centrę w pole karne. Hamalainen zagrał piłkę głową, ale Guti wybił ją na aut
  • 14'
    Jagiellonia konstruowała atak pod polem karnym Legii. Piłka zaczęła jednak odbijać się od legionistów i finalnie Romanczuk sfaulował Dąbrowskiego, który próbował opanować futbolówkę
  • 14'
    Teraz Burliga fauluje Guilherme. Legia będzie miała rzut wolny na połowie rywali
  • 13'
    Jodłowiec znów zagrał górną piłkę na flankę. Tym razem adresatem podania był Radović, jednakże skutek podobny jak do zagrania do "Gui". Aut
  • 11'
    Vassiljev posłał centrę z rzutu wolnego, ale Malarz bez problemów złapał futbolówkę
  • 11'
    Legia szybko chciała wyjść z atakiem, ale Góralski faulował Radovicia
  • 10'
    Góralski próbował uderzać z okolic trzydziestego metra, ale został zablokowany przez Odjidję-Ofoe
  • 10'
    Odjidja-Ofoe faulował Frankowskiego niedaleko narożnika pola karnego Legii
  • 9'
    Dąbrowski długim podaniem szukał Hamalainena, ale piłka wyleciała za boisko
  • 8'
    Jędrzejczyk popędził prawą stroną boiska. Atakowali go rywale i w końcu odebrali mu futbolówkę. "Jędza" domagał się rzutu wolnego, ale sędzia nie użył gwizdka
  • 7'
    Malarz wznowił grę od bramki. Piłka minęła jednak Hamalainena i Odjidję-Ofoe. Aut dla Jagiellonii
  • 5'
    Góralski przejął piłkę w środku pola. Pomocnik wyprowadził kontrę, ale fatalnie podał do Frankowskiego
  • 4'
    Jodłowiec zagrał górną piłkę do Guilherme na prawą flankę, ale futbolówka wyleciała na aut
  • 3'
    Guti powstrzymał Guilherme na skrzydle
  • 2'
    Odjidja-Ofoe na początku meczu biega po lewej stronie boiska. Belg najprawdopodobniej będzie się wymieniał pozycjami z Hamalainenem i Radoviciem
  • 0
    Rozpoczął się mecz!
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę
  • 0
    Kibice Jagiellonii krzyczeli do legionistów: "Jak się spało? Hej k... jak się spało?!"
  • 0
    W Poznaniu Lech bezbramkowo zremisował z Lechią
  • 0
    Kilka ciekawostek
  • 0
    Legia zagra w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Moulin - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Hamalainen - Radović
  • 0
    Witamy ze stadionu w Białymstoku. Już za niecałą godzinę rozpocznie się mecz Jagiellonii z Legią!