83'
  • 90+8'
    Dziękujemy bardzo za uwagę, życzymy spokojnej nocy i zapraszamy na legia.net do śledzenia materiałów pomeczowych
  • 90+7'
    Legioniści w bardzo dobrym stylu zwyciężają z Lechem Poznań 2:0 po golach Odjidjy i Kucharczyka. Po dzisiejszej porażce Jagiellonii z Lechią (0:4) to Legia jest nowym liderem Ekstraklasy i ma przewagę dwóch punktów nad Jagą, Lechem i Lechią.
  • 90+4'
    KONIEC MECZU! LEGIA LIDEREM EKSTRAKLASY!
  • 90+3'
    Legioniści mają sporo miejsca w środkowej strefie boska do rozegrania, jednak tracą piłkę na rzecz gości
  • 90+3'
    Blisko pola karnego Lecha legioniści, piłkę utrzymał w narożniku Kucharczyk i wywalczył aut, podobną pracę wykonał po chwili Jodłowiec
  • 90+1'
    Z kontrą ruszyła Legia, ale ostatnie podanie trafiło do ustawionego na spalonym Kucharczyka
  • 90+1'
    Groźny strzał na bramkę Malarza, jednak obok bramki. Golkiper gospodarzy zacznie od bramki
  • 89'
    Lech jeszcze przed szansą na kontaktowego gola, rzut wolny niedaleko bramki Malarza
  • 86'
    Rajd Vadisa w pole karne Lecha zakończony rzutem rożnym dla Legii
  • 86'
    Ostatnia zmiana w Legii - w miejsce Radovicia na murawie pojawia Kopczyński
  • 84'
    Kucharczyk otrzymał górną prostopadłą piłkę przelobował Putnockiego, a następnie skierował piłkę szczupakiem do pustej bramki!
  • 82'
    GOOOOOOL! KUCHY KING!
  • 81'
    Legia próbuje jeszcze przejąć inicjatywę na ostatnie minuty spotkania, seria rzutów z autu blisko pola karnego Lecha
  • 81'
    Tymczasem niecelny strzał Robaka w kierunku bramki Malarza
  • 79'
    Moulin oddał celny strzał z rzutu wolnego, jednak wprost w ręce Putnockiego
  • 78'
    Ostry faul Tetteha na Vadisie blisko pola karnego Lecha. Belg wychodził z kontratakiem. Rzut wolny dla Legii i żółta kartka dla pomocnika Lecha
  • 75'
    Groźna wrzutka Hamalainena w pole karne Lecha, niewiele brakowało, a do strzału doszliby Radović lub Kucharczyk
  • 75'
    Tym razem zmiana w drużynie gości - schodzi Gajos, wchodzi Tetteh
  • 73'
    Druga zmiana w Legii - boisko opuszcza Guilherme, a jego miejsce zajmuje wracający po kontuzji Kucharczyk
  • 72'
    Sędzia Stefański upomina trenera Vukovicia
  • 72'
    Żółtym kartonikiem ukarany Vadis, kontrowersyjna decyzja sędziego
  • 70'
    Akcję Lecha przerwał Jędrzejczyk, który był ciągnięty za koszulkę, ostatecznie wybił piłkę na rzut rożny, bo gwizdek sędziego milczał
  • 68'
    Ależ akcja Legii! Świetne rozegranie Vadisa do Rado, który z pierwszej piłki odegrał piętą niczym Ljuboja w pamiętnym meczu ze Spartakiem, piłka po rykoszecie trafiła do Guilherme, którego strzał został zablokowany!
  • 64'
    Niedokładne rozegranie piłki od bramki piłkarzy Lecha przejął Nagy, Węgier zagrał od razu do Vadisa, jednak Belg był na spalonym
  • 64'
    Pierwsza zmiana w Legii - na boisku pojawia się Hamalainen, schodzi Nagy
  • 60'
    Zmiana w Lechu - schodzi Majewski, a w jego miejsce na boisku melduje się Robak
  • 58'
    Rozegranie pomiędzy Rado a Vadisem. Serb oddał niecelny strzał zza pola karnego Lecha
  • 57'
    Złe dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywanego przez Moulina wprost w ręce Putnockiego
  • 57'
    Po raz kolejny ostro zatrzymywany Radović, jednak gwizdek sędziego milczy
  • 57'
    Po chwili jednak odgwizdany faul na jednym z lechitów
  • 56'
    Moulin sprytnie zagrał piłkę z kornera i niewiele zabrakło, aby Radović oddał strzał z piątego metra
  • 55'
    Vadis mądrze wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 54'
    Kolejne dośrodkowanie Lecha w pole karne Legii - teraz to podopieczni Bjelicy nacierają
  • 54'
    Dośrodkowanie Majewskiego z rzutu rożnego piąstkuje na aut Malarz
  • 53'
    Groźna wrzutka w pole karne Legii, jednak żaden z rywali nie zdołał oddać strzału na bramkę Malarza
  • 52'
    Dwójkowa akcja Nagya i Rado w polu karnym Lecha, ale Serb przekombinował z efektownością podania do Węgra i po chwili z kontrą wychodził Kownacki, któremu piłkę odebrał Hlousek
  • 50'
    Piłkę opanowała Legia i teraz legioniści dłużej próbują utrzymać się przy piłce
  • 50'
    Nieprzepisowo zatrzymywany Vadis przez Makuszewskiego
  • 49'
    Z rzutu wolnego nic nie wyszło, jednak przy piłce dalej zawodnicy Lecha
  • 48'
    Jodłowiec fauluje Kownackiego ok. 30 metrów od bramki Malarza
  • 47'
    Mocny przerzut na skrzydło do Guilherme, który rozegrał piłkę do Jędrzejczyka, jednak legioniści tracą futbolówkę i z akcją rusza "Kolejorz"
  • 46'
    Rajd Makuszewskiego zakończony strzałem na bramkę Malarza, rzut rożny dla Lecha
  • 45+19'
    Drugą połowę zaczęli legioniści
  • 45+18'
    Obie drużyny ponownie na murawie za moment kolejne 45 minut
  • 45+16'
    W pierwszej połowie kibice oświetlili nam sektorówkę :)
  • 45+3'
    Do przerwy Legia wygrywa 1:0 z Lechem po pięknym golu Odjidjy. Lechici po szybko straconej bramce nie mają pomysłu na rozbicie szyków podopiecznych Magiery. Wracamy za 15 minut!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Tempo troszeczkę siadło, ale Legia cały czas kontroluje mecz i najwyraźniej chce utrzymać wynik do przerwy
  • 43'
    Nie udało się stworzyć zagrożenia z rzutu rożnego, ale legioniści wciąż są przy piłce
  • 42'
    Ze stałego fragmentu nic nie wyszło, piłkarze Lecha zebrali jeszcze futbolówkę, ale akcję przerwał Vadis, który przeprowadził kolejny rajd. Kontra Legii zakończyła się strzałem Jodłowca minimalnie obok bramki. Legioniści wywalczyli rzut rożny
  • 40'
    "Kolejorz" próbuje konstruować ataki, lechici wywalczyli rzut rożny
  • 39'
    Próba długiego podania do Kownackiego, jednak świetnie asekurował Dąbrowski i piłka w rękawicach Malarza
  • 39'
    Próba uderzenia Majewskiego zablokowana przez Jodłowca
  • 36'
    Tym razem kombinacyjnego rozegrania po przeciwnej stronie boiska próbował Lech, jednak nic z tego nie wyszło
  • 34'
    Kombinacyjna akcja legionistów po lewej stronie boiska, poklepało trio Nagy-Rado-Hlousek
  • 32'
    Tymczasem na Żyletę "wjechała" sektorówka z hasłem: "Mistrz Polski 2017 - przyświecają nam najwyższe cele"
  • 32'
    Po prawej stronie boiska zatrzymywany Rado, jednak gwizdek sędziego Stefańskiego milczy
  • 30'
    Żółta kartka dla Trałki - Legia wychodziła z kontratakiem, a przy piłce był Vadis, który przez kilka metrów biegu był przytrzymywany przez kapitana Lecha
  • 28'
    Próba kontry w wykonaniu Legii, jednak zawodnicy Legii nie nadążyli za Nagym, który nie miał do kogo rozegrać piłki z lewej strony boiska
  • 26'
    W pole karne Malarza chciał wbiec Kownacki, jednak młody lechita skutecznie zatrzymany przez Hlouska i Pazdana
  • 25'
    Guilherme zatrzymywany w polu karnym Lecha, zdaniem sędziego nie było faulu
  • 24'
    Ależ teraz próbowali legioniści, techniczne podanie Guilherme do Jędrzejczyka na prawej stronie boiska jednak niecelne
  • 23'
    Faul na Jodłowcu w środkowej strefie boiska, po chwili w tym samym miejscu fauluje Rado, który zostaje ukarany żółtą kartką
  • 22'
    Dośrodkowanie Raduta z rzutu wolnego wylądowało za linią boczną, aut dla Legii
  • 21'
    Niedokładne rozegranie legionistów pod polem karnym zakończyło się kontrą Lecha, atak lechitów zatrzymał faulem Guilherme, za co został ukarany żółtą kartką
  • 19'
    Akcje budują teraz lechici - najpierw jedną wrzutkę w pole karne Legii wybił szczupakiem Dąbrowski, po chwili ten sam piłkarz zablokował próbę uderzenia Majewskiego, a trzecie dośrodkowanie Lecha wylądowało na trybunach
  • 16'
    Lech próbował coś zdziałać w środkowej strefie, ale Moulin po profesorsku odebrał futbolówkę i spokojnie rozegrał do tyłu
  • 14'
    Legia usiadła na lechitów niczym na niecieczan w niedzielę! Po raz kolejny przed szansą Nagy, który otrzymał prostopadłą piłkę z głębi pola, ale uderzył wprost w bramkarza Lecha
  • 13'
    We czterech wychodziła Legia, tuż przed polem karnym Vadis odegrał do Guilherme, jednak Brazylijczyk uderza w boczną siatkę bramki lechitów - mało brakowało!
  • 11'
    Kolejna szansa przed legionistami, tym razem świetnie na pozycję wyszedł Nagy. Węgier był jednak blokowany i oddał niegroźny strzał wprost w ręce Putnockiego
  • 8'
    Górne prostopadłe podanie od Dąbrowskiego do Vadisa! Belg z półwoleja pokonuje Putnockiego!
  • 7'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
  • 6'
    Dwójkowa akcja Rado i Vadisa po lewej stronie, Belg był faulowany
  • 6'
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Moulin, ale obrońcy Lecha poradzili sobie z wrzutką Francuza
  • 4'
    Obydwie drużyny powoli starają się budować akcje, jednak przy piłce częściej są legioniści
  • 3'
  • 2'
    Legia próbuje budować atak na połowie Lecha
  • 1'
    Zaczął Lech
  • 0
    "NIE PODDAWAJ SIĘ" - to hasło wyeksponowali kibice Legii na oprawie
  • 0
    Przypomnijmy, że w przypadku zwycięstwa mistrzów Polski to piłkarze Legii obejmą prowadzenie w tabeli Ekstraklasy, ponieważ lider z Białegostoku uległ Lechii 0:4
  • 0
    Zawodnicy przygotowują się do wyjścia na murawę, a kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    Legia wyjdzie w następującym składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Moulin - Odjidja-Ofoe - Radović
  • 0
    Witamy serdecznie ze stadionu przy Łazienkowskiej, gdzie o godz. 20.30 Legia zmierzy się z poznańskim Lechem!
Legia WarszawaLech Poznań

20' Guilherme

20'
29'

29' Łukasz Trałka

77'

77' Abdul Aziz Tetteh