36'
42'
56'
  • 90+1'
    Koniec! Legia przegrywa z Zenit 0:2. Warszawiakom zostały jeszcze do rozegrania dwa mecze sparingowe - z Odense oraz FC Nordsjaelland. Dziękujemy za uwagę i spędzenie z nami ostatnich 90 minut :)
  • 89'
    Zerwał się Zenit. Dziuba dostał piłkę w polu karnym, ale kapitalną interwencją popisał się Malarz
  • 88'
    Urbański do Kucharczyka, ten do Brozia i popisał się niezłym dośrodkowaniem. Skakał do niej Chukwu, ale nie zdołał sięgnąć futbolówki głową. Szkoda, że nikt więcej nie zamykał akcji
  • 86'
    Widać, że mecz dobiega końca...
  • 85'
    Tym razem z dystansu uderzał Kucharczyk, a piłka minęła słupek bramki rywali
  • 84'
    Dobra akcja legionistów. Piłka trafiła do Chukwu, ten uderzał zza pola karnego, ale bardzo niecelnie
  • 81'
    Gracze Zenita zdecydowanie się oszczędzają. Rywale nie próbują nawet zmasowanych ataków
  • 79'
    Aut dla Legii po skutecznej walce Kucharczyka
  • 77'
    Urbański pociągnął akcję, podał do Szymańskiego, a ten do Kucharczyka. Jego zagranie stworzyło niezłą szansę, ale Chima Chukwu nie odnalazł się w zamieszaniu pod bramką rywali
  • 73'
    Kolejne dwie zmiany w Legii. Aleksandrow oraz Urbański zastępują odpowiednio Kazaiszwilego i Jodłowca
  • 72'
    Broź często angażuje się w akcje ofensywne, często obiega Kucharczyka i daje mu dodatkową opcję rozegrania piłki
  • 71'
    Kucharczyk odważnie powalczył o piłkę i był efekt - teraz futbolówkę rozgrywają mistrzowie Polski
  • 71'
  • 69'
    Zmiana. Szymański w miejsce Radovicia
  • 68'
    Kazaiszwili płasko w pole karne, ale piłka wybita przez stoperów wicelidera rosyjskiej Premier Ligi
  • 67'
    Sporo walki w środku pola
  • 66'
    Broż zagrał w pole karne, Chima Chukwu dotknął piłkę, ale zagrożenia nie było
  • 65'
    Dwie zmiany w rosyjskim zespole. Danny za Guliano oraz Artur Jusupow za Garcię
  • 62'
    Nagy za Hlouska, a Daniel Chima Chukwu za Hamalainena
  • 60'
    Delikatnie wieje nudą z boiska. Piłkarze Legii są jednak aktywniejsi od przeciwników w drugiej połowie
  • 57'
    Szatow traci piłkę. Futbolówka wędruje do Kucharczyka, ale dobrym powrotem popisał się Żirkow, który odzyskał piłkę
  • 56'
    Tym razem kartką ukarany Criscito. Legia ma z kolei rzut rożny
  • 56'
    Niezłe dośrodkowanie, jest uderzenie, ale dobrze w bramce spisał się golkiper rywali
  • 53'
    Żółta kartka dla rywala
  • 53'
    Radović odebrał piłkę w środku pola, zszedł na skrzydło, odegrał do Hlouska, a ten dośrodkował. Głową uderzał Kucharczyk, ale piłkę złapał golkiper przeciwników
  • 53'
    Broź przekroczył przepisy i faulował Szatowa na własnej połowie
  • 50'
    Jodłowiec podał do Hamalainena, ten starał się prostopadle podać do Radovicia, ale zagranie było ciut za mocne. Niezła próba legionistów
  • 49'
    Radović wycofał piłkę do Kopczyńskiego, ten słusznie oddał strzał z dystansu, ale uderzenie było niecelne
  • 49'
    W rosyjskiej ekipie, na boisko wszedł rezerwowy. Łodygina zastąpił w bramce Baburin
  • 47'
    Legioniści spokojnie wymieniają piłkę
  • 46'
    W Legii dwie zmiany: Kucharczyk w miejsce Guilherme, a za Pazdana - Czerwiński. Wszedł również Broź za Dąbrowskiego. Jędrzejczyk przesunął się na pozycję stopera
  • 45+15'
    Rozpoczynamy drugą połowę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Po dwóch trafieniach Kokorina, legioniści przegrywają 0:2
  • 44'
    Szatow konkurował o piłkę z Hlouskiem i wyszedł zwycięsko z konfrontacji, gdyż od autu rozpoczyna Aniukow
  • 44'
    Piłka dośrodkowana w pole karne, przetoczyła się przez "szesnastkę", ale futbolówkę przejmują legioniści
  • 43'
    Dąbrowski napomniany kartką za faul w środku pola
  • 41'
    Legioniści próbują dośrodkowania, ale Zenit dobrze prezentuje się w defensywie. (W ofensywie też).
  • 41'
  • 38'
    Radović pokręcił przed polem karnym, uderzył obok bramki i sam nie jest zadowolony z próby
  • 37'
    Gracze Zenita wymienili kilka podań, poślizgnął się Pazdan, spóźniony był Hlousek, a piłka spadła na jedenasty metr. Tam dobiegł do niej Aleksander Kokorin i pewnym uderzeniem pokonał Malarza
  • 36'
    0:2. Kokorin
  • 35'
    Kontra Legii. Radović do Kopczyńskiego i... strata.
  • 33'
    Dziuba złapany na pozycji spalonej
  • 32'
    Zenit zagrał do tyłu, dośrodkowanie nastąpiło dopiero po kilku podaniach. "Wrzutka" niecelna i znowu z "piątki" rozpocznie Malarz
  • 31'
    Kokorin naciskał Malarza, a ten bez ryzyka - wybija piłkę na aut
  • 31'
    Po chwili kolejny korner dla przeciwników
  • 30'
    Jędrzejczyk walczył z Szatowem na lewej flance, a skutkiem korner dla rywali
  • 30'
    Dośrodkowanie łapie Arkadiusz Malarz
  • 29'
    Rzut rożny dla rywali, ale ci niedokładnie dogrywali i od bramki zaczyna Malarz
  • 28'
    Szatow pobiegł kilkanaście metrów lewą flanką, w tempo zagrał do wbiegającego w pole karne Kokorina, który urwał się Hlouskowi, a Rosjanin mocnym uderzeniem, z zimną krwią pokonał Arkadiusza Malarza
  • 27'
    0:1. Aleksander Kokorin
  • 25'
    Radović zgrał piłkę do Kopczyńskiego, ten wbiegł w tempo, spróbował uderzenia, ale strzał pewnie złapał Łodygin
  • 23'
    Jędrzejczyk ostro powstrzymany przez Szatowa. Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę, a w tle słychać brawa trenera Magiery: - O to chodzi panowie!
  • 23'
    Istotne jest to, że legioniści nie boją się Rosjan. Mistrzowie Polski próbują realizować własny plan na spotkanie. Atakują, kiedy wyczują dobrą szansę
  • 20'
    Faul na Radoviciu na połowie rywali. Garcia musiał przekroczyć przepisy, by powstrzymać Serba
  • 20'
    Niestety, szybka strata warszawiaków
  • 19'
    Było groźnie. Piłka trafiła na lewą flankę po zagraniu Mogileversa, a Żirkow pokazał swoje zagranie firmowe - mocny strzał lewą nogą. Uderzenie minimalnie minęło słupek bramki strzeżonej przez Malarza
  • 17'
    Gra toczy się głównie w środku pola. Obie ekipy cierpliwie rozgrywają piłkę
  • 16'
    Żirkow i Szatow zatrzymują Radovicia
  • 15'
    Dąbrowski "kasuje" ofensywną akcję przeciwników
  • 12'
    Giuliano i Malarz ścigali się do piłki, ale szybszy był golkiper Legii, który złapał futbolówkę w polu karnym
  • 11'
    Pazdan faulowany przez Dziubę. Obaj walczyli o piłkę na połowie Legii
  • 10'
    Kazaiszwili uwolnił się spod opieki dwóch rywali i zagrał do Radovicia, ale warszawiacy po chwili tracą piłkę
  • 9'
  • 8'
    Krótkie rozegranie, piłka do Aniukowa, który dogrywał piłkę w pole karne. Ostatecznie uderzał Szatow, ale strzał był lekki i futbolówkę pewnie złapał Malarz
  • 8'
    Radović miał trochę miejsca, zagrał na lewą stronę do Hlouska, a ten zwolnił akcję i odegrał do Kopczyńskiego, który wprowadził spokój w grze
  • 7'
    Starcie Pazdana z Aniukowem. Rosjanin wywalczył rzut rożny, a potem, pomógł wstać reprezentantowi Polski
  • 5'
    Na stadionie pojawiło się kilkadziesiąt osób. Są również kibice Legii. Jest jedna flaga w barwach klubowych, a także jedna biało-czerwona
  • 5'
    Hlousek próbował dośrodkowania, ale został zablokowany przez Aniukowa
  • 3'
    Legioniści od początku spotkania starają się długo utrzymywać przy piłce. Warszawiacy zdecydowanie nie próbują szaleńczych ataków
  • 1'
    Legioniści wymienili kilka podań. Hlousek do Kazaiszwilego, ten do Czecha, ale niecelnie i od autu grę wznawiają Rosjanie
  • 0
    Piłkarze już na boisku
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    17:36: Oto zestawienie Zenitu: Łodygin - Aniukow, Luis Neto, Criscito, Żyrkow - Kokorin, Mogilewets, Garcia, Szatow - Giuliano - Dziuba.
  • 0
    17:35 - Legioniści rozpoczną spotkanie w następującym składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Dąbrowski, Hlousek - Kazaiszwili, Jodłowiec, Kopczyński, Jodłowiec, Radović - Hamalainen.
  • 0
    17:30 - Witamy! O godzinie 18:00 piłkarze Legii sparingowo zmierzą się z Zenitem Sankt Petersburg, który wystąpi w mocnym składzie. Zapraszamy do wspólnego śledzenia spotkania
Legia WarszawaZenit Sankt Petersburg
27'

27' Aleksander Kokorin

36'

36' Aleksander Kokorin

56'

56' Domenico Criscito