(0:0)

Ulsan HyundaiUlsan Hyundai
25-01-2016 18:00
  • 90+1'
    Koniec! Legia Warszawa w pierwszym sparingu na drugim zgrupowaniu z La Mandze remisuje 0:0 z koreańskim Ulsanem Hyundai FC. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90'
    Hołownia miękko wrzucił do Hamalainena, ale Fin nie opanował futbolówki
  • 89'
    Seonjai wchodzi, Jongho schodzi
  • 88'
    Ji Hun zmienia Dong Ho
  • 87'
    Hołownia w tempo do Kucharczyka, ale Michał nie opanował piłki i ją stracił na rzecz Koreańczyków
  • 86'
    Dąbrowski odważnie pobiegł do przodu i podał na skrzydło od Kucharczyka. Pomocnik dośrodkował wprost na głowę Urbańskiego, ale Yongdae kapitalnie obronił strzał "Urbiego"
  • 84'
    Duet Żyro-Dąbrowski wzajemnie się uzupełnia, dobrze wygląda ta współpraca
  • 82'
    Dwie roszady w ekipie Ulsanu. Eunseong i Jaeyong meldują się na placu w miejsce Habibou i Chi Gon
  • 81'
    "Wojskowi" skutecznie się bronią przy akcjach Koreańczyków, widać zaangażowanie w szeregach ekipy Jacka Magiery
  • 79'
    Hamalainen chciał dograć do Aleksandrowa, który zrobił ruch do piłki, ale podanie Fina było niecelne
  • 79'
    Szymański był blisko pola karnego Ulsanu, ale zamiast uderzyć, dogrywał do Kucharczyka i zrobił to źle
  • 77'
    Habobou otrzymał piłkę z głębi pola, ale stracił ją i od bramki wznowi Cierzniak
  • 76'
    Kucharczyk! Pomocnik zszedł do środka i potężnie kropnął, ale Yongdae końcami palców sparował uderzenie "Kuchego"
  • 75'
    Odważna próba zza "szesnastki" Sang Wuna, lecz piłka przeleciała nad bramką
  • 74'
    Habibou zdołał oddać strzał, będąc pod kryciem Żyry, ale futbolówka poszybowała ponad poprzeczką
  • 73'
    Geonung zmienia Yongwoo
  • 72'
    Centra Szymańskiego, lecz Habibou wybił futbolówkę, ale legioniści szybko ją odzyskali. Z ich akcji jednak nic nie wyszło
  • 71'
    Broź do Aleksandrowa po ładniejszej akcji i warszawiacy będą mieli korner
  • 70'
    Przerzut Kucharczyka na Brozia, ale prawy obrońca nie opanował futbolówki
  • 69'
    Najpierw strzał Kucharczyka został zblokowany, a potem dobrze w defensywie powalczył Dąbrowski, który oddalił zagrożenie
  • 69'
    Habibou będąc pod presją stracił piłkę
  • 68'
    Niedokładne zagranie Urbańskiego do Jodłowca i od autu wznowią przeciwnicy
  • 66'
    Mocne dośrodkowanie gracza Ulsanu z lewej flanki,ale Cierzniak spisał się bez zarzutu między słupkami
  • 65'
    Szymański zabrał się do kontry i w ostatniej chwili podał do Kucharczyka. Legionista uderzył z pierwszej piłki, ale futbolówka przeleciała obok słupka
  • 63'
    Szymański wtargnął w "szesnastkę, ale został osaczony przez dwóch rywali, upadł, ale sędzia nie wskazał na "wapno"
  • 61'
    Daleki przerzut Jodłowca, ale Broź nie miał jak dość do tej futbolówki
  • 60'
    Dobra decyzja Szymańskiego. Gracz z rocznika '99 spojrzał i uderzył z lewej nogi zza "szesnastki", ale Yongdae nie miał problemów z interwencją
  • 59'
    Tempo meczu nieco opadło, a obie drużyny nie chcą podjąć zbyt dużego ryzyka. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska
  • 58'
    Jodłowiec przejął piłkę, ale źle ją zgrał do Kucharczyka, którego uprzedzili rywale
  • 57'
    Kolejna centra Koreańczyków, ale legioniści odprowadzili piłkę wzrokiem poza linię końcową
  • 56'
    Sunghwan zacentrował z lewej flanki, ale Cierzniak dobrze spisał się na przedpolu i chwycił piłkę
  • 55'
    Aleksandrow dośrodkował w pole karne, ale nie było tam żadnego z partnerów
  • 54'
    Dobry powrót Dąbrowskiego i solidna asekuracja
  • 53'
    Hamalainen błyskawicznie wypuścił Szymańskiego, który minął rywala i stanął oko w oko z bramkarzem, lecz uderzył wprost w golkipera. Szkoda tej akcji
  • 52'
    Habibou faulowany przez jednego z legionistów. Zacznie Ulsan
  • 51'
    "Urbi" szukał teraz Szymańskiego, ale "Seba" nie przejął piłki i akcja spaliła na panewce
  • 50'
    Urbański fenomenalnie wypuścił rozpędzonego Kucharczyka, ale "Kuchy" był na ofsajdzie
  • 48'
    Dąbrowski wybił futbolówkę na aut powstrzymując akcję Ulsanu
  • 47'
    Kucharczyk dostał niezłą piłkę z głębi pola, ale skrzydłowy nie opanował jej
  • 46'
    Sang Wun sfaulowany przez Urbańskiego
  • 45+2'
  • 34'
    Po przerwie Legia wybiegnie w następującej "jedenastce": Cierzniak - Broź, Dąbrowski, Żyro, Hołownia - Urbański, Jodłowiec - Hamalainen, Szymański, Aleksandrow - Kucharczyk
  • 32'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje bezbramkowo z Ulsanem Hyundai
  • 31'
    Radović dośrodkował wzdłuż "szesnatki", który uniknął spalonego. "Rado" uniknął spalonego i podał do Kazaisziwilego, ale Gruzin w kapitalnej sytuacji huknął tylko w bramkarza
  • 30'
    Kazaiszwili po wznowieniu gry chciał szybko wpaść w pole karne i szukał Radovicia, ale Koreańczycy odczytali jego zamiary
  • 29'
    Sang Wun dośrodkował w "szesnastkę", ale "Wojskowi" wyszli z opresji i poradzili sobie z tą centrą
  • 28'
    Rzut rożny dla Ulsanu po interwencji Pazdana
  • 27'
    Warszawiacy długo utrzymywali się teraz przy piłce, co mogło się podobać, ale finalnie nic z tego nie wynikło
  • 25'
    Kontra Legii! Radović otrzymał piłkę z głębi pola, lecz w kluczowym momencie zagrał nie w tempo do wybiegającego Kazaiszwilego. Gruzin zbyt lekko uderzył, co z łatwością wyłapał golkiper Ulsanu
  • 23'
    Czerwiński wypatrzył Nagya w polu karnym, który po chwili upadł na murawę i wywalczył rzut wolny
  • 23'
    Centra Guilherme, główkował jeszcze Hlousek, ale od bramki rozpocznie Yongdae
  • 21'
    Faul Jędrzejczyka na Kovacecu
  • 20'
    "Jędza" dośrodkował po ziemi, futbolówka spadła pod nogi Chukwu, który jednak nie pokonał golkipera Ulsanu, mimo dobrej okazji
  • 19'
    Jędrzejczyk zagrał do aktywnego dzisiaj Kazaiszwilego, ale Gruzin zbyt długo ją holował i akcja gwałtownie zwolniła
  • 18'
    Kazaiszwili zdecydował się na strzał z dystansu, ale Yongdae obronił uderzenie legionisty
  • 17'
    Rzut wolny dla Legii. Radović zacentrował, ale Seung Hyun wybił piłkę na wiwat
  • 16'
    Habibou dostał piłkę, ale był osamotniony w ataku i szybko ją stracił
  • 15'
    Yongwoo wrzucił miękko w pole karne, gdzie partner uderzył na bramkę. Piłka zmierzała do siatki, jednak w ostatniej chwili Czerwiński wybił futbolówkę z linii bramkowej. Następnie Koreańczycy mogli ponownie zagrozić, lecz Malarz zażegnał niebezpieczeństwo
  • 13'
    Rozpędzony Nagy dośrodkował płasko, akcję chciał zamknąć Kazaiszwili, ale Gruzin przegrał starcie z rywalem
  • 12'
    Dobra interwencja Czerwińskiego w obronie. Stoper wyekspediował futbolówkę na aut, będąc pod presją Habibou
  • 11'
    Aut dla graczy Ulsana na połowie Legii
  • 10'
    Indywidualna szarża Hlouska powstrzymana przez przeciwników. Czysty odbiór
  • 9'
    Teraz "Gui" próbował nacisnąć oponenta blisko pola karnego rywali, lecz Brazylijczyk sfaulował
  • 8'
    Kovacec podał do Ki Jee, ale lewy defensor źle dośrodkował w pole karne Malarza
  • 8'
    Ulsan ponownie przeprowadził akcję, lecz Guilherme był na posterunku i wślizgiem odzyskał piłkę
  • 7'
    Czerwiński z daleka wrzucił pikę na Chukwu, który wygrał starcie z przeciwnikiem i kropnął z prawej nogi, ale piłka przeleciała obok słupka
  • 6'
    Nagy zagrał zbyt mocno i niedokładnie do Hlouska, który nie dopadł do futbolówki
  • 6'
    Radović chciał sprytnie zagrać do przodu, ale Koreańczycy wyczuli jego intencje
  • 5'
    Teraz Kazaisziwli bezpardonowo powstrzymał rywala. Zacznie Ulsan
  • 4'
    Jeden z piłkarzy "Wojskowych" został sfaulowany w środku pola
  • 2'
    Warszawiacy rozgrywają teraz piłkę spokojnie na własnej połowie
  • 1'
    Guilherme huknął z woleja, lecz Brazylijczyk uderzył w poprzeczkę
  • 1'
    Wcześniej to legioniści dyktowali tempo gry, założyli wysoki pressing, lecz nie potrafili sobie wykreować stuprocentowej okazji