Koniec meczu! Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem
  • 90+3'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+2'
    Legia zamknęła Ajax w jej polu karny, ale nie potrafi znaleźć sposobu na przeforsowanie linii obrony rywali
  • 90+1'
    Legia próbuje wykorzystać przewagę liczebną na boisko, ale za szybko konstruują akcje, a Ajax mądrze się broni
  • 90+1'
    Kucharczyk za mocno podał na prawe skrzydło do Guilherme
  • 90+1'
    Onana znów gra na czas...
  • 89'
    Legia wyprowadzała kontrę, ale Hlousek niecelnie zagrał...
  • 88'
    Radović wdał się w pojedynek z rywalem. Wydawało się, że Serb wywalczył rzut rożny, ale arbiter kazał grać od bramki
  • 88'
    Onana nie spieszy się ze wznowieniem gry
  • 86'
    Kluivert schodzi z boiska. Zastępuje go Westermann
  • 85'
    Kontra Legii. Radović strzelił, ale piłka przeszła po nodze Sancheza i wyleciała na róg
  • 85'
    Legioniści znów nie oddali strzału po centrze z rzutu rożnego
  • 84'
    Klassen za pretensje również został ukarany żółtą kartką
  • 83'
    Kluivert próbował oszukać Hlouska, ale Czech zjadł doświadczeniem 17-latka
  • 83'
    Sędzia dał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dla Tetego
  • 81'
    Hamalainen zastępuje Ojidję-Ofoe
  • 80'
    Żaden z legionistów nie zdołał oddać strzału po centrze "Gui"
  • 80'
    Van de Beek zmienia Ziyecha
  • 79'
    Legia wywalczyła rzut rożny. Piłę dośrodkuje Guilherme
  • 78'
    Świetna interwencja nogami Malarza. Za łatwo Ajax "wszedł" w pole karne Legii
  • 77'
    Pazdan uprzedził Dolberga i wybił futbolówkę na aut
  • 76'
    Odjidja-Ofoe zagrał z rzutu wolnego do Kucharczyka, ale pomocnik niecelnie podał
  • 76'
    Legia wywalczyła kolejny rzut wolny. Gospodarze szybko wznowili grę, zagrali prostopadłą piłkę na lewą flankę, ale jeden z zawodników mistrzów Polski był na spalonym
  • 74'
    Guilherme sfaulował Sinkgravena na połowie Ajaksu
  • 72'
    Kluivert zmienia Traore
  • 72'
    Malarz spokojne broni strzał Ziyecha
  • 71'
    Guilherme uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się o mur i wyleciała poza boisko. Korner
  • 71'
    Kontra Ajaksu. Legioniści przerwali akcję gości. Aut dla rywali
  • 70'
    Radović nie zagra w Amsterdamie
  • 70'
    Faul taktyczny Tetego. Legia będzie wykonywać rzut wolny pod polem karnym Ajasku
  • 69'
    Sędzia napomniał Radovicia
  • 67'
    Kontra Legii. Radović zagrał do Guilherme, który przedłużył podanie do Kucharczyka. "Kuchy" przebiegł całe boisko, próbował znaleźć brazylijskiego pomocnika, ale futbolówka odbiła się od obrońcy Ajaksu i finalnie weszła w posiadanie Onany
  • 66'
    Kolejna akcja Ajaksu. Znów legioniści wybili piłkę na róg
  • 65'
    Trzech zawodników otoczyło Odjidję-Ofoe i wygarnęli mu piłkę. Ajax wyszedł z kontrą, która zakończyła się rzutem rożnym dla gości
  • 63'
    Małe zamieszanie pod polem karnym Legii. Finalnie sędzia przyznał rzut wolny dla gospodarzy
  • 62'
    Broź sfaulował Younesa i dostał żółtą kartkę
  • 62'
    Rzut wolny na wysokości pola karnego Legii. Ziyech dośrodkował piłkę w "szesnastkę", ale legioniści wyszli z opresji
  • 61'
    Kucharczyk na zamach oszukał Sancheza. Piłkarz przełożył sobie futbolówkę na lewą nogę, uderzył, ale został zablokowany. Korner
  • 61'
    Radović doszedł do strzału po stałym fragmencie gry. Piłka odbiła się od Klassena i poleciała w boczną siatkę
  • 60'
    Kucharczyk pomknął prawą flankę. Zawodnik zagrał płaską piłkę wzdłuż bramki. Futbolówkę kopnął obrońca. Piłka o mały włos, a wpadłaby do bramki. Niestety, finalnie wypadła poza boisko. Korner
  • 58'
    Rzut wolny na wysokości pola karnego Legii. Ziyech dośrodkował piłkę w "szesnastkę", ale sędzia odgwizdał faul dla gospodarzy
  • 58'
    Guilherme zastępuje Kazaiszwiliego
  • 57'
    Kucharczyk zmienia Necida
  • 56'
    Hlousek blokuje centrę Tetego
  • 55'
    Younes pobiegł z piłką do końcowej linii. Skrzydłowy wycofał futbolówkę do Klassena, ale pomocnik mocno przestrzelił
  • 54'
    Chaos pod bramką Legii. Mistrzowie Polski mieli problem, by wybić futbolówkę. Finalnie gospodarze uporali się z atakiem Holendrów
  • 53'
    Radović zagrał na prawą flankę do Brozia. Obrońca Legii posłał centrę w "szesnastkę" Ajaksu. Obrońcy wybili futbolówkę, zgarnął ją Odjidja-Of0e. Belg huknął, ale obok bramki
  • 51'
    Kopczyński powstrzymał na lewej flance Younesa
  • 49'
    Kopczyński posłał prostopadłe podanie do Necida, ale ten znów był na spalonym
  • 48'
    Tete za słabo zagrał do swojego bramkarz, ale Onana zdążył uprzedzić Necida
  • 48'
    Younes szukał miejsca do oddania strzału, ale legioniści powstrzymali skrzydłowego
  • 47'
    Ziyech próbował prostym zwodem minąć Brozia, ale obrońca Legii nie dał się oszukać
  • 46'
    "Vako" próbował przyjąć piłkę wybitą z pola karnego Legii. Futbolówka wyleciała na aut
  • 45+17'
    Legioniści rozpoczęli
  • 45+16'
    Piłkarze wrócili na murawę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Jak na razie tablica świetlna pokazuje wynik 0:0
  • 45'
    Teraz Traore zrewanżował się Hlouskowi. Skrzydłowy Ajaksu przerwał akcję Czecha
  • 44'
    Seria błędów Legii. Ajax wyszedł z kontrą. W doskonałej okazji znalazł się Dolberg, ale na szczęście dla legionistów, spudłował
  • 43'
    Broź świetnie wyprzedził rywala. Obrońca podał do Odjidji-Ofoe, który znalazł w polu karnym Kazaiszwiliego. "Vako" próbował mijać przeciwnika, ale stracił futbolowkę
  • 41'
    Hlousek dwa razy świetnie przerwał akcję Traore
  • 40'
    Odjidja-Ofoe doskonale podał do Necida. Czech w polu karnym przyjął futbolówkę na klatkę piersiową i uderzył z woleja. Niestety, Onana złapał piłkę
  • 39'
    Radović długo szukał momentu, by podać do kolegi z zespołu, ale rywale świetnie kryli legionistów
  • 38'
    Jodłowiec wybił futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do uderzenia złożył się Schone, ale piłka poleciała daleko od bramki Malarza
  • 37'
    Ziyech przez Klassena zagrał do Traore. Skrzydłowy oddał strzał, Malarz sparował piłkę na róg
  • 37'
    Schone posłał trzy centry w pole karne Legii. W końcu jeden z legionistów wybił piłkę na róg zamiast do Duńczyka
  • 36'
    Rekontra Legii! Necid wykorzystał błąd jednego stopera Ajaksu, ale dobiegali do niego kolejni rywale. Czech zdecydował się na strzał, ale futbolówka wyleciała poza boisko. Legioniści domagali się kornera, sędzia nakazał grać od bramki Onany
  • 35'
    Kontra Ajaksu. Ziyech doszedł do strzału, ale piłka powędrowała prosto do Malarza
  • 34'
    Kopczyński wyprowadzał kontrę Legii. Pomocnik próbował zagrać prostopadłą piłkę do Necida, ale podanie przerwał Sanchez
  • 33'
    Traore jedną kiwką czterech legionistów. Skrzydłowy próbował uderzyć z lewej nogi, ale został przyblokowany
  • 32'
    Schone w ostatniej chwili został przytrzymany i nie zdołał oddać strzału ze skraju pola karnego
  • 31'
    Traore piętką zagrał do Teta, ale Kopczyński w ostatniej chwili przerwał akcję gości
  • 30'
    Odjidja-Ofoe zdecydował się na indywidualny rajd. Belg został otoczony przez rywali i finalnie stracił piłkę
  • 30'
    Chwilę później belgijski pomocnik podał do "Rado" na prawą flankę. Kapitan Legii niecelnie jednak dośrodkował
  • 29'
    Dąbrowski skiskował, gdy próbował wybić piłkę. Na szczęście Hlousek w porę zagrał futbolówkę głową do Malarza
  • 27'
    Radović posłał długą piłkę do Necida. Napastnik Legii przepychał się z obrońcą, który za chwilę się przewrócił. Arbiter użył gwizdka i przyznał faul dla gości
  • 26'
    Hlousek faulował Traore na połowie Ajaksu
  • 25'
    Hlousek wyrzucił piłkę z autu do Odjidji-Ofoe Belg przepuścił futbolówkę. Radović przyjął ją, oddał ją belgijskiemu pomocnikowi, który uderzył, ale został zablokowany. Korner
  • 23'
    Legia próbuje zawiązać akcję, ale ma problemy z wymieniem kilku podań
  • 21'
    Kontra Ajaksu. Schone zagrał do Dolberga, który zwolnił całą akcję. Napastnik próbował posłać centrę, piłka uderzyła obrońcę i goście wywalczyli rzut rożny
  • 18'
    Za chwilę jeden z legionistów wbiegł w pole karne Ajaksu, ale został powstrzymany przez przeciwnika. Korner
  • 18'
    Odjidja-Ofoe, podobnie jak w spotkaniu z Realem, zszedł na uderzenie z lewej nogi. Belg strzelił płasko po ziemi i Onana złapał futbolówkę
  • 17'
    "Vako" i Onana ścigali się do jednej piłki. Szybszy był bramkarz Ajasku, który wybił futbolówkę do Pazdan. Stoper próbował strzelić z połowy, ale uderzenie było za słabe
  • 15'
    Hlousek powstrzymał Dolberga na skrzydle i dał się jeszcze sfaulować
  • 14'
    Pazdan zablokował drogę Traore. Grę rozpocznie Malarz
  • 13'
    Ajax długo rozgrywa piłkę na własnej połowie. Holendrzy próbują wciągnąć legionistów na swoją część boiska
  • 13'
    Obrona Legii powstrzymała Dolberga, ale wybiła piłkę na oślep. Znowu Ajax będzie konstruował akcję
  • 11'
    Radović zagrał górną piłkę do "Vako". Gruzin przyjął futbolówkę na klatkę piersiową. Minął dwóch zawodników, ale trzeci go powstrzymał
  • 11'
    Tete strzelał zza pola karnego. Dąbrowski zablokował uderzenie. Korner dla gości
  • 9'
    Centra z lewej flanki. Klassen uderzył, Malarz chwycił piłkę na linii bramkowej. Żaden z pięciu arbitrów nie wskazał na środek boiska. Dalej mamy remis
  • 7'
    Odjidja-Ofoe walczył o piłkę z Tetem. Pomocnik faulował obrońcę Ajaksu. Piłka dla gości
  • 6'
    Radović zagrał prostopadłe podanie do Necida, ale napastnik był na spalonym
  • 5'
    Klassen zagrał do Dolberga, który próbował uciec Dąbrowskiemu. Stoper Legii dobrze się zastawił i Malarz zacznie od bramki
  • 4'
    Piłkarze Ajaksu wysoko atakują obrońców Legii i Arkadiusza Malarza
  • 4'
    Broź próbował zagrać do Necida, ale Czech był na spalonym i nie poszedł za akcją
  • 3'
    Malarz zagrał długą piłkę do Necida. Czeski napastnik zgrał futbolówkę na prawą flankę do Radovicia. Kapitan Legii zakręcił obrońcą, ale jego dośrodkowanie nie było precyzyjne
  • 2'
    Sanchez długim podaniem próbował uruchomić swoich ofensywnych piłkarze, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 1'
    Rozpoczął Ajax
  • 1'