3'
42'
55'
  • 90+5'
    Koniec! Juniorzy starsi Legii Warszawa żegnają się z UEFA Youth League pięknym, zasłużonym zwycięstwem ze Sportingiem w Pruszkowie. Gole dla ekipy Krzysztofa Dębka strzelali Praszelik i Michalak. Legioniści zdobyli łącznie pięć punktów w fazie grupowej, dali z siebie wszystko, walczyli o każdy metr boiska i pokazali, że mogą podjąć równorzędną walkę z rówieśnikami w Europie. Młodzież Legii po raz kolejny udowodniła swoją wartość i dostarczyła kibicom mnóstwo pozytywnych emocji, za które serdecznie dziękujemy! Wierzymy, że ci chłopcy jeszcze nie raz dadzą o sobie znać i będą pokonywać kolejne szczeble piłkarskie na swojej drodze. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe i dziękujemy za uwagę!
  • 90+1'
    Leleno przeciągnął dośrodkowanie, przez co Olejarka nie miał szans na zrobienie różnicy w polu karnym "Lwów"
  • 90+1'
    Marques na spalonym
  • 90'
    Góral złapany na ofsajdzie po długim podaniu od Hołowni
  • 89'
    Silvie spadła piłka pod nogi po złym wybiciu Nawotki, ale Portugalczyk huknął mocno na wiwat
  • 89'
    Leao dośrodkował do Aurelio, który główkował wzdłuż bramki, lecz futbolówki do siatki nie skierował żaden z kolegów
  • 88'
    Ryczkowski od razu zagrał do Olejarki, ale Silva spokojnie wyskoczył i chwycił futbolówkę
  • 86'
    Olejarka melduje się na placu w miejsce Michalaka
  • 85'
    Nawotka zacentrował, do piłki nabiegał Góral, ale Riciulli wybił futbolówkę poza linię boczną
  • 84'
    Leleno do Ryczkowskiego, "Ryczi" wtargnął w pole karne, nawinął Conte, lecz zabrakło precyzji i szczypty szczęścia
  • 84'
    Majecki broni strzał Leao
  • 83'
    Marques wpadł w "szesnastkę", lecz zgubił piłkę w polu karnym. Legioniści wyprowadzili kontratak, Michalak zdecydował się na strzał z dystansu, który wpadł do "koszyczka" Silvy
  • 81'
    Empis osaczony przez Nawotkę i Ryczkowskiego stracił futbolówkę
  • 81'
    Silva zmienia Cabrala
  • 80'
    Ryczkowski przewinił w ofensywie. Gościom się spieszy, ale to legioniści znów przeważają
  • 78'
    Góral zagrał do Michalaka na lewą flankę, ten wpadł w "szesnastkę", ale został zablokowany przez Paza. Korner
  • 78'
    Ryczkowski obrócił się, zagrał krótko do Leleno, który nie wahał się i huknął, lecz posłał futbolówkę obok słupka
  • 77'
    Ryczkowski nieprzepisowo powstrzymał Empisa po wybiciu Majeckiego
  • 76'
    Leleno faulowany w środku pola przez Bragance
  • 75'
    I Aurelio zastępuje Balde
  • 74'
    Cabral chciał szarżować na skrzydle, ale nie umożliwił mu tego Nawotka
  • 74'
    Leleno za Praszelika
  • 73'
    Najpierw Luis, potem Marques, ale wynik na tablicy świetlnej wciąż pokazuje 2:0 dla miejscowych! Sporting przycisnął, ale brakuje im szczęśca
  • 73'
    Michalak złapany na spalonym po piłce z głębi pola
  • 71'
    Braganca ładnie zagrał z Empisem na jeden kontakt, lecz legioniści wyszli z opresji
  • 71'
    Pierwsza roszada w ekipie gospodarzy. Kulenović schodzi, wchodzi debiutant - Góral!
  • 70'
    Aut dla Sportingu, złe wybicie Żyry
  • 69'
    Hołownia! Cóż za ofiarna interwencja "Hołka", który zablokował wślizgiem rywalom dostęp do pustej bramki
  • 68'
    Leao zszedł do środka i będąc pod presją kropnął, lecz zrobił to niecelnie i futbolówka przeleciała obok słupka
  • 67'
    Marques zagrał do Leao, ale Nawotka wyłuskał piłkę Portugalczykowi spod nóg. Świetne widowisko w Pruszkowie!
  • 66'
    Balde zacentrował z rzutu wolnego, ale Żyro nie ma sobie równych w pojedynkach powietrznych. Po chwili sfaulowany został Nawotka
  • 65'
    Mądrze Żyro zagrał piłkę klatką piersiową do Majeckiego. Goście atakują zaciekle, ale warszawiacy dobrze się ustawiają i w każdej chwili mogą wyprowadzić szybką kontrę
  • 63'
    Michalak zwiódł balansem ciała rywala i zagrał do Ryczkowskiego. "Ryczi" wrzucił w pole karne, do piłki doszedł Praszelik, ale huknął wprost w bramkarza
  • 62'
    Centra Empisa zbyt głęboka i legioniści poradzili sobie z tą wrzutką
  • 60'
    Kulenović! Chorwat dopadł do piłki po główce golkipera Sportingu, miał przed sobą pustą bramkę, ale popisał się nieskutecznym lobem
  • 59'
    Brawo defensywa Legii! Warszawiacy dobrze pracują i dzielą się zadaniami z tyłu
  • 59'
    Hołownia faulowany przez Luisa
  • 57'
    Ależ pudło Ryczkowskiego! Jak to nie wpadło, chyba nikt tego nie wie
  • 56'
    Cóż za błysk Wańka! Pomocnik inteligentnie posłał prostopadłą piłkę do Michalaka, który wpakował piłkę do siatki!
  • 55'
    2:0! Michalak!
  • 54'
    Głębokie dośrodkowanie Cabrala z lewej strony, ale żaden z partnerów nie miał szans dojść do tej centry
  • 53'
    Doświadczenie Nawotki. "Nawot" dał się sfaulować w środku pola
  • 52'
    Paz! Sporting w natarciu! Gracze Fernandesa świetnie rozegrali rzut rożny, Paz dopadł do piłki, ale huknął w poprzeczkę
  • 52'
    Michalak zwiódł rywala i rozciągnął do Ryczkowskiego, który szukał Praszelika, lecz ta sztuka mu się nie udałą
  • 51'
    Leao! Wprowadzony zmiennik znalazł się w świetnej sytuacji, ale nie drodze stanął Waniek, który wślizgiem wybił piłkę
  • 50'
    Balde obrócił się na prawej flance i mocno huknął, ale wyraźnie chybił. Grę wznowi Majecki
  • 50'
    Kulenović sfaulował Balde
  • 49'
    Cabral do Empisa, który wpadł w pole karne i upadł po kontakcie z Ryczkowskim, lecz sędzia nawet nie drgnął
  • 49'
    Hołownia posłał długą piłkę do Michalaka, ale Braganca popracował w defensywie i wygarnął "Kondziowi" futbolówkę
  • 48'
    Gospodarze chcieli zabrać się do kontry, ale Praszelik nie opanował futbolówki i ją stracił
  • 47'
    Balde wyrzucił piłkę z autu, zakotłowało się w polu karnym. Ostatecznie Braganca dopadł do bezpańskiej piłki i kropnął z dystansu, ale Majecki popisał się udaną paradą
  • 45+17'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+17'
    W przerwie Lopesa zminił Leao
  • 45+15'
    Obie ekipy ponownie meldują się na placu!
  • 45'
    Hołownia do Michalaka, ale ten niepotrzebnie wycofał piłkę do nikogo. Był to ostatni akcent w pierwszej połowie. Legia wygrywa ze Sportingiem 1:0 po golu Praszelika! Wracamy za 15 minut
  • 44'
    Praszelik dośrodkował, silva wypluł piłkę, ale żaden z warszawiaków nie skierował jej do siatki
  • 43'
    Waniek posłał długą piłkę na Czarnowskiego i nacisnął skutecznie Riciulliego. Będzie aut dla mistrzów Polski na połowie rywali
  • 43'
    Cabral bezpardonowo powstrzymał Praszelika blisko pola karnego. Będzie szansa na podwyższenie rezultatu
  • 41'
    Żółta kartka dla Cabrala za próbę wymuszenia faulu
  • 40'
    Solidna walka Hołowni w defensywie, który wywalczył aut dla gospodarzy
  • 40'
    Paz! Ależ mieliśmy szczęście! Portugalczyk zszedł do środka i kropnął z lewej nogi, ale piłka przetoczyła się obok słupka
  • 39'
    Stykowa piłka, ale ostatecznie Michalak został sfaulowany przez Emipsa. Gościom zaczynają puszczać nerwy
  • 39'
    Teraz Kulenović sfaulował Empisa, a sędzia upomniał Chorwata słownie nie wyciągając kartonika z kieszeni
  • 38'
    Centra Wańka, ale zagrożenie oddalili Portugalczycy. Ryczkowski jeszcze przejął Michalak, ale nie wygrał starcia z Empisem
  • 37'
    Długa piłka Hołowni na Czarnowskiego. "Czarny" nie miał jak dobiec do futbolówki, ale nacisnął Silve, który spanikował i wybił piłkę na rzut rożny
  • 35'
    Paz do Balde, a ten uruchomił na lewej flance Empisa, ale Portugalczyk wycofał futbolówkę, którą przejęli legioniści
  • 34'
    Balde świetnie zacentrował w "szesnastkę" na Luisa, ale Majecki obronił jego strzał. Warszawiakom spadł kamień z serca
  • 34'
    Michalak na pozycji spalonej
  • 33'
    Goście chcą doprowadzić do remisu, ale na razie biją głową w mur
  • 32'
    Aut dla Sportingu
  • 31'
    Fenomenalne zagranie Hołowni do wybiegającego Michalaka, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 31'
    Kulenović zastawił się, minął Conte, wtargnął w "szesnastkę", ale stracił piłkę. Szkoda
  • 30'
    Paz próbował uruchomić Empisa, ale lewy obrońca nie opanował futbolówki, która wyszła na aut
  • 29'
    Braganca dośrodkował, ale Nawotka umiejętnie nabił Balde i akcja spaliła na panewce
  • 28'
    Czarnowski na wolne pole do Kulenovicia, ale młody Chorwat został osaczony przez kilku graczy Sportingu i stracił futbolówkę
  • 28'
    Marques huknął w polu karnym, ale zrobił to zbyt lekko i Majecki złapał piłkę do "koszyczka"
  • 27'
    Przyjezdni zamknęli warszawiaków w obrębie ich pola karnego. Dobrze interweniowali jednak Waniek i następnie Żyro
  • 27'
    Dośrodkowanie rywali zebrał z kolei Praszelik
  • 25'
    Błąd Małachowskiego powinni wykorzystać goście. Akcję zakończył Braganca posyłając bombę zza "szesnastki, ale na szczęścia piłka poszybowała nad bramką
  • 24'
    Braganca miękko wrzucił piłkę do Luisa, który jednak nie miał idealnego przygotowania do strzału z lewej nogi. Majecki wyszedł z opresji
  • 23'
    Kapitalna interwencja "Adiego" w obronie, Paz chciał bowiem minąć kapitana Legii, lecz ten nie pozwolił mu na to
  • 22'
    Małachowski posłał niezłą piłkę za plecy obrońców. Bliski szczęścia był Michalak, ale skrzydłowy niestety nie uprzedził przeciwników
  • 21'
    Praszelik wyskoczył do główki i sfaulował w powietrzu Conte. Zaczną rywale
  • 20'
    Sporting nieco stłamsił Legię, ale "Wojskowi" skutecznie się bronią i nie pozwalają oponentom na stworzenie stuprocentowej sytuacji
  • 19'
    Balde został osaczony przez trójkę legionistów, rywal upadł, ale sędzia nakazał grać dalej. Świetna współpraca defensorów stołecznego klubu
  • 18'
    Paz niedokładnie zagrał do partnera, w efekcie czego przejął ją Nawotka. Po chwili jednak warszawiacy stracili futbolówkę
  • 17'
    Riciulli dośrodkował w pole karne, następnie futbolówka spadła pod nogi Cabrala, ale Portugalczyk kopnął zbyt wysoko
  • 16'
    Cabral nie miał pomysłu na grę, więc postanowił uderzyć bardzo niecelnie z dystansu. Wznowi Majecki
  • 16'
    Empis sfaulowany przez Michalaka w środkowej strefie boiska
  • 15'
    Groźnie! Empis wymanewrował Michalak i sprytnie dośrodkował na głowę Paza, który jednak był odchylony i huknął ponad poprzeczką
  • 13'
    Hołownia najpierw nie wygrał pojedynku z Luisem, lecz później na drodze rywala stanął Ryczkowski, który wyekspediował piłkę poza linę boczną
  • 12'
    Michalak perfekcyjnie wypuścił Nawotkę, który urwał się defensorowi i zacentrował na Praszelika. Pomocnik poprawił sobie piłkę i uderzył, ale Silva nie miał najmniejszych problemów ze złapaniem futbolówki
  • 12'
    Portugalczycy mieli rzut rożny, ale goście nie potrafili zagrozić miejscowym
  • 12'
    Waniek nieprzepisowo powstrzymany przez Luisa w środku pola
  • 10'
    Dośrodkowanie Luisa nie przyniosło pożądanych efektów dla "Lwów"
  • 9'
    Nawotka! Ryczkowski wycofał futbolówkę do prawego obrońcy, który potężnie kropnął, ale do celu trochę brakowało
  • 8'
    Pazd zagrał do boku, do Balde. Skrzydłowy spojrzał i płasko huknął, ale Majecki chwycił futbolówkę. Portugalczyk chciał sam wykończyć tę akcję
  • 7'
    Ryczkowski sfaulowany przez jednego z graczy Sportingu
  • 7'
    Teraz "Ryczi" złapany na spalonym po prostopadłym podaniu Hołowni
  • 6'
    Marques przedarł się przez defensywę "Wojskowych", ale w kluczowej fazie napastnikowi przeszkodził Żyro, który zażegnał niebezpieczeństwo
  • 5'
    Centra Paza z prawej flanki, głowę uderzył Cabral, ale zrobił to zbyt lekko i Majecki na posterunku
  • 4'
    Ryczkowski zauważył na prawej stronie Michalak i zagrał do niego. "Kondzio" spojrzał i uruchomił Nawotkę, który płasko dośrodkował, z futbolówką minął się Kulenović, a na wślizgu wpakował ją Praszelik!
  • 4'
    Lopes chciał zawiązać akcję, lecz Hołownia wyczuł jego intencje
  • 3'
    1:0! Praszelik!
  • 2'
    Paz atakował Majeckiego, lecz golkiper Legii poradził sobie z presją i skierował piłkę do Nawotki
  • 1'
    Dobra interwencja Nawotki w środku pola. Legionista przeciął podanie rywala
  • 1'
    Hołownia wybija futbolówkę na aut po zagraniu Lopesa
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już na placu! Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 16:00 w Pruszkowie rozpocznie się mecz szóstej kolejki młodzieżowej Ligi Mistrzów pomiędzy Legią a Sportingiem!
  • 0
    Skład "Wojskowych" wygląda następująco: Majecki - Nawotka, Żyro, Małachowski, Hołownia - Michalak, Waniek, Czarnowski, Ryczkowski- Praszelik- Kulenović
  • 0
    Na ławce pozostają: Kochalski, Bondarenko, Ostrowski, Leleno, Pietrzyk, Olejarka, Góral