40'
45'
90'
  • 90+4'
    Koniec meczu. Real w pełni zasłużenie wygrał z Legią 2:1 w Ząbkach w Lidze Młodzieżowej.
  • 90+3'
    1:2 Nawotka choć duży udział przy golu miał Zidane.
  • 90+2'
    Czarnowski prostopadła piłka do Cichockiego, ale dobrze interweniował Manu, po chwili pomylił się drugi ze stoperów, uderzał Czarnowski, ale dobrze broni Zidane.
  • 90+2'
    Toni i... znakomicie spisał się Majecki.
  • 90'
    Czarnowski w pole karne do Kulenovicia, ale Chorwat był na spalonym.
  • 89'
    Kontra Realu, ale powstrzymany na linii pola karnego Alberto.
  • 88'
    Bravo uderzał na bramkę Majeckiego, ale nie stworzył żadnego zagrożenia.
  • 85'
    Schodzą Szymański i Urbański, wchodzą Waniek i Czarnowski
  • 84'
    Hołownia dobra piłka do Cichockiego, ale szczęśliwie interwniował obrońca Realu
  • 83'
    Żółta kartka dla Szymańskiego za kolejny faul na rywalu.
  • 82'
    Kontra Legii, Urbański do Cichockiego, ale wmieszał się w to wszystko Luca Zidane
  • 80'
    Za Oscara wszedł Alvaro Bravo Jimenez
  • 79'
    Cichocki fauluje w pierwszej akcji po wejściu na boisko.
  • 78'
    Za Ryczkowskiego wszedł Piotr Cichocki.
  • 77'
    Ryczkowski uderza z 18 metrów, ale zbyt lekko i czytelnie by sprawić problemy bramkarzowi Realu.
  • 76'
    Oscar w pojedynku z Żyro, górą legionista.
  • 75'
    Real wolno rozgrywa kolejną akcję.
  • 73'
    Ryczkowski idealnie w pole karne do Kulenovicia, ale temu zabrakło kilka centymetrów by oddać skuteczny strzał. Szkoda.
  • 72'
    Hołownia w pole karne do Szymańskiego, ale ten uprzedzony przez obrońców.
  • 71'
    Szymański dorzucił na bliższy słupek, po chwili piłkę przejął Kulenović i... kolejny korner.
  • 71'
    Szybko wykonany rożny, ~Bondarenko i... cudem broni Zidane.
  • 70'
    Kulenović w pole karne do Michalak, ale ten nie zdołał dojść do piłki
  • 70'
    Michalak wywalczył rzut rożny.
  • 69'
    Żyro uruchomił prostopadłym zagraniem Nawotkę ale ten uprzedzony przez obrońcę
  • 68'
    Za Seoane wszedł Calderon
  • 66'
    Seoane faulowany przez Żyrę tuż przed polem karnym. Rzut wolny i będzie groźnie.
  • 66'
    Oscar uderzał na bramkę, piłka poszybowała nad poprzeczką rzut rożny.
  • 65'
    Gomez znalazł lukę między Hołownią i Żyrą, uderzył na bramkę i wywalczył korner.
  • 65'
    Rzut rożny już wykonany, ale legioniści wyszli z zagrożenia obronną ręką.
  • 63'
    Sporo niedokładności z obu stron, gra toczy się głównie w środku pola.
  • 61'
    Kontra Legii i Szymański faulowany przez Seoane. Żółta kartka dla gracza Realu.
  • 60'
    Legia broni się całą drużyną na swojej połowie, dobry okres gry Realu.
  • 59'
    Gomez sam na sam z Majeckim, przerzucił piłkę nad bramkarzem Legii, ale sytuację ofiarnym wślizgiem uratował Hołownia.
  • 58'
    Oscar do Diaza w pole karne, ale na spalonym Paragwajczyk.
  • 57'
    Gomez uderzał z dystansu ale blokowany przez Małachowskiego.
  • 55'
    Hołownia wywalczył rzut rożny dla Legii, ale zamiast zagrożenia po kornerze poszło kontra. sytuację sam na sam z Alberto wygrał jednak Majecki.
  • 53'
    Akcja Realu, ale kolejny raz dobrze interweniował Bondarenko.
  • 51'
    Dobra akcja prawą stroną Legii, ale Michalak zbyt głęboko w pole karne i piłka pada łupem Zidane
  • 49'
    Świetna sytuacja Legii, ale do piłki lecącej wzdłuż linii bramkowej nie doszli ani Kulenović, ani Szymański.
  • 49'
    Strzał Urbańskiego, ale broni Zidane.
  • 48'
    Akcja Legii, ale Małachowski za mocno do Ryczkowksiego
  • 47'
    Na spalonym Szymański, a ataku Legii
  • 46'
    Długa piłka na Alcona, jednak Żyro oddalił zagrożenie
  • 45+17'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Real prowadzi 2:0. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Hiszpan kąśliwie uderzył z lewej nogi zza pola karnego i podwyższył prowadzenie
  • 44'
    Ryczkowski strzelał na bramkę, ale legioniści dopatrywali się zagrania piłki ręką. Sędzia wskazał na rożny
  • 44'
    0:2... Garcia
  • 42'
    Urbański zagrał miękką piłkę w pole karne do Hołowni, lecz "Hoło" stracił równowagę
  • 40'
    Gol dla Realu. Segura wpisał się na listę strzelców. Majecki próbował interweniować, ale niestety nie dał rady
  • 39'
    Trochę niedokładności wkradło się w szeregi "Królewskich" i finalnie grę wznowi Majecki
  • 37'
    Szymański sfaulował rywala w środku pola. Po chwili dobrze w obronie popracował Hołownia
  • 36'
    Akcja Realu przeprowadzona lewą flanką skutecznie została zażegnana przez Hołownię
  • 34'
    Szymański został osaczony przez graczy Realu w okolicach "szesnastki" gości i stracił futbolówkę
  • 33'
    Alcon wpadł w pole karne, po podaniu z głębi pola, lecz Żyro do samego końca asekurował Majeckiego i akcja spaliła na panewce
  • 32'
    Nieudane wybicie Majeckiego i od autu zacznie Real
  • 30'
    Michalak został złapany na pozycji spalonej
  • 29'
    Rodriguez kropnął zza "szesnastki", piłka zmieniła tor lotu i poszybowała nad bramką. Po chwili centrę łapie Majecki
  • 28'
    Wydawało się, że legioniści wykreują sobie groźną okazję, jednak "Los Blancos" czujną grą w obronie poradzili sobie z rywalem
  • 26'
    Nawotka uruchomił Michalaka, który dośrodkował, ale Zidane chwycił piłkę
  • 25'
    Strzał Rodrigueza praktycznie z środka boiska bez historii
  • 24'
    Szymański podał do Ryczkowskiego, ale ten nie wiedział co zrobić z futbolówką i w efekcie ją stracił na rzecz Seoane
  • 23'
    Szymański wywalczył aut po nabiciu Zabarte
  • 22'
    Alcon wymanewrował paru legionistów i potężnie kropnął, ale Majecki wyciągnął się jak struna i sparował piłkę
  • 21'
    Bondarenko chciał uruchomić Michalaka, lecz Guillen stanął na drodze i przejął futbolówkę
  • 21'
    Zabarte posłał zbyt mocną wrzutkę na rozpędzonego Garcię na prawej stronie. Zacznie Majecki
  • 19'
    Korner dla mistrzów Polski
  • 19'
    Centra Szymańskiego wybita przez defensorów gości
  • 18'
    Seoane zagrał ręką w środkowej strefie boiska. Wznowi Legia
  • 17'
    Zabarte pograł z Garcią, ale ostatecznie warszawiacy wyszli z opresji
  • 15'
    Aut dla Legii na własnej połowie
  • 14'
    Przechwyt Szymańskiego w środku pola, ale Valeron oddalił zagrożenie
  • 13'
    Bliski szczęścia był Alcon, ale Majecki z zimną krwią złapał piłkę
  • 12'
    Zabarte dośrodkował z prawej flanki, Małachowski wyekspediował futbolówkę na aut
  • 11'
    Alcon pokusił się o strzał z dystansu, lecz huknął ponad poprzeczką. Złe wybicie zanotował z kolei Majecki
  • 11'
    Kulenović urwał się obrońcom, ale nie dał rady przedrzeć się i znaleźć się w sytuacji sam na sam z Zidanem
  • 9'
    "Królewscy" ponownie przycisnęli . Legioniści mają problem z wyjściem z własnej połowy
  • 8'
    Teraz "Kondzio" został sfaulowany. Będzie rzut wolny
  • 6'
    Michalak powstrzymany na skrzydle przez defensora Realu
  • 5'
    Aut dla gości na połowie "Wojskowych"
  • 4'
    Real atakuje, lecz Legia zaciekle się broni
  • 0
  • 0
    Trwa rozgrzewka obu zespołów. Mecz dla zagranicznej telewizji będzie komentował m.in. Roberto Carlos. Trenerem gości jest Guti. Wysyp gwiazd w Ząbkach ;)
  • 0
    Oto skład Legii: Majecki - Nawotka, Żyro, Bondarenko, Hołownia - Michalak, Małachowski, Urbański, Ryczkowski - Szymański - Kulenović
  • 0
    15:30 - O 16:00 rozpocznie się mecz między Legią Warszawa, a Realem Madryt w młodzieżowej Lidze Mistrzów. W Hiszpanii stołeczna ekipa po walce przegrała 2:3