32'
38'
79'
  • 90+8'
    Drugi mecz Legii w Młodzieżowej Lidze Mistrzów potwierdza, że młodzi legioniści nie przynoszą nam wstydu w tych rozgrywkach. Tym razem z dobrą grą poszedł w parze całkiem korzystny rezultat. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+7'
    Śliczna wyrównująca bramka Miłosza Szczepańskiego. Ofensywy pomocnik Legii przyjął piłkę w okolicach 16. metra, zastawił się i wszystko wskazywało na to, że wycofa ją do nabiegających środkowych pomocników "Wojskowych". "Szczepan" zdecydował się jednak na uderzenie, a realizacja pomysłu była naprawdę wyśmienita. Piłka poszybowała w lewy górny narożnik bramki, portugalski bramkarz bez szans! Świetny mecz Szczepańskiego!
  • 90+4'
    Koniec meczu, wywozimy remis z Lizbony! Pierwszy punkt Legii w UYL!
  • 90+3'
    GOOOOOOOL! Szczepański na 2:2!
  • 90+2'
    Leao schodzi do środka, nikt nie przeszkadza mu w oddaniu uderzenie. Atomowy strzał Portugalczyka śmignął nad bramką Legii.
  • 90+1'
    Sędzia doliczył cztery minuty, ale kontuzja bramkarza chyba wymusi dodanie przynajmniej jedną minutę więcej.
  • 90'
    Lewym skrzydłem popędził Cichocki, płaskie dośrodkowanie przeciął Maximiano. Piłka ląduje jeszcze pod nogami Aftyki, ale ten zbyt słabo uderza z 17. metra.
  • 90'
    Na boisku leży bramkarz Sportingu. Gospodarze nie mają już zmian, ale wszystko wskazuje na to, że golkiper będzie w stanie dokończyć spotkanie. Za to na pewno nie śpieszy mu się ze wstawaniem.
  • 88'
    Świetnie zastawił się Leao, rosły zmiennik Sportingu obiecująco przedzierał się przez linię obrony Legii, ale ostatecznie stracił piłkę.
  • 85'
    Ostatnia zmiana w ekipie Legii. Plac gry opuścił Konrad Michalak, którego zastąpił Piotr Cichocki.
  • 85'
    Żółta kartka dla bramkarza Sportingu za opóźnianie gry.
  • 82'
    Żółty kartonik dla Małachowskiego, ale to naprawdę mogła być czerwona kartka. Stoper Legii ściągnął do parteru wychodzącego na czystą pozycję napastnika Sportingu. Jak widać austriacki arbiter nie jest dzisiaj zbyt zrywny w dziedzinie wyrzucania zawodników z boiska.
  • 80'
    Na listę strzelców wpisuje się Nuno Moreira. Piłka po rzucie wolnym dla Sportingu wybita przez obrońców na okolice 25 metra, gdzie właśnie stał Moreira. Portugalczyk niewiele myśląc uderzył ile siły w nodze. W parze z siłą poszedł kierunek, piłka wpada w okienko bramki.
  • 78'
    2:1 dla Sportingu, niewiarygodne uderzenie.
  • 77'
    Plac gry opuszcza kapitan gospodarzy, Pedro Ferreira. W jego miejsce Rafael Leao.
  • 75'
    Paz podcinką podaje do wbiegającego w pole karne Bragancy, ten trafia w twarz Żyry. Rzut rożny dla Sportingu, ale nic z tego nie wynika.
  • 73'
    Rzut wolny z 30 metrów dla Sportingu. Do piłki podchodzi Ferreira, ale kapitan Sportingu jest bliższy trafienia w drzewa za płotem niż w bramkę Majeckiego.
  • 72'
    Skurcze łapią już Urbańskiego. Ciężkie warunki do gry w Lizbonie, zwłaszcza dla nieprzyzwyczajonej do takiej pogody legionistów. W tym momencie temperatura to ponad 30 stopni.
  • 70'
    Znowu zamieszanie po błędach obrony Legii. Najpierw w piłkę nieczysto trafił Małachowski, potem Marquesa nie zatrzymał Nawotka. Zawodnik Sportingu uderzył w kierunku bramki, ale na szczęście dla "Wojskowych" niecelnie.
  • 68'
    Naprawdę groźnie wyglądało silne uderzenie Hołowni z okolic 30. metra. Zabrakło metra, może dwóch, a piłka znalazłaby się w bramce Sportingu.
  • 67'
    Aftyka wchodzi za Ryczkowskiego.
  • 65'
    Niespokojny fragment gry, dużo niepotrzebnych strat z obu stron.
  • 60'
    Kulenović sygnalizuje problemy zdrowotne i praktycznie natychmiast opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Patryk Czarnowski.
  • 57'
    Ładny atak pozycyjny Sportingu, ostatecznie na uderzenie decyduje się Bruno Paz. Dobry strzał pomocnika gospodarzy, ale piłka po nogach Urbańskiego wypada na rzut rożny.
  • 52'
    Żółta kartka dla Elvesa Balde, ponownie poszkodowany Szczepański. Bardzo zaostrzyła się gra Sportingu, słychać również mających o to pretensje piłkarzy Legii wyrażających to w dość żołnierskich słowach.
  • 50'
    Płaskie uderzenie Szymańskiego mija mur, ale mija również lewy słupek bramki.
  • 49'
    Brutalny faul Tiago Djalo na Szczepańskim. Legioniści domagają się "czerwieni", jest tylko żółta kartka i rzut wolny z dogodnej odległości.
  • 48'
    Leży na boisku Bartłomiej Urbański po zderzeniu się z Bruno Pazem. A raczej po zderzeniu się z łokciem wędrującym w kierunku twarzy Urbańskiego.
  • 45+15'
    Wracamy po przerwie!
  • 45+15'
    Pierwsza zmiana w ekipie Sportingu, Balde pojawia się w miejsce Franco. W Legii bez zmian.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Bardzo wyrównany mecz, dużo dobrych fragmentów gry w wykonaniu Legii.
  • 43'
    Na prawym skrzydle urwał się obrońcy Konrad Michalak. Skrzydłowy Legii ruszył w pole karne, o uderzenie było ciężko, poszukał kolegów z drużyny. Niestety Kulenovicia ponownie próżno było szukać tam gdzie być powinien, a Ryczkowskiego uprzedził stoper. Chwilę później głową niecelnie uderza Szczepański, który dziś naprawdę się wyróżnia.
  • 37'
    1:1, KULENOVIĆ!!!
  • 37'
    Silne uderzenie z dystansu Ryczkowskiego, Maximiano wypluwa piłkę przed siebie. Tam czekał już niewidoczny jak do tej pory Sandro Kulenović i zewnętrzną częścią stopy trafia do bramki! Mamy pierwszą bramkę dla Legii w tegorocznej edycji UEFA Youth League!
  • 36'
    Absolutnie tragicznie wykonany rzut karny przez Hołownię. Lewy obrońca Legii nieczysto trafia w piłkę, futbolówkę bez większych trudności łapie Maximiano.
  • 35'
    Rzut karny dla Legii! Faulowany Szczepański!
  • 34'
    Szymański dośrodkowuje, fatalne zachowanie bramkarza Sportingu, któremu piłka prawie wpada za kołnierz. Gospodarzy ratuje poprzeczka!
  • 31'
    Conte wrzuca do Marquesa, bramka dla Sportingu. Sytuacja identyczna do tej Szczepańskiego z początku spotkania. Lewy obrońca dośrodkowuje, strzał z krótkiego słupka ląduje w siatce.
  • 28'
    Do głosu zaczyna dochodzić Sporting. To gospodarze więcej operują teraz piłką, legioniści nieco zepchnięci do defensywy.
  • 26'
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła trafia do Boubacara Djalo, ten ma bardzo dużo miejsca, by złożyć się do uderzenie, ale ponownie strzał mija światło bramki.
  • 22'
    Hołownia opatrywany poza boiskiem. Za to wejście powinna być czerwona kartka dla Andre Franco. Kartka jest, ale tylko żółta.
  • 21'
    Leży na boisku Hołownia, bardzo brzydki faul.
  • 19'
    Ponownie bardzo groźnie po rzucie rożnym dla Sportingu. Tym razem Pedro Ferreira uderza tuż obok lewego słupka bramki.
  • 18'
    Drugi w tym meczu błąd Nawotki, tym razem już naprawdę fatalny. Sam na sam z Majeckim wychodzi Marques, ale bramkarz Legii wychodzi zwycięsko z tego starcia.
  • 16'
    Żółta kartka dla kapitana Sportingu, Daniela Braganca za faul na Szymańskim.
  • 14'
    Długą piłkę w pole karne posyła Tomasz Nawotka, bliski jej przyjęcia Miłosz Szczepański. Wiele nie brakło, a Legia miałaby kolejną okazję do strzelenia bramki. Chwilę później groźny strzał głową napastnika Sportingu, piłkę zmierzającą do bramki wybija Żyro.
  • 12'
    Bruno Paz po zespołowej akcji podał prostopadle do Russo Franco. Pomysł dobry, realizacja nieco gorsza - piłkę chwyta wychodzący z bramki Radosław Majecki.
  • 9'
    Trzy rzuty rożne pod rząd dla Legii. Ostatni o mało co skończyłby się fatalnie dla "Wojskowych" - jeden z graczy Sportingu wybił daleko piłkę, a tam minął się z nią Tomasz Nawotka. O mały włos na czystą pozycję wyszedłby zawodnik Sportingu.
  • 7'
    Rzut rożny dla Legii, do piłki podchodzi Sebastian Szymański.
  • 7'
    Dobre dośrodkowanie, do piłki dochodzi Adam Ryczkowski, ale Boubacar Djalo przecina uderzenie. To znowu mogła być bramka dla Legii.
  • 6'
    Pierwszy stały fragment gry Sportingu, ale gospodarze nie wykorzystują rzutu wolnego. Legioniści wracają do ataku.
  • 4'
    Dobry początek meczu w wykonaniu legionistów. Szybko przejmują piłkę, póki co to Legia jest stroną przeważającą.
  • 2'
    Bardzo groźnie w polu karnym Sportingu! Dośrodkował Hołownia, piłkę głową uderzył Szczepański, zabrakło dosłownie centymetrów!
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    15:57 - Oba zespoły już na boisku! Spotkanie poprowadzi Alexander Harkam z Austrii.
  • 0
    15:34 - Wyjściowy skład Sportingu: Maximiano - Oliveira, T. Djalo, Vieira, Conte, B. Djalo, Braganca, Paz, Franco, Ferreira, Marques.
  • 0
    15:10 - Na ławce do dyspozycji trenera Dębka pozostają: Bondarenko, Leleno, Waniek, Cichocki, Aftyka, Czarnowski.
  • 0
    15:08 - Za niespełna godzinę młodzi legioniści wyjdą na boisko w Lizbonie. Dzisiejszy mecz to dla "Wojskowych" okazja do zdobycia pierwszych punktów. Mimo dobrego występu dwa tygodnie temu podopieczni Krzysztofa Dębka przegrali z Borussią Dortmund 0:2.
  • 0
    13:10 - Oto skład Legii: Majecki - Nawotka, Małachowski, Żyro, Hołownia - Michalak, Urbański, Szymański, Ryczkowski - Szczepański -Kulenović
  • 0
    Witamy. O godzinie 16:00 przystawka do meczu Legii w Lidze Mistrzów. Wtedy juniorzy mistrzów Polski zmierzą się ze Sportingiem w UEFA Youth League