89'
  • Życzymy miłego wieczoru!
  • W nadchodzący piątek, Legia zmierzy się w Lubinie z Zagłębiem w ostatnim spotkaniu o stawkę w 2019 roku
  • 90+4'
    Koniec! Legia wygrała z Wisłą 3:1! Dwie bramki dla miejscowych zdobył Jarosław Niezgoda, z kolei jednego gola strzelił Kante. Dla płocczan, z rzutu karnego, trafił natomiast były piłkarz stołecznego klubu, Dominik Furman. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęć oraz wideo
  • 90+2'
    Cafu oddał płaski strzał zza "szesnastki", lecz futbolówka minęła dalszy słupek
  • 90+1'
    Luquinhas pobiegł lewym skrzydłem, wbiegł w pole karne i uderzył z lewej nogi. Od bramki zacznie Dahne
  • 90'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Majecki pewnie wyłapał dośrodkowanie Furmana
  • 90'
    Antolić opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Cafu
  • 90'
    Korner dla płocczan
  • 89'
    Wszołek ruszył do przodu i mocno uderzył z prawej nogi. Futbolówka minęła bramkę
  • 88'
    Kostorz zagrał wzdłuż "szesnastki" do Luquinhasa. Brazylijczyk upadł po kontakcie z przeciwnikiem, ale sędzia nie przerwał gry
  • 87'
    Gwilia zwiódł przeciwnika w polu karnym i zdecydował się na płaskie uderzenie z lewej nogi w kierunku dalszego słupka. Do celu zabrakło niewiele
  • 86'
    Angielski za Szwocha
  • 85'
    Kostorz zastępuje Niezgodę
  • 84'
    Dobra interwencja Jędrzejczyka w obronie. Stoper oddalił zagrożenie po wybiciu centry z bocznego sektora
  • 81'
    Furman dośrodkował z rzutu wolnego, a Tomasik główkował obok bramki
  • 80'
    Lewczuk obejrzał żółtą kartkę. Dla stopera Legii to czwarte napomnienie w tym sezonie. Środkowy obrońca nie zagra w meczu z Zagłębiem w Lubinie
  • 78'
    Karbownik podłączył się do ofensywny, wbiegł w pole karne, lecz został powstrzymany przez jednego z rywali
  • 76'
    Niezgoda dopadł do centry Antolicia z lewej strony, główkował i umieścił futbolówkę w siatce!
  • 75'
    Nowak za Ricardinho
  • 74'
    Niezgoda! 3:1!
  • 74'
    Luquinhas przebojem wbiegł w pole karne i w niezwykle trudnej sytuacji zagrał wzdłuż "szesnastki" do Niezgody. Napastnik Legii trafił w słupek
  • 72'
    Gwilia za Kante
  • 72'
    Żółta kartka dla Furmana za faul na Kante
  • 71'
    Niezgoda podał do Luquinhasa. Brazylijczyk oddał strzał przed pole karnym, lecz został zablokowany
  • 70'
    Merebaszwili zszedł do środka po otrzymaniu piłki na lewej flance. Pomocnik Wisły zagrał jednak niedokładnie, wprost pod nogi Martinsa
  • 68'
    Furman dośrodkował z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka, lecz Majecki wznowi grę
  • 66'
    Merebaszwili dograł piłkę z prawej flanki, lecz Majecki pewnie chwycił jego dośrodkowanie
  • 64'
    Antolić zacentrował z lewej strony, z rzutu wolnego, ale Wisła nie dała się zaskoczyć
  • 64'
    Vesović dośrodkował z prawego skrzydła, Kante kapitalnie główkował, ale Dahne obronił jego strzał
  • 62'
    Sahiti schodzi, Ambrosiewicz wchodzi
  • 62'
    Szwoch pobiegł do prostopadłego podania z głębi pola, jednak Majecki wyszedł z bramki i złapał piłkę bez większych problemów
  • 60'
    Karbownik dopadł do centry z prawej flanki, następnie uderzył na bramkę, piłka o włos minęła lewy słupek strzeżony przez Dahne. Legia miała jeszcze rzut rożny, lecz płocczanie oddalili zagrożenie
  • 59'
    Antolić dograł z rzutu rożnego, lecz Stefańczyk interweniował w okolicach bliższego słupka
  • 58'
    Kante pojawił się na skrzydle, następnie zagrał w pole karne do Niezgody, Gospodarze uzyskali korner
  • 58'
    Tomasik dośrodkował z rzutu wolnego, Uryga wyskoczył w górę i główkował, lecz Majecki był na posterunku
  • 56'
    Niezgoda wbiegł w pole karne, minął dwóch zawodników. Moment później, Luquinhas szukał prostopadłym podaniem Wszołka, lecz skrzydłowy nie zrozumiał się w stu procentach z Brazylijczykiem
  • 54'
    Martins wypatrzył Vesovicia na prawej flance. Reprezentant Czarnogóry dośrodkował z prawej strony, jednak Dahne wyłapał jego centrę
  • 53'
    Dośrodkowanie Antolicia ze stałego fragmentu gry zostało przechwycone przez Wisłę
  • 52'
    Kante oddał strzał zza pola karnego, lecz został zablokowany. Po chwili, snajper wywalczył rzut wolny
  • 52'
    Jędrzejczyk został nieprzepisowo powstrzymany przez rywala. Na razie tempo spotkania jest spokojne
  • 49'
    Wszołek walczył o futbolówkę w polu karnym, ale ostatecznie grę wznowi Dahne
  • 49'
    Vesović został wzięty "w kleszcze", ale zdołał dobrze odegrać piłkę do Wszołka
  • 47'
    Kante sfaulował Stefańczyka na wysokości środka boiska
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia wygrywa z Wisłą 2:1. Wracamy za kwadrans
  • 45+2'
    Vesović sfaulował rywala na skrzydle
  • 45'
    Dwie minuty doliczone
  • 44'
    Zrobiło się małe zamieszanie po centrze Antolicia z rzutu wolnego, ale goście zdołali wybić piłkę
  • 43'
    Szwoch nie był w stanie dobiec do piłki z głębi pola. Na dodatek, pilnował go Karbownik
  • 41'
    Wszołek posłał piłkę z prawej strony. W polu karnym się zakotłowało, Luquinhas huknął ponad poprzeczką
  • 40'
    Stołeczny klub spokojnie rozgrywa piłkę, kontroluje boiskowe poczynania
  • 38'
    Faul w ataku Sahitiego
  • 37'
    Warszawiacy ruszyli do kontry, którą strzałem, przed "szesnastką" zakończył Vesović. Przeciwnicy jednak zażegnali niebezpieczeństwo
  • 35'
    Furman pokonał Majeckiego z jedenastu metrów
  • 34'
    Rzut karny dla Wisły
  • 33'
    Żółta kartka dla Dahne za próbę obejrzenia VAR-u z bliska
  • 33'
    Mamy wideoweryfkację
  • 31'
    Merebaaszwili upadł po kontakcie z Antoliciem w polu karnym, ale sędzia nakazał kontynuować grę
  • 30'
    Wszołek zagrał do Vesovicia, a ten dośrodkował w pole karne. Rywale wyszli jednak z opresji i oddalili zagrożenie
  • 29'
    Wszystko zaczęło się od kapitalnego przechwytu w środku pola i przerzutu do Niezgody. Napastnik Legii był naciskany przez dwóch graczy Wisły. Piłkarz miejscowych wycofał futbolówkę do nadbiegającego Kante, który płaskim strzałem zza "szesnastki" pokonał Dahne. Brawo!
  • 27'
    2:0! Kante!
  • 27'
    Michalski przerzucił piłkę na skrzydło, do Tomasika. Ostateczne, goście otrzymali aut
  • 25'
    Martins został nieprzepisowo powstrzymany w środku pola
  • 24'
    Karbownik zszedł do środka i zagrał do Kante. Snajper był na skraju pola karnego i w mgnieniu oka świetnie wypuścił Niezgodę, który uderzył z lewej nogi w kierunku dalszego słupka i wpakował piłkę do siatki
  • 22'
    Niezgoda! 1:0!
  • 21'
    Wisła wyszła z opresji i wybiła centrę Antolicia ze stałego fragmentu gry
  • 19'
    Antolić sfaulowany w bocznym sektorze, na połowie gości. Rzut wolny
  • 19'
    Teraz rywale operowali futbolówką, głównie w linii defensywnej. Dosyć szybko, stołecznemu klubowi udało się przechwycić piłkę w środkowej strefie
  • 17'
    Kante oddał strzał, ale Dahne obronił jego uderzenie
  • 16'
    "Nafciarze" bronią się w obrębie własnej "szesnastki". Legioniści cały czas napierają, starają się strzelić pierwszego gola w meczu
  • 14'
    Vesović próbował dośrodkował z bocznego sektora, ale grę z "piątki" wznowi Dahne
  • 12'
    Warszawiacy utrzymują się przy piłce, starają się zagrażać bramce gości i budować okazje strzeleckie. Przyjezdni jak na razie przebywają głównie na własnej połowie
  • 10'
    Martins skutecznie przypilnował Sahitiego. Po chwili, Luquinhas został nieprzepisowo powstrzymany przez Stefańczyka
  • 9'
    Antolić uruchomił Vesovicia, ten podał do Wszołka. Skrzydłowy wypatrzył Luquinhasa, ale Brazylijczyka sprytnie pokrył jeden z defensorów Wisły
  • 7'
    Płocczanie otrzymali rzut wolny na połowie Legii
  • 5'
    Kante huknął z lewej nogi w kierunku dalszego słupka. Dahne zbił piłkę poza linię końcową
  • 4'
    Tomasik zacentrował z lewego skrzydła, ale Sahiti nie zdołał dobiec do futbolówki
  • 3'
    Vesović dośrodkował z prawej strony, Niezgoda główkował w polu karnym obok lewego słupka Dahne
  • 3'
    Dośrodkowanie Antolicia z rogu zostało wybite przez graczy z Płocka
  • 2'
    Luquinhas podał do Antolicia. Chorwat uderzył i wywalczył rzut rożny
  • 2'
    Wszołek otrzymał podanie na prawej flance, zszedł do środka, ale jego strzał został zablokowany przez jednego z zawodników
  • 0
  • Obie ekipy już na murawie!
  • Skład "Wojskowych" wygląda następująco: Majecki - Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Karbownik - Wszołek, Martins, Antolić, Luquinhas - Kante - Niezgoda! Ławka: Cierzniak, Wieteska, Gwilia, Rocha, Cafu, Kostorz, Astiz, Rosołek, Stolarski
  • Możecie prześledzić także, co słychać w obozie płocczan przed pierwszym gwizdkiem
  • Sprawdźcie również który gracz Legii jest zagrożony absencją w następnym starciu z Zagłębiem
  • Zerknijcie na tekst o Mikołaju Kwietniewskim, piłkarzu Legii przebywającym obecnie na wypożyczeniu w Wiśle. Więcej TUTAJ
  • Witamy ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. O godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie Legii Warszawa z Wisłą Płock. W trakcie ostatnich derbów Mazowsza, górą byli "Nafciarze", którzy wygrali 1:0. Jak będzie teraz? Przekonamy się już niedługo. Zapraszamy na relację serwisu Legia.Net
Legia WarszawaWisła Płock
27'
34'

34' Thomas Dahne

35'

35' Dominik Furman (k.)

63'

63' Maciej Ambrosiewicz za Suad Sahiti

76'

76' Olaf Nowak za Ricardinho

80'
86'

86' Karol Angielski za Mateusz Szwoch