• Dziękujemy i życzymy miłego, wtorkowego wieczoru!
  • Jutro stołeczny klub kończy zgrupowanie w Austrii i wraca do Polski. W sobotę ekipa Aleksandara Vukovicia zagra w kolejnym sparingu z Pogonią Siedlce na obiekcie przy Łazienkowskiej
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenera, zawodników oraz zdjęcia
  • 90+2'
    Koniec. Legia zremisowała 3:3 z Universitatea Craiova w St. Johann. Bramki dla legionistów zdobyli Tomasz Jodłowiec, Carlitos oraz Sandro Kulenović
  • 90+2'
    Martic ukarany "żółtkiem"
  • 90+1'
    Vatejelu! Groźna centra Rumuna, ale warszawiacy poradzili sobie z tym dośrodkowaniem
  • 90'
    Barbut sfaulowany przez Jędrzejczyka, tuż przed polem karnym
  • 89'
    Dośrodkowanie Bancu w pole karne, lecz Jędrzejczyk głową oddalił zagrożenie. Kilka minut do końcowego gwizdka
  • 88'
    Dośrodkowanie Agry z prawej strony do Jędrzejczyka, centra skrzydłowego była jednak bardzo głęboka, przez co gracz Legii nie miał za bardzo jak z tego skorzystać
  • 87'
    Centra Agry, głębokie dośrodkowanie do Jędrzejczyka, ale obrońca z Łazienkowskiej nie skierował jej do siatki. Warszawiacy przycisnęli teraz rywali, stłamsili ich na połowie Rumunów
  • 86'
    Agra popędził prawym skrzydłem, zszedł i zrobił miejsce Stolarskiemu. Wprowadzony obrońca dośrodkował w kierunku Jędrzejczyka, który jednak nie był w stanie opanować futbolówki
  • 85'
    Wieteska naciskany przez Vatajelę. Rumun zrobił to na tyle skutecznie, iż stoper Legii wyekspediował piłke na aut
  • 85'
    Vatajelu do Bancu, ale kapitan Universitatea popełnił prosty błąd w podaniu. Następnie nieźle, aż do chorągiewki popędził Kostorz, ale nie wygrał pojedynku biegowego z Keliciem
  • 83'
    Gwilia zacentrował na krótki słupek z rzutu rożnego, Wieteska główkował, ale pomylił się i uderzył ponad poprzeczką
  • 82'
    Stolarski zszedł do środka i głęboko dośrodkował w kierunku Kulenovicia. Kulenović skakał do główki, ale piłkę strącił mu Kelić
  • 81'
    Stolarski i Agra za Vesovicia i Martinsa
  • 79'
    Chorwat zmylił bramkarza przeciwników i pewnie trafił do siatki
  • 78'
    Goool! Kulenović! 3:3!
  • 78'
    Żółta kartka dla Pigliacellego za rozproszenie Kulenovicia
  • 76'
    Małe zamieszanie w polu karnym Universitatea i ostatecznie arbiter podjął decyzję - rzut karny dla Legii!
  • 75'
    Kulenović odebrał piłkę w środkowej strefie boiska, Gwilia ruszył przebojem, lecz został sfaulowany przez rywala
  • 72'
    Kwietniewski źle przyjął piłkę z głębi pola. Legioniści jednak wciąż przy piłce
  • 71'
    Majecki obronił strzał Martica
  • 70'
    Roman wykorzystał :jedenastkę". 3:2 dla Rumunów
  • 70'
    Rzut karny dla przeciwników... Faulował Cafu
  • 68'
    Kwietniewski, Gwilia, Cafu i Kulenović zmienili Nagya, Jodłowca, Carlitosa oraz Sanogo
  • 66'
    Bancu sfaulował Nagya i został ukarany żółtą kartką
  • 66'
    Vatejelu utrzymał się na nogach po naciskaniu Martinsa, Rumuni jednak stracili piłkę
  • 64'
    Bancu zgrał wzdłuż pola karnego, ale Remy oddalił zagrożenie
  • 63'
    Bancu świetnie minął legionistę i wbiegł w "szesnastkę", ale dośrodkował tak, że żaden z partnerów nie zamknął akcji
  • 62'
    Nagy ponownie sfaulował Bancu
  • 62'
    Kostorz został ograny na skrzydle przez rywali
  • 62'
    Niedokładne, trudne zagranie Bancu do Pigliacellego, ale bramkarz "Studentów" uporał się z tym podaniem. Rumuni popędzili z akcją, Vatejelu oddał strzał sprzed pola karnego, ale Majeckiego spokojnie chwycił futbolówkę
  • 60'
    Bancu sfaulowany przez Nagya. Węgier przeprosił kapitana drużyny rywali
  • 59'
    2:2! Ależ bomba Carlitosa z rzutu wolnego! Fenomenalne trafienie Hiszpana!
  • 58'
    Martins zagrał z Nagyem i został sfaulowany. Będzie stały fragment gry, około 20 metrów od bramki golkipera Universitatea
  • 57'
    Carlitos! Strzał Hiszpana zza "szesnastki" obroniony przez Pigliacellego! Korner dla warszawiaków nie przyniósł jednak pożądanych efektów mimo główkowania Wieteski
  • 57'
    Jodłowiec pojawił się na skrzydle i świetnie wpuścił Nagya jak na tacy. Węgier posłał bombę w poprzeczkę! Brawo, niezła akcja legionistów - oby więcej takich sytuacji!
  • 56'
    Nagy nieprzepisowo powstrzymany przez jednego z Rumunów. Przez kilkanaście sekund na boisku leżał Roman. Napastnik Universitatea może jednak kontynuować grę
  • 55'
    Wysoki Roman uderzył z lewej nogi tuż przed polem karnym, ale Majecki odprowadził piłkę wzrokiem za linię końcową
  • 54'
    Sanogo pobiegł środkiem i uderzył z lewej nogi, jednak został zablokowany. Po chwili Vatejelu dał się sfaulować jednemu z legionistów
  • 52'
    Vesović dobrze popracował w obronie, następnie Carlitos dał się sfaulować w trakcie rajdu do ofensywy
  • 52'
    Barbut po raz kolejny nękał defensywę Legii. Mimo pressingu trzech legionistów, skrzydłowy zdołał utrzymać się przy piłce i zgrać ją do Romana. Zawodnik z numerem 22 imponuje swobodą oraz kreatywnością, jest - obok Bancu - wiodącą postacią w układance Papury
  • 50'
    Kostorz do Carlitosa, ten zszedł do środka i uderzył nieco ponad poprzeczką
  • 49'
    Rezerwowi stołecznego klubu rozgrzewają się aktualnie za bramką strzeżoną przez Pigliacellego
  • 49'
    Carlitos do Jodłowca, ale nominalny defensywny pomocnik stracił futbolówkę
  • 48'
    Błąd Remy'ego w defensywie, Vatajelu szybko wpadł w pole karne, uderzył z ostrego kąta, ale nie wpakował piłki do siatki
  • 46'
    W miejsce Novikovasa pojawił się Kostorz
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • Obie ekipy wychodzą już na murawę
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa w sparingu 1:2 z Universitatea Craiova. Jedynego gola dla warszawiaków strzelił Tomasz Jodłowiec. Wracamy za kilkanaście minut
  • 45'
    Barbut nawinął jednego z legionistów, a jego strzał dobił Roman
  • 44'
    2:1 dla rywali...
  • 43'
    Rumuni obudzili się tuż przed przerwą. Rywale próbowali objąć prowadzenie, ale potężny strzał Romana znakomicie obronił Majecki
  • 41'
    Kapitan Universitatea wpadł w pole karne i dopadł do strzału Barbuta, odbitego przez Majeckiego. W defensywie Legii brakowało zaangażowania i odpowiedzialności za krycie
  • 40'
    1:1. Bancu doprowadził do wyrównania
  • 39'
    Nagy chciał rozegrał z Jędrzejczykiem, jednak zabrakło decyzji i chłodnej głowy w okolicach chorągiewki
  • 38'
    Roman rozrzucił na prawo do Barbuta, po chwili futbolówka trafiła do środka, pod nogi Mateiu. Środkowy pomocnik huknął z lewej nogi, ale piłka minimalnie minęła prawy słupek interweniującego Majeckiego
  • 37'
    Martic dośrodkował z prawej strony, piłka jednak minęła większość zawodników z Krajowej, którzy tym samym nie mogli zaskoczyć Majeckiego
  • 36'
    Barbut dopadł do piłki wybitej przez Jędrzejczyka, zszedł do środka, ale jego strzał został skutecznie zablokowany przez defensorów Legii
  • 34'
    Ivanov z Bancu próbowali teraz nieco "holować" piłkę w okolicach "szesnastki" ekipy z Łazienkowskiej. Ostatecznie piłka trafiła pod nogi Majeckiego, który wybił ją do kolegów z drużyny
  • 32'
    Przerzut Carlitosa w kierunku Vesovicia - niedokładny. Poza golem tempo spotkania wydaje się być jednostajne, brakuje przyspieszenia w fazie ataku zarówno Legii jak i Universitatey
  • 30'
    Sanogo poszedł na przebój prawym skrzydłem, ale stracił piłkę na rzecz dwóch przeciwników. Po kilkunastu chwilach nieprzepisowo powstrzymał Ackę
  • 29'
    Błąd na linii Jodłowiec-Remy. Strzelec gola źle zaadresował podanie do stopera Legii. "Studenci" jednak nie skorzystali z tego, chcieli przetransportować futbolówkę w pole karne, jednak dobrze ustawiony Martins ją wybił
  • 27'
    Ofiarna walka Sanogo, który w trudnej sytuacji utrzymał się na nogach. Francuz wycofał akcję, po chwili Remy sfaulował Romana
  • 25'
    Strzał Martinsa był bliski celu. Legioniści chcą iść za ciosem, szukają drugiego gola. Rumuni na razie nieco wycofani, czekają na błędy stołecznej ekipy
  • 19'
    Dośrodkowanie Carlitosa z prawej strony, do piłki wyskoczył Jodłowiec, który zamknął akcję umieszczając piłkę głową w siatce!
  • 18'
    Gool dla Legii! Jodłowiec!
  • 16'
    Zagranie do Sanogo. Francuz uderzył zza pola karnego, lecz Pigliacelli uporał się z uderzeniem napastnika Legii
  • 16'
    Jędrzejczyk zrehabilitował się za poprzednią akcję i dobrze skasował rajd rywali
  • 14'
    Przed chwilą Jędrzejczyk stracił piłkę w polu karnym, ale zagrożenie oddalił Martins
  • 13'
    Do tej pory obie strony nie stworzyły sobie żadnej klarowniejszej sytuacji. Legia atakowała częściej, jednak nie udało się poważniej zagrozić rumuńskiej bramce
  • 11'
    Witamy! Na wstępie przepraszamy za problemy techniczne. Na szczęście udało im się już skutecznie zapobiec
  • Skład Legii na sparing z Universitatea Craiova: Majecki - Vesović, Remy, Wieteska, Jędrzejczyk - Jodłowiec, Martins - Novikovas, Carlitos, Nagy - Sanogo!
  • Jeśli chcecie lepiej poznać wtorkowego rywala "Wojskowych", wystarczy, że klikniecie w tym miejscu.
  • Witamy z Kirchdorfu, gdzie odbędzie się wtorkowe spotkanie kontrolne piłkarzy Legii. Wicemistrzowie Polski zmierza się z Universitateą Craiovą z Rumunii
Legia WarszawaUniversitatea Craiova
40'

40' Nicusur Bancu

44'

44' Mihai Roman

58'
65'

65' Nicusur Bancu

69'

69' Mihai Roman (k.)

76'

76' Mirko Pigliacelli