77'
83'
89'
  • 90+9'
    Koniec meczu. Legia zremisowała 0:0 z FC Europa na Gibraltarze, ale mecz był bardzo słaby w wykonaniu wicemistrzów Polski, momentami zęby bolały.
  • 90+5'
    Legia jeszcze próbowała atakować, ale nie ma pomysłu na sforsowanie defensywy gospodarzy.
  • 90+4'
    Gospodarze pakują piłkę do siatki, ale chwilę wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.
  • 90+3'
    Świetna sytuacja gospodarzy, którzy wymienili piłkę w polu karnym, posłali prostopadłą piłkę wzdłuż bramki. Ta minęła Majeckiego, ale na szczęście nikt nie wepchnął jej do siatki.
  • 90+2'
    Piłkę po zagraniu w pole karne wybił Martins
  • 90+1'
    Remy faulował z lewej strony pola karnego jednego z piłkarzy gospodarzy. Będzie rzut wolny i zapewne dośrodkowanie.
  • 90'
    Carlitos wpadł w pole karne, upadł i domagał się jedenastki. Gwizdek arbitra jednak milczał.
  • 88'
    Z boiska schodzi Tjay De Barr a za niego pojawia się Gallardo Valdez
  • 88'
    Kolejna akcja zespołu z Gibraltaru prawą stroną, ale zawodnik gospodarzy po minięciu jednego piłkarza zbyt uwierzył w swoje możliwości.
  • 86'
    Próba prostopadłego zagrania w pole karne i kto wie co by było gdyby nie przytomny wślizg Agry. Po chwili strzelał Vesović poprawiał Kulenović, ale nic z tego nie wyszło.
  • 85'
    Wieteska faulował rywala i rzut wolny z okolic 40 metra od bramki Majeckiego
  • 85'
    Carlitos próbował zagrywać do Agry ale nie w tempo i od bramki zaczną gospodarze.
  • 83'
    Zmiana w ekipie gospodarzy, za Salazara wszedł Arbelo Suarez
  • 82'
    Dośrodkowanie Gwilii, skakali tam Kulenović i Jędrzejczyk, ale Chorwat faulował bramkarza.
  • 81'
    Jędrzejczyk na pozycji lewoskrzydłowego i.. rzut rożny.
  • 80'
    Dobry strzał Carlitosa z 18 metrów, tuż przy słupku, ale dobrze interweniował bramkarz.
  • 80'
    Gwilia do Kulenovicia, ten pakuje piłkę do siatki, ale była pozycja spalona
  • 78'
    Gwilia w pole karne, bramkarz minął się piłką, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać.
  • 78'
    Carlitos faulowany na 35 metrze od bramki rywala. Do piłki podejdzie Gwilia
  • 77'
    Za Nagya na boisku pojawił się Salvador Agra
  • 77'
    Gra została wznowiona. Remy zapędził się pod pole karne, wycofał piłkę i... kontra
  • 75'
  • 75'
    Kulenovic starł się z rywalem i znów przerwa w grze, na murawie są medycy. Kolo już się podniósł
  • 72'
    Dośrodkowanie Gwilii i bramkarz na raty łapie piłkę.
  • 71'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego
  • 70'
    Dobra akcja gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem Salazara z dystansu.
  • 69'
    Gospodarze długo rozgrywali piłkę w defensywie i zagrali długie podanie do ... nikogo.
  • 68'
    Walker dał sobie radę z naszą defensywą, dośrodkował, ale tam na szczęście był Wieteska.
  • 67'
    Rywale zaczynają się gubić, popełniają proste i niewymuszone błędy. Na razie nie potrafimy jednak z nich skorzystać.
  • 66'
    Novikovas dobre zagranie w pole karne, ale tam czujnie defensorzy.
  • 65'
    Gwilia przy próbie rozgrywania piłki omal nie stracił futbolówki na 40 metrze od swojej bramki. Nie radzą sobie legioniści.
  • 64'
    Rzut wolny dla Europa FC, dośrodkowanie w pole karne, wygrany pojedynek główkowy i strzał ponad bramką.
  • 63'
    Salazar ukarany żółtą kartką
  • 62'
    Za kontuzjowanego Quillo wszedł Marco Rosa
  • 61'
    Zdecydowanie najlepsza sytuacja Legii, Carlitos po zagraniu z głębi pola miał przed sobą tylko bramkarza, ale uderzył obok bramki.
  • 59'
    Po błędzie Jędzy poszła kontra, na szczęście skończyło się na strachu
  • 59'
    Jędrzejczyk przełożył sobie rywala na wysokości pola karnego gospodarzy, ale zagrał wprost pod nogi obrońcy
  • 58'
    Z piłką kilka metrów pobiegł Nagy, został zatrzymany faulem i będzie rzut wolny dla Legii z okolic środka boiska.
  • 57'
    Gra została wznowiona.
  • 56'
    kolejna przerwa w grze, tym razem ucierpiał Quillo i potrzebuje pomocy medyków.
  • 55'
    Rzut rożny dla Legii, Gwilia jednak wprost na głowę jednego z obrońców
  • 54'
    Novikovas rozegrał z Carlitose, piłka trafiła do Vesovicia, który dobrze posłał piłkę w pole karne, ale nikt nie przeciął jej toru lotu.
  • 53'
    Gra została wznowiona, rywale oddali nam piłkę.
  • 51'
    Nieprzyjemne starcie Carlitosa z rywalem, ucierpieli obaj, gra się. zaostrzyła.
  • 49'
    Gwilia zagrywał w pole karne, wyskoczył tam remy, ale piłka poza boiskiem.
  • 49'
    Dość brutalnie został potraktowany Novikovas, rzut wolny dla Legii
  • 49'
    Remy wygrał pojedynek biegowy z rywalem i zagrał do Majeckiego.
  • 48'
    Carlitos zauważył, ze bramkarz rywali wyszedł daleko przed bramkę i pokusił się o próbę lobu z połowy boiska. Golkiper jednak nie miał problemu ze złapaniem piłki.
  • 47'
    Rywale od początku agresywnym pressingiem, Legia na razie ma z nim kłopoty.
  • 45+20'
    Legia rozpoczęła od środka.
  • Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek drugiej połowy meczu
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Na razie bez goli. Mecz słaby w wykonaniu Legii, apatyczny, bez walki i agresji. Do zapomnienia.
  • 45+4'
    Legia w końcu nieco bardziej agresywnie w ofensywie, ale poradzili sobie gospodarze.
  • 45+3'
    W miejsce Sanogo na boisku Sandro Kulenović.
  • 45+2'
    Sanogo znoszony z murawy na noszach.
  • 45+1'
    Sanogo opatrywany przez medyków, chwila przerwy w grze.
  • 45'
    Sanogo znów nie potrafił opanować i przetrzymać piłki. Na dodatek nabawił się urazu. Fizjoterapeuci pokazują, ze konieczna będzie zmiana.
  • 44'
    Gwilia bawił się z piłką i omal nie skończyło się przechwytem i wyjście sam na sam z bramkarzem.
  • 42'
    Novikovas prostopadle do Sanogo, ale ten blokowany przez obrońców i piłka w rękach bramkarza.
  • 41'
    Szarża Remy'go powstrzymana z łatwością przy próbie minięcia drugiego rywala.
  • 40'
    Martins do Carlitosa, ale zagranie Hiszpana w pole karne już niecelne.
  • 39'
    Próba dwójkowego rozegrania piłki między Carlitosem i Novikovasem - zupełnie nieudana.
  • 38'
    Dziwny okres meczu, obie drużyny maja problem z przeprowadzeniem składnej akcji.
  • 37'
    Martins ofiarnie interweniował i przerwał akcję rywali
  • 36'
    I kolejny raz nie było większego pożytku z kornera.
  • 35'
    Kolejny rzut rożny dla Legii.
  • 35'
    Gwilia przejął piłkę, zagrał do Nagya, ten z problemami odegrał do Carlitosa, ale Hiszpan już zupełnie nie zrozumiał się z Węgrem.
  • 34'
    Legioniści grają zbyt niemrawo, popełniają sporo błędów w środkowej strefie.
  • 34'
    Dośrodkowanie Gwilii zbyt głębokie i grę wznowi bramkarz Europa FC
  • 33'
    Martins znów zanotował przechwyt , posłał piłkę do Carlitosa, ten zagrywał do środka, ale wmieszał się w to obrońca i skończyło się rzutem rożnym.
  • 32'
    Niewidoczny jest Sanogo, a ja już dostaje piłkę, to ma problemy z jej opanowaniem.
  • 31'
    Martins przejął piłkę, zagrał do Novikovasa, ale ten neicelnie, wprost pod nogi rywala
  • 29'
    Gwilia zagrywał na wolne pole do Nagya, ale Coleing wyszedł poza pole karne i pewnie interweniował.
  • 28'
    Legioniści stanowczo na zbyt wiele pozwalają gospodarzom, taka postawa może być niebezpieczna.
  • 28'
    Niezła akcja kombinacyjna , ale dobrze zachował się Martins, po chwili zakotłowało się w polu karnym Legii, sytuację wyjaśnił Nagy, a za moment niecelnie uderzał Salazar
  • 25'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska, dośrodkowanie Gwilii ale wprost w ręce bramkarza.
  • 24'
    Próba dośrodkowania z prawej strony Novikovasa, wyszedł taki centro strzał, piłka nieznacznie minęła bramkę gospodarzy.
  • 22'
    Akcja gospodarzy, ale Jędrzejczyk z Wieteska wyjaśnili sytuację, po chwili interweniował Majecki po mierzonym uderzeniu z dystansu, a dobitkę zablokował Remy i to wszystko w pół minuty.
  • 21'
    Carlitos minął dwóch rywali i uderzył na bramkę, bramkarz z trudem odbił piłkę. Dobra akcja Hiszpana
  • 18'
    Novikovas na lewej stronie rozegrał piłkę z Jędrzejczykiem, ten zagrał w pole karne do Carlitosa, ale Hiszpan przegrał pojedynek główkowy z obrońcą.
  • 16'
    Próba strzału w wykonaniu Walkera, ale piłka trafiła w Williama Remy'go
  • 16'
    Błąd w środku pola i zawodnik gospodarzy pomknął na bramkę Radka Majeckiego, ale biegł sam i został osaczony przez legionistów, stracił piłkę.
  • 14'
    Grupa kibiców Legii rozpoczęła doping - Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!
  • 13'
    Zakotłowało się w polu karnym po zagraniu z kornera, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki.
  • 13'
    Marko Vesović na obieg miną rywala, ale drugi wybił piłkę na rzut rożny.
  • 12'
    Walerian Gwilia zagrywał w pole karne, i bramkarz Europa FC z trudem ale wygrał powietrzny pojedynek z Mateuszem Wieteską.
  • 11'
    Novikovas wywalczył rzut rożny.
  • 11'
    Gwilia przejął piłkę, miną rywala i zagrał do Nowikovasa, ale minimalnie za mocno
  • 10'
    Dośrodkowanie z narożnika boiska, ale pewnie i skutecznie na przedpolu Radek Majecki.
  • 10'
    Kolejna akcja gospodarzy, tym razem lewą stroną boiska. Dośrodkowanie zablokowane przez Andre Martinsa, i rywale będą mieli pierwszy rzut rożny.
  • 9'
    Gospodarze wymienili kilka podań, co zostało nagrodzone brawami na trybunach.
  • 7'
    Rywale kolejny raz próbują atakować prawą stronę, ale spokojnie zachował się Artur Jędrzejczyk. Od bramki rozpocznie Radek Majecki.
  • 5'
    Mecz toczony w iście sparingowej atmosferze. Cisza i pojedyncze pokrzykiwania na trybunach przeważają.
  • 4'
    Próba długiego podania do Sanogo, ale nasz napastnik przegrał z obrońcą rywali.
  • 3'
    Na bramkę Majeckiego zza pola karnego kropnął Jolley, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.
  • 2'
    Pierwsza akcja gospodarzy, ale próba dośrodkowania zablokowana przez Nagya
  • 1'
    Gospodarze rozpoczęli od środka
  • Legioniści dziś w czerwonych koszulkach i czerwonych spodenkach.
  • Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania.
  • Obie drużyny już po rozgrzewce. Za moment początek spotkania
  • Legioniści zapoznali się z murawą, teraz się już rozgrzewają.
  • Legia musi wygrać jeszcze swój mecz, ale zanosi się na to, że w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy "Wojskowi" mogą trafić na Finów. Więcej tutaj.
  • Delegacja kibiców i Legii złożyła kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym generała Władysława Sikorskiego
  • Fajna pogoda do gry w piłkę - około 25 stopni Celsjusza, słonecznie, choć jest też wietrznie. Piłkarze obu drużyn już na rozgrzewce.
  • Zapowiedź meczu znajdziecie TUTAJ
  • Skład Legii na mecz z Europa FC: Majecki - Vesović, Remy, Wieteska, Jędrzejczyk - Novikovas, Gwilia, Martins, Nagy - Carlitos - Sanogo
  • To pierwszy w historii mecz Legii z zespołem z Gibraltaru. Jeśli chcecie sprawdzić, co wiecie na temat gier "Wojskowych" w europejskich pucharach w historii koniecznie kliknijcie TUTAJ.
  • Witamy! O godzinie 20:30 na Victoria Stadium rozpocznie się spotkanie I rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Europa FC a Legią Warszawa. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej serwisu Legia.Net
Europa FCLegia Warszawa

62' Suarez Arbelo za Alex Quillo

62'

63' Velasco Salazar

63'

83' Marco Rosa za Velasco Salazar

83'

89' Gallardo Valdez za Tjay De Barr