89'
  • Dziękujemy i dobranoc!
  • W niedzielę Legia zmierzy się na wyjeździe z Koroną w drugiej kolejce PKO Ekstraklasy
  • 90+6'
    Koniec! Legia wygrała 1:0 z Kuopionem Palloseura po golu Mateusza Wieteski. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów, zawodników, zdjęć oraz wideo
  • 90+6'
    Dośrodkowanie Antolicia ze stałego fragmentu, ale Chorwat źle posłał centrę w pole karne
  • 90+5'
    Carlitos wywalczył rzut wolny na sam koniec meczu
  • 90+4'
    Saxman ucierpiał, korzysta z pomocy medyków
  • 90+3'
    Warszawiacy mieli korner, ale mimo walki nie udało się skierować piłki do siatki. ciekawe strzały z dystansu zdołali jeszcze oddać Carlitos i Antolić
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    Rajd Murillo na skrzydle, boczny defensor chciał podać do kolegi z przodu. Ostatecznie Jędrzejczyk wybił piłkę na aut
  • 89'
    Mocna centra Stolarskiego, ale Diallo wybił piłkę poza pole karne
  • 89'
    Żółty kartonik tym razem dla Niskanena
  • 88'
    Niskanen rozpędził się na flance, a jego zapędy zastopował Novikovas. Żółta kartka dla Litwina
  • 87'
    Centra Antolicia z rogu, główkował Jędrzejczyk, lecz Virtanen złapał piłkę
  • 87'
    Murillo starł się z Vesoviciem. Legionista poczuł ból, lecz sędzia nie zareagował
  • 84'
    Na boisku leży Vesović. boczny obrońca upadł, sędzia przerwał akcję rywali, co nie spodobało się zwłaszcza kapitanowi, Pennanowi
  • 81'
    Roszada także w Legii. Stolarski zmienia Rochę
  • 80'
    Jyry wchodzi za Rangela
  • 79'
    Przerwa w grze. Na boisku leży jeden z przeciwników
  • 78'
    Legia chciała zapoczątkować kontrę przerzutem na lewą stronę do Kulenovicia. Rosły snajper robił co mógł, ale nie dopadł do futbolówki
  • 77'
    Luquinhas wycofał do Martinsa, a Portugalczyk zdecydował się na celny strzał z dystansu
  • 77'
    Novikovas wymanewrował Murillo i dośrodkował w kierunku Luquinhasa, ale Brazylijczyk nie był w stanie wygrać pojedynku fizycznego z rywalem
  • 75'
    Kwadrans do końca, "Wojskowi" starają się utrzymywać przy piłce i zmuszać przyjezdnych do biegania
  • 74'
    Thiaw opuszcza boisko, w jego miejsce Nguekam
  • 73'
    Gwilia schodzi, Antolić wchodzi
  • 72'
    Centra Pennanena z lewej strony, ale Majecki dobrze interweniował. Ważna próba dla golkipera Legii, nie pomylił się, pewnie złapał piłkę
  • 71'
    Żółta kartka dla Wieteski
  • 71'
    Luquinhas minął dwóch graczy, zrobił przewagę, ale do obrony zdążył wrócił niemalże cały fiński zespół, który skupia się obecnie na tym, aby nie stracić więcej niż jednego gola
  • 69'
    Niecelny przerzut Carlitosa na wolne pole do Vesovicia. Spokojniejszy fragment, aczkolwiek gospodarze kontrolują boiskowe wydarzenia
  • 68'
    Martins ucierpiał po faulu, sędzia zastosował przywilej, a po chwili pokazał Ayarnie żółtą kartkę
  • 65'
    Gwilia główkował z bliska po centrze, ale obok słupka. Było groźnie
  • 65'
    Savolainen za Mangę
  • 64'
    Rocha dośrodkował zbyt głęboko, po chwili Novikovas upadł po kontakcie z rywalem
  • 64'
    Luquinhas minąłrywala i wycofał do Gwilii, ale Gruzin nie wykończył jego podania
  • 62'
    Manga sfaulował Novikovasa na skrzydle
  • 61'
    Gwilia szukał gry na jeden kontakt z Kulenoviciem, ale Chorwat został solidnie pokryty na skraju pola karnego
  • 61'
    Nagy schodzi, Luquinhas wchodzi
  • 60'
    Korner dla rywali. Centra Pennanena w "szesnastkę", było blisko! Rangel główkował z metra, ale Kulenović wybił futbolówkę z linii bramkowej
  • 59'
    Wieteska powstrzymał Thiawa, potem warszawiacy ruszyli do kontry. Novikovas chciał podać na lewo do wysuniętego kolegi z zespołu, ale na linii stanął Diallo. Stołeczny klub sygnalizował, iż Kameruńczyk pomagał sobie ręką, ale arbiter jasno zakomunikował, iż tak nie było
  • 57'
    Nagy wpadł w pole karne i płasko wycofał, ale Manga przeczytał jego intencje. Warszawiacy chcą strzelić drugiego gola
  • 56'
    "Kulo" zacentrował w "szesnastkę" na Carlitosa, jednak rywale wybili poza linię boczną
  • 55'
    Węgier ruszył do piłki zagranej na skrzydło, ale zagranie w stronę Węgra okazało się zbyt mocne
  • 54'
    Murillo nie zrozumiał się z Rangelem na lewej stronie. Piłka dla Legii
  • 53'
    Strzał Carlitosa ponad poprzeczką. Szkoda tej sytuacji
  • 52'
    Ależ Nagy teraz ruszył. Węgier wygrał walkę o pozycję, następnie minął rywala i dał się sfaulować tuż przed polem karnym. Będzie stały fragment
  • 51'
    Od bramki wznowi Majecki, rywale próbowali stworzyć jakąś akcję, ale w ostatecznie Diallo nie dopadł do futbolówki
  • 50'
    Vesović dobrze przypilnował Pennanena na skrzydle
  • 48'
    Tabi Manga sfaulował Nagya w środkowej strefie boiska
  • 48'
  • 47'
    Centra Rochy z lewej strony, akcję strzałem nad bramką zamykał Carlitos
  • 46'
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Legia prowadzi z KuPS-em 1:0. Wracamy za kwadrans
  • 45+2'
    Rangel urwał się defensywie Legii i zagrał do rozpędzonego Niskanena. Rocha jednak upilnował rywala
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone
  • 45+1'
    Przerzut do Vesovicia na prawą bardzo niedokładny
  • 43'
    Żółta kartka dla Rangela
  • 43'
    Rocha nabił Niskanena. Dynamiczny pomocnik na razie nie może rozwinąć skrzydeł w swojej strefie
  • 41'
    Nagy zszedł do środka, ale wślizg Diallo zastopował Węgra. Następnie Carlitos został nabity przy linii końcowej przez jednego z rywali
  • 40'
    Centra Gwilii z rogu, ale Manga i Diallo wyekspediowali futbolówkę dalej
  • 39'
    Wieteska po raz kolejny na posterunku. Legioniści wyszli z kontrą. Novikovas podał do Gwilii, a ten rozrzucił piłkę do Carlitosa. Hiszpan uderzył, ale został zablokowany. Korner
  • 38'
    Dośrodkowanie Pennanena z rzutu wolnego, ale legioniści poradzili sobie z centrą byłego gracza Miedzi Legnica
  • 37'
    Saxman zbiegł do chorągiewki i dał się sfaulować. Przewinił Vesović
  • 36'
    Pennanen popędził do lewej strony i płasko wycofał do Rangela, jednak Wieteska był przygotowany na ten wariant i skutecznie oddalił zagrożenie
  • 34'
    Diallo ucierpiał po walce powietrznej z Kulenoviciem. Kameruńczyk jest już opatrywany przez medyków klubowych, szybko wstał. Na razie musi jednak na chwilę opuścić boisko
  • 32'
    Wracamy do gry
  • 32'
    Chwilowa przerwa na uzupełnienie płynów
  • 32'
    Gwilia posłał długie podanie na Novikovasa, Litwin upadł po kontakcie z rywalem, ale sędzia pozostał niewzruszony
  • 31'
    Pennanen dośrodkował z boku boiska, ale czujnie Wieteska wybił futbolówkę
  • 30'
    Aktywny Gwilia powalczył o piłkę. Został nabity, ale walka Gruzina spotkała się z brawami kibiców stołecznego klubu. W tym momencie zawodnik sprowadzono latem jest jednym z lepszych na murawie
  • 29'
    Na spalonym Nagy
  • 29'
    Gwilia chciał zapoczątkować atak, ale zbyt wielu przeciwników było w jego pobliżu
  • 26'
  • 25'
    Carlitos zamarkował strzał, potem Rocha dośrodkował. O mały włos, a futbolówkę do siatki w tym całym zamieszaniu skierowałby Carlitos.
  • 24'
    Nieudane, płaskie dośrodkowanie Rochy po zagraniu Nagya. Finowie są na razie stłamszeni praktycznie we własnej "szesnastce"
  • 23'
    Aktywny Gwilia szukał Carlitosa, jednak futbolówkę na kilkadziesiąt metrów wybił Tabi Manga
  • 22'
    Niskanen sfaulował rozpędzonego Carlitosa. Na razie gracze obu drużyn rzadko dopuszczają się przewinień
  • 22'
    Zbyt mocne podanie do Vesovicia, który często podłącza się do akcji ofensywnych. Wówczas asekuruje go Novikovas
  • 21'
    Nagy chciał pobiec lewym skrzydłem, ale Tabi Manga utrudnił mu to zadanie odbierając futbolówkę
  • 20'
    Strata Vwsovicia na połowie KuPS-u, ale przeciwnicy nie potrafili wymienić jednego celnego podania. Wybili piłkę poza linię boczną
  • 19'
    Centra Gwilii z rzutu rożnego, Wieteska uderzał z prawej nogi, ale ponad poprzeczką
  • 18'
    Rzut wolny dla miejscowych. Gwilia dośrodkował z dalszej odległości, na piłkę nabiegał "Wietes", jednak Virtanen z problemami, ale oddalił zagrożenie
  • 17'
    Gwilia dobrze przechwycił w środku, ale Nagy nie zdołał wypuścić Carlitosa w pole karne. Na jego drodze stanął bowiem Diallo
  • 15'
    Po bramce, gospodarze szukają drugiego trafienia, aby być znacznie bardziej spokojnym o dalszą część spotkania. Finowie, póki co, bardzo zagubieni, zwłaszcza w poczynaniach defensywnych
  • 15'
    Ależ zamieszanie w polu karnym KuPS! Carlitos kapitalnie nawinął Diallo, potem zagotowało się blisko bramki Virtanena, ale ostatecznie jeden z przeciwników wybił futbolówkę poza linię końcową. Korner dla Legii nie przyniósł jednak pożądanych rezultatów
  • 13'
    Kulenović przepuścił piłkę nogami od Gwilii do Carlitosa. Chorwat zrobił to sprytnie, następnie Hiszpan chciał wykorzystać gapiostwo Finów, ale został zablokowany w polu karnym
  • 12'
    Rzut wolny dla rywali. Dośrodkowanie Murillo z prawej strony spokojnie złapał Majecki
  • 11'
    Gruzin idealnie dośrodkował na głowę nadbiegającego Wieteski, który głową wpakował futbolówkę do siatki. Brawo!
  • 9'
    Centra Gwilli z rogu i gol Wieteski! 1:0!
  • 9'
    Gwilia do Novikovasa, ten podał na prawą stronę do Vesovicia. boczny obrońca dobrze zacentrował, ostatecznie będzie rzut rożny
  • 8'
    Novikovas szarpnął na flance i dośrodkował, jednak bez efektów. Na domiar złego, okiwać dał się jeszcze Rocha, któremu jeden z rywali zabrał piłkę
  • 7'
    Nagy za mocno wypuścił sobie futbolówkę na skrzydle, co wykorzystali Manga oraz Soldo
  • 6'
    Novikovas szukał Carlitosa w polu karnym, ale jego podanie zostało przecięte. Różnicę chciał zrobić jeszcze Kulenović, jednak Chorwat został błyskawicznie zastopowany blisko "szesnastki"
  • 5'
    Kolejne dośrodkowanie z bocznego sektora boiska, ale tym razem okazało się zbyt głębokie. Z autu wznowią "Wojskowi"
  • 5'
    Jędrzejczyk wybił piłkę głową z własnej "szesnastki" po centrze Murillo. Wcześniej dobrze wyprowadził futbolówkę Soldo, który zgubił jednego z legionistów
  • 3'
    Pennanen ruszył przodem, lecz został osaczony przez dwóch zawodników i stracił futbolówkę
  • 2'
    Nagy przez chwilę trzymał się za nogę, leżał na murawie, ale będzie kontynuował grę
  • 1'
    Pierwsza daleka piłka na Vesovicia, ale Virtanen spokojnie złapał
  • 1'
  • Czas na "Sen o Warszawie"!
  • Obie drużyny są już po rozgrzewce. Za kilka chwil początek spotkania, a tymczasem... "Sen o Warszawie"
  • Legia na mecz z KuPS: Majecki - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Rocha - Novikovas, Martins, Gwilia, Nagy - Carlitos - Kulenović! Ławka: Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Agra, Kante, Luquinhas
  • Czy warto obawiać się Finów? Przeprowadziliśmy szczegółową analizę rywala stołecznej drużyny. Koniecznie zapoznajcie się z nią TUTAJ.
  • Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. O godzinie 21:00 rozpocznie się mecz Legii z Kuopionem Palloseura w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy.
Legia WarszawaKuopion Palloseura
43'

43' Rangel

62'

62' Tabi Manga

64'

64' Saku Savolainen za Tabi Manga

68'

68' Reuben Ayarna

75'

75' Ariel Nguekam za Issa Thiaw

79'

79' Tommi Jyry za Rangel