80'
  • 90+1'
    Koniec! Legia wygrała 1:0 z FK Vożdovac po golu Mateusza Cholewiaka!
  • 89'
    Legia przebywa na połowie Serbów, stara się budować akcję, aby zaskoczyć jeszcze przeciwników w końcówce sparingu
  • 87'
    Jeden z legionistów oddał strzał w kierunku dalszego słupka. Bramkarz wznawia grę z piątego metra
  • 85'
    Luquinhas zwiódł rywala i wbiegł w pole karne. Następnie Vesović dośrodkował wzdłuż "szesnastki", a piłkę na róg wybił Żivković
  • 85'
    Legioniści wymieniają się teraz podaniami w linii obronnej
  • 83'
    Zmiany powrotne w ekipie przeciwnej. Zlicić i Stoisavljević za Żivojinovicia oraz Lasickasa
  • 80'
    Mocna centra Karbownika z lewej flanki. Legioniści mają korner. Antolić krótko rozegrał stały fragment. Ostatecznie Luquinhas wycofał futbolówkę do Cholewiaka, który płaskim uderzeniem z lewej nogi wpakował ją do siatki! 1:0!
  • 78'
    Novikovas oddał strzał, który poszybował ponad poprzeczką
  • 77'
    Korner dla Legii. Centra Gwilii z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka zażegnana przez przeciwników
  • 75'
    Trzy zmiany w drużynie przeciwnej
  • 74'
    Novikovas ofiarnie powalczył o futbolówkę przed "szesnastką" rywali. Litwin uderzył z lewej nogi, ale został zablokowany. Piłka w rękach Ilicia
  • 72'
    Cholewiak dobiegł do piłki posłanej od Vesovicia. Potem o piłkę walczył Novikovas, który ucierpiał po kontakcie z rywalem. Skrzydłowy szybko się jednak podniósł
  • 69'
    Pressing Cholewiaka. Gwilia podał do Martinsa, lecz jeden z rywali przeciął zagranie
  • 67'
    Ilić opatrywany przez lekarzy. Golkiper rywali będzie w stanie kontynuować grę
  • 65'
    Cholewiak za Rosołka
  • 64'
    Osiem zmian w ekipie FK Vożdovac
  • 62'
    Martins dośrodkował w pole karne do Vesovicia. Prawy obrońca oddał strzał, lecz został zablokowany
  • 59'
    Zlicić wywalczył aut na połowie FK Vożdovac
  • 58'
    Luquinhas przechwycił piłkę w ofensywie i zagrał w pole karne do Rosołka. Ilić wyszedł jednak z bramki i wybronił uderzenie Rosołka, a także wyłuskał futbolówkę spod nóg Gwilii, który składał się do dobitki
  • 55'
    Luquinhas! Brazylijczyk zbiegł do środka i uderzył zza pola karnego, a piłka przeleciała minimalnie ponad poprzeczką
  • 53'
    Zlicić sfaulował Vesovicia na połowie Legii. Po chwili Janković ruszył środkiem i zagrał na lewą stronę do Hajdina, który zwolnił akcję. Warszawiacy wyłuskali futbolówkę, z którą zabrał się Rosołek. 18-latek został sfaulowany
  • 51'
    Vesović powalczył z Novikovasem o futbolówkę w bocznym sektorze, lecz aut otrzymali przeciwnicy
  • 50'
    Kolejny korner dla przeciwników. Janković dośrodkował w "szesnastkę", lecz Lewczuk wybił piłkę
  • 48'
    Gwilia dograł z rzutu rożnego, a Martins uderzył z powietrza wprost w Ilicia. Mocny początek Legii tuż po zmianie stron
  • 48'
    Gwilia przejął piłkę w polu karnym po błędzie Ilicia. Golkiper rywali stanął jednak na wysokości zadania i obronił uderzenie Gruzina z bliska
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z FK Vożdovac
  • 44'
    Antolić sfaulowany w środku pola, na połowie przeciwników
  • 43'
    Martins miękko dośrodkował w pole karne, a Hajdin wybił piłkę poza linię końcową. Po centrze legionistów z kornera, Lewczuk wyskoczył w powietrze i główkował tuż obok lewego słupka. Do celu zabrakło naprawdę niewiele
  • 41'
    Rosołek nieźle minął Zlicicia i podał do Karbownika. Lewy defensor został osaczony przez kilku rywali i wycofał futbolówkę do defensywy. Po kilkunastu sekundach Luquinhas chciał zagrać do Gwilii, będącego w "szesnastce", lecz jego podanie przeciął przeciwnik
  • 39'
    Jędrzejczyk nieprzepisowo powstrzymał Jankovicia
  • 38'
    Rzut wolny dla przeciwników. Zlicić bezpośrednio uderzył z lewej strony wprost w mur złożony z graczy Legii
  • 37'
    Zlicić sfaulowany przez Martinsa. Na boisku przez chwilę leżał jeszcze Rosołek. Zawodnik poczuł ból, lecz szybko wstał i będzie kontynuował grę
  • 36'
    Lasickas pobiegł prawą stroną i dośrodkował, lecz Majecki sparował futbolówkę do boku. Zespół Kokovicia próbuje zbudować kolejną akcję
  • 35'
    Luquinhas zabrał się do ofensywy, ale w kluczowym momencie sfaulował przeciwnika przed polem karnym
  • 34'
    Ekipa Vukovicia próbuje przedrzeć się przez blok defensywny FK Vożdovac. Przeciwnicy bronią się dużą liczbą zawodników, umiejętnie się przesuwają, lecz nie są do końca pewni w swoich działaniach
  • 32'
    Martins otrzymał podanie od Novikovasa. Portugalczyk zagrał do Rosołka, który nie opanował futbolówki w obrębie pola karnego, był pod presją serbskich obrońców. Legioniści cały czas przy piłce. Przeciwnicy czekają na swoją szansę
  • 30'
    Novikovas podał do Vesovicia. Reprezentant Czarnogóry płasko dograł w pole karne z prawej strony. Ilić wyszedł z bramki, do piłki ruszył Rosołek, który dotknął ją jako ostatni zanim ta opuściła murawę. Golkiper rywali rozpoczął grę "piątki"
  • 28'
    Karbownik podłączył się do ofensywy. Młodzieżowiec pojawił się w polu karnym, lecz Mikić nie pozwolił mu stworzyć zagrożenia
  • 27'
    Zvojinović nie był w stanie wygrać pojedynku z Jędrzejczykiem. Później Novikovas uruchomił Gwilię. Gruzin utrzymał futbolówkę w boisku, a potem walczył o nią z przeciwnikiem. Ostatecznie warszawiacy mają aut
  • 25'
    Legia ma przewagę optyczną, pragnie co jakiś czas stosować wysoki pressing, ponieważ rywale popełniają błędy
  • 23'
    Centra Vesovicia z prawej flanki. Novikovas próbował opanować futbolówkę posłaną ze skrzydła, lecz znalazł się w trudnej sytuacji, miał mało miejsca i czasu. Ostatecznie grę wznowił Ilić
  • 22'
    Rosołek kapitalnie odebrał futbolówkę Cvetkoviciowi. Warszawiacy popędzili do ofensywy i wywalczyli kolejny aut na wysokości pola karnego Serbów
  • 20'
    Tym razem legioniści spokojnie budują atak. Lewczuk rozciągnął grę na lewą flankę. Jeden z przeciwników przejął piłkę, ale skutecznie powalczył o nią Karbownik. Aut dla "Wojskowych"
  • 18'
    Serbowie starają się teraz utrzymywać przy piłce. Rywale próbują dokładnie wymieniać się podaniami. Zlicić został skutecznie zatrzymany przez Antolicia przed "szesnastką" Legii
  • 16'
    Gwilia wypatrzył Novikovasa na prawej stronie. Litwin był jednak na spalonym
  • 16'
    Janković stracił piłkę na połowie Legii. Luquinhas zabrał się do kontry i chciał uruchomić lepiej ustawionego Gwilię. Podanie Brazylijczyka zostało przeczytane przez gracza z FK Vożdovac
  • 14'
    Golkiper rywali nieco się pogubił, w efekcie czego zagrał wprost pod nogi jednego z legionistów. Ostatecznie przeciwnicy zdołali naprawić błąd bramkarza i wyszli z opresji tuż przed "szesnastką"
  • 13'
    Rzut rożny dla Legii. Antolić dośrodkował w pole karne. Do piłki skakał Jędrzejczyk, lecz Ilić wyprzedził stopera stołecznego klubu i zażegnał niebezpieczeństwo. Moment później Serbowie wywalczyli rzut wolny na własnej połowie
  • 12'
    Novikovas otrzymał podanie od Antolicia, lecz został powstrzymany przez Hajdina w bocznym sektorze
  • 11'
    "Wojskowi" mieli kolejny korner. Karbownik dopadł do bezpańskiej piłki i oddał strzał, który przeleciał obok prawego słupka Ilicia
  • 10'
    Jędrzejczyk walczył o pozycję po dośrodkowaniu Gwilii z rzutu rożnego. Moment później Karbownik oddał niezły strzał z prawej nogi. Golkiper rywali był zasłonięty przez partnerów z drużyny, ale zdołał w ostatniej chwili zbić futbolówkę do boku
  • 9'
    Centra Antolicia ze stałego fragmentu gry w kierunku dalszego słupka. Ostatecznie legioniści mają jeszcze korner
  • 8'
    Karbownik zagrał do Rosołka, który zwiódł rywala, a następnie został "wzięty w kleszcze" i wywalczył rzut wolny z lewej strony
  • 6'
    Antolić wyłuskał piłkę Żivojonoviciowi i został sfaulowany przez rywala
  • 5'
    Hajdin nie zdołał utrzymać piłki w boisku po dalekim przerzucie na skrzydło
  • 4'
    Jeden z rywali zbiegł do środka i oddał uderzenie zza pola karnego. Majecki wznawia grę
  • 2'
    Rzut rożny dla Legii. Mikić wybił piłkę na rzut rożny
  • 2'
  • Obie ekipy już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii wygląda nastepująco: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Novikovas, Martins, Antolić, Luquinhas - Gwilia - Rosołek!
  • Zapraszamy także do zapoznania się z sylwetką serbskiego klubu. Więcej TUTAJ
  • Parę godzin wcześniej stołeczny klub zwyciężył 3:1 z węgierskim Nyiregyhaza Spartacus FC. Hat-tricka zdobył Mateusz Wieteska. Więc o grze kontrolnej pisaliśmy w tym miejscu
  • Witamy! O godzinie 15. czasu polskiego Legia Warszawa zmierzy się z FK Vożdovac. Dla "Wojskowych" to czwarty sparing podczas zgrupowania w Belek
Legia WarszawaFK Vożdovac
64'

64' Luka Jakovljević za Nenad Cvetković

64' Strahinja Bosnjak za Aleksa Janković

64' Boris Radunović za Lazar Zlicić

64' Marko Żivković za Justas Lasickas

64' Luka Cveticanin za Stefan Purtić

64' Vasilije Bakić za Viktor Żivojinović

64' Ejdin Ajdinović za Stefan Hajdin

74'

74' Marko Trkulja za Marko Ilić