• Za tydzień stołeczna ekipa zagra na wyjeździe z Lechem Poznań
  • 90+5'
    Koniec. Legia zremisowała z Piastem 1:1 w 33. kolejce ekstraklasy
  • 90+2'
    Pekhart zagrał do Karbownika, który chciał minąć rywala w polu karnym. Piłka trafiła go jednak w rękę i arbiter podyktował rzut wolny dla rywali
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy
  • 90'
    Gwilia uderzył z prawej nogi zza "szesnastki". Plach "wypluł" piłkę, lecz żaden z legionistów nie zdołał jej przejąć
  • 89'
    Karbownik sfaulowany przez Hateleya. Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska
  • 87'
    Niedokładne uderzenie Lquuinhasa, który znalazł się w polu karnym
  • 86'
    Huk za Sokołowskiego
  • 85'
    I bramkę dla Legii! Strzelcem gola Maciej Rosołek!
  • 85'
    Mamy VAR...
  • 85'
    Karbownik posłał miękką centrę w pole karne do Rosołka, który główkował. Wydawało się, że Plach złapał piłkę już za linią bramkową...
  • 83'
    Żółta kartka dla Wieteski
  • 83'
    Luquinhas wbiegł w pole karne z prawej strony, lecz został powstrzymany przez dwóch graczy Piasta
  • 81'
    Rocha nieźle zacentrował w pole karne. Dwóch legionistów próbowało skierować piłkę do siatki, ale ostatecznie grę wznowi Plach
  • 79'
    Rosołek do Rochy, który płasko zagrał wzdłuż pola karnego. Do strzału składał się Pekhart, ale czeski snajper nie trafił w piłkę. Kilkanaście sekund później napastnik Legii otrzymał kolejne podanie w "szesnastce", uderzył na bramkę, lecz Plach był na posterunku
  • 77'
    Antolić zagrał w pole karne do Karbownika, który był naciskany przez rywali i nie oddał strzału
  • 76'
    Rocha zmienia Wszołka
  • 74'
    Przerwa na uzupełnienie płynów. W tym czasie jeden z piłkarzy Piasta jest opatrywany przez lekarzy
  • 74'
    Gwilia ukarany żółtym kartonikiem
  • 73'
    Rosołek za Martinsa
  • 73'
    Karbownik miękko zagrał w pole karne do Pekharta, który główkował obok bramki
  • 72'
    Karbownik chciał zagrać do Gwilii. Jeden z graczy Piasta przejął piłkę i został sfaulowany przez gruzińskiego pomocnika
  • 70'
    Gwilia przejął piłkę w środku pola i ruszył z akcją. Po chwili Wszołek zacentrował w "szesnastkę", a Pekhart główkował nieco ponad poprzeczką
  • 69'
    Karbownik stracił piłkę na lewym skrzydle. Gliwiczanie zabrali się do kontry, ale zostali powstrzymani tuż przed polem karnym Legii
  • 67'
    Karbownik wbiegł w pole karne po podaniu od Luquinhasa. Lewy obrońca chciał podać do Gwilii, ale został "przeczytany" przez rywala
  • 66'
    Wszołek chciał miękko dośrodkować z prawej flanki, ale trafił w Hateleya, który upadł na murawę. Zawodnik Piasta wstał z boiska po kilkudziesięciu sekundach i będzie kontynuował grę
  • 65'
    Martins do niepilnowanego Karbownika. Młodzieżowiec wypatrzył w polu karnym Antolicia, który wywalczył korner
  • 63'
    Wszołek dograł z prawego skrzydła, a Plach na raty złapał futbolówkę
  • 62'
    Cholewiak za Lewczuka
  • 62'
    Gwilia otrzymał piłkę z lewej strony, ale nie zdołał jej opanować
  • 59'
    Felix strzelił gola z rzutu karnego. 1:0 dla Piasta
  • 58'
    Rzut karny dla Piasta...
  • 58'
    Hateley oddał strzał zza pola karnego i został zablokowany przez Lewczuka
  • 56'
    Parzyszek schodzi, Tuszyński wchodzi
  • 56'
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Rymaniaka. Boczny defensor ponownie sfaulował rozpędzonego Luquinhasa
  • 54'
    Luquinhas sfaulowany przez Rymaniaka. Prawy obrońca Piasta został napomniany żółtym kartonikiem
  • 53'
    Luquinhas zagrał wzdłuż boiska do Martinsa. Portugalczyk oddał strzał z dystansu, który przeleciał ponad poprzeczką
  • 52'
    Sokołowski pobiegł środkiem boiska, ale został osaczony przez dwóch legionistów i stracił piłkę
  • 52'
    Felix rozciągnął grę na prawą stronę, ale Luquinhas i Karbownik zdołali przejąć piłkę. "Luqi" ruszył lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Akcję zamknął Wszołek, który uderzył obok bramki
  • 50'
    Gwilia za mocno zagrał do Pekharta. Rywale przechwycili piłkę na własnej połowie
  • 49'
    Hateley dośrodkował z rzutu rożnego, ale Martins dobrze wybił piłkę. Po chwili Hateley zacentrował z lewej flanki, lecz Majecki spokojnie złapał futbolówkę
  • 48'
    Karbownik wycofał piłkę do Karbownika, lecz zrobił to niedokładnie. Rywale mają korner
  • 47'
    Centra Antolicia z rzutu rożnego, ale Kirkeskov wybił futbolówkę z pola karnego Piasta
  • 47'
    Antolić do Wszołka, który ruszył prawą stroną i wywalczył korner
  • 46'
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Piastem. Wracamy za 15 minut
  • 45+4'
    Hateley dośrodkował z rzutu rożnego, jeden z piłkarzy Piasta oddał strzał obok bramki
  • 45+3'
    Korner dla Piasta
  • 45+2'
    Żółta kartka dla Wszołka
  • 45+1'
    Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45'
    Gwilia otrzymał futbolówkę przed polem karnym Piasta. Gruzin oddał techniczny strzał w kierunku dalszego słupka, ale piłka po jego uderzeniu poszybowała trochę ponad poprzeczką
  • 44'
    Sokołowski miękko zagrał w "szesnastkę" w kierunku Konczkowskiego. Skrzydłowy Piasta nie zdołał dopaść do piłki, był na dodatek pilnowany przez Karbownika. Futbolówka opuściła boisko. Grę wznowi Majecki
  • 42'
    Opatrywany przez lekarzy jest Rymaniak
  • 41'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 41'
    Luquinhas otrzymał podanie od Pekharta przed polem karnym. Brazylijczyk zbiegł do środka i chciał prostopadle podać do Wszołka. "Luqi" zagrał jednak za mocno i "Wszołi" nie był w stanie utrzymać futbolówki w boisku
  • 39'
    Rymaniak chciał dograć w pole karne z prawej flanki. Majecki spokojnie złapał futbolówkę
  • 38'
    Jędrzejczyk próbował zagrać do Wszołka, ale skrzydłowy Legii był pilnowany przez dwóch rywali. Piast zabrał się do kontry. Felix ruszył środkiem boiska i przewrócił się tuż przed polem karnym. Sędzia nakazał grać dalej
  • 36'
    Kirkeskov zagrał wzdłuż boiska, ale Luquinhas świetnie przejął to podanie i wywalczył piłkę dla Legii
  • 35'
    Antolić dośrodkował w "szesnastkę" z rzutu rożnego, ale gliwiczanie zażegnali niebezpieczeństwo
  • 34'
    Wszołek otrzymał podanie z głębi pola, wycofał piłkę w pole karne, którą wybił jeden z obrońców Piasta. Korner dla gospodarzy
  • 33'
    Antolić ponownie zagrał miękko do Karbownika. Potem młodzieżowiec podał do "Antoli", który tym razem dośrodkował w pole karne. do piłki dopadł Jędrzejczyk, lecz ostatecznie warszawiakom nie udało się skierować piłki do siatki
  • 32'
    Antolić starał się uruchomić Karbownika po lewej flance, ale Rymaniak miał bliżej do piłki i ją wybił
  • 31'
    Dobre wybicie piłki przez Jędrzejczyka. Moment później Wszołek ścigał się do futbolówki i próbował ją przejąć. Skrzydłowy Legii kapitalnie powalczył o futbolówkę i upadł na murawę po kontakcie z Kirkeskovem. Arbiter podyktował rzut wolny dla Piasta
  • 28'
    Po chwili jeden z rywali chciał zagrać na prawą stronę do Konczkowskiego, który został skutecznie powstrzymany przez Antolicia
  • 27'
    Zawodnicy Piasta starają utrzymywać się przy piłce. Goście wymieniają się podaniami na połowie stołecznego klubu
  • 25'
    Kontra Legii. Luquinhas podał do rozpędzonego Wszołka. Skrzydłowy chciał zbiec do środka i zagrał do Luquinhasa. Było to jednak niedokładne podanie, które przejęli przeciwnicy
  • 23'
    Wszołek starał się dośrodkować z prawej flanki. Skrzydłowy Legii był kryty przez Kirkeskova. Grę wznowi bramkarz Piasta
  • 22'
    Hateley dośrodkował z rogu. Martins był ustawiony przy bliższym słupku i zdołał wybić futbolówkę głową. Piłkarze Piasta przechwycili piłkę blisko pola karnego Legii, ale nie udało im się zaskoczyć "Wojskowych"
  • 21'
    Rzut rożny dla Piasta
  • 20'
    Kirkeskov oddał strzał zza pola karnego, lecz uderzenie okazało się niecelne. Grę wznowi Majecki
  • 20'
    Centra Hateleya z rzutu wolnego z prawej strony, ale Pekhart skutecznie wybił piłkę poza "szesnastkę" Legii
  • 19'
    Luquinhas sfaulował Rymaniaka, który zbiegł z prawego skrzydła do środka boiska. Rywale otrzymali rzut wolny
  • 18'
    Niezła akcja Luquinhasa. Brazylijczyk zbiegł do środka, minął kilku rywali i oddał strzał z prawej nogi. Plach "wypluł" piłkę przed siebie, którą ostatecznie wybił Czerwiński
  • 17'
    Jeden z graczy Piasta próbował przerzucić piłkę na lewą flankę do Kirkeskova, ale zrobił to zbyt mocno. Aut dla Legii
  • 15'
    Konczkowski dośrodkował w "szesnastkę" z prawej flanki, ale Legia oddaliła zagrożenie. Stołeczny klub ruszył do kontry, ale został skutecznie zastopowany. Legioniści wciąż utrzymują się jednak przy piłce
  • 13'
    Dobry przechwyt Luquinhasa po lewej stronie boiska. Warszawiacy mają aut
  • 12'
    Chwilowa przerwa. Jeden z legionistów zderzył się z Sokołowskim w pojedynku powietrznym, w okolicach pola karnego przyjezdnych. Piłkarz Piasta został opatrzony przez lekarzy i będzie kontynuować grę
  • 10'
    Martins miękko zagra do Wszołka na skrzydło. Boczny pomocnik dośrodkował w pole karne, lecz Czerwiński wybił futbolówkę
  • 8'
    Gliwiczanie chcieli przedostać się środkiem boiska, ale obrońcy Legii oddalili zagrożenie. Gospodarze starali się przeprowadzić szybką kontrę, lecz zostali powstrzymani
  • 6'
    Warszawiacy uzyskali aut po wybiciu piłki głową poza linię boczną, przez defensora rywali
  • 5'
    Luquinhas wbiegł w pole karne z lewej strony, musnął piłkę, ale po chwili się poślizgnął. Obrońcy gliwickiego klubu wyszli z opresji
  • 4'
    Karbownik ścigał się do futbolówki z jednym z przeciwników, ale ostatecznie piłka wyszła poza linię boczną. Piast ma aut
  • 2'
    Legioniści próbowali przedostać się prawą stroną, ale rywale zdołali przejąć piłkę
  • 1'
  • Obie ekipy już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Piastem: Majecki - Jędrzejczyk, Wieteska, Lewczuk, Karbownik - Wszołek, Antolić, Martins, Luquinhas - Gwilia - Pekhart! Ławka: Muzyk, Rocha, Cholewiak, Pyrdoł, Astiz, Rosołek, Stolarski, Cielemęcki, Slisz
  • Mecz z Piastem będzie ostatnim dla Radosława Majeckiego w barwach Legii. Od 1 lipca 20-letni bramkarz zostanie oficjalnie zawodnikiem AS Monaco. Więcej w tym miejscu
  • Najlepsze życzenia dla Luisa Rochy. Lewy obrońca Legii obchodzi dzisiaj 27. urodziny
  • Zerknijcie, co słychać w obozie rywala przed tym spotkaniem. TUTAJ
  • W tym momencie legioniści zajmują pierwsze miejsce w tabeli, a ekipa z Gliwic jest trzecia i ma 11 punktów straty. Tyle samo, co drugi Lech Poznań
  • Witamy! O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz 33. kolejki ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Piastem Gliwice
Legia WarszawaPiast Gliwice
54'

54' Bartosz Rymaniak

56'

56' Bartosz Rymaniak

56' Patryk Tuszyński za Piotr Parzyszek

59'

59' Jorge Felix (k.)

86'

86' Tomas Huk za Patryk Sokołowski