Koniec. Legia przegrała 1:2 Jagiellonią Białystok
    Po centrze z prawej strony, Antolić główkował przy dalszym słupku ponad poprzeczką. Legia walczy, stara się, ale nic nie chce wpaść
  • 90+3'
    Rut wolny dla Legii z lewej strony boiska
  • 90+2'
    Po centrze z prawej strony, Rosołek oddał strzał, a Steinbors popisał się skuteczną interwencją
  • 90+1'
    Osiem minut doliczonych!
  • 90'
    Rzut rożny dla Legii
  • 88'
    Centra Mladenovicia z rogu, ale ostatecznie grę wznowi Steinbors
  • 87'
    Korner dla "Wojskowych"
  • 87'
    Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego, ale goście wyszli z opresji
  • 86'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska
  • 86'
    Żółta kartka dla Sobczaka
  • 84'
    Mladenović za Rochę
  • 82'
    Stolarski pobiegł prawą stroną, ale za mocno wypuścił sobie piłkę, której nie utrzymał w boisku
  • 81'
    Stolarski otrzymał piłkę od Rosołka i uderzył niecelnie. Grę wznowi bramkarz przyjezdnych
  • 79'
    Dwie zmiany w drużynie gości. Puljić za Sobczaka i Wdowik za Bidę
  • 77'
    Kolejna przerwa w grze. Jeden z piłkarzy Jagiellonii potrzebuje pomocy medycznej
  • 76'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego, a Kante główkował ponad poprzeczką
  • 75'
    Kante oddał strzał, który został zablokowany. Będzie jeszcze korner
  • 74'
    Antolić dośrodkował w pole karne, zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie grę wznowił Steinbors
  • 73'
    Rzut wolny dla Legii, z lewej strony boiska
  • 71'
  • 71'
    Rosołek za Kapustkę
  • 70'
    Jeden z zawodników Jagiellonii potrzebuje pomocy medycznej
  • 70'
    Udany przechwyt Remy'ego w obronie
  • 67'
    Czerwoną kartką został ukarany Konrad Paśniewski, kierownik Legii
  • 66'
    Przerwa w grze. Dwóch zawodników Jagiellonii leżą na murawie
  • 65'
    Karbownik w miejsce Slisza
  • 64'
    Aleksandar Vuković i Radosław Cierzniak ukarani żółtymi kartkami
  • 63'
    Slisz zderzył się głową z jednym z rywali. Obaj zawodnicy leżą na murawie i są opatrywani przez lekarzy
  • 61'
    Runje opuścił boisko, w jego miejsce wszedł Borysiuk
  • 61'
    Luquinhas zbiegł do środka i uderzył z prawej nogi w kierunku dalszego słupka. Steinbors zbił piłkę do boku, a po chwili Pekhart skutecznie główkował po dośrodkowaniu z prawej strony! Rywale prowadzą już tylko 2:1!
  • 60'
    Gol kontaktowy dla Legii! Pekhart!
  • 59'
    Centra Antolicia z rogu, zrobiło się zamieszanie. Goście wybili jednak futbolówkę z własnej "szesnastki"
  • 59'
    Rzut rożny dla gospodarzy
  • 57'
    Slisz dośrodkował w pole karne z lewego skrzydła, lecz jeden z rywali wybił piłkę poza "szesnastkę"
  • 57'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego, ale goście wyszli z opresji
  • 57'
    Korner dla Legii
  • 57'
    Kapustka znalazł się w polu karnym, minął rywala, zbiegł do środka i oddał strzał, który obronił Steinbors
  • 56'
    Imaz wbiegł w pole karne z prawej strony, ale był na spalonym
  • 55'
    Niedokładne zagranie Jędrzejczyka, piłka w rękach Steinborsa
  • 54'
    Antolić dośrodkował z rzutu rożnego, Pekhart główkował, ale Steinbors był na posterunku
  • 53'
    Stolarski wywalczył korner
  • 53'
    Kontuzjowanego Olszewskiego zmienił Kadlec
  • 52'
    Rocha dograł w "szesnastkę" Jagiellonii, lecz jeden z rywali zablokował dośrodkowanie lewego obrońcy Legii
  • 50'
    Antolić dobrze zagrał do Stolarskiego, który jednak niedokładnie dośrodkował w pole karne
  • 48'
    Spore zamieszanie w polu karnym gości. Kante dopadł do piłki, ale miał mało miejsca i czasu. Napastnik Legii trafił w Steinborsa, a po chwili Jędrzejczyk uderzył ponad bramką
  • 47'
  • 46'
    Zmiana również w Jagiellonii. Bodvarsson za Camarę
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii. Antolić za Martinsa i Luquinhas za Hołownię
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa z Jagiellonią 0:2. Wracamy za kwadrans
  • 45+3'
    Korner dla Legii po zablokowanym dośrodkowaniu Rochy z lewej flanki
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 44'
    Pekhart oddał mocny strzał z dystansu, który przeleciał ponad bramką
  • 43'
    Puljić sfaulował Stolarskiego na połowie Legii
  • 42'
    Pospisil dograł z rzutu rożnego, a jeden z rywali uderzył ponad poprzeczką
  • 42'
    Olszewski dośrodkował z prawej strony, a Remy wybił piłkę poza linię końcową. Korner dla gości
  • 40'
    Kante zagrał na skrzydło do Hołownii, który zmienił kierunek biegu i został powstrzymany przez rywala
  • 39'
    Olszewski nieprzepisowo powstrzymany prze Rochę. Piłka dla Jagiellonii
  • 37'
    Rocha zagrał na prawą stronę do Stolarskiego, który dośrodkował w pole karne, ale jeden z rywali przeciął centrę
  • 36'
    Faul w ataku Hołowni
  • 34'
    Hołownia uderzył w poprzeczkę, bezpośrednio z rzutu wolnego!
  • 33'
    Żółta kartka dla Camary, który sfaulował rozpędzonego Stolarskiego. Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska
  • 32'
    Rocha sfaulowany na połowie Legii
  • 29'
    Imaz otrzymał podanie z głębi pola, wbiegł w pole karne, podciął piłkę nad Borucem i umieścił ją w siatce. Jagiellonia prowadzi już 2:0...
  • 28'
    2:0 dla Jagiellonii
  • 26'
    Hołownia otrzymał piłkę od Martinsa i miękko dośrodkował z lewego skrzydła. Goście zażegnali niebezpieczeństwo
  • 26'
    Slisz zdecydował się na strzał z dystansu, z prawej nogi. Piłka poszybowała ponad bramką
  • 25'
    Kolejna centra Stolarskiego w kierunku Kante, ale jeden z rywali ją przeciął
  • 23'
    Dośrodkowanie Stolarskiego w pole karne. Do piłki skakał Kante, ale nie zdołał uderzyć z głowy, ponieważ był kryty przez przeciwników
  • 23'
    Legioniści wymieniają się podaniami w środku pola
  • 20'
    Puljić znalazł się w polu karnym, dopadł do piłki po centrze z prawego skrzydła i strzelił gola. Rywale objęli prowadzenie
  • 19'
    Gol dla Jagiellonii
  • 18'
    Centra Hołowni z rogu, Remy walczył o piłkę, ale ostatecznie goście wyszli z opresji
  • 17'
    Rocha wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 15'
    Niedokładne zagranie Stolarskiego do Kapustki. Skrzydłowy nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 14'
    Stolarski dograł z prawego skrzydła w kierunku Pekharta. Jeden z obrońców Jagiellonii wybił piłkę poza pole karne
  • 13'
    Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych. Centra w pole karne okazała się jednak niedokładna. Grę wznowi Boruc
  • 11'
    Legioniści wybili piłkę przy bliższym słupku
  • 11'
    Camara popędził lewą stroną, minął dwóch legionistów, i wycofał piłkę do niepilnowanego Prikryla, który znalazł się przed polem karnym. Zawodnik Jagiellonii oddał strzał, który został zablokowany. Będzie korner dla gości
  • 9'
    Hołownia wbiegł w pole karne z lewej strony, chciał dośrodkować, ale jego centra została zablokowana
  • 8'
    Hołownia dośrodkował w kierunku dalszego słupka, ale rywale oddalili zagrożenie
  • 8'
    Dobra akcja Stolarskiego. Prawy obrońca wbiegł w pole karne i oddał niezły strzał, ale Steinbors skutecznie interweniował. Będzie korner
  • 7'
    Jeden z legionistów sfaulowany w środku pola
  • 7'
    Olszewski mocno dograł w pole karne, lecz Boruc bez żadnych problemów złapał futbolówkę
  • 6'
    Hołownia sfaulował jednego z rywali w bocznym sektorze boiska
  • 4'
    Puljić główkował po centrze Olszewskiego z prawego skrzydła. Piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką
  • 4'
    Stolarski chciał pobiec prawą stroną, ale został powstrzymany przez Camarę
  • 2'
    Sędzia odgwizdał bowiem spalonego i gol nie został uznany
  • 2'
    Piękna akcja Legii. Stolarski zagrał w pole karne do Pekharta, a ten wpakował piłkę do siatki! Stadion oszalał, ale - jak się okazało - przedwcześnie
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Mateusz Wieteska nieco optymistycznie o kontuzji. Szczegóły
  • William Remy znalazł się w podstawowym składzie na mecz 2. kolejki PKO Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Oznacza to, że Francuz pochodzący z Gwadelupy rozegra 50. oficjalny mecz dla Legii
  • Ławka: Cierzniak, Lewczuk, Antolić, Karbownik, Mladenović, Kostorz, Astiz, Rosołek, Luquinhas
  • Skład Legii na mecz z Jagiellonią: Boruc - Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Rocha - Kapustka, Slisz, Martins, Hołownia - Kante, Pekhart!
  • Minęły dwie doby od niespodziewanej, aczkolwiek zasłużonej, bez względu na okoliczności, porażki. Czasu się nie cofnie, trzeba patrzeć w przyszłość, a zapewne każdego kibica interesuje przede wszystkim odpowiedź na pytanie: co dalej? TUTAJ
  • Zapraszamy także na zapoznanie się z wypowiedziami trenera Vukovicia (LINK) i trenera Zająca (LINK)
  • Przed sobotnim spotkaniem rozmawialiśmy z Arvydasem Novikovaem, nowym zawodnikiem tureckiego Erzurumsporu. LINK
  • Co słychać w obozie rywala? Sprawdźcie!
  • Witamy! O godzinie 20:00 rozpocznie się mecz 2. kolejki ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok!
Legia WarszawaJagiellonia Białystok
19'

19' Jakov Puljić

28'

28' Jesus Imaz

32'

32' Juan Camara

46'

46' Bodvar Bodvarsson za Juan Camara

53'

53' Andrej Kadlec za Paweł Olszewski

60'

60' Ariel Borysiuk za Ivan Runje

78'

78' Szymon Sobczak za Jakov Puljić

78' Bartosz Bida za Bartłomiej Wdowik