79'
83'
84'
86'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów po meczu z Wisłą. Dobrego wieczoru!
  • 90+5'
    Koniec! Legia wygrała na wyjeździe 1:0 z Wisłą Płock po trafieniu Pekharta!
  • 90+4'
    Grę wznowi Boruc
  • 90+4'
    Zbozień wyrzucił piłkę z autu. Zrobiło się zamieszanie, a Michalski uderzył z powietrza obok bramki
  • 90+3'
    Aut dla Wisły na wysokości pola karnego Legii
  • 90+2'
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy
  • 89'
    Luquinhas wywalczył aut dla "Wojskowych"
  • 89'
    Lopes sfaulowany w środku pola
  • 87'
    Pyrdoł i Ambrosiewicz zastępują Rasaka i Szwocha
  • 86'
    Slisz popędził lewą stroną i został sfaulowany w bocznym sektorze boiska. Rzut wolny dla Legii
  • 84'
    Luquinhas został napomniany żółtym kartonikiem. Pomocnik Legii sfaulował Kocyłę
  • 83'
    Dwie zmiany w Legii. Rosołek i Lopes za Martinsa i Kapustkę. Warto dodać, że dla Lopesa to debiut w barwach "Wojskowych"
  • 83'
    Żółta kartka dla trenera Vukovicia
  • 79'
    Mladenović sfaulował Kocyłę. Żółty kartonik dla serbskiego obrońcy
  • 79'
    Szwoch starał się wywalczyć korner, ale ostatecznie jako ostatni dotknął piłki, zanim opuściła boisko
  • 77'
    Szwoch dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska, a Tuszyński główkował tuż obok bramki. Było groźnie
  • 76'
    Rzut wolny dla klubu z Płocka
  • 76'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka. Stoper Legii sfaulował Kocyłę
  • 74'
    Pekhart wywalczył aut dla stołecznego klubu, na wysokości pola karnego Wisły
  • 74'
    Martins przerzucił piłkę na prawą stronę do Luquinhasa, ale Kamiński wyszedł z bramki i oddalił zagrożenie, wybijając futbolówkę
  • 72'
    Pekhart nieprzepisowo powstrzymany w bocznym sektorze boiska
  • 69'
    Gwilia za Kante
  • 69'
    Slisz sfaulował Rasaka w środku pola
  • 66'
    Zmiana w Legii. Stolarski za Karbownika
  • 66'
    Sheridan opuszcza boisko, w jego miejsce Tuszyński
  • 65'
    Kontra Legii. Luquinhas chciał zagrać do Pekharta, lecz podanie zostało przecięte do rywali
  • 64'
    Zrobiło się zamieszanie w polu karnym Legii, po wbiegnięciu Kocyły w pole karne. Zawodnik Wisły zagrał wzdłuż "szesnastki", a Sheridan musnął piłkę, którą z linii bramkowej wybił Slisz
  • 63'
    Garcia nieprzepisowo powstrzymany przez Karbownika. Rzut wolny dla Wisły
  • 63'
    Slisz kontynuuje grę
  • 61'
    Przerwa w grze. Slisz jest opatrywany przez lekarzy
  • 61'
    Żółta kartka dla Szwocha, który sfaulował Slisza
  • 60'
    Remy przeciął centrę z lewej flanki
  • 60'
    Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego, ale Pekhart był czujny w polu karnym i wybił piłkę poza linię boczną
  • 59'
    Rasak uderzył z lewej nogi, z dalszej odległości, a Boruc wybił piłkę do boku
  • 58'
    Sheridan znalazł się po lewej stronie pola karnego. Zawodnik Wisły chciał podać do Kocyły, lecz Slisz wrócił do obrony i oddalił zagrożenie
  • 57'
    Kocyła pobiegł środkiem boiska, a następnie płasko uderzył z dystansu w kierunku dalszego słupka. Piłka przeleciała obok bramki Boruca
  • 56'
    Kante wywalczył aut dla stołecznego klubu
  • 55'
    Mladenović do Kante. Napastnik Legii chciał prostopadle zagrać do lewego obrońcy Legii, lecz było to niedokładne podanie
  • 53'
    Slisz nieprzepisowo powstrzymany przez Kocyłę, w środku pola
  • 53'
    Jędrzejczyk sfaulował Sheridana na połowie Wisły
  • 52'
    Karbownik zacentrował z prawego skrzydła w pole karne. Moment później Mladenović dośrodkował z drugiej strony boiska, ale Pekhart nie sięgnął piłki
  • 50'
    Garcia sfaulował Luquinhasa w bocznym sektorze boiska, na wysokości koła środkowego. Gracz Wisły został ukarany żółtą kartką
  • 48'
    Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego, a Zbozień główkował ponad poprzeczką
  • 48'
    Rzut wolny dla Wisły z prawej strony boiska
  • 48'
    Rasak nieprzepisowo powstrzymany przez Rasaka
  • 46'
    Martins sfaulowany w środku pola
  • 46'
    Dwie zmiany w Wiśle: Lagator i Kocyła za Gjertsena i Żuka
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia wygrywa z Wisłą Płock 1:0 po golu Pekharta. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 44'
    Szwoch bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała nieco ponad bramką
  • 44'
    Pojedynek fizyczny Pekharta i Sheridana, w pobliżu pola karnego Wisły. Czeski snajper sfaulował rywala. Klub z Płocka otrzymał rzut wolny
  • 43'
    Slisz sfaulował Szwocha w środkowej strefie boiska i obejrzał żółtą kartkę
  • 42'
    Szwoch dośrodkował na dalszy słupek, ale płocczanom nie udało się stworzyć większego zagrożenia w polu karnym Legii. Grę wznowił Boruc
  • 40'
    Remy sfaulował Gjertsena. Wisła ma rzut wolny z lewej strony boiska, blisko pola karnego Legii
  • 38'
    Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego. Remy główkował przy bliższym słupku, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 37'
    Luquinhas zacentrował z prawej flanki w pole karne, a jeden z obrońców Wisły wybił piłkę poza linię końcową
  • 36'
    Tym razem Luquinhasa sfaulował Garcia
  • 35'
    Pekhart nieprzepisowo powstrzymany przez Rasaka, w środku pola
  • 34'
    Luquinhas sfaulowany w bocznym sektorze przez Urygę. Kapitan Wisły został napomniany żółtą kartką
  • 32'
    Mladenović dokładnie dośrodkował w pole karne z lewej strony, a Pekhart wygrał pojedynek z Urygą i głową skierował piłkę do siatki. Brawo!
  • 30'
    Gool! Pekhart! 1:0 dla Legii!
  • 29'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 29'
    Mladenović zacentrował z rzutu rożnego, do piłki skakał m.in. Pekhart, ale ostatecznie futbolówkę przejął Kamiński
  • 28'
    Pekhart otrzymał piłkę z głębi pola, wbiegł w pole karne, lecz jego strzał został zablokowany. Korner
  • 28'
    Rasak dośrodkował z lewej flanki, Sheridan główkował, a Boruc pewnie złapał piłkę
  • 28'
    Luquinhas dobrze popracował w defensywie, dwukrotnie zatrzymał rywali
  • 26'
    Szwoch krótko rozegrał stały fragment, ale po kilkunastu sekundach stołeczny zespół zdołał odebrać piłkę
  • 25'
    Garcia sfaulowany w środku pola
  • 23'
    Karbownik zagrał do Kapustki, który znalazł się po prawej strony pola karnego, ale piłkę przechwycili przeciwnicy
  • 22'
    Luquinhas do Mladenovicia, który nieźle dograł w pole karne z lewej flanki. Kante próbował oddać strzał z głowy, ale Kamiński wybił piłkę poza "szesnastkę". Po chwili Slisz uderzył z dalszej odległości obok bramki
  • 20'
    Udany przechwyt Martinsa w środku pola. Legioniści chcieli stworzyć akcję, ale stracili piłkę na połowie płocczan
  • 18'
    Rasak zdecydował się na uderzenie z dystansu, lecz strzał okazał się zbyt lekki. Przy piłce zespół z Łazienkowskiej
  • 17'
    Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego. Zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie klub z Płocka wywalczył jeszcze aut
  • 16'
    Luquinhas wypuścił na skrzydle Mladenovicia. Lewy obrońca dograł w pole karne. O piłkę w "szesnastce" walczył m.in. Kante, lecz napastnikowi Legii nie udało się do niej dopaść
  • 14'
    Kapustka podał do Karbownika, a ten znalazł się w "szesnastce" Wisły i upadł po kontakcie z przeciwnikiem. Sędzia nakazał grać dalej, a piłkę przejęli miejscowi
  • 13'
    Mladenović zagrał prostopadle do Luquinhasa, który wbiegł w pole karne z lewej strony i zszedł do środka. Brazylijczyk stracił jednak futbolówkę
  • 11'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Legii! Pekhart wywalczył piłkę, którą przejął Luquinhas. Brazylijczyk wbiegł w "szesnastkę" z prawej strony, a następnie wycofał do Martinsa. Portugalski pomocnik oddał techniczny strzał i trafił w poprzeczkę!
  • 9'
    Mladenović niedokładnie zagrał w "szesnastkę" Wisły, do Pekharta. Grę wznowi bramkarz gospodarzy
  • 8'
    Pekhart nieprzepisowo powstrzymany przez Zbozienia, w środkowej strefie boiska
  • 7'
    Garcia sfaulował Karbownika
  • 7'
    Szwoch sfaulowany w środku pola
  • 6'
    Centra Mladenovicia z lewego skrzydła. Kante wyskoczył w powietrze, lecz nie był w stanie musnąć piłki
  • 5'
    Karbownik otrzymał podanie z głębi pola, zagrał do Martinsa, lecz rywale przecięli podanie w okolicach pola karnego
  • 4'
    Domagoj Antolić nie znalazł się w kadrze na spotkanie z Wisłą Płock. To oznacza tylko jedno - prawdopodobnie pożegna się z Legią. LINK
  • 3'
    Mladenović dośrodkował w pole karne z lewej strony. Ostatecznie grę wznowi Kamiński, bo piłkę jako ostatni - zanim opuściła boisko - dotknął jeden z graczy Legii
  • 2'
    Legioniści wymieniają się podaniami na połowie Wisły
  • 0
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka rezerwowych: Cierzniak, Lewczuk, Gwilia, Rocha, Cholewiak, Lopes, Astiz, Rosołek, Stolarski
  • Skład Legii wygląda następująco: Boruc - Karbownik, Jędrzejczyk, Remy, Mladenović - Kapustka, Slisz, Martins, Luquinhas - Kante, Pekhart
  • Co, przed meczem powiedzieli trenerzy: Aleksandar Vuković (LINK) i Radosław Sobolewski (LINK)? Zachęcamy do sprawdzenia!
  • Co słychać w obozie rywala? Sprawdźcie!
  • Rozmawialiśmy także z zawodnikiem stołecznego klubu, Mikołajem Kwietniewskim, który w poprzednim sezonie występował w Wiśle na wypożyczeniu. LINK
  • Zapraszamy na rozmowę z Dominikiem Furmanem, byłym piłkarzem Legii i Wisły, którą można przeczytać tutaj
  • Witamy! O godz. 20:30 rozpocznie się mecz. 3 kolejki ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Legią Warszawa. Po dwóch ligowych spotkaniach warszawiacy mają na koncie 3 punkty, a płocczanie - 2
Wisła PłockLegia Warszawa

34' Alan Uryga

34'

46' Dusan Lagator za Torgil Gjertsen

46' Dawid Kocyła za Paweł Żuk

46'

50' Angel Garcia Cabezali

50'

66' Patryk Tuszyński za Cillian Sheridan

66'
84'

86' Piotr Pyrdoł za Damian Rasak

86' Maciej Ambrosiewicz za Mateusz Szwoch