• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów po meczu w Szczecinie
  • 90+8'
    Legia bezbramkowo remisuje z Pogonią w Szczecinie
  • 90+8'
    Nastąpiło krótkie rozegranie stałego fragmentu, a po chwili sędzia zakończył spotkanie
  • 90+7'
    Pogoń wywalczyła jeszcze rzut rożny
  • 90+7'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki. O piłkę w polu karnym walczyli m.in. Wszołek i Pekhart, ale ostatecznie przechwycił ją Stipica
  • 90+6'
    Legia atakuje, ale Pogoń skutecznie się broni
  • 90+6'
    Juranović dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, ale "Portowcy" wybili futbolówkę poza pole karne
  • 90+5'
    Jeden z piłkarzy Pogoni znalazł się po prawej stronie pola karnego i chciał wycofać piłkę, którą przechwycił zawodnik Legii
  • 90+4'
    Antolić dopadł do piłki i zdecydował się na płaskie uderzenie zza pola karnego. Strzał pomocnika został jednak zablokowany
  • 90+4'
    Hostikka przechwycił piłkę na wysokości koła środkowego, ale został zatrzymany przez Juranovicia, który wrócił do obrony
  • 90+1'
    Sześć minut doliczonych
  • 90+1'
    Podstawski za Kowalczyka
  • 90+1'
    Kowalczyk otrzymał piłkę na prawe skrzydło, ale jego dośrodkowanie okazało się niedokładne. Grę wznowi Boruc
  • 89'
    Pogoń w ataku pozycyjnym
  • 89'
    Gospodarze wymieniają się podaniami na połowie Legii
  • 88'
    "Portowcy" ponownie chcieli zabrać się do szybkiego ataku, lecz Mladenović skutecznie powstrzymał Kowalczyka w środkowej strefie boiska
  • 87'
    Miejscowi chcieli zabrać się do kontry, ale stracili piłkę w środku pola
  • 87'
    Rosołek znalazł się w bocznym sektorze "szesnastki". Piłkarz Legii przechwycił piłkę i chciał zagrać wzdłuż boiska. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Pogoni, a Stipica instynktownie interweniował przy bliższym słupku
  • 85'
    Wszołek pojawił się po lewej stronie pola karnego, zbiegł nieco do środka, ale jego strzał z prawej nogi, który został zablokowany
  • 84'
    Żółta kartka dla Rosołka za sfaulowanie rozpędzonego Benedyczka w środku pola
  • 83'
    Legioniści chcieli stworzyć kolejną akcję w ofensywie, lecz Pogoń przechwyciła piłkę w bocznym sektorze boiska. Po chwili Pekharta popełnił faul w ataku i sfaulował jednego z "Portowców", tuż przy linii bocznej
  • 81'
    Do bramki Boruca ok. 25 metrów. Drygas zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, lecz trafił w mur
  • 81'
    Rzut wolny dla Pogoni i żółta kartka dla Mladenovicia. Lewy obrońca sfaulował Kowalczyka, który czyhał na prostopadłe zagranie od Dąbrowskiego
  • 79'
    Rosołek dośrodkował z lewego skrzydła w kierunku Pekharta, który główkował ponad poprzeczką
  • 79'
    Mladenović sprytnie minął Mladenovicia i miękko dośrodkował na dalszy słupek. Tam pojawił się Gwilia, który nie zdołał jednak opanować piłki i oddać strzału. Gruzin chciał przyjąć piłkę prawą nogą, ale ta odskoczył mu i wyszła poza linię końcową
  • 78'
    Warszawiacy znaleźli się przed polem karnym Pogoni, lecz rywale nie dali się zaskoczyć
  • 77'
    Pogoń przechwyciła piłkę w środku pola, ale moment później legioniści zdołali odebrać futbolówkę
  • 75'
    A Hostikka zastąpił Smolińskiego
  • 75'
    Zahović został zamieniony przez Benedyczaka
  • 73'
    Chwilowa przerwa w grze. Zarówno Zahović, jak i Lewczuk są opatrywani przez lekarzy
  • 72'
    Żółta kartka dla Lewczuka za faul w środku pola, na Zahoviciu
  • 72'
    Jędrzejczyk podłączył się do ofensywy i chciał zagrać na lewą stronę do Mladenovicia, lecz rywale "przeczytali" jego zamiary
  • 70'
    Karbownik opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Antolić
  • 69'
    Dwie zmiany w Pogoni. Kozłowski i Drygas za Gorgonia i Kucharczyka
  • 69'
    Korner dla Pogoni. Zech musnął piłkę głową po centrze z rzutu rożnego, ale legioniści przechwycili piłkę
  • 68'
    Kucharczyk zbiegł z lewej flanki do środka i potężnie uderzył na bramkę Boruca. Piłka odbiła się od Lewczuka i wyszła poza linię końcową
  • 67'
    Legia wymieniała się podaniami na własnej połowie. W pewnym momencie szczecinianie przechwycili piłkę, ale po chwili Mladenović skutecznie zastopował Kowalczyka po lewej stronie boiska
  • 65'
    Gwilia sfaulował Smolińskiego na połowie Pogoni. Piłka dla gospodarzy
  • 64'
    Pierwsza zmiana w Legii. Rosołek za Valencię
  • 64'
    Valencia zbiegł do środka i chciał posłać prostopadłe podanie na lewą stronę. Zagranie okazało się jednak niecelne
  • 63'
    Mladenović zbiegł z lewej flanki do środka i uderzył z prawej nogi, zza pola karnego. Stipica spokojnie złapał piłkę
  • 63'
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Kowalczyka. Po centrze z prawej strony, Zech przedłużył tor lotu piłki. Futbolówka trafiła pod nogi Kucharczyka, który znalazł się na dalszym słupku. Zawodnik Pogoni umieścił piłkę w siatce, po strzale z bliskiej odległości, ale został złapany na spalonym
  • 61'
    Rzut rożny dla Pogoni
  • 61'
    Jędrzejczyk skutecznie zastopował Smolińskiego po prawej stronie boiska
  • 60'
    Wszołek znalazł się po prawej stronie pola karnego i zagrał wzdłuż boiska, ale szczecinianie wybili piłkę poza "szesnastkę". Moment później Lewczuk sfaulował Zahovicia w środku pola
  • 59'
    Dośrodkowanie Kucharczyka z rogu. Piłka dotarła do Gorgona, który znalazł się na 12. metrze i główkował, lecz Boruc był na posterunku i nie dał się zaskoczyć
  • 58'
    Jędrzejczyk dobrze interweniował w polu karnym Legii, po centrze z prawej flanki. Korner dla miejscowych
  • 57'
    Legioniści mieli korner, ale bramkarz Pogoni spokojnie złapał piłkę
  • 57'
    Legioniści zabrali się do kontry. Valencia pobiegł lewą stroną, wbiegł w pole karne i wycofał piłkę do Pekharta. Czech szukał miejsca, uwolnił się spod krycia rywali i zdecydował się na oddanie strzału, lecz Stipicia popisał się kapitalną interwencją
  • 55'
    Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek. Tam znalazł się Wszołek, który był osaczony przez kilku zawodników Pogoni. Ostatecznie miejscowi oddalili zagrożenie
  • 54'
    Juranović przechwycił piłkę w obronie. Następnie Wszołek pobiegł prawą stroną boiska i został sfaulowany przez Smolińskiego na wysokości pola karnego
  • 52'
    Wszołek posłał prostopadłe podanie na prawe skrzydło do Juranovicia, który chciał wycofać piłkę, ale futbolówkę przechwycili "Portowcy"
  • 50'
    Mladenović z łatwością minął rywala w bocznym sektorze, ale jego zagranie w okolice pola karnego Pogoni okazało się niedokładne i przechwycone przez gospodarzy
  • 49'
    Zahović nieprzepisowo powstrzymał Karbownika przed polem karnym Legii
  • 49'
    Mladenović i Valencia dobrze popracowali w obronie i przechwycili piłkę po lewej stronie boiska
  • 48'
    Niedokładne zagranie w boczny sektor do Juranovicia. Po chwili Kowalczyk dośrodkował z prawej strony w pole karne, a Jędrzejczyk wybił piłkę i został sfaulowany przez Zahovicia
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje w Szczecinie z miejscową Pogonią. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Mladenović sfaulował piłkarza Pogoni na wysokości koła środkowego
  • 45'
    Gwilia podał do Karbownika, a ten próbował posłać prostopadłe podanie do Valenci, lecz rywale przechwycili piłkę. Po chwili Gwilia miękko zagrał do Pekharta, który upadł w polu karnym po kontakcie z dwoma obrońcami Pogoni. Ale gra nie została przerwana
  • 43'
    Świetne prostopadłe podanie Juranovicia. Prawy obrońca Legii zagrał do Wszołka, który znalazł się po prawej stronie "szesnastki" i zdecydował się na wycofanie piłki, którą w okolicach 16. metra przechwycił piłkarz Pogoni
  • 41'
    Juranović dośrodkował z rogu, lecz miejscowi wyszli z opresji i zażegnali niebezpieczeństwo
  • 40'
    Wszołek naciskał Zecha w polu karnym Pogoni. Poza tym, Stipica wyszedł z bramki, ale ostatecznie skrzydłowy Legii wywalczył rzut rożny
  • 40'
    Valencia sfaulowany w bocznym sektorze boiska, przez Steca
  • 39'
    Stec poślizgnął się w momencie dośrodkowania z prawej strony boiska. Piłkę przechwycili legioniści
  • 38'
    Dobra interwencja Lewczuka, który przechwycił piłkę po miękkiej centrze z lewej flanki, w pole karne Legii
  • 37'
    Mladenović chciał uruchomić Valencię na lewym skrzydle, ale podanie okazało się za mocne i piłkę spokojnie przechwycił Stipica
  • 34'
    Mladenović dośrodkował z lewej strony boiska, lecz Stipica skutecznie wypiąstkował piłkę poza "szesnastkę"
  • 34'
    Triantafyllopoulos sfaulował Pekharta w bocznym sektorze boiska, przed polem karnym. Legia ma rzut wolny
  • 33'
    Gra toczy się teraz w środku pola. Legioniści wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska
  • 32'
    Gwilia zagrał prostopadle do Mladenovicia. Lewy obrońca znalazł się w bocznym sektorze pola karnego i wycofał piłkę do Pekharta. Czech oddał strzał na wślizgu, a Stipica złapał futbolówkę
  • 30'
    Juranović dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka wyszła poza pola karne Pogoni, a po chwili Gwilia zacentrował w "szesnastkę" z prawej strony boiska. Zrobiło się zamieszanie, lecz ostatecznie przeciwnicy wyszli z opresji
  • 29'
    Valencia podał do Mladenovicia, który dośrodkował z lewego skrzydła na 11. metr, lecz jeden z zawodników Pogoni wybił piłkę poza boisko. Stołeczny zespół ma korner
  • 28'
    Gwilia przerzucił piłkę na prawą flankę, a Kucharczyk zatrzymał Juranovicia. Legioniści otrzymali aut
  • 27'
    Wszołek ruszył do prostopadłego zagrania, ale został powstrzymany na skrzydle przez Matynię
  • 26'
    Juranović zbiegł z prawej strony do środka boiska, ale w trakcie tej akcji stracił piłkę
  • 25'
    Lewczuk został sfaulowany w środku pola przez piłkarza klubu ze Szczecina
  • 25'
    Spore zamieszanie w polu karnym Legii. Zahović szukał miejsca do oddania strzału, ale został powstrzymany przez legionistów, a w ostatniej fazie akcji - przez Slisza
  • 24'
    Jeden z rywali wycofał piłkę z rzutu rożnego do Kucharczyka, który był ustawiony przed "szesnastką". Zawodnik Pogoni oddał strzał, który został zablokowany. Następnie przeciwnicy dośrodkowali z lewej flanki, ale Lewczuk wybił piłkę poza pole karne
  • 22'
    Rzut rożny dla miejscowych. Matynia wywalczył korner dla Pogoni, po tym jak nabił Juranovicia w bocznym sektorze boiska
  • 22'
    Gorgon dograł z lewego skrzydła do Zahovicia, który znalazł się w polu karnym, ale Jędrzejczyk oddalił zagrożenie
  • 21'
    Juranović dośrodkował z rogu, a Pekhart szukał miejsca do oddania strzału. Napastnik Legii zbiegł na bliższy słupek i główkował w kierunku dalszego, ale bramkarz Pogoni nie dał się zaskoczyć i popisał się świetną interwencją
  • 20'
    Korner dla Legii
  • 20'
    Juranović otrzymał podanie w boczny sektor boiska i chciał dośrodkować do Pekharta. Czeski snajper był jednak osaczony w "szesnastce" przez dwóch obrońców Pogoni i nie miał szans na dobiegnięcie do piłki, która opuściła boisko
  • 17'
    Legia w ataku pozycyjnym, wymienia się podaniami w środkowej strefie boiska. Pogoń broni całym zespołem
  • 15'
    Legioniści mieli rzut rożny, który wykonał Mladenović. Piłkę, po centrze z rogu, spokojnie przechwycił Stipica
  • 14'
    Stoper Legii dokładnie przerzucił piłkę do Juranovicia, który chciał zagrać wzdłuż pola karnego. Prawy obrońca został jednak zablokowany przez Matynię
  • 13'
    Mladenović chciał zagrać do Valenci na jeden kontakt, ale piłkę na wysokości koła środkowego przechwycił jeden z zawodników "Portowców"
  • 11'
    Jeden z rywali posłał piłkę w pole karne "Wojskowych", ale czujny był Wszołek, który oddalił zagrożenie
  • 11'
    Wszołek otrzymał podanie z głębi pola, znalazł się po prawej stronie pola karnego. Skrzydłowy próbował zbiec do środka "szesnastki", ale stracił piłkę
  • 10'
    Kowalczyk ucierpiał po kontakcie z Lewczukiem w polu karnym Legii. Pojawił się grymas bólu na twarzy zawodnika Pogoni, który wstał z boiska po kilkudziesięciu sekundach i może kontynuować grę
  • 7'
    Ależ było blisko! Juranović świetnie podłączył się do ofensywy i płasko wycofał piłkę w pole karne. Do futbolówki dopadł Gwilia, który oddał strzał bez przyjęcia, z lewej nogi, tuż obok bramki
  • 6'
    Gwilia zdecydował się na uderzenie z ok. 16. metra, ale został zablokowany. Po chwili Juranović dośrodkował z prawej strony, zza "szesnastki", lecz Stipica spokojnie złapał futbolówkę
  • 3'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Stec znalazł się na skrzydle i dośrodkował w kierunku bliższego słupka do Zahovicia, który nie zdołał skierować jej do siatki. Bardzo groźna sytuacja dla miejscowych
  • 2'
    Gwilia sfaulował Gorgona w środku pola, po wcześniejszym przechwycie piłki przez Pogoń
  • 2'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny już na murawie w Szczecinie. Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Tobiasz, Remy, Antolić, Rocha, Martins, Kante, Rosołek, Stolarski
  • Skład Legii na mecz z Pogonią: Boruc - Juranović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenović - Gwilia, Slisz, Karbownik - Wszołek, Pekhart, Valencia!
  • Historia zatoczy koło. Artur Boruc rozegra setny oficjalny mecz dla Legii tam, gdzie debiutował, czyli na boisku w Szczecinie. Więcej TUTAJ
  • Zapowiedź sobotniego spotkania jest dostępna w tym miejscu
  • Żaden z zawodników Legii nie jest zagrożony nadmiarem żółtych kartek w meczu z Pogonią. Szczegóły
  • Zerknijcie co, przed sobotnim meczem, powiedzieli trenerzy obu klubów: Czesław Michniewicz (TUTAJ) i Kosta Runjaić (TUTAJ)
  • Zapraszamy na rozmowę z Sebastianem Walukiewiczem, byłym zawodnikiem Legii i Pogoni. LINK
  • Obie drużyny przystępują do sobotniego spotkania po dwóch zwycięstwach z rzędu. Co ciekawe, w tym sezonie Legia dwukrotnie grała na wyjazdach i dwukrotnie zwyciężała
  • Witamy! O godz. 20:00 rozpocznie się mecz 8. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a Legią Warszawa
Pogoń SzczecinLegia Warszawa

69' Kacper Kozłowski za Alexander Gorgon

69' Kamil Drygas za Michał Kucharczyk

69'
72'

75' Adrian Benedyczak za Luka Zahović

75' Santeri Hostikka za Kacper Smoliński

75'

90' Tomas Podstawski za Sebastian Kowalczyk