88'
  • 90+6'
    Koniec. Legia zremisowała przy Łazienkowskiej 2:2 z Piastem Gliwice
  • 90+6'
    Antolić dośrodkował w pole karne z prawej strony, w kierunku Pekharta. Rywale oddalili zagrożenie
  • 90+5'
    Kontra Legii powstrzymana przez rywali w bocznym sektorze boiska
  • 90+4'
    Wszołek pojawił się po lewej stronie pola karnego i wycofał piłkę do Jędrzejczyka. Stoper Legii oddał strzał, który został zablokowany przez Czerwińskiego. Bardzo ważna interwencja Czerwińskiego
  • 90+3'
    Mladenović dośrodkował w pole karne z rogu, ale gliwiczanie wyszli z opresji
  • 90+2'
    Korner dla Legii
  • 90+2'
    Luquinhas! Brazylijczyk oddał strzał z prawej nogi zza pola karnego. Plach zbił piłkę do boku. Futbolówkę przechwycił Mladenović, który zbiegł do środka i uderzył z kilku metrów ponad poprzeczką
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych do drugiej połowy
  • 90'
    Świerczok posłał dalekie podanie na prawą stronę. Mladenović był naciskany przez Rymaniaka, który wywalczył aut dla gości
  • 89'
    Slisz dośrodkował na dalszy słupek, w kierunku Pekharta, lecz gliwiczanie oddalili zagrożenie
  • 89'
    Mladenović dośrodkował w pole karne do Pekharta, ale czeski napastnik był pilnowany przez dwóch przeciwników
  • 88'
    Rymaniak zastąpił Milewskiego
  • 88'
    Legioniści podkręcili tempo, często przebywają na połowie Piasta
  • 86'
    Mladenović dograł z rogu, lecz przyjezdni zażegnali niebezpieczeństwo. Po chwili Steczyk został sfaulowany przez Lewczuka przed polem karnym Piasta
  • 86'
    Juranović próbował dośrodkować z prawej strony, ale został powstrzymany przez Holubka. Korner
  • 85'
    Kapustka dośrodkował z prawego skrzydła, ale Czerwiński wybił piłkę poza pole karne. Do futbolówki dopadł jeszcze Slisz. Pomocnik oddał strzał z prawej nogi, zza "szesnastki", który poszybował ponad bramką
  • 83'
    Zamieszanie w polu karnym Piasta. Mladenović miękko dośrodkował z lewej strony "szesnastki", Pekhart wyskoczył w górę, ale nie zdołał musnąć piłki. Po chwili Juranović oddał strzał zza pola karnego, bez przyjęcia, ale piłka przeleciała nieco ponad poprzeczką
  • 81'
    Antolić za Martinsa
  • 80'
    Wszystko zaczęło się od tego, że Sokołowski chciał zagrać prostopadle w pole karne. Mladenović przeciął podanie, ale do piłki dopadł jeszcze Świerczok. Napastnik Piasta oddał mocny strzał z prawej nogi, zza pola karnego, i pokonał Boruca
  • 79'
    2:2. Świetne uderzenie Świerczoka z dystansu
  • 78'
    Zrobiło się zamieszanie w "szesnastce" Legii, ale ostatecznie miejscowi wyszli z opresji
  • 78'
    Jodłowiec zbiegł do środka, ale jego strzał został zablokowany
  • 76'
    Kapustka wbiegł w pole karne z lewej strony, ale niedokładnie dograł wzdłuż "szesnastki"
  • 75'
    Steczyk pojawił się po lewej stronie boiska, a następnie zbiegł do środka i uderzył z prawej nogi. Boruc pewnie interweniował
  • 75'
    Mladenović pobiegł lewą stroną, zbiegł do środka i oddał strzał z prawej nogi. Plach złapał piłkę po uderzeniu zawodnika Legii
  • 74'
    Rzut wolny dla Piasta. Czerwiński dośrodkował na prawą stronę pola karnego, ale legioniści wybili piłkę poza "szesnastkę"
  • 72'
    Żółta kartka dla Kapustki za faul na Sokołowskim w środku pola
  • 72'
    Slisz za Karbownika
  • 71'
    Karbownik popędził środkiem boiska i zagrał na lewą stronę do Luquinhasa. Brazylijczyk dośrodkował w pole karne w kierunku Wszołka, ale ostatecznie piłka dla Piasta
  • 70'
    Karbownik sfaulował Milewskiego w środkowej strefie boiska
  • 70'
    Kontra Legii. Luquinhas popędził lewą stroną, po chwili piłkę przechwycił Mladenović. Boczny obrońca dośrodkował w "szesnastkę", lecz Czerwiński wybił piłkę i oddalił zagrożenie
  • 69'
    Goście wymieniają się podaniami w środku pola
  • 67'
    Luquinhas sprytnie zagrał na lewe skrzydło do nadbiegającego Mladenovicia. Serbski zawodnik mocno, płasko dośrodkował w pole karne, lecz Plach nie dał się zaskoczyć
  • 67'
    Skuteczna interwencja Lewczuka. Stoper Legii uprzedził Steczyka w polu karnym
  • 66'
    Niezłe, prostopadłe podanie Martinsa do Karbownika. Młodzieżowiec Legii miękko dośrodkował z lewej strony, ale Czerwiński wybił piłkę poza pole karne
  • 66'
    Luquinhas sfaulowany w bocznym sektorze boiska, na połowie Piasta
  • 65'
    Martins był opatrywany przez lekarzy i musiał puścić boisko, ale po chwili wrócił na murawę
  • 64'
    Przerwa w grze. Martins leży na murawie. Portugalczyk ucierpiał po kontakcie ze Świerczokiem
  • 63'
    Wszołek walczył o piłkę z Malarczykiem. Zawodnicy ścigali się do piłki, ale ostatecznie skrzydłowy Legii sfaulował obrońcę Piasta
  • 63'
    Jeden z rywali niedokładnie zagrał na lewą stronę do Holubka. Aut dla Legii
  • 61'
    Gra jest kontynuowana
  • 61'
    Przerwa w grze. Chrapek ucierpiał po kontakcie z Wszołkiem w środku pola
  • 60'
    Kapustka minął rywala, zbiegł do środka, ale jego uderzenie z lewej nogi, zza pola karnego, okazało się zablokowane
  • 60'
    Wszołek zagrał na prawą stronę do Juranovicia, który dośrodkował bez przyjęcia, ale Czerwiński wybił piłkę poza pole karne
  • 58'
    Jodłowiec za Badię
  • 58'
    Czech oddał mocny strzał z prawej nogi i pokonał Placha
  • 57'
    Gooool! Pekhart! 2:1 dla Legii
  • 56'
    Rzut karny dla Legii!
  • 56'
    Mamy VAR. Będzie analizowana sytuacja, w której Mladenović pojawił się po prawej stronie pola karnego i tuż przed linią końcową chciał dośrodkować wzdłuż "szesnastki". Być może Czerwiński, przy interwencji, zagrał piłkę ręką
  • 55'
    Karbownik uderzył z prawej nogi zza pola karnego. Zrobiło się małe zamieszanie w "szesnastce" Piasta - legioniści otrzymali rzut rożny
  • 53'
    Luquinhas prostopadle zagrał w pole karne do Pekharta. Napastnik Legii oddał strzał, który został obroniony. Czech był jednak na spalonym
  • 53'
    Kapustka minął Badię, a następnie próbował przedryblować Holubka w bocznym sektorze, ale ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 51'
    Kapustka wyłuskał piłkę spod nóg Chrapka, w środku pola. Środkowy pomocnik dośrodkował z prawej strony, ale piłka nie dotarła do żadnego z legionistów
  • 50'
    Mladenović zbiegł do środka i oddał strzał zza pola karnego, z prawej nogi, w kierunku dalszego słupka. Piłka minęła bramkę Piasta i opuściła linię końcową
  • 49'
    Piłkarze Legii wymieniają się podaniami
  • 48'
    Dośrodkowanie Juranovicia w pole karne, jeden z rywali - który był przy bliższym słupku - wybił piłkę. Po chwili futbolówka wróciła do Juranovicia, który płasko dograł w "szesnastkę", ale Plach spokojnie interweniował
  • 47'
    Juranović zagrał na prawą stronę w kierunku Wszołka, który walczył o piłkę z Holubkiem. Legioniści mają korner
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje z Piastem 1:1. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Juranović ruszył prawą stroną, ale jego zagranie do Wszołka okazało się trochę niedokładne
  • 45+2'
    Kapustka uderzył z 18. metrów, z lewej nogi, ale został zablokowany przez rywala
  • 45+1'
    Czerwiński sfaulował Wszołka w bocznym sektorze boiska, na połowie Legii
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone
  • 44'
    Milewski dośrodkował w pole karne z prawej strony. Piłka odbiła się od Mladenovicia i została złapana przez Boruca
  • 43'
    Luquinhas zagrał w pole karne do Pekharta, lecz podanie okazało się zbyt mocne
  • 41'
    Zderzenie Karbownika z Sokołowskim na połowie Legii. Pomocnik Piasta został napomniany żółtą kartką
  • 40'
    Konczkowski dograł z prawej flanki, ale jeden z zawodników Legi wybił piłkę poza pole karne
  • 39'
    Rzut wolny dla Piasta, z prawej strony boiska. Jeden z rywali dośrodkował w "szesnastkę", ale legioniści oddalili zagrożenie
  • 37'
    Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne. Pekhart uderzył z głowy z ok. 8. metra, ale Plach wybronił strzał napastnika Legii
  • 36'
    Luquinhas sfaulowany przez Sokołowskiego po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla Legii
  • 34'
    Juranović zacentrował z rogu. Czerwiński wybił piłkę, a na uderzenie z dystansu zdecydował się Mladenović. Piłka poszybowała ponad bramką, grę wznowi Plach
  • 33'
    Juranović dośrodkował w kierunku dalszego słupka, a Holubek uprzedził Wszołka i wybił piłkę poza boisko. Korner
  • 32'
    Luquinhas sfaulowany przez Milewskiego po lewej stronie boiska. Rzut wolny dla miejscowych
  • 31'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Malarczyk pojawił się w pobliżu dalszego słupka. Zawodnik Piasta wyskoczył w górę, wygrał pojedynek z Jędrzejczykiem i skutecznie główkował. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Remis
  • 29'
    1:1. Malarczyk
  • 29'
    Ależ uderzenie Świerczoka. Napastnik Piasta oddał mocny strzał z lewej nogi, zza pola karnego. Boruc musnął piłkę, która wyszła poza linię końcową. Korner dla gości
  • 28'
  • 27'
    Konczkowski dośrodkował z prawej flanki, a Jędrzejczyk wybił piłkę poza pole karne
  • 26'
    Badia napomniany żółtą kartką. Sfaulował Mladenovicia w bocznym sektorze boiska
  • 25'
    Badia dośrodkował na lewą stronę pola karnego w kierunku Czerwińskiego. Stoper Piasta nie zdołał jednak zgrać piłki wzdłuż pola karnego. Futbolówka wyszła poza linię końcową. Grę wznowi Boruc
  • 24'
    Sokołowski zbiegł do środka i został sfaulowany przez Luquinhasa. Rzut wolny dla Piasta, do bramki Boruca ok. 30 metrów
  • 22'
    Jędrzejczyk przechwycił piłkę posłaną z głębi pola. Legia wymienia się podaniami w środkowej strefie boiska
  • 21'
    Luquinhas sfaulowany przez Konczkowskiego w środku pola
  • 21'
    Mladenović zagrał bez przyjęcia w kierunku Luquinhasa, który pojawił się po lewej stronie pola karnego. Brazylijczyk nie zdołał przechwycić piłki. Grę od bramki wznowił Plach
  • 20'
    Niezłe dośrodkowanie Mladenovicia z lewej skrzydła w kierunku Pekharta. Czech był pilnowany przez Czerwińskiego, a na dalszym słupku pojawił się Wszołek. Skrzydłowy oddał strzał, który minął bramkę Piasta
  • 18'
    Kontra Legii. Wszołek dośrodkował w pole karne, ale Czerwiński wybił piłkę poza "szesnastkę". Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu Legii
  • 17'
    Żółta kartka dla Martinsa za faul na Steczyku
  • 17'
    Pekhart zagrał do Juranovicia. Chorwat świetnie, mocno uderzył z 25. metrów, a Plach wybił piłkę przed siebie. Ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 15'
    Mladenović dośrodkował z lewej strony w pole karne, a nadbiegający Kapustka oddał strzał bez przyjęcia. Plach wybił piłkę przed siebie. Futbolówka spadła pod nogi Czerwińskiego, ale została przechwycona przez Kapustkę. Pomocnik Legii uderzył z lewej nogi, z bliska, i pokonał golkipera Piasta
  • 13'
    Gooool! Kapustka! 1:0 dla Legii!
  • 13'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Ostatecznie Mladenović dograł w "szesnastkę". Po chwili na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Karbownik - Plach złapał piłkę
  • 11'
    Kolejny rzut rożny dla Legii. Po dośrodkowaniu z lewej strony, piłkę poza linię końcową wybił Czerwiński
  • 11'
    Centra Mladenovicia z rogu wybita przez przyjezdnych
  • 10'
    Kapustka pojawił się po prawej flance, starał się dośrodkować, ale był pilnowany przez Czerwińskiego. Korner dla "Wojskowych"
  • 10'
    Luquinhas zbiegł z prawej strony do środka boiska, minął rywali i podał do nadbiegającego Mladenovicia. Lewy obrońca uderzył z ok. 20 metrów - piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 9'
    Juranović dośrodkował w "szesnastkę", ale jeden z zawodników gości wybił piłkę poza pole karne
  • 8'
    Wszołek próbował zacentrować ze skrzydła, lecz został zablokowany przez Holubka. Rzut rożny dla miejscowych
  • 8'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Po chwili Mladenović dośrodkował na dalszy słupek, lecz zagrożenie oddalił Konczkowski
  • 7'
    Pekhart sfaulowany po prawej stronie boiska. Legia ma rzut wolny, do bramki Placha ok. 25 metrów
  • 7'
    Martins chciał zagrać na prawą stronę, ale jeden z piłkarzy Piasta przechwycił piłkę
  • 5'
    Legia miała korner. Mladenović dośrodkował z rogu, lecz golkiper Piasta złapał piłkę
  • 5'
    Po centrze z prawej strony, o piłkę w "szesnastce" walczył m.in. Pekhart. Ostatecznie piłka spadła pod nogi Karbownika, który uderzył zza pola karnego, a Plach obronił jego strzał
  • 4'
    Luquinhas zbiegł z lewej flanki do środka i chciał miękko zagrać przed pole karne do Pekharta. Piłka została przechwycona przez przeciwników
  • 3'
    Warszawiacy utrzymują się przy piłce
  • 2'
    Karbownik otrzymał podanie na lewe skrzydło, z gębi pola. Jeden z rywali wybił piłkę na aut
  • 1'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Ławka rezerwowych: Miszta, Stolarski, Mosór, Cholewiak, Slisz, Antolić, Valencia, Rosołek, Lopes
  • Skład Legii na mecz z Piastem: Boruc - Juranović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenović - Karbownik, Martins, Kapustka - Wszołek, Pekhart, Luquinhas!
  • Zapraszamy na rozmowę z Patrykiem Sokołowskim - byłym piłkarzem Legii, który gra obecnie w Piaście. LINK
  • Co słychać w obozie rywala przed spotkaniem z Legią? Szczegóły tutaj
  • Zapraszamy do przeczytania tekstu z piątkowego treningu Legii w LTC. TUTAJ
  • Co, przed niedzielnym meczem, powiedzieli trenerzy: Czesław Michniewicz (LINK) i Waldemar Fornalik (LINK)? Sprawdźcie!
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Legią a Piastem! Stołeczna drużyna wywalczyła, jak na razie, 22 punkty, a Piast - 8
Legia WarszawaPiast Gliwice
25'

25' Gerard Badia

29'

29' Piotr Malarczyk

57' Tomas Pekhart (k.)

57'
58'

58' Tomasz Jodłowiec za Gerard Badia

64'

64' Tiago Alves za Michał Chrapek

79'

79' Jakub Świerczok

88'

88' Bartosz Rymaniak za Sebastian Milewski