Gola dla warszawiaków strzelił Guilherme. Przy bramce asystował Prijović!
  • 90+7'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę! Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+6'
    Legia Warszawa wygrała u siebie ze Sportingiem CP 1:0! Mistrzowie Polski zajmą trzecie miejsce w grupie i na wiosnę zagrają w Lidze Europy!!!
  • 90+5'
    Rzut wolny. Piłka zagrana w pole karne Legii. Długo nikt nie dochodził do strzału, Malarz złapał futbolówkę, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 90+5'
    Kontra Legii przerwana!
  • 90+5'
    Patricio włącza się do ataku. Wybija piłkę, Legia przerwała akcję i sędzia kończy mecz!!!
  • 90+4'
    Dąbrowski zmienia Radovicia. Kibice żegnają Serba
  • 90+3'
    Hlousek sfaulował Martinsa na środku boiska
  • 90+2'
    Kucharczyk podał do Moulina, ale Francuz był na spalonym
  • 90+2'
    Bardzo niecelny strzał Portugalczyków. Malarz wznowi grę!
  • 90+1'
    4 minuty doliczone
  • 90+1'
    Odjidja-Ofoe został sfaulowany na połowie gości
  • 90'
    Odjidja--Ofoe zabrał piłkę rywalowi, podał do Radovicia, który niecelnie zagrał do Moulina. Patrico złapał futbolówkę
  • 89'
    Ruzi założył siatkę Pazdanowi, ale świetnie asekurował go Rzeźniczak
  • 88'
    Moulin uderzył, ale grę wznowi Patricio
  • 86'
    Carvalho dostał drugą żółtą kartę, a w konsekwencji czerwoną, za faul taktyczny
  • 86'
    Hamalainen zmienił Prijovicia
  • 86'
    Radović miał znakomitą okazję, ale Patricio świetnie skrócił kąt i wybronił jego uderzenie
  • 85'
    Fantastyczna kontra Legii! Radović zagrał do Odjidji-Ofoe, Belg wypuścił Moulina, który wiedział, że nie wygra pojedynku z obrońcą więc świetnie zagrał do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii trafił tylko w bramkarza
  • 83'
    Kucharczyk próbował podać piłkę do niekrytego Radovicia, ale futbolówkę złapał Patricio
  • 81'
    Dost uderzył z główki, lecz futbolówka przeleciała nad poprzeczką!
  • 81'
    Pazdan i Carvalho dostali żółte kartki
  • 80'
    Silva uderzył z woleja, ale trafił w wyskakującego Moulina
  • 79'
    Malarz zagrał do Radovicia. Serb pomógł sobie ręką, sędzia przyznał rzut wolny dla Sportingu
  • 79'
    Malarz wychwycił kolejną centrę
  • 79'
    Radović sfaulował przeciwnika w pojedynku powietrznym i dostał żółtą kartkę
  • 78'
    Malarz przechwycił podanie Carvalho
  • 77'
    Hlousek powstrzymał Martinsa na skrzydle
  • 77'
    Malarz fenomenalnie wyjął strzał Andre!
  • 76'
    Odjidja-Ofoe wyłożył piłkę Kucharczykowi. Goście zaatakowali pomocnika, "Kuchy" się przewrócił, ale sędzia nie wskazał na "wapno"
  • 75'
    Rzeźniczak otrzymał żółtą kartkę
  • 75'
    Chwilę później upomnienie dostał Odjidja-Ofoe
  • 74'
    Silva podał piłkę na prawą flankę do Martinsa. Skrzydłowy wyłożył futbolówkę Andre, ale zawodnik na szczęście spudłował
  • 73'
    Po raz kolejny Malarz ratuje swoich kolegów. Tym chwycił piłkę w polu karnym wędrującą od nogi do nogi
  • 72'
    Malarz sparował piłkę do boku po strzale Dosta
  • 71'
    Cesar posłał centrę z kornera. Żaden z zawodników Sportingu nie oddał strzału, chociaż mocno się zakotłowało pod bramką. Legia wyprowadziła kontrę, ale Rzeźniczak wolał nie ryzykować straty i bezpiecznie podał do kolegi z drużyny i akcja straciła na tempie
  • 71'
  • 70'
    Sporting coraz częściej rozgrywa swoje akcje na połowie Legii. Gospodarze mądrze się bronią jak na razie
  • 68'
    Andre zmienia Zeegelaara
  • 66'
    Martins oszukał Kucharczyka, Hlousek nie zdołał zablokować jego centry, ale piłka nie znalazła adresata w polu karnym Malarza
  • 65'
    Świetne podanie Odjidji-Ofoe z kornera do nabiegającego Moulina. Francuz uderzył i... pomylił się o włos
  • 64'
    Kucharczyk posłał płaską piłkę z lewej flanki. Prijović uderzył, ale został zablokowany. Korner
  • 63'
    Sporting mocniej przycisnął, ale Legia póki co szczęśliwie wychodzi z opresji
  • 62'
    Guilherme schodzi z boiska. Brazylijczyk dostał owację na stojąco. W miejsce pomocnika wbiega Kucharczyk
  • 61'
    Centra z prawej flanki w pole karne Legii. Hlousek wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 60'
    Moulin minął dwóch rywali na skrzydle, ale trzeci odebrał mu piłkę
  • 58'
    Bereszyński podał do Radovicia, ale Serb był na spalonym
  • 58'
    Esgaio zmienia Oliveirę
  • 58'
    Na boisko wchodzi też Ruiz za Markovicia
  • 56'
    Silva uderzył piłkę, która wpadła mu pod nogi, lecz w porę został zablokowany. Korner
  • 56'
    Sędzia ukarał Silvę za niesportowe zachowanie
  • 54'
    Odjidja-Ofoe wygrał pojedynek z Carvalho. Belg zagrał do Guilherme, ale centra Brazylijczyka została zablokowana i Patricio złapał piłkę
  • 53'
    Guilherme próbował popisać się sztuczką techniczką, lecz futbolówka wyleciała na aut
  • 52'
    Martins nie opanował piłki na skrzydle i wyszedł z nią poza boisko
  • 50'
    Malarz źle wybił piłkę. Sporting próbował od razu przejść do szarży, ale Odjidja-Ofoe sfaulował przeciwnika, zanim Portugalczycy ruszyli z atakiem
  • 49'
    Rzeźniczak przerwał akcję gości. Legia ruszyła z kontrą. Moulin niedokładnie podał do Guilherme, ale Brazylijczyk nie poddał się i od razu zaatakował rywali. Aut dla gości
  • 49'
    Silva nieprzepisowo zatrzymywał Odjidję-Ofoe
  • 47'
    Legioniści przerwali akcję Sportingu na skrzydle. Próbowali wyjść z kontrą, lecz gospodarze stracili piłkę na swojej połowie
  • 47'
    Cesar sfaulował Berezyńskiego
  • 46'
  • 45+17'
    Piłkarze wrócili na boisko
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia do przerwy prowadzi 1:0. Gola strzelił Guilherme
  • 45'
    Marković długo prowadził piłkę. Legioniści bali się go mocniej atakować, ponieważ nie chcieli sfaulować przeciwnika w polu karnym. Finalnie odebrali zawodnikowi gości futbolówkę
  • 45'
    Cesar posłał centrę z kornera. Legioniści wybili piłkę z "szesnastki" Malarza
  • 43'
    Prijović oddał strzał. Piłkę złapał Patricio
  • 40'
    Legia wychodziła z kontrą i Moulin został sfaulowany na połowie rywala
  • 40'
    Odjidja-Ofoe posłał miękką wrzutkę w pole karne Sportingu. Prijović nie doszedł jednak do tego podania
  • 39'
    Duże zamieszanie w polu karnym Legii po rzucie wolnym Sportingu. Mistrzowie Polski wyszli jednak z opresji
  • 37'
    Cesar uderzył z rzutu wolnego i piłka pofrunęła nad poprzeczką
  • 36'
    Kopczyński sfaulował Markovicia pod polem karnym Legii. Pomocnik dostał żółtą kartkę
  • 35'
    Bereszyński nie zdołał zablokować centry z lewej flanki. Dost doszedł do strzału, ale Malarz spokojnie interweniuje
  • 34'
    Legioniści odebrali piłkę rywalom. Piłkarze Sportingu domagali się kornera, ale to Malarz wznowi grę
  • 34'
  • 34'
  • 33'
    Moulin zagrał górną piłkę do Odjidji-Ofoe, Belg z trudnej pozycji oddał strzał, ale futbolówka minęła słupek
  • 32'
    Prijović po raz kolejny był na spalonym
  • 31'
    Guilherme wykorzystał płaskie podanie z prawej strony. Brazylijczyk uderzył przy krótkim słupku i pokonał Patricio
  • 30'
    Gol dla Legii. Bramkę zdobył Guilherme!
  • 29'
    Dost przejął piłkę w polu karnym, otoczyli go jednak legioniści i odebrali mu futbolówkę
  • 29'
    Legia wyszła z kontrą, ale Prijović stracił futbolówkę
  • 27'
    Guilherme posłał długie podanie do Hlouska, ale Czech też był na spalonym
  • 27'
    Silva próbował podać do Martinsa, ale jego zagranie przeciął Hlousek
  • 26'
    Prijović uciekł z piłką obrońcą, uderzył z całej siły, ale futbolówka trafiła w boczną siatkę
  • 25'
    Odjidja-Ofoe podał do Prijovicia, lecz Serb był na spalonym
  • 24'
    Pazdan przerwał akcję gości na skrzydle
  • 23'
    Silva zagrał piłkę do Markovicia, ale piłkarz gości nie opanował jej. Nawet jeśliby to zrobił, sędzia boczny podniósł chorągiewkę
  • 23'
  • 21'
    Malarz obronił strzał z rzutu wolnego
  • 21'
  • 20'
    Kopczyński sfaulował rywala niedaleko pola karnego Malarza. Rzut wolny dla gości
  • 19'
    Radović oszukał dwóch rywali. Najpierw założył siatkę jednemu, potem oddał piłkę do Odjidji-Ofoe. Serb został sfaulowany, Legia miała przywilej korzyści, ale finalnie Guilherme był na spalonym
  • 17'
    Długa piłka z obrony do przednich formacji, ale ani Odjidja, ani Prijović nie przejęli futbolówki
  • 16'
    Radović został sfaulowany na własnej połowie
  • 15'
    Sporting długo konstruuje swoje akcje. Portugalczycy zdają sobie sprawę, że czas działa na ich korzyść
  • 14'
    Kopczyński świetnie przerwał podanie Cesara do Dosta
  • 13'
    Odjidja-Ofoe nabił rywala przy linii końcowej, ale sędzia uznał, iż piłka nie wyszła poza boisko. Legia dalej w posiadaniu futbolówki
  • 11'
    Cesar próbował prostopadłym podaniem uruchomić Markovicia, ale futbolówkę przejął Malarz
  • 10'
    Martins podał piłkę do Markovicia, który zszedł do środka i uderzył. Piłkarz Sportingu jednak pomylił się
  • 8'
    Guilherme sfaulował rywala walcząc o piłkę na wysokości pola karnego Patricio
  • 7'
    Prijović posłał piłkę do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 5'
    Sporting próbował wymienić kilka podań pierwszej piłki pod polem karnym Legii, ale piłkarze z Portugalii nie zrozumieli się i grę wznowią gospodarze
  • 4'
    Centra z lewej strony boiska w pole karne Legii. Malarz wypiąstkował piłkę. Do futbolówki dopadł jednak Carvalho, który huknął, ale na szczęście się pomylił
  • 3'
    Legia nie potrafiła skutecznie wyprowadzić piłki z własnej połowy. Goście konstruują swój atak
  • 1'
    Rozpoczął Sporting!
  • 1'
    Przed meczem mieliśmy minutę ciszy. Cały stadion oddał hołd Brazylijczykom z klubu Chapecoense, którzy zginęli w Kolumbii
  • 0
    Piłkarze wychodzą na boisko, kibice śpiewają - Mistrzem Polski jest Legia
  • 0
    Spotkanie Legii ze Sportingiem oglądać będzie prezydent Rzeczpospolitej Polski - Andrzej Duda
  • 0
    Już za kilka minut rozpocznie się mecz. Za chwilę piłkarze wyjdą na murawę
  • 0
    Ze Sportingiem zaczniemy w składzie: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Moulin, Kopczyński - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Radović - Prijović. Rezerwowi: Cierzniak, Czerwiński, Dąbrowski, Broź, Kucharczyk, Hamalainen, Nikolić.
Legia WarszawaSporting Lizbona

30' Guilherme

30'
56'

56' Adrien Silva

81'

81' Willian Carvalho

85'

85' Willian Carvalho