Kibice z "Żylety" opuszczają trybunę, nie czekają jak piłkarze podejdą pod trybuny
  • 90+8'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc
  • 90+6'
    Koniec meczu! Legia Warszawa zremisowała 1:1 z Dundalk FC. Mistrzowie Polski po 21. latach awansowali do Ligi Mistrzów!!!
  • 90+4'
    Malarz ociąga się ze wznowieniem gry z rzutu wolnego
  • 90+4'
    Prijović przerzucił piłkę nad dwoma rywalami w polu karnym, ale niecelnie zagrał do Jodłowca
  • 90+3'
    Kucharczyk dostał żółtą kartkę za swoją cieszynkę. Piłkarz zdjął koszulkę ciesząc się z gola
  • 90+2'
    Legia szybko wznowiła rzut wolny na swojej połowie. Kucharczyk wyprzedził obrońcę, później minął kolejnego, uderzył z całej siły i pokonał Rogersa!
  • 90+2'
    Prijović zmienia Moulina
  • 90+1'
    Cała Legia jest na swojej połowie. Piłkarze Dundalk atakują, a legioniści momentami rozpaczliwie się bronią
  • 90+1'
    Gol, gol, gol!!! Michał Kucharczyk!
  • 90'
    Kibice z "Żylety" zaczęli machać flagami i odpalili race
  • 89'
    Kontra Legii. Kucharczyk z prawej strony podaje do Guilherme. Brazylijczyk przyjął piłkę, kropnął prosto w bramkarza, dobijać próbował Moulin, ale był już na spalonym
  • 88'
    Michael O'Connor zmienia McEleneya
  • 87'
    Kolejna akcja Dundalk. Piłkarz mistrzów Irlandii został jednak w porę zablokowany
  • 86'
    Pazdan wybił centrę Horgana
  • 85'
    Finn próbował przyjąć piłkę ruletką, ale za bardzo sobie ją puścił i ją stracił. Legia szybko uruchomiła Kucharczyka. "Kuchy" był jednak na ofsajdzie. Pomocnik legionistów oddał jeszcze strzał po gwizdku, ale trafił w Rogersa
  • 85'
    Guilherme potrzebuje pomocy medycznej
  • 83'
    Meenan zmienia Shieldsa
  • 82'
    Kucharczyk dostał podanie z lewej flanki, zdecydował się na strzał, ale piłkę zablokował obrońca Dundalk
  • 82'
    Moulin posłał centrę w pole karne Irlandczyków z lewej strony. Kucharczyk nie dotarł jednak do podania
  • 81'
    Horgan wrzucił futbolówkę. Legia wybiła centrę i wyprowadziła kontrę. Kucharczyk dostał jednak niedobre podanie i akcja spaliła na panewce
  • 80'
    Centra w pole karne Legii. Piłkę wybija obrońca mistrzów Polski. Korner dla gości
  • 79'
    Malarz broni bez problemów strzał McEleneya
  • 78'
    Legioniści nie spieszą się z rozegraniem akcji
  • 77'
    Kucharczyk i Guilherme rozgrywali akcję na skrzydle, ale rywale wybili piłkę na aut
  • 75'
    Rzut rożny dla Legii. Guilherme zachęca kibiców do dopingu. Brazylijczyk zacentrował piłkę, ale została ona wybita przez obrońców
  • 72'
    Kucharczyk przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką. Został otoczony przez czterech rywali i stracił futbolówkę
  • 72'
    Guilherme z prawej strony zbiegł do środka, Boyle wygarnął mu jednak piłkę
  • 72'
    Zaostrza się gra. Benson fauluje Kucharczyka. Strzelec jedynego gola dostaje żółtą kartkę
  • 70'
    Bereszyński zmienia Nikolicia
  • 69'
    Boyle sfaulował Guilherme, ale nie zobaczył żadnej kartki. Piłkarze Legii mieli pretensje do przeciwników i zaczęli się z nimi szarpać. Sędzia rozdzielił zawodników
  • 69'
    Jodłowiec wbiegł w pole karne. Jeden z obrońców wślizgiem starał mu się wybić futbolówkę. Zdezorientowało to pomocnika Legii, który zamiast strzelać, podawał piętką do... nikogo
  • 67'
    Hlousek sfaulował Finna i zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę
  • 65'
    Guilherme zmienia Langila
  • 64'
    Broź źle wybił piłkę. Pazdan próbował ratować zespół, ale o mały włos się również nie pomylił. Naciskał na niego McMilan, ale stoper legionistów podał w końcu do Malarza.
  • 63'
    Świetna akcja Dundalk. Benson uderzył z przewrotki, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Na szczęście...
  • 62'
    Finn zabrał piłkę kiwającemu się Moulinowi. Pomocnik zagrał do McEleneya, który wrzucił futbolówkę w pole karne. Pazdan wygrał pojedynek powietrzny z rywalem. Korner
  • 58'
    Kucharczyk zbiegł z lewego skrzydła do środka, oddał strzał, lecz został zablokowany przez przeciwników i piłka wyleciała na rzut rożny
  • 57'
    Hlousek dostał żółtą kartkę za faul na przeciwniku
  • 56'
    Od kilku chwil mamy chaos na boisku. Gra jest przerywana. Piłka albo wylatuje na aut, albo zawodnicy nawzajem się faulują
  • 52'
    Langil walcząc o piłkę zbiegł na lewe skrzydło. Legioniści wyłuskali futbolówkę i "Kuchy" zagrał do reprezentanta Martyniki. Skrzydłowy minął jednego rywala, ale niecelnie podał do Nikolcia
  • 50'
    Kucharczyk próbował minąć Gannona, ale obrońca nie dał się oszukać i powstrzymał legionistę na lewej flance
  • 49'
    Hlousek podał do Moulina. Francuz próbował wrzucić futbolówkę do Langila, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 48'
    Langil próbował zagrać na klepkę z Jodłowcem, ale pomocnik Legii poślizgnął się, gdy próbował zagrywać
  • 47'
    McMilan wygrał przebitkę z Pazdanem. Obrońca Legii był jednak asekurowany, więc napastnik Dundalk zagrał piłkę do Finna, który nie opanował futbolówki
  • 46'
    Moulin sfaulował Shieldsa na połowie Irlandczyków
  • 45+17'
    Zaczynamy!
  • 45+2'
    Francuz dograł piłkę, została ona wybita przez obrońców. Sędzia zakończył pierwszą połowę, a piłkarzy żegnają gwizdy
  • 45+1'
    Rzut wolny na połowie Dundalk. Mouli będzie zagrywał ją w pole karne rywali
  • 44'
    Coraz częściej kibice gwiżdżą na legionistów. Tera zostało tak skwitowane zagranie Langila do Brozia. Piłka wyleciała na aut, choć obaj zawodnicy stali niedaleko siebie
  • 43'
    Legia znów wymienia podania na połowie rywala, ale nic z tego nie wynika
  • 41'
    Rogers nie miał żadnych kłopotów z uderzeniem Moulina
  • 40'
    Broź wrzucił piłkę w pole karne, ale Gannon wybił ją na rzut rożny
  • 39'
    Hlousek pobiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, ale został powstrzymany przez dwóch graczy mistrzów Irlandii
  • 38'
    Korner dla Legii. Moulin na krótko rozegrał stały fragment gry, ale finalnie to on dośrodkował w pole karne. Z woleja uderzał Jodłowiec, ale bardzo nieprecyzyjnie
  • 37'
    Oprawa Legii wyglądała tak:
  • 35'
    Kucharczyk nie miał komu zagrać futbolówki. Skrzydłowy Legii oddał strzał, ale piłkę spokojnie łapie Rogers
  • 35'
    Langil uciekł zawodnikom Dundalk, próbował wrzucić piłkę, ale wyszedł z tego niecelny centro-strzał
  • 34'
    Broź został sfaulowany na połowie przeciwnika
  • 33'
    McMilan doskoczył do piłki zagranej przez kolegę z drużyny. Napastnik Dundalk nie miał jednak komu zgrać futbolówki i przejął ją Malarz
  • 31'
    Odjidja-Ofoe przegrałby pojedynek powietrzny pod swoją bramką, na szczęście asekurowany był przez obrońców Legii
  • 29'
    Legia próbuje stworzyć jakąś akcje, ale nie ma pomysłu jak przebić się przez obronę Dundalk
  • 27'
    McEleney potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 26'
    Malarz chwycił futbolówkę zagraną z lewej flanki. Bramkarz wznowił szybko grę. Langil zagrał płaską piłkę w pole karne, obrońca Dundalk ją jednak wybił. Korner dla gospodarzy
  • 24'
    Tak wpadł gol dla mistrza Irlandii
  • 23'
    Legia mogła wyrównać! Hlousek uderzył zewnętrznym podbiciem. Piłka leciała w okienko, ale fenomenalnie obronił ten strzał Rogers
  • 22'
    Piłka została dośrodkowana z prawej strony. McMilan głową zgrał futbolówkę w miejsce, gdzie nie było żadnego gracza Legii. Wykorzystał to Robert Benson, który posłał bombę do siatki warszawiaków. Malarz nie miał szans
  • 20'
    Gol dla rywali. Benson
  • 19'
    Piłka została mocno rzucona z autu. Nikolić wbiegał w pole karne, ale stracił orientacje gdzie jest futbolówka i bramkarz powstrzymał legionistę
  • 17'
    Hlousek zagrał na klepkę z Jodłowcem. Czech mocno wbił piłkę w pole karne, ale nie doszedł do niej żaden zawodnik. Zanim jednak futbolówka wypadła poza boisko, przejął Broź, lecz jego centra również nie była precyzyjna
  • 16'
    Kolejna centra została wybita spod bramki mistrza Irlandii. Tym razem piłkę w pole karne posyłał Jodłowiec
  • 15'
    Langil posłał piłkę w pole karne, ale Gannon wybił futbolówkę główką
  • 13'
    McEleney dogrywał futbolówkę z kornera do nie niepilnowanego gracza. Piłkardz Dundalk jednak stracił futbolówkę i Kucharczyk wyszedł z kontrą. "Kuchy" zagrał do Nikolicia, ale skrzydłowy zwolnił trochę akcję i Legia straciła okazję do strzelenia gola
  • 12'
    Pazdan zlekceważył trochę McMilana, a ten próbował to wykorzystać. Napastnik irlandzkiej drużyny dobiegł do futbolówki, która o mały włos nie wyleciała za boisko. "Pazdek" jednak naprawił swój błąd i powstrzymał snajpera rywali
  • 10'
    Moulin dostał świetne podanie od Brozia. Francuz jednak zbyt długo zwlekał z podaniem i jego zagranie do Kucharczyka, a potem Nikolicia zostało zablokowane
  • 9'
    Jodłowiec mógł zagrać do Nikolicia albo Brozia. Pomocnik wybrał jednak przerzucenie gry na drugą stronę i jego piłkę przejął rywal
  • 8'
    Strzał z rzutu wolnego. Piłka ląduje prosto w rękawicach Malarza
  • 7'
    Knotra Dundalk. Dwóch zawodników gości atakowało legionistów, Odjidja-Ofe sfaulował jednak przeciwnika i otrzymał żółtą kartkę
  • 5'
    Podanie do Nemanji Nikolicia. Napastnik Legii był jednak na ofsajdzie
  • 4'
    Kucharczyk przerwał akcję gości na ich połowie. Legia próbowała zaatakować prawą flanką, lecz została zablokowana
  • 3'
    Piłkarze Dundalk chcą zaatakować od pierwszych minut, gospodarze na razie wyczekują przeciwnika
  • 3'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Żaden z zawodników gości nie doszedł jednak do futbolówki
  • 1'
    Irlandczycy próbowali przeprowadzić akcję prawym skrzydłem, ale wyszli poza boisko. Aut dla Legii
  • 0
    Rozpoczęli goście!
  • 0
    Piłkarze wysłuchują hymnu Ligi Mistrzów, a kibice śpiewają " Mistrzem Polski jest Legia. Fani z Żylety wywiesili sektorówkę z napisem: Historia kołem się toczy
  • 0
  • 0
  • 0
    Czy bus przyniesie szczęście?
  • 0
    Dokładnie 21 lat temu Legia zakwalifikowała się po raz pierwszy w historii do Ligi Mistrzów
  • 0
    Za niecałe 50 minut rozpocznie się spotkanie Legii Warszawa z Dundalk FC. Gospodarze rozpoczną mecz w składzie: Malarz - Broź, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Kucharczyk, Odjidja-Ofoe, Jodłowiec, Moulin, Langil - Nikolić