Liga Mistrzów - eliminacje 2016/2017 - Liga Mistrzów - III runda eliminacyjna

Władisław Biezborodow (Rosja)
79'
90'
  • 90+8'
    Legia ma już zapewnioną grę w fazie grupowej Ligi Europy. walczymy o upragnioną Ligę Mistrzów! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji
  • 90+6'
    Legia zremisowała 0:0 z Trenczynem i awansowała do czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów po zwycięstwie 1:0 w dwumeczu
  • 90+6'
    Legia będzie rozstawiona na piątkowym losowaniu. Brawo Legia!
  • 90+5'
    Mamy to!!! KONIEC!
  • 90+4'
    Kucharczyk wybiegł z kontrą sam przeciwko trzem rywalom, bramka była pusta. Bero sfaulował legionistę i dostał żółtą kartkę
  • 90+4'
    Sulek upomniany żółtą kartką za faul
  • 90+3'
    Rzut wolny Trenczyna. Bramkarz gości w polu karnym
  • 90+2'
    Moulin wyszedł z kontratakiem, zagrał na bok do Aleksandrowa, a ten uderzył wprost w ręce Chovana
  • 90+1'
    Jodłowiec ostro sfaulował Klescika. Rzut wolny dla rywali
  • 90+1'
    Po dośrodkowaniu rywali z rzutu wolnego, piłkę wybił Michał Kopczyński
  • 90'
    Prijović okiwał rywala na prawym skrzydle, wbiegł w pole karne i dogrywał na 5. metr do Kucharczyka. Skrzydłowego uprzedził obrońca rywali. Będzie rzut rożny
  • 90'
    Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Rzut rożny Legii. Moulin podał do Kucharczyka, a jego dośrodkowanie odbił obrońca. Legia ma aut na wysokości pola karnego
  • 87'
    Rzut wolny dla Legii z okolic 25. metra. Uderzał Moulin, ale wysoko ponad bramką
  • 86'
    Dobra interwencja Malarza po strzale sprzed pola karnego. Pierwszy raz "Żyleta" skandowała "Arek Malarz!"
  • 85'
    Kucharczyk dośrodkował w pole karne do Lewczuka, stoper Legii uderzył obok bramki. Jednak wcześniej liniowy podniósł chorągiewkę
  • 80'
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska złapał Arkadiusz Malarz
  • 79'
    Żółta kartka do Prijovicia za faul pod polem karnym rywali
  • 77'
    Nemanja Nikolić opuszcza boisko. Za Węgra wchodzi Aleksandar Prijović
  • 76'
    Holubek z rzutu wolnego w pole karne, piłkę wybił głową Michał Pazdan
  • 76'
    Janco schodzi, na murawie Erik Prekop
  • 75'
    Akcję Bali świetnym, choć ryzykownym wślizgiem przerwał Łukasz Broź
  • 74'
    Thibault Moulin dośrodkował z rotacją w pole karne z prawej strony. Wybił Christopher Udeh
  • 73'
    Po dośrodkowaniu na dalszy słupek piłkę obok bramki uderzył Tomasz Jodłowiec
  • 73'
    W środku pola faulowany Matus Bero
  • 72'
    Aleksandrow zagrał crossa do Kucharczyka na lewe skrzydło. Ten przerzucił piłkę nad rywalem, po czym inny obrońca wybił na rzut rożny
  • 71'
    Broź do Jodłowca, ten zbiegł z piłką na prawe skrzydło, ale dogranie do Moulina niecelne
  • 69'
    Dośrodkowania nie wyłapał Chovan. Piłka przeleciała mu między rękoma i odbiła się od głowy mocno zaskoczonego Nikolicia
  • 69'
    Langil schodzi, za niego Michaił Aleksandrow
  • 68'
    Dobra akcja Legii! W polu karnym Jodłowiec podał do Nikolicia, też próbował zgrać do Langila, ale niedokładnie. Zabrakło centymetrów
  • 67'
    Atakowany Lewczuk nie miał komu podać, więc kopnął do Nikolicia. Pressing legionistów zaowocował autem na wysokości pola karnego
  • 66'
    Korner tym razem wykonany przez Steevena Langila. Od bramki Chovan po strzale jednego z legionistów
  • 65'
    Langil biegł do bezpańskiej piłki na lewej stronie boiska, wbiegł w pole karne, ale jego atak wyczyścił obrońca. Rzut rożny
  • 64'
    Pressing Nikolicia w polu karnym rywali spowodował kiks bramkarza. Wysunięty Chovan wybił futbolówkę na szesnasty metr, a z pierwszej piłki uderzył Kucharczyk, niestety obok bramki
  • 64'
    Była to zdecydowanie najlepsza okazja Legii do zdobycia bramki
  • 61'
    Bardzo groźnie wyglądał ten kontratak Trenczyna! Piłkę od Bero zmarnował Bala, zbyt niedokładnie dośrodkował
  • 60'
    Bala sfaulował Langila na lewym skrzydle. Dobre miejsce na dośrodkowanie z rzutu wolnego
  • 60'
    Wrzutkę Thibaulta Moulina złapał Chovan
  • 59'
    Kucharczyk potańczył z piłką w polu karnym, po czym uderzył na bramkę. A w zasadzie, to obok niej
  • 59'
    Moulin dośrodkował z rzutu rożnego, wybił Christopher Udeh
  • 57'
    James Lawrence uderzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała nieco ponad poprzeczką bramki Legii
  • 56'
    Moulin zagrał genialną piłkę do Nikolicia. Napastnik miał przed sobą tylko jednego obrońcę i bramkarza, więc spróbował lobować Chovana z 40. metra. Ponad bramką
  • 56'
    Broź za kontuzjowanego Bereszyńskiego na murawie
  • 54'
    Dobra akcja Legii lewą stroną. Dośrodkowanie Hlouska trafiło do Nikolicia, ale napastnik był pilnowany przez dwóch rywali i nic z ataku nie wyszło
  • 53'
    Kolejna akcja Kalu. Piłkarz Trenczyna dograł płasko w pole karne, świetna interwencja Michała Pazdana!
  • 52'
    Krótko rozegrany rzut rożny, podanie do Kalu, ale skrzydłowy stracił piłkę w polu karnym Legii
  • 51'
    Bero uderzał piłkę sprzed pola karnego. Dobrze obronił Malarz, rzut rożny dla rywali
  • 49'
    Kucharczyk opanował trudną piłkę, wbiegł "na pełnym gazie" w pole karne, ale jego podanie lewą nogą do Nikolicia niecelne
  • 47'
    Zrobiło się gorąco! Kalu wygrał pojedynek biegowy ze stoperem Legii i oddał strzał z linii pola karnego. Tuż obok bramki
  • 46'
    Rzut rożny dla Legii. Po dośrodkowaniu Moulina piłkę wybili obrońcy rywali
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę meczu!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Szybkie tempo meczu, remis 0:0
  • 45'
    Langil piętą do Hlouska, Czech nieźle dośrodkował w pole karne, ale piłka wybita przez stopera
  • 44'
    Długa piłka Sulka do Jangi. Igor Lewczuk wygrał z nim pojedynek w powietrzu i wybił futbolówkę
  • 43'
    Lawrence zagrał crossa do Jangi, świetnie poradził sobie z nim Igor Lewczuk, który ostatecznie został sfaulowany przez napastnika
  • 42'
    Jodłowiec do Moulina, ten bardzo mocno uderzył, ale w sam środek bramki. Chovan na raty złapał piłke
  • 42'
    Langil faulowany na środku boiska
  • 40'
    Moulin do Langila, ten wypuścił piłkę Hlouskowi, ale Czech zagrał pod nogi obrońcy
  • 39'
    Piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wybił poza pole karne Michał Kopczyński
  • 38'
    Kalu pograł na jeden kontakt z Jangą. Lewczuk wybijał piłkę, ta odbiła się od Pazdana i złapał ją Malarz
  • 37'
    Janco strzelał sprzed pola karnego. Piłkę odbitą od obrońcy odbił Malarz. Rzut rożny
  • 36'
    Janga dostał długie, górne podanie, ale wyblokowali go Pazdan z Lewczukiem, a piłkę złapał wybiegający z bramki Malarz
  • 35'
    Moulin przerzucał na prawą stronę do Langila. Za mocno, bo w aut
  • 34'
    Kucharczyk po ponad trzydziestu minutach gry zamienił się skrzydłami z Langilem
  • 33'
    Moulin ładnie górą zagrał do Langila. Chciałoby się powiedzieć, że aż za ładnie. Piłka za trudna do opanowania, wybili obrońcy
  • 33'
    Nikolić przebiegł z piłką dobre dziesięć metrów i uderzył na bramkę. Broni Chovan
  • 31'
    Malarz zderzył się z Balą po jego strzale. Interweniowali medycy
  • 30'
    Bala przejął piłkę na 30. metrze, minął trzech legionistów wbiegając w pole karne, ale uderzył obok bramki
  • 29'
    Świetny powrót Langila, Francuz zatrzymał kontrę rywali
  • 28'
    Przechwyt Nikolicia, który zgrał do Kucharczyka. Skrzydłowy niedokładnie przerzucał do Langila na lewą stronę
  • 27'
    Perfekcyjny wślizg Pazdana, który zatrzymał groźną akcję Trenczyna
  • 25'
    Bereszyński płasko w pole karne z prawej strony, skiksował Nikolić, który źle trafił w futbolówkę
  • 24'
    Kucharczyk do Nikolicia, na środek "szesnatski", szybszy z interwencją bramkarz Adrian Chovan
  • 23'
    Kucharczyk dośrodkował w pole karne, wybił Lawrence
  • 23'
    Postraszył teraz Langil! Zszedł do środka mijając trzech obrońców, ale włożył w strzał zbyt dużo siły. Uderzył w trybuny
  • 22'
    Kalu dostał podanie crossowe ze środka pola. Świetnie interweniował Bartosz Bereszyński
  • 21'
    Janco dośrodkował w pole karne, piłka odbiła się od Jangi i leciała w stronę bramki. Fantastyczna interwencja Malarza!
  • 19'
    Spalony Nikolicia, który po podaniu Kopczyńskiego stanął sam na sam z bramkarzem
  • 19'
    Lawrence uderzył mocno lewą nogą sprzed pola karnego, obronił Malarz
  • 18'
    Bereszyński z Jodłowcem agresywnie zaatakowali Kalu, wolny dla Trenczyna
  • 17'
    Moulin zagrał do Kucharczyka, ten uruchomił Nikolicia, ale szybszy był bramkarz gości
  • 16'
    Trenczyn nie miał pomysłu na tę akcję. Bramkarz wybił piłkę aż w pole karne Malarza
  • 15'
    Langil ściął z piłką do środka, zagrał do Nikolicia, a Węgier puścił piłkę dalej, myśląc, że stoi tam partner
  • 14'
    Spore zamieszanie w środku pola, ostatecznie piłkę ma Legia
  • 12'
    Na 25. metrze faulowany Langil, mamy rzut wolny
  • 12'
    Moulin w pole karne na Lewczuka, wybili obrońcy rywali
  • 11'
    Moulin uderzał z woleja w okolicach 16. metra, strzał zablokowany
  • 10'
    Piłkę przejął Kopczyński, zagrał długą piłkę do Langila, ale nie zdążył Francuz
  • 9'
    Kombinacyjna akcja Moulina z Nikoliciem przerwana przez obrońcę Trenczyna
  • 8'
    Bala zagrał z prawej strony do środka, Janco podał na lewe skrzydło. Wyczyścił Bereszyński
  • 6'
    Kalu wbiegł w pole karne z lewej strony, zagrał do środka, piłkę wybił Pazdan, ale pod nogi rywala, który przestrzelił
  • 5'
    Langil zagrał piętą do Hlouska, a ten został ostro zaatakowany przez rywala. Wznowi Legia
  • 4'
    Moulin fauluje na środku boiska
  • 3'
    Kalu wbiegł w pole karne Legii i zagrał w środek, ale żaden z kolegów nie zdołał uderzyć piłki. Bereszyński na rzut rożny
  • 3'
    Korner z drugiej strony boiska. Wywalczył go Michał Kucharczyk
  • 2'
    Lawrence uruchomił kolegę na lewym skrzydle, ale ten źle opanował piłkę
  • 0
    Kibice odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego"
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Minuta ciszy z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego
  • 0
    Kibice odśpiewali przed chwilą "Sen o Warszawie". Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Bramkarze Legii wyszli na rozgrzewkę
  • 0
    Witamy z Łazienkowskiej 3. Już za niecałe 50 minut rozpocznie się mecz Legii Warszawa z AS Trencin
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Kucharczyk, Kopczyński, Jodłowiec, Moulin, Langil - Nikolić