13'
  • 90+6'
    Dziękujemy państwu za uwagę i zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
  • 90+1'
    Koniec spotkania! CSKA Sofia wygrała z Legią Warszawa 1:0 po bramce Nunesa. Był to ostatni sparing "Wojskowych" na zgrupowaniu w Austrii. Już za pięć dni legioniści zmierzą się przy Łazienkowskiej z Lechem Poznań w ramach Superpucharu Polski.
  • 90'
    Na strzał z dystansu zdecydował się Makowski. Piłka minęła jednak bramkę rywali
  • 89'
    Despodov otrzymał futbolówkę z głębi pola, ale został złapany na spalonym
  • 88'
    Kulenović wystawił piłkę Masłowskiemu, a ten niecelnie uderzył z dystansu. Od bramki zacznie Kitanov
  • 85'
    Georgiev pomknął lewą flanką i podał w "szesnastkę" do Culmy, ten błyskawicznie odegrał do Despodova. Napastnik kropnął, ale kapitalną interwencją popisał się Malarz
  • 82'
    Rajd Brzyskiego powstrzymany przez Atanasova
  • 81'
    Masłowski zastępuje Aleksandrowa
  • 79'
    Niedokładna centra Brzyskiego i akcja szybko spaliła na panewce
  • 78'
    Aleksandrow świetnie zagrał do wybiejącego Kucharczyka, który zwodem minął golkipera, ale niedokładnie zagrał w "szesnastkę" do jednego z partnerów. "Kuchy" wywalczył jednak rzut rożny
  • 75'
    Trzy zmiany w Legii. Boisko opuścili Moulin, Broź i Sulley, a na murawie zameldowali się Kopczyński, Bereszyński i Kosecki
  • 74'
    Despodov dokładnie podał w pole karne do Koneva, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę
  • 72'
    Żółta kartka dla Vidanova po faulu na Kucharczyku
  • 71'
    Kucharczyk uderzył z dystansu. Futbolówkę z problemami sparował bramkarz CSKA
  • 70'
    Po chwili bliski szczęścia był Kucharczyk, ale legionista nie wykończył akcji z lewej strony boiska
  • 69'
    Brzyski dośrodkował z rzutu rożnego. Jeden z rywali wybił jednak piłkę wprost pod nogi lewego defensora Legii, który potężnie huknął obok słupka
  • 65'
    Culma wpadł w pole karne i uderzył, ale Malarz zaliczył świetną interwencję
  • 65'
    Kulenović zmienia Guilherme
  • 64'
    Kucharczyk podał do Brzyskiego, a ten zacentrował w pole karne. Piłkę spokojnie chwycił jednak golkiper rywali
  • 61'
    Galchev potężnie kropnął z dystansu, ale nie trafił w śwatło bramki
  • 61'
    Despodov złapany na spalonym
  • 59'
    Korner dla Legii. Moulin zacentrował futbolówkę w "szesnastkę", ale po małym zamieszaniu piłkę wybijają defensorzy CSKA
  • 58'
    Aleksandrow umieścił piłkę w siatce, ale arbiter podniósł chorągiewkę. Grę wznowi Kitanov
  • 56'
    Nunes zwiódł Lewczuka, a stoper ratując swój zespół przed utratą gola sfaulował pędzącego rywala. Rzut wolny dla CSKA
  • 56'
    Do piłki podszedł Galchev, ale kapitan uderzył tylko obok słupka
  • 54'
    Galchev podał do Malamova, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 53'
    Malamov minął Guilherme, ale pomocnik warszawskiegop klubu faulował rywala. Dośrodkowanie Bułgarów z rzutu wolnego wyłapał jednak Malarz
  • 51'
    Aut dla CSKA na wysokości pola karnego Legii
  • 49'
    Od bramki zacznie Malarz
  • 47'
    Trener Hasi dokonał w przerwie trzech roszad. Na murawie zameldowali się Brzyski, Makowski i Sulley, którzy zastąpili odpowiednio Hlouska, Vranjesa oraz Niezgodę
  • 45+17'
  • 45+16'
    Obie ekipy już na murawie
  • 45+2'
    Nunes minął Lewczuka i zagrał na prawą stronę do Viany. Pomocnik CSKA zwiódł Rzeźniczaka i huknął, jednak Malarz sparował piłkę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy CSKA Sofia prowadzi z Legią Warszawa 1:0
  • 45'
    Viana kropnął, ale uderzył ponad poprzeczką
  • 44'
    Viana nieprzepisowo zatrzymany przez Vranjesa. Rzut wolny dla Bułgarów
  • 43'
    Moulin posłał długą piłkę w kierunku Kucharczyka, ale Kitanov pierwszy dopadł do futbolówki i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 41'
    Galchev dośrodkował w pole karne, lecz nie znalazł tam żadnego z partnerów
  • 41'
    Lewczuk sfaulował Yordanova w środku pola
  • 39'
    Galchev zacentrował z rzutu rożnego. Yordanov wyskoczył do piłki i uderzył ją głową, jednak Malarz pewnie chwycił futbolówkę
  • 37'
    Aleksandrow inteligentnie podał w pole karne od Niezgody, lecz napastnik Legii źle przyjął piłkę i po chwili ją stracił
  • 35'
    Vranjes uderzył tylko w mur
  • 34'
    Galabov wślizgiem powstrzymał Kucharczyka. Będzie rzut wolny dla "Wojskowych" blisko bramki Kitanova
  • 33'
    Lewczuk świetnie wyłuskał futbolówkę spod nóg Malamova
  • 31'
    Przerwa w grze po faulu Aleksandrowa na jednym z rywali
  • 30'
    Niezgoda sprytnie zastawił się z piłką i odegrał do Guilherme. Brazylijczyk jednak niedokładnie podał na lewe skrzydło do Hlouska
  • 27'
    Lewczuk sfaulował Yordanowa
  • 26'
    Tempo gry nieco spadło. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska
  • 24'
    Niedokładne dośrodkowanie Brozia z prawej strony
  • 23'
    Na stadionie w Jenbach wciąż pada deszcz
  • 21'
    Yordanow znalazł sobie miejsce w "szesnastce" Legii i huknął, ale Malarz był na posterunku
  • 20'
    Niezgoda szukał lepiej ustawionego Guilherme, lecz do piłki jako pierwszy dobiegł Kitanov
  • 19'
    Viana nieprzepisowo zatrzymany przez Guilherme
  • 18'
    Dyulgerov otrzymał piłkę z głębi pola, ale prawy defensor nie zdołał dopaść do futbolówki, która wyszła za linię końcową
  • 17'
    Guilherme przechwycił futbolówkę na granicy pola karnego rywali i zagrał do Niezgody, jednak snajper za mocno wypuścił sobie piłkę
  • 15'
    Viana wpadł w pole karne i zacentrował wprost na głowę Nunesa, który spokojnie pokonał Malarza
  • 13'
    Bramka dla CSKA...
  • 12'
    Guilherme podał do Brozia, który dośrodkował w pole karne. Będzie rzut rożny dla Legii
  • 11'
    Aleksandrow sfaulował Galcheva w środku pola
  • 10'
    Moulin przerwał akcję Bułgarów, podał do Kucharczyka, a ten płasko zacentrował w "szesnastkę". Piłkę wybił jednak jeden z defensorów CSKA.
  • 8'
    Moulin przerzucił piłkę na lewe skrzydło do Hlouska, ale Czech nie zdążył dojść do futbolówki
  • 6'
    Broź otrzymał podanie na prawej stronie, jednak źle dośrodkował w pole karne
  • 5'
    Niezgoda pomknął prawą flanką i uderzył, ale strzał bez problemu wybronił Kitanov
  • 4'
    Niezgoda zagrał do Kucharczyka, ale bramkarz CSKA spokojnie chwycił futbolówkę
  • 3'
    Bułgarzy przeprowadzili akcję lewym skrzydłem, ale Marin został złapany na spalonym
  • 1'
  • 0
    Obie ekipy już na boisku
  • 0
    Legia zacznie w składzie: Malarz - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Hlousek - Vranjes, Moulin - Aleksandrow, Guilherme, Kucharczyk - Niezgoda
  • 0
    Witamy. Za kilkanaście minut w Jenbach rozpocznie się sparingowy mecz pomiędzy Legią Warszawa a CSKA Sofia