Koniec meczu. Legia wygrała 2:1 z Cracovią!
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę. Życzymy wszystkim miłego wieczoru!
  • 90+3'
    Dąbrowski zagrał do Radovicia. Serb znalazł się w sytuacji sam na sam z Sandomierskim, ale okazało się, że był też na spalonym
  • 90+2'
    Budziński uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od Cetnarskiego i zmieniła tor lotu, ale Malarz przytomnie interweniował
  • 90+1'
    Znowu zamieszanie pod polem karnym Legii po stałym fragmencie gry. Sędzia przyznał rzut wolny dla gości
  • 90'
    Korner dla Cracovii. Szczepaniak uderzył głową. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką
  • 89'
    Hlousek zablokował centrę Wójcickiego. Czech dostał w splot słoneczny i mamy chwilową przerwę w grze
  • 89'
    W międzyczasie Jodłowiec zmienia Guilherme
  • 87'
    Żółta kartka dla Hamalainena. Fin próbował wykorzystać centrę Brazylijczyka, ale wpadł na bramkarza i sędzia ukarał pomocnika Legii
  • 87'
    Szymański zastąpił Nagiego
  • 85'
    Nagy zagrał na skrzydło do Guilherme. Brazylijczyk próbował dośrodkować piłkę w pole karne. Sandomierski złapał futbolówkę
  • 82'
    Kontra Legii. Radović nie zdołał oddać strzału, więc wycofał futbolówkę do Moulina. Francuz kopnął piłkę, ale trudno stwierdzić czy uderzał, czy podawał do innego legionisty
  • 81'
    "Hama" nieprzepisowo zatrzymywał przeciwnika na własnej połowie
  • 81'
    Brzyski posłał centrę z rzutu wolnego w pole karne, ale warszawiacy poradzili sobie z jego dośrodkowaniem
  • 79'
    Legioniści wybili centrę Cetnarskiego z rożnego. Krakowianie dalej jednak posyłali dośrodkowania. W końcu z woleja uderzał Budziński, ale Dąbrowski blokował szczupakiem
  • 79'
    Hamalainen zmienia Necida
  • 78'
    Centra w pole karne Legii. Hlousek głową wybija piłkę na róg. Korner dla Cracovii
  • 76'
    Jakie wyniki na kwadrans przed końcem? Arka - Wisła P. 1:0, Cracovia - Legia 1:2, Górnik - Wisła K. 1:1, Korona - Bruk-Bet 0:1, Lech - Ruch 3:0, Piast - Jagiellonia 0:1, Pogoń - Lechia 3:1, Zagłębie - Śląsk 1:1
  • 76'
    Dąbrowski oddał niesygnalizowany strzał, ale piłka poleciała daleko od słupka
  • 74'
    Moulin zagrał mocną piłkę w pole karne do Cracovii. Guilherme nie zdołał jednak opanować futbolówki i od bramki zacznie Sandomierski
  • 71'
    Steblecki wchodzi na murawę. Na ławce siada Jendrisek
  • 69'
    Sędzia uciął sobie małą pogawędkę z trenerem Vukoviciem ;)
  • 69'
    Jędrzejczyk zagrał prostopadłą piłkę do Nagiego, ale Węgier był na spalonym
  • 67'
    Rzut wolny "Pasów". Brzyski uderzył futbolówkę. Piłka odbiła się od muru. Gospodarze próbowali dobijać, ale Pazdan wybił piłkę z linii bramkowej
  • 66'
    Rzut wolny przy linii pola karnego Legii. Dąbrowski faulował Piątka
  • 65'
    Necid próbował przerzucić futbolówkę na drugą stronę boiska, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 63'
    Jędrzejczyk biegł do daleko zagranej piłki. Obrońca Legii próbował dośrodkować, zablokował go Polczak i goście wywalczyli rzut rożny
  • 60'
    Piątek zastąpił zaś Deleu
  • 60'
    W drugiej połowie, po kwadransie gry, rezultaty zmieniły się na dwóch stadionach: Legia prowadzi 2:1 z Cracovią, a Bruk-Bet 1:0 wygrywa z Koroną
  • 59'
    Kontra Legii. Warszawiacy podawali sobie piłkę z prawej strony na lewą i odwrotnie... niestety nie zdołali finalnie oddać strzału
  • 59'
    Cetnarski zmienia Kanacha
  • 57'
    Dąbrowski w ostatniej chwili powstrzymał Jendriska. Korner dla Cracovii
  • 54'
    Polczak sfaulował Necida. Piłkarze Legii domagali się drugiej żółtej kartki dla obrońcy, ale sędzia po raz ostatni upomniał obrońcę gospodarzy
  • 54'
    Rzut wolny dla Legii. Guilherme uderzył, ale trafił prosto w mur
  • 53'
    Faul taktyczny. Kanach nieprzepisowo zatrzymywał Radovicia. Żółta kartka dla pomocnika "Pasów"
  • 50'
    Radović przedarł się przed dwóch zawodników, oddał piłkę Necidowi. Czech minął Malarczyka i pokonał Sandomierskiego
  • 49'
    Gol dla Legii. Necid wpisuje się na listę strzelców
  • 48'
    Legia szuka sposobu, aby przebić się przez linię obrony Cracovii, ale jak na razie to jej się nie udaje
  • 45+21'
    Rozpoczęła się druga połowa!
  • 45+5'
    Do przerwy w Ekstraklasie mamy następujace rezultaty: Arka - Wisła P. 1:0, Cracovia - Legia 1:1, Górnik - Wisła K. 1:0, Korona - Bruk-Bet 0:0. Lech - Ruch 2:0, Piast - Jagiellonia 0:1, Pogoń - Lechia 1:1, Zagłębie - Śląsk 1:1
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje na razie z Cracovią 1:1
  • 43'
    Rzut rożny dla gospodarzy. Brzyski posłał centrę, a w polu karnym Jędrzejczyk zagrał ręką i sędzia podyktował jedenastkę
  • 43'
    Wyrównanie. Damian Dąbrowski pokonuje z jedenastu metrów Malarza
  • 41'
    Necid zastawił się przed Polczakiem, podał piłkę do Radovicia. Serb zagrał od razu do Guilherme. Brazylijczyk biegł do futbolówki, która wylatywała już poza boisko. "Gui" zdołał zacentrować, ale podanie nie znalazło adresata
  • 40'
    Piłkarze Cracovii założyli pressing na legionistach i Dąbrowski wybił piłkę w aut
  • 39'
    Kopczyński próbował uruchomić Radovicia na skrzydle, ale pomocnik zagrał trochę za mocno
  • 37'
    Brzyski zagrał piłkę z rzutu rożnego przed pole karne do Budzińskiego. Pomocnik Cracovii uderzył z woleja, ale został przyblokowany
  • 35'
    Nagy zagrał do Moulina. Francuz obrócił się, uderzył, ale futbolówka poleciała nad bramką
  • 34'
    Coraz więcej ruchu i goli na stadionach Ekstraklasy: Po 30 minutach wyniki wyglądają następująco: Arka - Wisła P. 0:0, Cracovia - Legia 0:1, Górnik - Wisła K. 1:0, Korona - Bruk-Bet 0:0, Lech - Ruch 1:0, Piast - Jagiellonia 0:1, Pogoń - Lechia 1:1, Zagłębie - Śląsk 1:1
  • 32'
    Gospodarze wybili centrę legionistów. Pazdan próbował zagrać ponownie do warszawiaków, ale futbolówka wyleciała poza boisko
  • 31'
    Jędrzejczyk wyrzucił piłkę z autu do Necida. Czech próbował utrzymać się przy futbolówce, ale Polczak wybił ją na rzut rożny
  • 30'
    Cracovia przejęła inicjatywę. Piłkarze "Pasów" oddali kolejny strzał. Teraz Malarza próbował pokonać Budziński, lecz futbolówka minęła słupek
  • 26'
    Dąbrowski uderzył z dalszej odległości. Piłka leciała w bramkę Malarza, ale golkiper mistrzów Polski sparował piłkę na bok
  • 25'
    Wójcicki oddał strzał, ale piłka ugrzęzła w nogach legionistów. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony
  • 24'
    Jendrisek wycofał futbolówkę do Brzyskiego. Były legionista kropnął, ale został zablokowany
  • 23'
    Sędzia ukarał Polczaka za faul na Necidzie
  • 23'
    Guilherme próbował wrzucić piłkę z rzutu wolnego. Sandomierski jednak z łatwością chwycił jego centrę
  • 22'
    Deleu zdecydował się na strzał z dystansu. Malarz jednak bez problemów obronił to uderzenie
  • 20'
    Jendrisek faulował Dąbrowskiego pod polem karnym Malarza
  • 19'
    Nagy wybiegł za linię obrony Cracovii. Węgier dostał podanie z głębi pola, przyjął futbolówkę na klatką piersiową i w sytuacji sam na sam z Sandomierskim z woleja pokonał bramkarza gospodarzy
  • 18'
    Gol dla Legii!
  • 16'
    Po kwadransie wyniki zmieniły się na trzech stadionach. Lech prowadzi 1:0 z Ruchem, Pogoń jest na razie lepsza od Lechii (1:0), a Śląsk wygrywa z Zagłębiem (1:0). W pozostałych pięciu meczach mamy bezbramkowe remisy
  • 14'
    Teraz Malarczyk nieprzepisowo zatrzymywał na skrzydle Nagya. Moulin wykona rzut rożny w pobliżu narożnika boiska
  • 12'
    Guilherme został sfaulowany na wysokości pola karnego gospodarzy. Moulin dorzucił piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się od obrońców "Pasów". Przejął ją "Gui", który złożył się do przewrotki, ale strzelił nieprecyzyjnie
  • 11'
    Nagy zszedł do środka ze skrzydła, uderzył z lewej nogi, ale pewnie bronił Sandomierski
  • 8'
    Dąbrowski zagrał prostopadłe podanie w pole karne. Do piłki biegł jeden z zawodników "Pasów", ale uprzedził go Malarz
  • 6'
    Brzyski posłał futbolówkę z rzutu wolnego w pole karne Legii. Futbolówkę na aut wybił Necid
  • 5'
    Cracovia po raz pierwszy dłużej utrzymała się przy piłce. Gospodarze rozgrywali futbolówkę w środku pola i Kopczyński sfaulował Kanacha
  • 4'
    Deleu zablokował centrę Hlouska. Aut dla Legii na wysokości pola karnego Cracovii
  • 3'
    Centra z rzutu rożnego. Kopczyński uderzył futbolówkę głową. Piłka po drodze odbiła się od Dąbrowskiego, ale dobrze interweniował Sandomierski
  • 2'
    Duże zamieszanie pod bramką Cracovii. Obrońcy gospodarzy nie porozumieli się z bramkarzem i musieli wyjmować piłkę z linii bramkowej
  • 1'
    Brzyski zatrzymał na skrzydle Nagya. Korner dla Legii
  • 0
    Rozpoczął się mecz!
  • 0
    Piłkarze wylosowali już strony boiska i piłkę. Za chwilę rozpocznie się spotkanie
  • 0
    Piłkarze obydwu drużyn za chwilę wyjdą na boisko
  • 0
    Wyniki pozostałych meczów 30. kolejki będziemy podawali w oddzielnym artykule na stronie głównej. Również w tym miejscu będziemy informować o najważniejszych zdarzeniach na innych obiektach
  • 0
    Warto jednak przypomnieć, iż Kucharczyk nie zagra w spotkaniu z Cracovią. Więcej tutaj - http://legia.net/wiadomosci,69599-michal_kucharczyk_nie_zagra_z_cracovia.html
  • 0
    Statystyki :)
  • 0
    Meldujemy się w Krakowie! Legia zagra dzisiaj w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme, Radović, Nagy - Necid
CracoviaLegia Warszawa
19'

22' Piotr Polczak

22'

44' Damian Dąbrowski