Arkadiusz Malarz: Do Poznania po mistrzostwo

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

13-05-2018 / 21:12

(akt. 02-12-2018 / 11:27)

- Nie miałem dzisiaj zbyt dużo pracy, takie mecze również się zdarzają. Najważniejsze, że wygraliśmy, Teraz skupiamy się na starciu z Lechem w Poznaniu - powiedział Arkadiusz Malarz po meczu z Górnikiem Zabrze.

- Słupek Angulo? Byłem dość wysoko, nie chciałem wychodzić. Zaskoczyło nas to podanie. Czułem, że Hiszpan postara się mnie okiwać. Dobrze, że tak się stało, przez co nie oddał skutecznego strzału. Szczęście mi sprzyjało. 

 

- To dziwny sezon dla nas. Tyle razy upadaliśmy i wstawaliśmy z kolan… widocznie tak miało być. Jedziemy do Poznania się bić. Koncentracja, chwila odpoczynku, w poniedziałek czeka nas trening. Musimy dobrze przygotować się do najważniejszego spotkania. Trzeba zrobić swoje, nie kalkulować. Umiesz liczyć, licz na siebie. 

 

- Dla Lecha, mecz z nami, będzie meczem o mistrzostwo. To dla nich najważniejsza konfrontacja. Musimy skupić się tylko na sobie. Jestem spokojny. W ostatnich potyczkach dawaliśmy z siebie maksimum. Czasami w końcówkach brakowało sił, lecz cieszy, że znajdujemy się na prowadzeniu. Wszystko zależy od nas.

 

- Nawet, gdy graliśmy w „dziesiątkę”, byliśmy spokojni. Mieliśmy pod kontrolą to spotkanie. Przez pierwszy kwadrans Górnik próbował szarpać i kreować sytuacje. My jednak kasowaliśmy ich akcje i później zaczęliśmy dominować nad zabrzanami.

 

- Sebastian Szymański? Widać, że chłopak zmężniał. Jako człowiek i jako piłkarz. Zrobił się dorosłym zawodnikiem. Cały czas się rozwija, bo wie, że dużo pracy przed nim. To dla niego największa nagroda. Potrafi unieść ciężar gry i chwała mu za to.  

Komentarze (13)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Starszy sierżant
  • 0 / 0
Nawet Konfucjusz (z oprawy) pogroził palcem za takie słowa. W Poznaniu nie dać się sprowokować, panie Malarz, bo kolejna gra w 10 może skończyć się porażką.
Domyślny awatar Major
  • 0 / 4
Panie Arku , gdyby Angulo strzelił gola była by to Pana wina. Spał Pan zamiast wychodzić.
~Kiwi
  • 1 / 0
Swietne zdjęcie
Fantastyczne zdjęcie!
Mam nadzieję, że przywieziecie to, o czym wszyscy marzymy.
Domyślny awatar Porucznik
  • 1 / 0
Ostatnio czytałem krytykę Arka przez kibiców konkurencyjnych klubów o tym jak słabo wyprowadza piłkę nogami, Arek też musiał to czytać i mamy piękną asystę przy drugiej bramce.
Panie Arku na zakończenie kariery trzeba by było z Legia zagrać w LM, najlepiej dwa razy pod rząd bo szkoda kończyć karierę w takiej formie.
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 4 / 0
A kto mówił że on karierę kończy? Nawet tego nie planuje :D
~Adam Van Betoven
  • 0 / 0
Nieprawdopodobny jest Arkadiusz Malarz.
Człowiek wzór!
Respect!
Ta miniaturka do tego artykułu kozak
Świetna jest! Chętnie bym taką koszulkę kupił!
Pozdrawiam
~Bejbe
  • 0 / 2
Słoiki wicemistrz to max hahha
Major
  • 1 / 0
Biedne harujace w stolicy sloiki z biedastoku (;
Domyślny awatar Major
  • 4 / 0
Arek dziękujemy i prosimy o więcej !!!
==============================
Tylko LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!
~Pikius
  • 0 / 0
A ja przekornie, dziękuję postoje, więcej nie chce tzn, zeby Malarz sobie postal w Poznaniu i nie mial roboty między slupkami.