
CLJ U-19: Gol Kovacika, wygrana na koniec roku
03.12.2025 14:25
(akt. 03.12.2025 14:27)
Legia U-19 (mistrz Polski) wygrała na wyjeździe 1:0 ze Śląskiem Wrocław w ostatnim meczu o stawkę w 2025 roku. Jedyną bramkę zdobył Samuel Kovacik, który w 36. minucie wykorzystał rzut karny.
ZALEGŁY MECZ 10. KOLEJKI CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA 0:1 (0:1)
Kovacik (36. min – k.)
ŻÓŁTA KARTKA: Mikanowicz
LEGIA: Bienduga – Leszczyński, Korżyński, Lauryn – Foks, Wyganowski, Ruszkiewicz (55' Gawarecki), Mikanowicz – Piasta, Cetnar (46' Gliwa), Kovacik (90' Kubiak)

Wisła Płock zakontraktowała chorwackiego pomocnika

Jan Ziółkowski zdecydowany na Premier League. Inne oferty odrzucone

Pierwsza liga dopytuje o piłkarza Znicza

Nowy kontrakt Hamzy Abdelkarima. Barcelona inwestuje w młodego Egipcjanina

Manchester United blisko głośnego transferu

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.