Cristian Pasquato: Każdy mecz pisze własną historię

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

06-10-2018 / 23:34

(akt. 02-12-2018 / 11:22)

- Każdy mecz pisze własną historię. Na początku spotkania pokazaliśmy mentalność, chęć gry. Zespół chciał zdobyć trzy punkty, walczyć do samego końca. Udało się zasłużenie zwyciężyć – powiedział po starciu ze Śląskiem Cristian Pasquato, pomocnik Legii Warszawa.

- Najważniejsze dla mnie są wygrane. Okej, mogliśmy wygrać znacznie wyżej, ponieważ wykreowaliśmy sobie kilka klarowniejszych okazji strzeleckich. Cieszy przede wszystkim fakt, iż zwyciężyliśmy we Wrocławiu. Jestem również zadowolony z tego, że wbiegłem na boisko na ostatnie dziesięć minut. Kilka tygodni temu wróciłem do pierwszego zespołu – nie mogę być z tego powodu smutny, wręcz przeciwnie. Czuję zaufanie ze strony sztabu szkoleniowego.

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

~Radek_
  • 0
W kolejnym meczu Stolarski na obronę. Vesovic na prawą pomoc. Pasquato pierwsza zmiana. Szymańskiego absolutnie nie ruszać z pozycji środkowego pomocnika. Kucharczyk na ławkę. Antolic chlubą sobie pogrzeje ławkę.
Domyślny awatar Imaszko
  • 0
on ma coś w sobie, że pomimo tylu momentów, że wierzyłem "odpali teraz albo nigdy" i zawsze było nigdy...Ja dalej wierze że odpali... aż sam na siebie jestem zły.

Ale wyobrażam sobie środek pola Cafu, Martins, Pasquato !

ja mam po prostu słabość do zawodników takich jak Martins i Pasquato, synergia ich gry może dać naprawdę ciekawe efekty.

P.S.
Przez wczorajszy występ Martinsa nie pamiętam już Moulina.
Domyślny awatar sirRomeL
  • 0
POWINIENEM W NASTĘPNYM MECZU WYBIEC ZA KUCHEGO
~Desant
  • 0
Zgadzam się z kolegą jest od kuchego lepszym zawodnikiem Szymańskiego przesunąć na lewą stronę a pasquato za carlitosen ewentualnie kante
~wawa_fan
  • 1
Prawda jest taka że zapieprzał aż miło było patrzeć i powinien mieć dwie asysty.
Domyślny awatar Wieprz
  • 1
A tą wrzutke do Szymańskiego to dopieścił elegancko
Domyślny awatar Imaszko
  • 0
Byłem w szoku co on robi, czemu nie strzela, czemu nie dogrywa, a tu taka wrzutka miodzio!
~Ddaas
  • 2
Dał naprawde niezła zmianę.